Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"" palaiko

Miglaja Miglaja
 Super narys
Crazyz Crazyz
 VIP narys
Ignas_Vee Ignas_Vee
 Ultra narys
huligan1 huligan1
 Naujokas
4Blackberry 4Blackberry
 VIP narys
DeLaLiutishkuz DeLaLiutishkuz
 VIP narys
Egluhh Egluhh
 Naujokas
Gretsss Gretsss
 Aktyvus naujokas
merijon merijon
 Naujokas
p_ruta_ p_ruta_
 Super narys
SuDrumsTas SuDrumsTas
 Naujokas

Copyright 2001-2017 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Nickelback Nickelback
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino The/Das albumą Outfashioned - 6 balais
Sahja įvertino The/Das dainą Akimbo - 6 balais
Sahja įvertino The/Das dainą Suburban Drugstore - 6 balais
Sahja įvertino The/Das dainą Outfashioned - 6 balais
DeLaLiutishkuz mėgsta Don't stop me now
Sahja įvertino The/Das albumą Speak Your Mind Speak - 6 balais
Sahja įvertino The/Das dainą It's True - 6 balais
Sahja įvertino The/Das dainą Colin - 5 balais
Sahja įvertino The/Das dainą Hope And Air - 6 balais
Sahja įvertino The/Das dainą Keep This - 6 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

13:46 - Sahja
mėlynesnės rožės nebūna
10:58 - Sahja
o trečia dalis įspūdingai gera ir mistika,ir sapnai,ir juoko yra,ir 21 amžiaus amerikos kasdienybės
20:12 - Sahja
per ru galima žiūrėti nuo vakar
20:11 - Very_crazy_enough
o kur dabar (legaliai) rodo Twin Peaks 3 sezoną?
19:45 - Sahja
Įdomu kas per grupė groja , Twin Peaks 3 sezono,antros dalies pabaigoje,lyg klausyta ,bet labai patiko muzika ir dainininkė,buvo julee cruise,o ši taip pat super/?
12:47 - DeLaLiutishkuz
labai geras jis
11:59 - Silentist
Smiths/Morrisseyoudadienis
21:16 - Crazyz
Normalu, įprasta, kasmet po Eurovizijos dalis kūrinių top-40 atsiduria
20:14 - Alvydas1
Kas čia? Eurovizijos konkursas prasidėjo iš naujo?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
14:52 - stairway_to_hendrix
TOP 40 dar neatnaujintas
12:53 - Sahja
buvo tokių gerų ir angliškų,kad kitur net dabar reta,norisi,kad būtų ,kaip vk.com,bet reikia daug žmonių gauti,o kur jų paimsi?
12:50 - edvinasa
Dabar kaip suprantu labiau portalas linkęs ir naujienas
12:49 - edvinasa
Nežinau, galvojau tvarko kažką, bet pasirodo tyčia panaikino ir nežada kaip suprantu jau gražinti, gaila išties kadangi čia buvo daug dainų kur kitur net per YouTube nėra, kalbu apie lietuviškas dainas
00:57 - einaras13
O kas sakė, kad perklausų naikinimas yra terminuotas?
22:18 - edvinasa
Po tiek metų dar muzikos negalima klausytis galvojau jau vėl gražino, nx nereikalinga svetainė...
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
00:43 - Silentist
kad prilygtų YT su Spotify reikia music.lt išverst į anglų kalbą, nes pasaulyje gyvena 3 mln kalbančių lietuvių, o 2 mldr angliškai kalbančių (liežuvių)
23:22 - 4Blackberry
Na pabaigai pasakysiu, kad apsileidimas yra visur, ne tik čia. Patys Google kompanijos dabuotojai tinginiai. Tai bent tokia paguoda.
23:16 - 4Blackberry
O pats YT jau irgi pradeda nusivažiuoti... Taip, ten kasdien video peržiūrio milijardai žmonių, tačiau yra krūvos techninių problemų, o dabar dar ir su tuo monetizacijos boikotu... Aišku, čia jau visai kita tema.
23:13 - 4Blackberry
Taigi štai kodėl ir reikia perorganizuoti viską, ir iš to, kas čia taip potencialu, sukurti kažką didesnio, kas galbūt dalinai prilygtų ir YT su Spotify. Kad ir kaip utopiška, bet su laiku įgyvendinama. Su sąlyga, kad bus kas imsis šio didžio reikalo.
23:07 - einaras13
Na taip. Kita vertus, didelę tiesos dalį pasakė ir Pazistu_Mykola, paminėjęs, kad jau nebe tie laikai, kai ribotas platformų pasirinkimas... Sutraukt žmones 2005-2010 metais gali, bet juos atgal grąžinti iš YouTube ir Spotify 2017 metais... kažin
22:59 - 4Blackberry
Dėl ko nerealistiška, aišku. Bet yra tokia galimybė pasirinkti "Spotify family" planą, galbūt jų ir daugiau ir kitokių yra, o tai jau yra užuominos... į tam tikrus nerealių idėjų realizavimus, kuriems prireiktų šiek tiek laiko.
22:55 - einaras13
Nu spotify ir last.fm yra labai elementariai suderinama, tad ir music"e integruotas grotuvas turėtų pasižymėti šia savybe. Bet taip, tai nerealistiška.
22:47 - 4Blackberry
Kas dėl perklausų skaičiuoklės, jei įvedus Spotify grotuvą IR įjungus last.fm skaičiuoklę, viskas būtų tobula. Bet ką aš čia, juk tai neįmanoma... Pamiršau kad nebediskutuoju daugiau šia tema.
22:43 - 4Blackberry
Spotify reikia mokėti, kad turėtum normaliai veikiantį grotuvą, o čia buvo for free. Toks skirtumas. Na ir čia viskas vietoj. Nereikėjo per kelis portalus eiti kitų dalykų.
22:42 - 4Blackberry
Na suprantama, ten daug žmonių, ir visi plius minus aktyvūs, ten lengviau būti pastebėtam. Tai reikia tada pavogti Zuckerbergo idėją ir atnešti fb į musicą
22:39 - einaras13
Spotify man patrauklumu net neprilygsta music"o grotuvui. Be to, turėjom dar ir perklausų skaičiuoklę, kas mane intrigavo. Dabar užtat į last.fm esu emigravęs...
22:37 - 4Blackberry
Ai tiesa, Spotify visa kaltė suversta. Bet ten diskusijų nėra, tai vis tiek does not make sense.
22:37 - einaras13
Nu fb man bent jau suteikia garantiją, kad mano niekam neįdomi nuomonė bus perskaityta, o čia netekau tos garantijos 2014-aisiais. Nuo tada reikšmingai sumažėjo ir mano dienoraščių skaičius.
22:35 - 4Blackberry
Bet vat trūksta geros platformos, kur žmonės galėtų rinktis ir diskutuoti. Nes vienam vienas netinka, kitam kitas, o kažko tokio universalaus nėra.
22:34 - 4Blackberry
Mano noras skamba identiškai. Kas tada, tais gūdžiais 2011-2013 metais taip įtraukdavo žmones, yra geras klausimas. Kas nutiko, kad jie pradėjo lakstytis dar prieš pradingstant grotuvui? Fb nei kiek nėra įdomus, pilnas BS, dėl to ir buvau kartą išsitrynus
22:32 - einaras13
Kadais man čia buvo įdomiau nei fb. Dabar apie tai tik pasvajot galiu...
22:29 - einaras13
Taip, bet nei topai, nei dienos daina čia lankytojų neužlaiko ilgesniam nei 10 minučių periodui. O bent jau aš norėčiau ne tik šiaip lankytojų srauto, bet aktyvių ir bendruomeniškų lankytojų srauto. Nėra faktoriaus, kuris padeda įtraukti žmones dar labiau
22:24 - 4Blackberry
Dėl jų žmonės čia ir ateina kasdien.
22:23 - 4Blackberry
Bet tai yra geriausias lietuviškas muzikos portalas, vien dėl visų savo funkcijų. Naujokai neužsibūna, nes galbūt tos funkcijos neišnaudojamas normaliai, iki galo. Va dienos daina ar topai yra ant ko laikosi portalas, manau.
22:20 - einaras13
O šiaip, tai trūksta apskritai bet kokios idėjos, kuri išskirtų music"ą iš šiaip muzikos portalų. Nes naujokai čia per daug neužsibūna, nes pamato, kad čia tik dar vienas portalas apie nieką.
22:18 - 4Blackberry
Genijus
22:18 - einaras13
Ir tik cinkt į galvą "GROTUVAS"
22:17 - 4Blackberry
Target audience nėra, nes ta target audience per daug tingi, kad bent pasiklausytų viso albumo, nes be to jokių diskusijų negali kilti. Klausimas, kas galėtų paskatinti žmones pajudėti iš sąstingio, kad įsijungtų tas azartas ar dar kažkas.
22:10 - einaras13
Nebūtina problemos, svarbu turėti target audience. Prieš keletą metų po mano recenzijomis diskutuodavo bent keli žmonės, dabar visiška tuštuma. Nu ok, Depeche Mode recenzija gal šiokio tokio dėmesio susilaukė, bet ir tai minimalaus.
22:08 - 4Blackberry
"Konditerijus, kuris/kuri tik nori pasisakyti". Op iš atminties..
22:05 - Konditerijus
Ką tik stebėjome kaip Mikas atlieka šią erzelį keliančio parazito funkciją. Tik retai tenka gėrėtis šiuo performansu, nes tunas ir xanaxas užslopina šio senio esybę.
21:48 - 4Blackberry
Diskusijos kyla ten, kur yra problema. Taigi reikia kelti problemas, probleminius klausimus. Tik kadangi viskas turi sietis su muzika, yra kiek sunkiau.
21:47 - 4Blackberry
Va, esminis dalykas, kodėl nesinori kažko tokio daryti, nes tai neiššaukia to darbo vertos reakcijos. Čia ne tik music"o, bet ir daugelio gyvenimo sričių problema... Žmonių į diskusijas nenuvarysi. Gal kartais tikrai nebūna ką pasakyt, kartais ir nereikia
21:38 - einaras13
Nu daryt yra ką, bet man prasmės reikia. Kas iš to, kad mano recenzija gauna 5 like"us, tai neiššaukia jokio aktyvumo, jokių diskusijų, nieko. Tebūnie ir DELFI lygio komentarai, bet vis įdomiau.
21:14 - 4Blackberry
Na tu rašai renginių/albumų apžvalgas, o tai kaip ir reikalingiausia dabar, jei jau taip bendrai buvo nuspręsta. O šiaip visada galima įkėlinėti youtube linkus prie dainų iki tol, kol pradės matytis žilos sruogos plaukuose
21:09 - einaras13
Aš tenoriu gyvybes šiame portale, man jokių alternatyvių music"ų nereikia Va vasara artėja, lyg ir norėčiau kažką šiame portale paveikt, betgi nebėra ką...
21:07 - einaras13
Kodėl Konditerijaus neleist? Gal tai net įdomesnis pašnekovas nei tamsta, kuris per n metų nepasakė nieko naujo kaip tik "tu dar jaunas, pamatysi". Žinau, kad pamatysiu, o gal jau ir mačiau, tiesiog, tai aptarinėti yra absolutely meaningless.
21:06 - 4Blackberry
Reikės į naują music.lt portalą įvest bannerius, bus dar įdomiau
21:05 - 4Blackberry
Metafiziniai dėsniai sako, kad reikia visiškai prarast viltį, kad pradėtų vykt pokyčiai Taigi taip, aš jau baigiau.
21:02 - Pazistu_Mykola
gerai, sėkmės gerai pavakarot, nepraraskit vilties ir neleiskit Konditerijaus į čatą. Peace.
21:01 - Pazistu_Mykola
tiek daug vienu sakiniu.
21:01 - 4Blackberry
Ne pati tapatybė esmė, o tos tapatybės nuopelnai. Kai pradedi vertinti žmogų ne pagal tai, kas jis toks, o ką padarė. Aišku, čia nieko asmeniškai ir rimtai nešneku...
21:01 - Pazistu_Mykola
tik norėjau pasakyt, kad ne visos diskusijos prasideda nuo noro paburbėti, kartu išreikšdamas apgailestavimą, kad nepatyrei to, kaip sakant, empiriškai, tačiau vildamasis, kad metams bėgant tikimybė situacijai pasikeisti tik didės.
20:59 - 4Blackberry
Na stereotipai turi savo logiką ir priežastį egzistuoti, bet aš kažkaip nebereguoju jau į tokius žmonių pasakymus, kaip "dar jauna", "dar įgysi proto" (šitas kartais pradeda nervinti, pripažinsiu). Ta diskriminacija dėl amžiaus natūralus dalykas.
20:56 - einaras13
4Blackberry, o kam taip žiauriai? Vis tiek pagrindinė vertybė naujam portalui yra lankytojų kiekis, o ne jų tapatybė.
20:55 - einaras13
Tamsta turbūt kiekvieną diskusiją pabaigiate noru pabrėžti amžių ar jo trūkumą. Pasikartosiu jau šimtus kartus sakytą dalyką: gal amžius ir patirtis ir koreliuoja, bet jokia sociumą apibrėžianti koreliacija nėra griežta.
20:52 - 4Blackberry
Hm, man kilo gera mintis: aš sukursiu naują music.lt, ir pradėsiu viską nuo 0. Ir jūsų ID neleisiu priregistruoti
20:51 - Pazistu_Mykola
matyt skirtingos aplinkos supa, nieko dar jaunas, padalyvausi

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 127
  Iš viso užsiregistravę: 72608
  Naujausias narys: Ernestas5
  Šiandien apsilankė: 147697
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook