Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

23:03 - einaras13
O man aiškiai matėsi lūžis: po savo įvarčio jie atsitraukė, o tada ir šveicarai pajuto, kad gali prabusti. Man vokiečiai atrodė solidžiau. Šiaip brazilai iki 20 minutės atrodė daug galingesni už vokiečius, bet po 20-os - nebeatrodė stipresni už vokiečius
22:29 - 4Blackberry
Kita mintis, kad komandos tiesiog per daug tauposi. Na, bet tai tik spekuliacijos visokios.
22:28 - 4Blackberry
Tiesą sakant, kažką panašaus įžvelgiau ir žaidime tarp Vokietijos bei Meksikos
22:25 - 4Blackberry
Plius, Neymaras ryškiai dar nepasiruošęs, tas labai matėsi žaidime.
22:24 - 4Blackberry
Jie ir spaudė, manau, tai tiesiog nesimatė dėl kelių priežasčių - dėl šveicarų gynybos, kai visi žaidėjai praktiškai sueina į tą pačią poziciją, ir aš dar įžvelgiau kažkokį nesusikalbėjimą komandoje (nesėkimingi perdavimai ir atakavimai į vartų plotą)
22:19 - einaras13
Pavyzdžiui, aš visiškai nesupratau, kodėl po pirmo įvarčio brazilai pradėjo išsidirbinėt ir atsitraukė. Europiečių komandos apie tokią nesąmonę net nepagalvotų... Tiesiog spausk toliau, jei matai, kad oponentas sunkiai tvarkosi. Dabar patys atleido...
22:18 - einaras13
Ir čia ne europiečiai europiečiams atvejis. Tiesiog palygink lotynų amerikiečių žaidimo stilių (pliūpsniškas, sunkiai supaisomas, kontratakuojantis) su daugelio Europos komandų (nuolatinis pozicinis spaudimas, kruopščiai planuojamos atakos ir pan.)
22:17 - 4Blackberry
Stereotipinio mąstymo išraiška
22:15 - einaras13
Kas yra meksikiečių mentalitetas? Pirmą kartą girdima sąvoka.
22:15 - 4Blackberry
*kontinentinis. Na, aš bėgu ilsėtis jau
22:13 - 4Blackberry
Lietuviams šiaip apskritai linkiu perimti meksikiečių mentalitetą labiau
22:11 - 4Blackberry
Šveicarų nėra silpna komanda, tačiau jeigu lyginant su brazilų, negali neatkreipti dėmesio į priežastis, kodėl brazilai stipresni. Kad ir tas pats greitis ar techniškumo lygis. Na o europiečiai europiečiams, čia suprantamas tas kontinentis sentimentas.
22:05 - einaras13
Aš už brazilus niekada nesergu, nors jie ir turi gerą komandą... man europiečių demonstruojama žaidimo kultūra yra daug artimesnė ir įdomesnė. Man etalonas anksčiau būdavo olandai, tačiau olandus ištaškė iki skeveldrų, belieka palaikyt vokiečius.
22:02 - einaras13
Na, aš buvau iš tų 10 procentų, nes Šveicarija tikrai nėra lengvai įveikiama komanda, iš ankstesnių čempionatų toks įvaizdis susidaręs.
22:00 - Rolandas19770710
kazkokia su..na diena siandien, sirgau uz vokiecius ir brazilus, ir se tau...
21:49 - 4Blackberry
Na to tikėjosi dauguma ir tai yra paprasčiausia logika, bet va, ne visada viskas išsivysto kaip tikimasi Gynyba visų kol kas buvusių rinktinių yra sunkiai pralaužiama, ir tiesiog, žaidimo raktas.
21:44 - einaras13
Facebook'e maždaug 90 procentų auditorijos buvo žiaurūs Šveicarijos skeptikai, kurie sakė, kad brazilai be vargo primuš įvarčių. Še tau. Dabar brazilams 1 vietą grupėje paimti bus sunkiau ir nuo to tik geriau vokiečiams
21:42 - 4Blackberry
Visai diplomatiška atomazga gavosi
18:59 - 4Blackberry
Beje, šiose rungtynėse buvo įdomu, kaip netikėtai kai kurie futbolininkai pagal savo pozicijas buvo aktyvūs, ypač pagal smūgiavimą į vartus. Vokiečių Kroosas, Draxleris, meksikiečių Layunas
18:51 - 4Blackberry
Gal ir bjaurus būtų, bet labai intriguojantis. Ant tiek, kad net nerve wracking
18:50 - einaras13
Norėčiau turėti garantijų, kad jei aštuntfinalis bus Vokietija - Brazilija, vokiečiai vėl muš 7 įvarčius.
18:47 - einaras13
Aš, kaip vokiečių fanas, todėl sirgsiu šiandien už šveicarus.
18:46 - einaras13
Kas įdomiausia, tai jei vokiečiai lieka 2 savo grupėj, o brazilai 1 savo, tai aštuntfinalis bus žiauriai bjaurus: Vokietija - Brazilija.
18:44 - 4Blackberry
Žinojau, kad meksikiečių nereikia nuvertinti. Puikus jų pasirodymas
18:40 - einaras13
Kažko panašaus buvo galima tikėtis - didelio spaudimo iš vokiečių ir labai geros gynybos iš meksikiečių. O dar meksikiečiai sugebėjo pasinaudoti ir vokiečių gynybos skylėmis, todėl juos tereikia su tuo pasveikinti.
18:28 - Crazyz
cmon vokiečiai!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
13:43 - DjVaids
www.m-1.fm/ spaudžiat ant FUTBOLO SPELIONES ir speliojat p.s. reik turet facebook'e profili Dar galit speti Vokietija vs. Meksika ir Brazilija vs. Šveicarija!!!!!
18:10 - Sahja
čia krepšininkas iš Kauno A.M ;d
17:43 - 4Blackberry
Smegenys, arba krepšinio kamuolys
17:11 - Sahja
Atsirišo jam krepšys ir iškrito obuolys? Kas?
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:02 - 4Blackberry
Na kaip anksčiau buvo nežinau, bet šį kartą ispanų komandos išdėstymas buvo labai stiprus, gerokai stipresnis nei portugalų. O apskritai nei viena iš komandų man nėra asmeninės favoritės.
21:58 - einaras13
Net kai portugalai tapo Europos čempionais, aš juos vertinau labai atsargiai ir iki šiol tai darau. Ispanai mane įskaudinę nuo seno, tačiau atmetant subjektyvų vertinimą aš juos laikau vis tiek profesionalesniais.
21:54 - 4Blackberry
Pirmam kėliny portugalai turėjo šiokią tokią persvarą, bent jau puolime, bet tada labai greitai ispanai paėmė vairą už rankų. Buvo gaila, kad portugalai kaip komanda blankoka pasiliko, Ronaldo išgelbėjo. O Costa buvo atradimas man.
21:51 - einaras13
Nors pirmo kėlinio nepavyko stebėti, tačiau neprastos. Kaip ir tikėjaus, ispanai parodė gerą formą, bet Ronaldo tiesiog labai gerai muša, ką galiu pridurti...
21:48 - Alvydas1
Super gražios rungtynės. Trys įvarčiai gali varžytis dėl titulo.
08:06 - DjVaids
Spripalis buvo ne agentas, o dvigubas agentas; dirbo ne tik rusams, bet ir greičiausiai anglams už pinigus. Lengviausia pasirinkimas apkaltint rusus. Juk anglai nekaltins saviškiu.
00:40 - 4Blackberry
policija ar dar kas neatvyks iš karto padėti. Labanakt
00:40 - 4Blackberry
Reikia gyventi maždaug taip, lyg būtų zombių apokalipsė, gal aišku, ne tokiomis ekstremaliomis sąlygomis, bet reikia kiekvienam žinoti esminius savigynos principus, kad apginti save ir tuos, kurie šalia, jeigu iškiltų grėsmė, nes kai kažkas užpuls
00:38 - einaras13
Aš atsisakau tokia pozicija tikėti. Todėl einu miegoti
00:36 - 4Blackberry
todėl kiekvienas už save. Lyg laukiniai turi visi būti.
00:36 - 4Blackberry
Pasaulyje išgyvena stipriausi, net jei ta stiprybė yra paprasčiausias ginklo panaudojimas prieš tą, kuris jo neturi. Realybė yra žiauri ir negailestinga, bet reikia tą priimti. Mano pozicija tokia, kad saugumo niekas negali galutinai garantuoti,
00:33 - einaras13
Būtent. Žmonės pirmiausia turėtų rūpintis tuo, kas jiems užtikrina saugumą ir laisvės garantijas, o tik po to galvoti, ar rytoj nuravėti daržą, ar pagulėti ant saulės.
00:29 - 4Blackberry
Man atrodo, žmonės dažnai rūpinasi ne tuo, kuo labiausiai turėtų rūpintis.
00:29 - einaras13
Iš hipotetinių grėsmių vėliau kyla karai...
00:29 - einaras13
O turėtų rūpėti...
00:28 - 4Blackberry
Kam gadinti šventę su kažkokiomis hipotetinėmis grėsmėmis.
00:27 - 4Blackberry
rezgami po visu tuo.
00:27 - 4Blackberry
Na aš buvau labiau paėmus ne organizacinį aspektą ir jų slaptas paskatas, kurių nuspėti negaliu, aš buvau paėmus renginio idėją, kurios pagrindinė paskirtis suburti žmones į vieną vietą, vieną "energetinį lauką". Man tikrai nerūpi jei ir kažkokie planai
00:18 - einaras13
"tokie pasauliniai renginiai, kurie nieko neturi bendro su politinėmis problemomis" - oh yes, sure. Papasakok tai rusams ir dar paklausk, ar apsiėmimas suorganizuoti šitą "puotą" nebuvo jų strateginis politinis ėjimas.
00:05 - DjVaids
Čia ne prastume esme. Tiesiog totalizatoriui kažko su telefonu nesirašo. Gaunasi tušti langeliai. Su kompu budavo gerai, su telefonu kartais išeidavo.
00:00 - 4Blackberry
O taip pat, boikotavimas nebūtų problemos sprendimas, tai būtų tik dar didesnis bėgimas nuo jos. Gyvenime viskas teka savo natūralia inercine jėga pagal planą, ir bijoti nereikia nieko.
23:55 - 4Blackberry
geriausia yra pamiršti apie tai ir tiesiog džiaugtis renginiu. Antraip, kiekvienas žengiamas žingsnis būtų pilnas baimės.
23:54 - 4Blackberry
Aš nesuprantu tokios pozicijos, nors ir nesakau, kad ji tokia nereikalinga. Kažkas turi iškelti į paviršių, priminti, kas dedasi "backgrounde", tačiau iš esmės, kai vyksta tokie pasauliniai renginiai, kurie nieko neturi bendro su politinėmis problemomis,
23:26 - einaras13
sodininkas - suprantu tavo ir kitų, tokią nuomonę išreiškiančių, poziciją. Bet kas tie ideologiniai principai, jei jie nieko neduoda... Reikėjo kviesti komandas boikotuoti čempionatą, tada bent jau būtų efekto.
22:57 - sodininkas
Futbolo čempionatas valstybėje kuri numušinėja keleivinius lėktuvus, kuri tiesiog gali užgrobti kitų valstybių teritorijas... kviečiu boikotuoti tokiį čempionatą
21:49 - 4Blackberry
Urodai tik visokie renkasi gi
21:44 - 4Blackberry
Prasta, žema klasė
21:04 - Konditerijus
O tai čia prasta?
20:52 - DjVaids
Aš tiesiog speliot rezultatus noriu - ne iš pinigu.
18:27 - 4Blackberry
Tai yra visokie lažybų punktai.
18:22 - DjVaids
Rusija vs. Saudo Arabija 4:0 1. Rusija 2. Uruguay 3. Egypt 4. Saudi Arabia, gal kas žino koki tinklapi slepiones futbolo? ir net tik
17:28 - 4Blackberry
P.S. Jeigu netikit, pažiūrėkit filmą "August Rush". Vienas geresnių filmų apie muzikos galią
15:09 - 4Blackberry
Manau, geriau pagalvojus, muzikos aspektą galima praktiškai visose gyvenimo srityse atrasti
15:02 - einaras13
sodininkas - vienas svarbiausių music.lt dalykų, kurie mane žavi, tai yra galimybė bendrauti absoliučiai bet kokiomis temomis. O šiaip, siūlau tikrai panaršyti diskusijų skiltyje, ohoho, kokių temų atrasi.
14:43 - einaras13
Pakursiu tą totalizatorių
14:16 - Crazyz
willas smithas atlieka world cup 2018 dainą kaip jums tai?
14:05 - Crazyz
na, o šiaip musice totalizatorius ilgą laiką buvo kaip ir tradicija, ne vien futbolo, bet ir krepšiio juk diskusijose yra įvairių temų, tai kodėl gi ne?
14:02 - Crazyz
robbie williams atidarys
13:55 - sodininkas
Kaip tai susiję su muzika nesuprantu
13:52 - Crazyz
tik jau šiandien prasideda kas pakurs?
13:52 - Crazyz
galim, žaisčiau ir aš.
13:09 - Konditerijus
Žaisčiau
11:56 - 4Blackberry
Užteks tik pažiūrėt. Kaip dauguma ir mėgsta daryt.
11:42 - einaras13
Kad nebūtų kam žaist...
06:32 - UtenaitisLT
Sveiki. Ar neplanuojat daryti Pasaulio futbolo čempijonato totolizatoriaus?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
10:36 - einaras13
Sojuz net ne vertinys, tai tiesiog rusiškas žodis. Sojuzas būtų vertinys (ir dar nevartotinas)
09:57 - DjVaids
Sojuz irgi vertinys Sąjunga.
22:39 - einaras13
Čia yra paprastas vertimas iš rusiško į lietuvišką žodį. Vertinys yra toks žodis, kuris yra sudarytas kitos kalbos principais. Pvz, feisbukas yra vertinys (anglicizmas). Tas pats žodis sovietas yra vertinys. Bet ne taryba.
21:52 - sodininkas
soviet rusiškai reiškia taryba, tai ar ne vertinys ?
21:32 - einaras13
Taryba nė joks vertinys, jis kaip tik labai lietuviškas žodis, tačiau mūsų aptariamos sąjungos būtent lietuviškai ir nereikėtų vadinti.
21:15 - sodininkas
"taryba" yra vertinys , darinys kurio lietuviai neišgyveno .. į smegenis ikaltas svetimas USB
21:11 - sodininkas
)))) jūs dabar taip pat "veikiate"
21:09 - 4Blackberry
Neprašiau papasakoti ką šiandien veikėte...
21:06 - sodininkas
Namas, terasa, miškas, židinys, dangus , kregždės, muzika, džiazas, senas kuinas, supynės, žibintas, dirbau valtį, jau vakaras, muzika . . O jūs ?
21:05 - 4Blackberry
Bet nuo kada žodis "taryba" nelietuviškas?
21:02 - sodininkas
pritariu einarui13
20:54 - einaras13
Taip, mes tai žinom. Bet bjaurus įprotis lietuviams išsiversti ir savo vertalus naudoti. Sovietų Sąjunga yra originalus pavadinimas, todėl jį ir reikėtų vartot. Dar gerai, kad Rusijos Dūmos nepradėjom Seimu vadint...
20:43 - 4Blackberry
Tarybų sąjungą ir Sovietų sąjunga yra vienas ir tas pats dalykas, tiesiog skirtingi pavadinimai...
20:42 - einaras13
Tai irgi yra tiesa. Ant tiek gajus šitas bjaurus įprotis, net mane užbūrė. Vilte, o kaip siūlai tada vadint?
20:41 - 4Blackberry
O "sovietai" tai grynai lietuviškas?
19:47 - sodininkas
Nebuvo jokių "tarybų" buvo sovietai. Žodis "tarybos" mums primestas, nelietuviškas išsireiškimas
12:33 - einaras13
DjVaids eilinį kartą dėjo kliurką. Jo, kaip ir Rolandas bei Isa stebėjosi, dauguma šių grupių jau buvo post-tarybiniais laikais. Prašom visko, kas buvo po 1990-ųjų, nevadinti tarybiniais laikais.
08:56 - Rolandas19770710
Kalba eina apie 85-88, tad djVaido išvardytos grupės vargu ar telpa į šį laikotarpį. Nebent Džordana, ir ta pati su grupe Impulsas. Na, dar Rondo.
06:50 - Isa
ant papų? tarybiniais laikais - ŽAS?
00:08 - DjVaids
Tarybiniais laikais koncertai nebuvo deficitas palyginus su šiais laikais. Tais laikais pvz. Žas grojo Kuršënuose kokiam 40 žmoniu. Dinamika, Casino, Rondo + LAINIUS, Džordana, Sekmadienis šiuose pilnos sales budavo. Junior koncerte gavau 1ą autografą ant
21:27 - 4Blackberry
Fainai Turbūt tada jie buvo pradėję gastroliuot po visą šalį.
21:22 - Rolandas19770710
Pasvalio kulturnamyje. Dar, pamenu, patys paciausi fanai buvo susėdę scenos pakrašty, ir vienas iš jų užkėlė ir mane. Tada jaučiausi kietas
20:49 - 4Blackberry
Įdomu, Zarasuose, ar kur kitur
20:00 - Rolandas19770710
Teko būti Kvadrato koncerte, kai dar buvau mažas
21:12 - 4Blackberry
Dalinuosi įdomiomis naujienomis apie lietuvišką hard'ą: http://www.radikaliai.lt/garsa s-sound/4363-recenzija-kvadrat as-po-30-ties-metu-tylos-2018- gniuzdymui-atsparus-rokas
16:28 - dissident
As nesakau, kad seksim paskui Konditeriju. sakau seksim Konditerijau pedom. O pacio Konditerijaus gal jau seniai nebebus.
Su fermom taip jau buna
16:07 - Konditerijus
Jūs avinėliai, o aš ferma
16:06 - Konditerijus
būkim avinėlių ferma
16:01 - dissident
Ka gi,seksim Konditerijaus pedom taip sakant. Kodel gi ne..
15:29 - 4Blackberry
Mat kaip. Aš tuo metu per daug nesigilinau į sistemos problemas. Tuo metu galvoje vien pagrindinė problema buvo man. Dabar truputi plačiau žvelgiu į viską.
15:20 - einaras13
Atkreipiu į dėmesį, nuo kada ši problema žinoma ir kokiu efektingumu ji tvarkoma!
15:20 - einaras13
Ko gero, tai nėra vieta, kur būtų prasmė kažką kaitalioti taip kažko siekiant. Bet ačiū už surastą problemą, turėsime ją omeny."
15:19 - einaras13
2015-01-05 music.lt rašė
"Dėl galimybės keisti dainą - reikia sutikti, kad tai klaida, tačiau norisi tikėti, kad svetainės nariai ne ieško spragų, o tiesiog siūlo mėgstamas dainas.
15:11 - 4Blackberry
Bet ar čia tikrai spraga, ar čia padaryta specialiai, su ta intencija, kad galbūt narys galėtų pakeisti savo sprendimą jeigu persigalvotų... Kita vertus, jegu tai padaryta specialiai, turėtų būti akivaizdžiau. Man atrodo per daug galvoju apie tai..
15:05 - einaras13
Taip, čia ne pirmas kartas... Pvz, Konditerijus labai mėgsta pasityčioti iš šitos absurdiškos spragos...
15:04 - 4Blackberry
Jo, šiaip nelabai suprantu kodėl ta funkcija atsirado. To fool around kaip sakoma.
14:47 - dissident
Nes man su "Iced Earth" taip vakar gavosi, nors uz ja niekas nebalsavo.
14:46 - dissident
Bet tai cia kietai gaunasi. Pasiulysiu "Queen - Bohemian Rhapsody", surinksiu 20 like'u, ir gale dienos pakeisiu ta daina "Juoda Orchidėja". O kadangi balai lieka tie patys, tik daina pasikeicia, tai tik ziurim pyst ir laimejo Orchideja su 20 like'u
14:31 - 4Blackberry
Va kaip čia... O ką čia anksčiau sakė man, kad tik per adminstraciją kažkaip gali tą padaryti. Kasdien naujų funkcijų žiūriu atrasti gali.
14:28 - einaras13
Paspausk ant "Pasiūlyk dainą" ir tau leis pakeisti per tą pačią dieną dainą nors ir 17 kartų. Manau, ši funkcija tikrai visiems matosi, o ne kiekvienam skirtingai.
14:27 - 4Blackberry
Žinoma, jeigu kas nors netyčia žino, kur būtų galima rasti programuotoją, kuris turėtų gebėjimų pataisyti klaidas, galėtų netylėti... Būtų tikrai neblogai
14:24 - 4Blackberry
Nežinau, kaip galima siūlyti dar vieną dainą, kai ji jau viena yra pasiūlyta to pačio nario, bet kai mums skirtingai matosi viskas, tai velniai čia supaisys. Ir jo, prie sistemos prisiliesti mes neturim galios, tad visos jėgos telkiamos tik į turinį.
13:56 - einaras13
Čia niekas nieko netvarkė jau maždaug porą metų, taip kad gali būti ramus, susitaikyti su visais šio portalo netobulumais ir siūlyti kitą dainą
11:49 - dissident
taip iseina, kad as siandien dar viena daina siulyti galiu?
11:49 - dissident
Tai taip niekas ir nesutvarkys tos klaidos? Nauja daina as ikeliau jau po dvylikos, o kodel ten viskas susikniso tai nelabai suprantu.
23:37 - dissident
Nors...Man tai visai tiktu, jeigu Iced Earth-Prophecy taptu dienos daina
23:33 - dissident
tai tikrai, kad laikrodzio klaida isivele. Nes Hurt buvo pasiulyta birzelio 2 d. ir tapo dienos daina. O Prohecy pasiuliau siandien t.y. birzelio 3, truputi po dvylikos LT laiku.
23:14 - einaras13
Berods gerb. svaika jau buvo gavęs iš manęs įspėjimą dėl kultūros. Tebūnie tai dar vienas priminimas... Ir šiaip visiems primenu, jog egzistuoja atitinkamos kardomosios priemonės music.lt taisyklių 5 skirsnyje
23:10 - einaras13
Būtent todėl reikia sutvarkyti music'o laikrodį, būtent todėl... Kodėl toks elementarus techninis gedimas laikomas bent porą metų nesutvarkytas
22:35 - 4Blackberry
Dienos daina vakar (birželio 2) tapo The Unforgiven. Hurt buvo pasiūlyta šiandien, tik dabar pasikeitė į Prophecy.
22:30 - dissident
Kazkas cia sistemoje susikniso.
Dienos daina vakar tapo mano apsiulyta Johny Cash - Hurt. Bet va siandien pasiuliau Iced Earth - Prophecy, ir man dabar rodo, kad vakar butent Prohecy ir ltapo dienos daina
22:02 - Konditerijus
neturėtų, jei pagal sistemą daugiau verksi - mažiau myši
22:00 - Konditerijus
21:50 - svaika
dj vaids tik neapsimysk
16:05 - Sahja
tą dieną gimė Deep Forest
15:49 - 4Blackberry
Gal dėl to, kad ji mažai kam čia rūpi... Bet atsiras.
15:22 - DjVaids
1992.06.03 gim. Monika Linkyté !!!!! Kodel to nera šios dienos kalendoriuje!!!!!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
21:54 - einaras13
Aš ant Iron Maiden užsikabinau nuo The Number of the Beast (paradoksalu, kad ji buvo Iron Maiden neklausančio mano tėčio grotuve) ir realiai tai išliko viena mano mėgstamiausių Iron Maiden dainų.
21:50 - einaras13
NWOBHM manęs niekada nesudomino, kažkaip natūraliai 9-asis dešimtmetis roko muzikoje manęs nejaudiina. Peržiūrėjau NWOBHM grupių sąrašą Wikipedijoj, tai tik Iron Maiden ir Motorhead yra apskritai mano klausytos grupės.
19:47 - 4Blackberry
Man Maidenai pačioje pradžioje darė didelį įspūdį, nes jie buvo vieni pirmųjų su kuriais susipažinau iš metalo. O dabar pro ausis praeina labiau tos atklausytos dainos, vis dar yra daug netklausytos diskografijos dalies.
18:44 - Alvydas1
Greičiausiai tai susiję su power - speed metalo intencijomis jų kūrybije. NWOBHM banga mane įsuko pačioje pradžioje, o ji kilo Iron Maiden kilvateryje. Anksčiau smarkiai mėgau, dabar kur kas saikingiau.
18:23 - einaras13
Iron Maiden gali nulemt ir pasaulio egzistavimą, bet nuomonės apie juos tai nekeičia. Be keletos dainų daugiau aš negaliu jų virškinti, nes pro vieną ausį įeina, o pro kitą išeina.
16:32 - Alvydas1
Be Iron Maiden nebūtų Metallicos, bent jau tokios, kakią žinome.
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
23:46 - dissident
Na o Iron Maiden irgi megiami, visi albumai simtus kartu replay'enti bet man asmeniskai. ju geriausi albumai su Bayley. Tas sunkumas man visai prie sirdies. O Dickinsono eros megstamiausia "Childhoods End".
23:45 - dissident
Galbut "Paranoid" ir populizmas, bet as cia ja ne del to pasiuliau. Tiesiog turbut jau 10 metu mano gyvenime nera tokios savaites, kad "Paranoid" nepragrociau. Man tai tiesiog geros nuotaikos uztaisas. Na o Iron Maiden irgi megiami, visis albumai simtus k
20:07 - 4Blackberry
Na, planavau pažiūrėti serialą šį vakarą. Gal jau eisiu...
20:04 - 4Blackberry
The Loneliness of a Long Distance Runner yra savotiškai skambanti Iron Maiden repertuare, bet kaip tik dėl to ji man ir įdomi bei verta dėmesio.
20:01 - 4Blackberry
Bent 1-2 žmonės jei atsiranda, tai gerai.
20:01 - einaras13
Na, jei taip būtų, tai papildomų like'ų Fools ir The Letters nebūtų gavusios...
20:00 - 4Blackberry
Man atrodo, dažnai žmonės tiesiog balsuoja už žinomą/gerbtiną vardą, ir tiek. Šiais laikais paimti ir perklausyti bent iš principo mažai kas varginasi.
19:59 - einaras13
Aš atsimenu, kai buvo Iron Maiden koncertas mūsuose, tai aš net nesvarsčiau galimybės jame apsilankyti, nors paprastai žinomas grupes imu su malonumu.
19:57 - einaras13
Aš už Iron Maiden praktiškai niekada nebalsuoju. Man jų muzika neįsimintina, o aptariama daina toli gražu nėra išskirtinė Iron Maiden repertuare. Deep Purple man skamba maždaug kvintilijoną kartų įtikinamiau, o Fools viena geriausių jų dainų...
19:55 - einaras13
Jau 12 like Fools turi. King Crimson The Letters irgi gavo 6 balus, kai turi tiek pat like'ų, o internete išvis sunku KC įrašus pasiekti. Kartais žmonės tiesiog labiau nusiteikę domėtis dienos dainomis, šiandien ne ta diena, matyt.
19:52 - 4Blackberry
Nu mano pasiūlyta Deep Purple "Fools" aną dieną su 10 like, surinko 8 like iš žmonių. Tai sakyčiau, ne visada būna tas balsavimų/like santykis vienodas. Iron Maiden turėtų gauti daug vien dėl to, kad jie Iron Maiden.
19:49 - einaras13
Nesitikėk daug iš dainos, kuri ir taip turi tik 8 like'us. Ir šiaip kiek liūdnos dainos šįkart pasiūlytos, aš be aptartų dviejų daugiau nežinau nei vienos iš šiandien siūlomų, tai gal paaiškina pasyvumą. Nors toks čia ir pasyvumas, visada panašiai būna.
19:43 - 4Blackberry
Iron Maiden čia šitu atveju diskriminuojami yra. Bet apskritai balsavimas pasyvus šiandien. Nors penktadieniai dažnai tuo pasižymi.
19:17 - einaras13
Kam tie Iron Maiden, čia savaime aišku, kad Paranoid laimės net ir nematant dabartinių balsų. Populizmas visada laimi.
19:14 - DjVaids
Nustebčiau, jeigu dienos daina netaps Black Sabbath ar Iron Maiden !
22:02 - 4Blackberry
Vienu žodžiu, reikia mokėti suderinti savo ambiciją su sveika savikritika, tada gali gautis kažkas gero. Tokia mano nuomonė.
21:58 - 4Blackberry
Nors aš kai bandžiau kelis kartus tai daryti, tai buvo lyg ir gera praktika, mokymasis, tai iš kitos pusės bandyti galima, tiesiog nesitikėti sėkmės reikia taip greitai.
21:51 - 4Blackberry
Parašyti rimtą knygą reikalinga tam tikra patirtis ir branda, ir geriau to net nesiimti, kol jie nėra pakankamai aukštam lygį, kad galėtum savim pasitikėti. Tai viskas ką žinau.
21:17 - einaras13
Rašant knygą man nėra problema "žinių trūkumas", man greičiau problema yra apskritai idėjos pagimdymas, dėl to niekad nebandžiau net pradėti rašyti knygos...
20:37 - 4Blackberry
Žinoma, geriausia yra įlįsti į Wikipedia tokiais atvejais, tačiau kartais dideli informacijos kiekiai mane labiau atbaido nei pritraukia.
20:37 - 4Blackberry
Na, megėjiškas domėjimasis ir yra tik toks, tad ir recenzijas rašant, rašai iš savo supratimo lygio, bet jo, turbūt dėl žinių trūkumo aš lyg šiol neišdrįsau tokio dalyko imtis. Panašiai kaip su knygos rašymu. O groulo pavyzdžiu būtinai pasinaudosiu, ačiū
20:30 - Alvydas1
Geriausias groulo pavyzdys Septicflesh - Persepolis, yra ir dar geresniu, bet antgreičio nerandu. Dar Beghemoth blackmetalio groulas imponuoja.
20:30 - einaras13
Mano muzikinis išsilavinimas yra absoliučiai netinkamas vertinti muziką, tai aš dėl to kompleksuoju ir rašydamas recenziją bandau išspausti vandenį iš akmens. Deja, vargiai randu laiko tobulinti save šioje srityje. O reikėtų
20:22 - 4Blackberry
Ko gero, kuo daugiau sužinai, tuo mažiau žinai
20:18 - 4Blackberry
Oi nieko aš nežinau... Aš net nežinau, kas iš tikrųjų yra "groulas" ir kokiais kontekstais tinka vartoti šį terminą Nepaisant to fakto, kad jau apie 7 metus iš eilės kasdien klausau ir domiuosi įvairia muzika
20:15 - einaras13
Jūs bent jau kažką žinot apie vokalus metalo muzikoje. Aš apsiriboju terminais dainuoja / rėkia / bliauna
20:05 - 4Blackberry
Ir jie pasirodo, žymiai lengvesni yra, nei atrodė iš pradžių.
20:02 - 4Blackberry
Na taip, screamo originaliai, bet jis labai jau daug turi panašumų su blackgaze. Tai gal dėl to biški čia disinformacijos pavariau Maišosi jau man nuo šitiekos muzikos perklausymų kasdien...
19:56 - Alvydas1
Isabel "bliovimas" yra screamo. Jį išgauti yra ne taip paprasta, ypač, jei dar tenka groti gitara. Žinoma, tembrą ir techniką neprošal patobulinti. Bet Lietuvoj jie pirmi.
17:42 - 4Blackberry
Straipsnį apie Die Antwoord peržiūrėjo jau tikrai nemenkas skaičius žmonių, jie tikrai laukiami čia atrodo.
15:39 - 4Blackberry
Isabel turi labai puikią post metal kompoziciją, kurios malonu klausytis, o black metal vokalas tikrai ne visiems yra, jį mėgti gali tik tikri sunkiosios muzikos fanai, na o už black metal sunkiau jau nebent koks funeral doom tik gali būti...
10:13 - DjVaids
Isabel - vištgaidiško bliojimo pvz!!!!! Bet jei kam patinka bliovimas balsuokit
22:11 - Crazyz
Die Antwoord - taip smagu, kad jie čia taip netikėtai apsilankys
18:32 - Alvydas1
Labai stiprus Top 40 papildymas
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:49 - Rolandas19770710
Bet tai kaip užknisa, kai Lea Porcelain koncertuoja viename Londono klubų, o tu negali nuvaryt, nes tuo metu atostogauji Lt
11:18 - Konditerijus
Bile skiest
11:17 - DjVaids
Arba buvo pataisyta Motley Crue, arba aš sumaišiau su kažkuria kita metalo tos eros grupe.
18:09 - 4Blackberry
*diskografiją
18:08 - 4Blackberry
Dėl Stereo MCs, jie yra labai plačios stilistikos, tad nelabai telpa į dominuojančio stiliaus rėmus, jie yra ir elektronika, ir hip hopas, ir dance muzika. Nebent kažkas labai gerai pažįsta jų diskografją, tai galėtų įvardinti kas labiau dominuoja.
17:55 - 4Blackberry
DjVaids, o kurioje vietoje rašo, kad Motley Crue yra hip hopas? Aš tokios informacijos nematau.
14:05 - 4Blackberry
...darbas.
14:05 - 4Blackberry
Labai gerai, kuo įkyriau, tuo geriau Šiaip sunku sugaudyti čia visas grupes ir atlikėjus, ypač kurie mažiau žinomi, tad tie netikslumai ir lieka, nebent kas nors sugalvoja pataisyti. Neteisingi nustatyti stiliai irgi problema, tai kažkieno neatsakingas
11:04 - DjVaids
Kad čia gimtadieniai pagrinde metalistu kokie 75 %!!! Kitiems stiliams kokie 25 %. Arba prikolai, Motley Crue - HipHop, nors kiek jie grojo metalą, repo atstovai 3 Sun-C ar Stereo MC - čia rašoma, kad pop/dance
09:55 - Crazyz
neaišku ar likusieji gyvieji irgi vis dar yra aktyvūs grupėse taip pat? ką tada daryt?
09:50 - Konditerijus
Kur jau ten įkyrus..
04:13 - dissident
Nenoriu pasirodyt ikyrus, bet Chris Cornel irgi cia vis dar gyvas ir grojantis Soundgarden'uose, o Chester Benington aktyvus Linkin Park narys. Manau deretu patikrinti visas grupes ir tuos kuriu jau nera siam pasaulyj, music'e irgi deretu isleist poilsio
04:07 - dissident
Tas pats ir Deep Purple aprasyme su Jon Lord'u
03:22 - dissident
Beje, apie grupiu aprasymo sutvarkyma. Kuomet skaitai informacija apie grupe Dio, randi pazymeta jog grupes narys nuo 1982 iki dabar yra Ronie James Dio. Zinoma, gerai butu, jei tai butu tiesa, deja... R.I.P maestro
11:38 - Crazyz
dar va sofi tukker paskelbė apie koncertą vilniuje
10:50 - 4Blackberry
Jack White ne, bet DeMarco vakar tvarkiau su keliais kitais. Bet anksčiau buvo, kai įkėliau Ne Obliviscaris ir praktiškai iš karto po to sužinojau, kad koncertuos
10:44 - Crazyz
mac demarco ar jack white redagavai?
10:34 - 4Blackberry
Kaip čia taip man vis nutinka, kad redaguoji kažkokį atlikėją, o kitą dieną sužinai, kad jis atvarys į LT...
01:02 - einaras13
dissident gali nepergyventi, nes jo pasiūlymai tikrai visada visiems matosi. O kad music'o sistema kliša, tai net ir priminti nereikia, tvinksintis skaudulys...
21:42 - 4Blackberry
Jeigu dissident nespaudė pas save to X, tai tada gali būti kažkas ne taip. Ne pirmas įtarimas, kad sistema ne visada veikia vienodai pas visus.
21:16 - Konditerijus
tik pats gali paspaust
20:59 - dissident
Nera tituliniam.
Ko gero tikrai kazkas x paspaude.
20:13 - Konditerijus
Sahjos siūlymus išsinaikini iš akiračio bent
20:11 - 4Blackberry
Kam išvis tas X padarytas. Kad paspaudi jį, tai niekas nuo to nesikeičia.
20:07 - Konditerijus
Yra ir tituliniam. Matyt pasispaudei X prie dainos ir išnyksta tuomet tituliniam, bet tik tau, kiti vis tiek mato, nebent ir jie X paspaudžia.
19:32 - dissident
O uz visas kitas galima balsuoti tituliniame, jokio papildomo lango neatidarinejant
19:30 - dissident
truputi nesazininga, kad mano pasiulytos dainos, nerodo desktopo tituliniame, ir ja galima rasti iejus tik siulomu dainu interfeisa. Cia reiketu truputi kitokios sistemos.
10:41 - Rutonė
Supratau....
10:36 - Crazyz
orgai*
10:36 - Crazyz
šita naujiena siunčia prgais visiems tokią pačią
09:28 - Rutonė
Yra kuo pasidžiaugt? Nežinau, kaip dabar naujienas dedam, kad su autorių teisėm nesipyktume. Tad kol kas tiek: https://www.15min.lt/vardai/na ujiena/muzika/metu-roko-ivykis -i-lietuva-atvyksta-siuolaikin io-roko-genijus-jackas-white-a s-1054-975260
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
16:45 - DjVaids
Natalia Oreiro ir Rusija: nestebina. Ji vienam seriale vaidiną argentiniečio legionieriaus žaidžiančio Rusijos klube, žmoną.
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:02 - Rolandas19770710
O kas neliubit salies, kurioje koncertuojama? Reikia gi kazkaip isiteikt publikai. ir Lietuvoje juk garsus atlikejai ,tipo, aciu Lietuva, mes jus mylim, o is tiesu tai jiems dzin ta Lt ar bet kuri kita salis. tai tik biznis , nieko asmenisko, kaip sakoma
12:19 - Sahja
Podnimyte ruki verk,ja vas liubliu Rossia
10:51 - Rolandas19770710
Natalia Oreiro isleido nauja gabala United by love futbolo cempionatui Russia 2018
16:31 - 4Blackberry
Šiandien super metalinė diena.
08:11 - Konditerijus
Yra ta daina, vartotojai neturi tiek galių.
03:11 - dissident
Norejau tik savo laika atsaukti, ir tada ... pyst, ziuriu visa daina is listo panaikinau
03:10 - dissident
Sorry guys. Kazkaip netycia istryniau Guns N Roses daina Thinking about you is Dienos dainos list, kuria buvo pasiules kazkuris is nariu.
13:40 - einaras13
Tikrai ne durnas. Man irgi nepatinka daina, bet dėl to, kad daina nepatinka, nenuvertinu paties pasirodymo ir idėjos.
13:05 - 4Blackberry
*Taigi.
13:05 - 4Blackberry
Na galime pasiginčyti, nieko prieš. Ne durnas, nes po išsidirbinėjimo kauke vis dėlto slepiasi rimta problema visuomenėje, ir viskas perteikta labai "juokingai", kad tiesiog nebūtų taip liūdna. Tagi labai makes sense, kad laimėjo, kai pagalvoji
11:28 - velniux
'Ir tai buvo ne durnas išsiskyrimas'. Really?
19:06 - Rolandas19770710
Gal Mineda palaikint?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
01:30 - 4Blackberry
(Nors aš ir pagalvojau, jog iššoksiu pro langą jei jie laimės )
01:28 - 4Blackberry
Appreciate originality! originalumas yra vienas rodiklių, kurį reikia vertinti šiame konkurse, ir žiūrėti kaip kas išsiskiria. Ir tai buvo ne durnas išsiskyrimas.
01:25 - Rolandas19770710
Nepykit Izraelio fanai, bet man ji šūdas. Žiauriai nusivyliau
01:08 - einaras13
Sobralio poziciją aš visiškai suprantu. Problema tame, kad pagal Sobralio muzikinę sampratą apskritai sunku šioje Eurovizijoje atrasti "sobrališką" laimėtoją. Estija maybe.
01:02 - 4Blackberry
Bet Sobralis turbūt dreba iš pykčio tikiuosi negaus infarkto
01:00 - einaras13
Bent jau ne Kipras, ne Austrija, ir ne Švedija. Izraelis ne dieviška, bet tikrai renkuosi vien dėl idėjos juos vietoj mano išvardintų. Ir labai džiaugiuos, kad žiūrovams atsibodo tos pačios švedų formulės, kaip pagaminti gerą dainą.
00:34 - 4Blackberry
Nu smagiai, vis tikėjausi, kad austras arba švedas vis dėlto aplenks, bet dabar teks pamėgt dainą nugalėtoją, i guess viskas dėl nešamos idėjos, pataikė į aktualią vietą, ir aišku daina yra catchy, nepasiginčysi...
22:42 - Pazistu_Mykola
truputy redneckų, I like it
22:24 - Pazistu_Mykola
labas vakaras, ir vėl žiūriu
22:22 - einaras13
Ar man taip atrodo, ar Bulgarijos pasirodymas daug efektingesnis nei pusfinalyje...
22:19 - einaras13
Vis tiek nesuprantu, kuo Suomijos pasirodymas taip nuvertinamas. Niekaip...
21:30 - einaras13
Amerikietiškumas yra nelygus. Pavyzdžiui, austro gospel"as ir olando country yra vienodo amerikietiškumo, tačiau spėk, kuris man labiau patinka. Ir atskiras klausimas, kuris labiau patinka kitiems.
21:29 - einaras13
Estės dainoj yra melodija? O Dieve, ko tik nesužinai...
21:25 - 4Blackberry
Pasakiška ta estės melodija... honestly, negaliu ja atsigrožėti.
21:21 - 4Blackberry
Austras per daug amerikietiškas. Štai kur čia problema.
21:19 - 4Blackberry
Man balsas jos kažkaip silpnai labai skambėjo. Ievos balsas buvo puikus, dar geriau nei pirmą kartą.
21:17 - einaras13
Mano nuomone, vis tiek Slovėnijos pasirodymas iškart numuša buvusių Ukrainos ir Ispanijos sąlyginai silpną įspūdį iki 0
21:08 - 4Blackberry
Smagiausia veikla yra stebėti didžiųjų youtuberių tweetus
20:56 - 4Blackberry
Gonna be interesting.
20:53 - einaras13
Let the show begin!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
06:09 - Isa
turbūt kaip ir dauguma bliuzų - I IV V + maž ar min pentatonika
17:47 - Genqr
čia va po poros metų pertraukos sumasčiau vėl prisijungt, kad...paprašyčiau pagalbos . Žinot gal kas kaip bliuzo naktis grot (the road band versija)?
14:42 - DjVaids
Žalia/Balta/Morkava - tai ne Iceland, o Ireland!!!
14:16 - DjVaids
Per Lenkijos TV per pertrauka tarp 12 ir 13 pasirodymo vedeja pakalbino Čekijos atstovą, praeidama paminejo Lietuvą, tada pakalbino Baltarusijos atlikeją. Per LRT TV tada rodé reklamą.
01:28 - 4Blackberry
Atėjo laikas atsirevanšuoti...
01:28 - 4Blackberry
Tai va, latviai nuo 2015 iki 2017 lenkė lietuvius pagal mane myliomis.
01:26 - 4Blackberry
Oi su kai kurių atlikėjų diskografijom yra labai blogos situacijos ten..
01:24 - einaras13
Ir kas su Spotify dar blogai, kad kai yra remasterintas albumas, tai jie nurodo remastered versijos datą, o ne originalią ir taip suknisa diskografijos eiliškumą.
01:22 - 4Blackberry
Aš mėgstu apsiriboti vienu informacijos šaltiniu vienu metu dažniausiai, kai absorbuoju ją, tai šį kartą pasirinkau Spotify, nes jis yra patogus velnias.
01:21 - 4Blackberry
Ar Eurovizija gerėja man, šiaip negaliu pasakyti, bet kad šie metai man labai patinka, tai čia faktas.
01:20 - einaras13
Spotify visada metai blogai surašyti būna. Vikipedija daug patikimesnė. O jei nėra vikipedijos, tai kiti tinklalapiai. Spotify yra pačiu blogiausiu atveju
01:19 - 4Blackberry
Man yra, kai ieškau diskografijų visokių Neieškau gi skandalų ir gandų apie atlikėjus, kaip delfi
01:18 - einaras13
O šiaip jūs žinote, kad Spotify apskritai nėra informacijos šaltinis?
01:18 - 4Blackberry
*jie
01:18 - 4Blackberry
Nebent sumaišė ji viską ten.
01:17 - 4Blackberry
Tai kad ne, nes Spotify aiškiai rašo man 2015.
01:17 - 4Blackberry
Kad atsitiktinai išgirsti, šiame kontekste dar, reikia būti labai arti tos informacijos šaltinio. Taigi man čia neatrodo labai nekalta viskas
01:17 - einaras13
Mano nuomone, Eurovizija kasmet vis gerėja.
01:16 - einaras13
Justs buvo 2016, prašom nemaišyti.
01:16 - einaras13
Domėtis ir girdėti atsitiktinai yra dvi skirtingos pažinimo kategorijos.
01:15 - 4Blackberry
Nuo kada pradėjai domėtis atlikėjų biografijomis?
01:14 - 4Blackberry
Tada buvo ir latvis su daina Heartbeat, kuri man perspjovė Donny Montell.
01:14 - einaras13
Ingrosso aš girdėjau tik vieną tą pačią dainą. Viskas. Josefo aš girdėjau n dainų (beje, jis nemoka dainuoti, tik pusėtinai repuoja), kažką girdėjau apie jo biografines detales bei girdėjau daug įvairių jo pasisakymų. Iš čia ir formuoju savo nuomonę.
01:12 - 4Blackberry
Prisiminus 2015 metus, man regis, jie man mėgstamiausi euroviziniai metai. Tiek daug įdomių dainų buvo... Tik laimėtojas man labai nepatiko.
01:10 - 4Blackberry
Tai ir aš Josefą vertinu pagal jo įvaizdį, kuris yra charizmatiškas, o ne jo asmenybę, nes aš jo nepažįstu
01:09 - einaras13
Aš vertinau jo dainą, o ne jį patį.
01:09 - 4Blackberry
Jau per vėlu susilaikyti čia iš jūsų pusės Visas purvas jau buvo išdrėbtas, kokį buvo galima sugalvoti...
01:07 - einaras13
Josef'as turbūt būtų geresnis aktorius nei dainininkas. Nes jis charizmos turi per akis. Apie Ingrosso aš nieko nežinau, susilaikysiu.
01:04 - 4Blackberry
Tik kažkodėl aš jos pačios nepamenu. Laikas įsijungt prisimint.
01:04 - 4Blackberry
Josefas apskritai turi įdomų įvaizdį, ir yra labai charizmatiškas, to vien jau pakanka pradžiai, kad nusipelnyt žiūrovų dėmesio, ir aišku muzikaliai daina įdomiai išpildyta. O švedo įvaizdis toks labiau klubinis, tuštokas. Tai va toks nebent trūkumas.
01:02 - einaras13
Įtariu, kad kalbate apie Ann Sophie - Black Smoke. Taip, tai buvo puiki daina.
01:00 - einaras13
Atviri keiksmažodžiai yra vienas tų mažų dalykų, kurie man subjektyviai nepatinka jo dainoje, bet objektyviai vertinant, tai suformuoja dainos įvaizdį.
01:00 - 4Blackberry
Tai jau tikrai, kad nėra prasmės kapstytis. Nors man prisiminus, kad Vokietija turėjo tokią neblogą dainą ir surinko lygiai 0, labai juokinga darosi
00:59 - 4Blackberry
Josefo dainavimo maniera yra su atvirais keiksmažodžiais. Aišku tai yra žavinga.
00:58 - einaras13
Prašyčiau, Triana Park dviem vietom buvo žemiau nei Fusedmarc. Vis tiek abi nuskendo giliai dugne, nėra prasmės kapstytis. Kas blogiausia, abi buvo geros
00:57 - 4Blackberry
Triana Park irgi buvo geriau už mūsų.
00:57 - einaras13
Tai va man čeko lyginimai su Bieberiu irgi atrodo juokingi. Josef'o dainavimo maniera visai ne ta. Ir daina stilistiškai turtingesnė nei bet kuris Bieberio trijų natų pasažas.
00:57 - 4Blackberry
Ne kompleksas, tiesiog yra įdomu lyginti kaimynus, mes turim tokį įprotį.
00:56 - 4Blackberry
Nu nežinau, aš pono Ingrosso tik vieną dainą girdėjau, ir man nerūpi jo vokalo registras, jeigu daina yra kokybiška, įsimintina, nebanali, tai jai nieko daugiau netrūksta. Ir tie lyginimai su Bieberiu ar dar kuo yra juokingi.
00:55 - einaras13
Tai kai buvo Aminata (čia apie pastarąjį dešimtmetį kalbu)
00:55 - einaras13
Beje, jei neklystu, latviai mus perspjovė lygiai vieną kartą
00:54 - einaras13
Kaimynystės kompleksas lenda, a? Man kažkaip nekutena, kai pamatau kaimynus aukščiau mūsų. Latviams ir taip tragiškai anksčiau sekėsi, jie nusipelnė daugiau. Bet šįkart neįdomią dainą nusiuntė, tai nežinau...
00:53 - einaras13
Lietuvos daina yra išsiskirianti, dėl žodžio "stipri"... aš į tai gal dar rezervuotai žiūriu.
00:52 - 4Blackberry
Dabar smagu, kad ir latvius lenkiam, nes pora metų iš eilės jie nedėkingai perspjovinėjo mus per kilometrą.
00:52 - einaras13
Falcetas skamba šlykščiai, ir čia ne vien aš tą išsigalvoju. Tai tiesiog nenatūralus balsas. Yra daug žmonių, kurie neperneša falceto.
Beje, čia subjektyvi hipotezė: jei žmogus visą laiką dainuoja falcetu, tai ženklas, kad jis galimai balso neturi.
00:50 - 4Blackberry
Lietuvos daina šiaip yra stipri šiemet ir tikrai išsiskiria iš kitų.
00:49 - 4Blackberry
Toks ir objektyvumas čia
00:48 - einaras13
Aš visiškai objektyvus. Švedo daina yra ta pati garsų kokofonija visas tris minutes, o falcetu dainuoti apskritai reiktų uždrausti.
00:46 - einaras13
Nu dabar aš įsijungiau tas prognozes. Hm, mes šešti. Staigus šuolis į viršų. Interesting. Keista matyti Lietuvą taip aukštai, kad ir prognozėse
Kipras antras? - sounds strange.
00:46 - 4Blackberry
Ji nėra silpna objektyviai mąstant. Prašom nesiginčyti ant objektyvaus levelio.
00:45 - einaras13
Turėjo, bet jiems pasirodė, kad Rybakas yra safe choice
00:44 - 4Blackberry
Kodėl jie iš viso tą Rybaką vėl siuntė. Negi neturėjo nieko daugiau.

Copyright 2001-2018 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Strokes The Strokes
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

23:03 - einaras13
O man aiškiai matėsi lūžis: po savo įvarčio jie atsitraukė, o tada ir šveicarai pajuto, kad gali prabusti. Man vokiečiai atrodė solidžiau. Šiaip brazilai iki 20 minutės atrodė daug galingesni už vokiečius, bet po 20-os - nebeatrodė stipresni už vokiečius
22:29 - 4Blackberry
Kita mintis, kad komandos tiesiog per daug tauposi. Na, bet tai tik spekuliacijos visokios.
22:28 - 4Blackberry
Tiesą sakant, kažką panašaus įžvelgiau ir žaidime tarp Vokietijos bei Meksikos
22:25 - 4Blackberry
Plius, Neymaras ryškiai dar nepasiruošęs, tas labai matėsi žaidime.
22:24 - 4Blackberry
Jie ir spaudė, manau, tai tiesiog nesimatė dėl kelių priežasčių - dėl šveicarų gynybos, kai visi žaidėjai praktiškai sueina į tą pačią poziciją, ir aš dar įžvelgiau kažkokį nesusikalbėjimą komandoje (nesėkimingi perdavimai ir atakavimai į vartų plotą)
22:19 - einaras13
Pavyzdžiui, aš visiškai nesupratau, kodėl po pirmo įvarčio brazilai pradėjo išsidirbinėt ir atsitraukė. Europiečių komandos apie tokią nesąmonę net nepagalvotų... Tiesiog spausk toliau, jei matai, kad oponentas sunkiai tvarkosi. Dabar patys atleido...
22:18 - einaras13
Ir čia ne europiečiai europiečiams atvejis. Tiesiog palygink lotynų amerikiečių žaidimo stilių (pliūpsniškas, sunkiai supaisomas, kontratakuojantis) su daugelio Europos komandų (nuolatinis pozicinis spaudimas, kruopščiai planuojamos atakos ir pan.)
22:17 - 4Blackberry
Stereotipinio mąstymo išraiška
22:15 - einaras13
Kas yra meksikiečių mentalitetas? Pirmą kartą girdima sąvoka.
22:15 - 4Blackberry
*kontinentinis. Na, aš bėgu ilsėtis jau
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 96
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 36748
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook