Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 


Muzikine prasme šie metai buvo spalvingi. Sakyčiau, jie buvo ypač vaisingi sunkiosios muzikos prasme, tačiau laiko jai skirti teko mažiausiai. Daugiausiai laiko greičiausiai praleidau su alternatyvia ir elektronine muzika.

Pirmoji metų dalis buvo orientuota labiau į indie ir plačiąją alternatyviąją muziką, bet sudarant topą, tokius atlikėjus, kaip Nick Murphy, „Fleet Foxes“, „Cigarettes After Sex“, „Slowdive“ ir keletą kitų, teko palikti užantyje. Antroje metų dalyje įsiviešpatavo pasimetimas dėl to, ką norėčiau ir turėčiau klausytis, kas privedė mane prie to, kad daugiausiai muzikos perklausiau metų gale, ruošiantis būtent šiam topui. Vis tik šaltasis post-punk su savo tėvynainiais dark/cold/synth wave per visus metus laikėsi gan stabiliai.

Kadangi topą stengiausi sudaryti kuo įvairesnį, atspindintį savo paieškas/atradimus ir asmeninius interesus, tikintis, kad visi ras kažką patinkančio sau, tai post-punk įtakos mano sprendimuose tope stipriai nesijaus. Galų gale topas gavosi toks, kad sunkiajai muzikai skyriau visai solidų dėmesį, prisiliečiau prie įvairios elektronikos ir netgi pop, o turbūt skaniausia mišrainė pasigamina sumaišius skirtingus roko muzikos stilius – alternatyvųjį/stoner/psichodelinį/progresyvųjį roką.

Pirminis išdėstymas     „Music.lt“ narių reitingas
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Pirma vieta gali pasirodyti netikėta. Ji ir man pačiai ganėtinai netikėta. Su „The Black Angels“ jau esu pažįstama iš anksčiau, nors ir ne per daug artimai. Jie iš karto patraukė savo tikriausiai gerai įvaldytu stoner roku, o gal tik savo stiliumi, tačiau vėliau vis tiek liko užmiršti. Šiais metais „Spotify“ man pasiūlė pasiklausyti jų naujojo albumo „Death Song“ ir aš vėl kone iš karto užsikabinau už keletos dainų, nors tiksliau, už viso albumo. O ši, pirmoji albumo daina – „Currency“ – ypatingai įsiminė. Atrodo, nieko magiško joje nėra, bet stoner‘iui yra būdinga, kad jis kartais paima ir lengvai arba nelengvai truputi nurauna stogą. Dainoje yra stipri įtaiga, ir mano nuomone, visa galia slypi technikoje, įskaitant stiprius gitarų driokstelėjimus, intriguojančiai stiprias boso ir elektrinės gitaros linijas, specifinį vokalą, o kur dar aktuali tematika tekste – visa tai sukuria ypač stiprų emocinį efektą, į kurio tinklą aš ir pakliuvau.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Labai garbingą ir iš manęs nusipelnytą antrą vietą suteikiu savo ilgaamžiems mini-dievams „Paradise Lost“. Sunku nesižavėti, kaip jie, po daugybės ieškojimų, savo jau spėtų suskirstyti kūrybos etapų, vėl sugrįžo prie gerbėjų nostalgijas keliančio gothic/doom skambesio. Tiesa, jis buvo girdimas jau 2015 m. „išganingąjame“ albume „The Plague Within“, kuris netgi buvo pradėtas linksniuoti kaip geriausias tų metų sunkiosios muzikos albumas (su kuo norėtųsi sutikti), tačiau šių metų albumas buvo kaip galutinis patvirtinimas, kad PL vėl savo rogėse. „Fearless Sky“ pasirinkau dėl man itin priimtinos dainos struktūros, man labai patinka, kaip išmoningai išnaudotos tos 8 dainos minutės ir kad per jas suspėta atlikti ne vieną ir ne dvi skirtingas vokalo partijas, spėta įkišti nedidoką gitaros solo, spėta pažaisti su dinamika, ir bendras rezultatas išėjo nuostabus. O tekstas vertas dėmesio ne ką mažiau už muziką.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Panašu, kad „MGMT“ ir vėl pavyko išleisti pasaulinio pripažinimo hitą, kuris visiškai realiai gali pasiekti panašų populiarumo lygį į visiems gerai žinomą „Kids“. Iš pradžių abejojau, ar daina po afekto būsenos, po daugelio perklausų nepradės po truputi atsibosti, kažkaip panašiai, kaip nutiko su Editors „Life is A Fear“, bet nenutiko, ir atrodo nenutiks. Gal dėl to, kad „Little Dark Age“ darkwave‘iška elektronika nei sekundei neužliūliuoja ta pačia kalama ritmika. Daina tikrai turi savyje 80-ųjų dvasios, turi kažkokį nepaaiškinamą magnetizmą, o galbūt jis visai paaiškinamas – tiesiog tobulai susisteminta garsų, teksto ir vokalo santvarka.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Steven‘as Wilson‘as, turbūt vienas labiau pažymėtinų, šiuolaikinių modernių kompozitorių. Atrodo, kad žmogus turėtų būti užsikrovęs darbais, kiek daug skirtingų projektų dalyvauja, kurdamas, remiksuodamas muziką. Turėtume būti netgi dėkingi jam, kad šiemet išleido naują albumą „To The Bone“. Albumas susilaukė geros kritikų reakcijos, o ir yra ganėtinai įvairus, kad patiktų plačiąjai publikai. Neišimtis ir aš. Dainą „The Same Asylum As Before“ pasirinkau, nes ji man pati artimiausia iš labiau rokinio skambesio ir idėjos, kuri skelbia, kad laikai tam tikru aspektu niekada nesikeičia, ir mes vis dar gyvename „tame pačiame beprotnamyje, kaip ir anksčiau“.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Visais būdais bandžiau surasti, ką įtraukti iš taip mylimos mažytės lietuviškos scenos, tačiau mėgstamiausi atlikėjai daugiau buvo užsiėmę keliavimais ir koncertavimais nei naujos muzikos leidimu, tačiau tada prisiminiau, kad „Solo Ansamblis“ išleido įdomų singlą, pavadinimu „1“. Tai 10 min. trukmės kūrinys-gigantas, kuris einant į galą gali truputi sugluminti, tačiau labai smagu, kad grupė nesustoja viename taške ir eksperimentuoja tarp naujų kūrybinių klodų, nors ir neiškrenta iš savo stiliaus. Belieka laukti ir tikėtis dar vieno albumo, po mano manymu, revoliucinio 2016 m. „Roboxai“.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Su šiuo pasirinkimu, manau, niekino nenustebinsiu. Šių metų „Depeche Mode“ albumas „Spirit“ turbūt vienas žinomiausių ir daugiausiai dėmesio sulaukusių muzikos pasaulyje. Vertinamas dvejopai, galbūt daugelio nesuprastas, priimtas iš negatyvesnio požiūrio kampo, tačiau man jis iš karto pasirodė artimas. Nors albume daug gerų dainų pasirinkimų, būtent ši daina man atrodo viena reikšmingesnių, vien dėl žinutės, kurią ji perduoda. Muzikine prasme ji taip pat įsimintina - labai ryžtingi, rimtai nuteikiantys ir jau visiems pažįstami tamsoki elektroniniai garsai, o taip pat traukinio motyvai, kurie irgi simbolizuoja kažkurį idėjos aspektą.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Man asmeniškai šita daina turi ypatingą, jaukią, šiek tiek keistai melancholišką aurą. Žaismingas gitarų ritmas, prie jų harmoningai derantis vokalisto balsas ir visai prasmingą informaciją perduodantis tekstas. Iš pažiūros nesudėtinga, lengva daina, lengvam klausymui, tad puikiai tinka atsipalaidvimui tarp sunkesnių šio topo kūrinių, nebent per daug į ją įsigilini ir netyčia pradedi kontempliuoti egzistenciją, jei esate į tai linkę.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Epiškumu dvelkiantis kūrinys, turintis savyje visko, ko tik reikia tobulai metalo dainai. Būtina klausytis garsiai, pasižiūrėti į tekstą nebūtina, nors tikrai rekomenduotina geresniam patyrimui. Dauguma albumo dainų nenusileidžia šiai, tad rekomenduoju ir jį, jei esate sunkesnio, ekstremalesnio metalo gerbėjai.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 0
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Visomis prasmėmis stipri daina, kuri savo viesulišku gūsiu gali tiesiog kiaurai tave pereiti, pradedant tarsi peiliais kapojančių gitarų ir vokalo sinteze ir baigiant stiprių, bet skirtingų žmogiškų emocijų kaitaliojimųsi. Visas albumas yra rekomenduotinas, manau, kad jame laisvai galite surasti kažką artimo sau.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Man nerūpi, kaip toli „Alphaville“ yra nutolę nuo savo originalaus skambesio, ši daina nepriklausomai nuo to yra puiki ir išsiskirianti nuo viso ganėtinai nuobodoko, mano nuomone, albumo. Retai kada taip teigiamai įvertinu pop muziką, tačiau kai ją vertinu, ji būna tokia - dvelkianti 80-aisiais, su dinamišku, įsimintinu ritmu ir neblogu tekstu.
Jūsų vertinimas?
Komentarai: 2

Komentarai (7)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. sausio 2 d. 22:37:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinoma, kad daug kam nekantriai laukiamas koncertas ;)


____________________
If your head explodes with dark forebodings too, I'll see you on the dark side of the moon. (Pink Floyd - Brain Damage)
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. sausio 2 d. 22:36:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kai pirmą kartą išgirdau, ir manęs jis pernelyg nesužavėjo, prireikė dar 2-3 perklausų, kol iki galo įsisavinau ir galų gale net labai pamėgau. Aš kaip tik džiaugiuosi, kad jų dainos nėra visos vienodos ir jie bando kažką naujo, man tai tik grupės privalumas, o ne trūkumas. Gal būtent ši daina nėra struktūriškai sutverta augimui, tačiau tame nieko blogo neįžvelgiu. Nuobodumo vis tiek nėra. Sausumo taip pat nematau. Būtų neįdomus tekstas, tada gal, o dabar viskas čia beveik tobula man. Beje, ir aš gyvai jais mėgavausi du kartus, ir vienam iš tų kartų nuskambėjo ši daina, tai galiu tik patvirtinti, jog ji ir gyvai skamba puikiai.


____________________
If your head explodes with dark forebodings too, I'll see you on the dark side of the moon. (Pink Floyd - Brain Damage)
Atsakyti
einaras13
2018 m. sausio 2 d. 18:02:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi Solo Ansamblį pražiūrėjau, tačiau manau, kad ne tik 5 minutės, o ir visas kūrinys ganėtinai sausas. Solo Ansamblis paprastai pasižymi labai tiksliu dainų vystymu, jų dainos paima ir "užauga" (o Solo Ansamblį gyvai mačiau du kartus ir tas gyvai dar geriau jaučiasi). Čia yra tik kažkoks draskymasis, eksperimentavimas, bet tokio efekto, kokio sulaukiu įprastai Solo Ansamblio dainai įsivažiavus / įpusėjus, čia nėra. Sausokas kūrinėlis.

MGMT kūrinys visai įdomus, paskutinį kartą juos klausiau velniai žino kada, todėl viską pamiršau ir neturiu su kuo palyginti.

Paradise Lost man kelia dvejopas mintis - atrodo, grupė puikiai moka sukomponuoti dainą, tačiau jų skambesys mano ausims nelabai tinka...

The Black Angels pernelyg nesužavėjo, Alphaville kūrinys, kaip ir visas albumas - nuvalkiotas ir nelabai įdomus. QOTSA nebloga daina, tačiau daugiau epitetų nesugalvoju. 

O geroji topo pusė yra, aišku, Pain of Salvation, Cradle of Filth, Steven Wilson, Depeche Mode - šios grupės ir mane šiemet pataškė. 

Summa summarum, tikrai geras topas, muzikinė asorti gana neprastai persikloja su mano muzikiniu skoniu, apie visas dainas turiu ką pasakyti, kitaip nei kai kurių kitų topų atveju. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rolandas19770710
2017 m. gruodžio 31 d. 11:45:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ganetinai geras topas, nenuobodus. malonus atradimas buvo the black angels. vokalas labai primine the foals vokala ;), ir dziugu, kad tope vietos atsirado ir CoF, kuriu koncerte siemet teko pabuvot. superiniai ispudziai, jei kada pasitaikys proga - rekomenduoju. 


Atsakyti
Crazyz
2017 m. gruodžio 31 d. 10:52:17 2017-12-31 12:12:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažko tai buvau praleidęs, neužmačiau, kad Solo Ansamblis išleido naują kūrinį šiais metais, visai nieko bent jau pirmosios 5 minutės, bet pabaiga per daug ištempta.

 

MGTM - same feeling, sunkiai lipo, bet šiaip tikrai klausosi, visai kitokie nei Kids laikais, daugiau tamsumos. Bet gal bus į naudą, pažiūrėsim koks bus pilnas albumas kitais metais.


Atsakyti
LittleLora
2017 m. gruodžio 31 d. 10:10:47 2019-06-14 12:27:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

.


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
Alvydas1
2017 m. gruodžio 31 d. 06:18:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puikus topas, labai artimas man. Jame atradau anksčiau neišgirstą QOTSA dainą Fortress. Ji stipriai kitokia, nei dauguma grupės dainų. Mane jų kūryboje itin žavi bravūriška poza, bet dabar matau, jog jie gali būti žavūs melancholijoje.

 


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Sahja Braškės Aukso medalis
 Braškės
 
PLIKASS Unheilig Lichter der Stadt
 Unheilig
 

Šiuo metu vertiname


Nico Nico
9,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Alvydas1 įvertino Crippled Black Phoenix dainą You Brought It Upon Yourselves - 9 balais
Alvydas1 įvertino Crippled Black Phoenix dainą We Forgotten Who We Are - 10 balų
Alvydas1 mėgsta Crippled Black Phoenix dainą We Forgotten Who We Are
Sahja įvertino The Midnighters - 3 balais
Sahja įvertino Bury Tomorrow - 2 balais
Sahja įvertino Trackshittaz - 4 balais
Sahja įvertino Carole King dainą Hard Rock Cafe - 5 balais
Sahja įvertino Carole King dainą You're the One Who Knows - 5 balais
Sahja įvertino Carole King dainą Labyrinth - 6 balais
Sahja įvertino Carole King dainą In the Name of Love - 6 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:19 - Alvydas1
Galbūt savaitgalį
19:46 - cccrazyggirl
yra gyvu ?
19:46 - cccrazyggirl
tas jausmas kai po 100metu uzeini i savo acc pasiziuret senu geru gabalu kurio pavadinimo niekaip nepameni
11:35 - VTomukas
Reiktų pastebėti ir tai, kad komisijos sudėtis buvo visiškai pasikeitusi. Ir Aistei pradžia nelabai pavyko, o kai ji turėjo tiokią komisijai nepatinkančią dainą, tai tiek ir tetrūko. Ir dar išsigando žmonių nulinčiavimo turbūt
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
23:21 - einaras13
VTomukas, gal tamstą finalas įtikino, kad komisija visiškai nepastovi tiek savo balsavimu, tiek sudėtimi. Aistė Pilvelytė - jokių pokyčių (kaip ir nemaža dalis kitų atlikėjų nekeitė pasirodymo), bet liko tik 6, kai pusfinalį laimėjo.
23:19 - einaras13
...to prasmė, jei žmonės jų nesupranta. Man šis filmas ar knyga nėra girdėti, bet aš ir nesu aktyvus filmų žiūrėtojas. Ir šiaip, nemaža dalis filmų irgi nežiūri, nes žmonės kartais turi ką veikt ir be filmų, taip kad...
23:17 - einaras13
Danish, žmogau, ne dannish... Ir, jei internetai sako gerai, Lili, o ne Lile.
But that's not the point. Klausimas, kiek žmonių supranta šitą reference'ą. Nes aš irgi galiu išknisti visokių fikcinių personažų ir juos naudoti palyginimams, bet kokia...
17:46 - DeLaLiutishkuz
tereikejo uzdeti varnele ant s, kad suprastum. nors manau normalus zmogus butu suprates ta
17:45 - DeLaLiutishkuz
ak, einarai Lile iš dannish girl..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 33
  Iš viso užsiregistravę: 72752
  Naujausias narys: Moonmanas
  Šiandien apsilankė: 4287
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook