Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kokių muzikos įrašų turite?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
SweetSix
2018 m. gegužės 18 d. 15:23:40 2018-05-18 15:26:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Palyginus, tai visai neseniai pradėjau rinkti CD, nes seniau buvau tokios nuomonės, kad viską galimą klausyti internete, tai kam tų CD reikia, bet užsikabinau kažkada, tai ir nusiperku karts nuo karto kažką. :)

* Muzikos legendų 3 rinkinius. Trys CD su įvairiausiom dainom. Galima rasti nuo ABBA iki BONEY M. :> Labai faina mašinoje klausytis tokių rinkinukų. :)

*Queenų geriausių dainų rinkinukas. 12 fainų, hitais tapusių dainų.

*,,Broliai juodvarniai". Mano vienas mėgstamiausių albumų vasaros metu. Tai patriotinių dainų albumas. :)

*Leon Somov & Jazzu albumas ,,Istorijos". Šį CD gavau mainų būdu. :D 

*Pekla ,,Degsit!". Naujausias mano "kolekcijoje".

*Anties CD ,,2x Antis (Duck Art Antis)". Dviejų CD rinkinys. Vienas CD yra ,,Baisiai džiugu!".

*Marilyn Manson ,,Eat me, Drink me".

*HIM ,,Screamworks: Love in Theory and Practice, Chapters 1−13"

* AM + FOJE = 30

*Depeche Mode ,,Spirit"

*Aistė Smilgevičiutė ir grupė Skylė ,,Broliai"

*Skylė ,,Žydinčių moterų džiaugsmas"

*Donis ,,Bars bars". Laimėjau Rock FM konkurse xD

*Lilas ir Innomine ,,Tu - Naktis"

*G&G Sindikatas ,,Išvien"

*Lemon Joy ,,Willkommen"

Taip pat turiu du DVD:

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė Skylė ,,Povandeninės kronikos"

Michael Jackson ,,Number ones"

Kaip matot, tai pirmenybę duodu lietuviškai muzikai, man svarbu paremti Lietuvos atlikėjus. :>


Atsakyti
Silentist
2017 m. spalio 17 d. 16:48:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

paskutiniai trys pirkiniai, kuriuos padariau įtakotas kitų music.lt narių, buvo

Susijęs vaizdas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „dream theater octavarium gatefold“

Susijęs vaizdas


____________________
audiotas & videotas
Atsakyti
einaras13
2017 m. rugpjūčio 11 d. 15:18:32 2017-08-11 15:21:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Galiausiai, paskutinioji dalis

2017, Part III

P.S. mano kambario tapetai labai gražiai atsispindi nuo "BE", o nuo "In the Passing Light of Day" ir "One Hour By The Concrete Lake" — aš pats su smartphone'u.

1. Big Big Train — The Second Brightest Star (2017), progressive rock. Labai pamilau šį albumą, dar labiau nei prieš tai jau įsigytą "Grimspound". "Big Big Train" paleido tris fantastiškus albumus vienerių metų laikotarpyje, gavus tiek daug kietos medžiagos darosi sunku nuo jų pasitraukti. Bet šis, paskutinysis iš jų trilogijos, mane prikausto labiausiai. Šeši nauji studijiniai kūriniai, iš kurių labai dievinu tiek "The Second Brightest Star", tiek "Skylon", tiek "The Leaden Stour", tiek "The Passing Widow"... Antrąją albumo dalį sudaro visokie lydiniai iš praeituose dviejuose albumuose ("Grimspound" ir "Folklore") sutinkamų motyvų, todėl šita dalis nugarinėje CD pusėje ir yra pavadinta "Grimlore". Bet ir tie lydiniai savotiškai žavūs, kartais mėgstu paklausyti labiau "Brooklands sequence" negu patį "Brooklands" iš "Folklore", analogiškai ir su "London Plane sequence". Viską uždaro labai įdomi instrumentinė smulkmenėlė "The Gentlemen's Reprise".

2. Pain of Salvation - BE (2004), progressive rock / metal. Mano pats mylimiausias PoS albumas ir vienas mėgstamiausių konceptualių albumų apskritai. Albumas pasižymi labai išsiskiriančiu muzikiniu stiliumi — visokios mandolos ir kiti tradiciniai styginiai instrumentai, įdomios perkusijos, pakankamai ir klasikinių "orkestrinių" instrumentų ir visi tie instrumentai kuria specifine tik šiam albumui būdingą atmosferą. Dėl to šis albumas netgi yra toks pusiau klasikinės muzikos darbas (prisiminiau dar vakar klausytą "Yes" albumą "Magnification"). Albumas labai vientisas, man sunku jį klausyti atskiromis dainomis, kiekviena šio konceptualaus albumo dalis turi savo momentų ir jei dabar paminėčiau kažkurią labai mylimą jo kompoziciją, jausčiau kaltę, kad nepaminėjau kitų, todėl trumpai drūtai — visas albumas fantastiškas.

3. Pain of Salvation - In The Passing Light of Day (2017), progressive rock / metal. Naujasis albumas tikrai yra pirmas albumas po "BE", kurį pavadinčiau labai stipriu. Tiesa, aš jo nevertinu taip kaip pastarojo, bet su daugybe kompozicijų aš jau turėjau artimą draugystę, nors titulinė albumo daina man iki šiol yra per sunki pamilti, gal per sudėtinga... Tačiau neneigiu, kad ir ši, ir visos kitos albumo kompozicijos yra labai įdomios. Išties klausyti yra ką ir daug kartų. Vis tik šiame albume aš galiu išskirti labiau mylimesnes kompozicijas: "On a Tuesday", "Tongue of God", "Reasons" ir "The Taming of a Beast".

4. Pain of Salvation - One Hour By The Concrete Lake (1998), progressive rock / metal. Albumas pasirodė likus mėnesiui prieš mano gimimą. Mane labai žavi tarpinės stadijos, pavyzdžiui, Opeth - Watershed (nors pats Akerfeldt'as sako, kad Watershed nėra tarpinė stadija, t.y. Heritage yra visiškai staigus posūkis, nors man pačiam tai atrodo diskutuotina) arba Depeche Mode - Songs of Faith and Devotion, kuris jų synthpop'inę erą sujungia su vėlyvesniu alternatyvaus roko skambesiu, tai "One Hour By The Concrete Lake" suriša tuos konceptualiuosius ir progresyviuosius PoS, kurie pagamins tris fantastiškus albumus "The Perfect Element, Part I", "Remedy Lane" ir "BE", ir tuos eksperimentuojančius, sunkius, debiutuojančius PoS su "Entropia". Ir tame tarpiniame skambesyje aš matau daug gelmės, daug patrauklumo. "Inside", "The Big Machine", "Inside Out", "New Year's Eve" ir t.t. — puikios kompozicijos. Šį albumą dar tyrinėsiu, nes kad ir kaip dažnai jo klausau, man jį sekasi perkąsti sunkiau nei "Perfect Element" ar "Remedy Lane", kurių neįsigijau vien dėl to, kad aš jau jaučiuos juos pakankamai perkandęs, t.y. atsiklausęs n metų į priekį.


Metinis apsipirkimas baigtas. Dabar reikia pradėti pinigų kaupimo procesą kitam kartui, todėl palinkėsiu sau sėkmės šiame etape.  


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 26 d. 15:47:02 2017-07-26 15:47:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

2017, Part II

1. Van der Graaf Generator - The Least We Can Do Is Wave To Each Other (1970), progressive rock. Nebuvo nė vieno VdGG albumo, kuriam kažkuriuo gyvenimo momentu nebūčiau jautęs milžiniškos simpatijos. Nu gerai, gal naujesnieji albumai taip manęs nepalietė, bet pirmosios (1967-1972) ir antrosios (1975-1976) kartos bei VdG kartos (1977-1978) įrašai, jie visi man yra labai reikšmingi. Čia yra pirmasis jų albumas su Jackson'u, pirmasis tikras grupės skambesys (Aerosol Grey Machine buvo labiau Hammill'iškas nei Graaf'iškas) ir buvo laikotarpis, kada jis man labiausiai patiko iš visos diskografijos, nes jame tiek tamsumo, Banton'o Farfisa vargonas čia yra bene reikšmingiausia detalė, bet dar ir Potter'io bosas, Hammill'is dar nevengdavo paimti akustinę gitarą į rankas... Unikalus albumas jų repertuare, labai dievinu dainą "After The Flood". Visi mano nusipirkti VdGG albumai turi ir bonusus, tai dar geriau...

2. Van der Graaf Generator - Godbluff (1975), progressive rock. Neabejotinai pats geriausias grupės ir tuo pačiu pats pats tobuliausias, jei taip būtų galima išsireikšti, albumas man apskritai, pagal jį kalibruoju savo vertinimus visiems kitiems visų grupių albumams. O dar ir bonusai yra! Daugiau komentarų nebereikia. Jei nesate girdėję, paklausykite dainos "Arrow" ir bus viskas pasakyta muzikos pavidalu.

3. Van der Graaf Generator - Still Life (1976), progressive rock. Dar vienas fantastiškas grupės albumas, iš jo turbūt geriausiai išlikę Hammill'io tekstai galvoje. Nežinau, galbūt tai ne pats stipriausias lyrine puse albumas, bet man labiausiai įkritęs į atmintį. Dievinu ryškų Banton'o vargonų vaidmenį šiame albume, dievinu visas kompozicijas, gal tik My Room man yra sudėtingesnis kūrinėlis pamilti, bet albumas stiprumu yra arti Godbluff ir simpatijomis dabar lenkia The Least...

P.S. Gaila, nesugebėjau pigiai gauti World Record. Gal kada rasiu už prieinamą kainą...

4. Faith No More - Angel Dust (deluxe ed.) (1992), alternative/progressive metal/rock. Vienas geriausių šiemet išklausytų albumų, sukau dešimtis kartų, net parašiau stiprią apžvalgą music'e (jei įdomu, susiraskite per paiešką, nes nuorodos kažkodėl neveikia). Tiesiog visapusiškai stiprus albumas, gal tik pora kūrinėlių man prilipo mažiau, bet iš esmės visu albumu aš labai mėgaujuos. Taip pat bus įdomu išgirsti tai, kas per materialas yra antram įraše (mačiau ir alt. versijų, ir live'ų, ir negirdėtų dainų).

5. Soen - Lykaia (2017), progressive metal/rock. Vienas geriausių šiemet išleistų įrašų. Grupė smarkiai įkvėpta Tool, bet jų skambesys man netgi yra gerokai pranašesnis ir šį albumą aš vertinau labiau nei bet kurį Tool albumą (su jais didelės draugystės niekada neturėjau). Šiame albume sunku išskirti silpnesnes ar stipresnes dainas, jis toks vientisas ir nors kai kurie momentai sunkiai užstringa (tai nėra ta muzika, kuri įsikala į galvą ir persekioja visur), bet juos klausyti ne vieną ir ne du kartus norisi.

6. Big Big Train - Grimspound (2017), neo-progressive rock. Jau minėjau, kad man tai, ką pastaruosius metus daro Big Big Train (išleido tris galingus albumus, kuriais visai mėgaujuosi be galo), labai patinka. Grimspound gal netgi nėra mano mėgstamiausias iš tų trijų albumų, tačiau tos aštuonios kompozicijos visos yra mirtinai geros. Labai stiprus albumas, irgi vienas iš ryškiausių šiais metais. Man ypač patinka iš jų muzikos spinduliuojantis "britiškumas", panašus į Gabriel'io Genesis, nors tas dar labiau jaučiasi "The Second Brightest Star" albume.

7. Pink Floyd - Animals (1977), progressive rock. Neabejotinai stipriausias Pink Floyd albumas. Ir tiek jau daug apie jį pasakyta, kad nežinau, ką dar ir bepridurti. Tiesiog vienas geriausių albumų roko muzikos istorijoje ir tiek.


Ir tai dar ne viskas! Laukite Part III! {#}

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 20 d. 19:00:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oho, visas dešimtojo dešimtmečio lobynas. Ir dar MC formatu! Labai autentiška ir primena gilią vaikystę {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 20 d. 18:42:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turbūt laikas būtų ir man surašyti visą savo kuklų turtą... {#}

Taigi, kadaise pasiknaisiojusi senuosiuose namų archyvuose, po visokius garažus ir t.t., atradau tuo metu mane tiesiog fantastiškai nudžiuginusį turtelį - porą CD ir šiek tiek daugiau MC. Vienas pirmųjų išgirstų, "sunkesnės" muzikos albumų MC formate, dar prieš randant tą visą turtą vienoje vietoje - Paradise Lost albumas "Host", nuo kurio ir prasidėjo visa mano kelionė tais melomaniškais muzikos klodais. Leisdavau šiuos įrašus per senąjį magą, kurio jau nėra tarp gyvųjų, bet ir tai nespėjau visko perklausyt iki šiol, tad liko ir neaiškių įrašų.

 

MC:

Paradise Lost - Host (1999)

Infected Voice - Memento Mori (1993)

Anthrax - Among The Living (1987) ir State Of Euphoria (1988)

Amorphis - Tales From The Thousand Lakes (1994)

Mekong Delta - The Music Of Erich Zann (1988), Dances Of Death (And Other Walking Shadows) (1990), Kaleidoscope (1992), Visions Fugitives (1994)

Type O Negative - Bloody Kisses (1993)

Tiamat - Clouds (1992)

Suede - Dog Man Star (1994)

Nirvana - Incesticide (1992) ir In Utero (1993)

The Cranberries - To The Faithful Departed (1996)

Green Day - Dookie (1994)

Ugly Kid Joe - America's Least Wanted (1992)

Morbid Angel - Altars Of Madness (1989)

Kreator - Out Of The Dark... Into The Light (1988)

The Exploited - The Massacre (1990)

Macabre - Sinister Slaughter (1993)

Death - Fate: The Best of Death (1992)

Ghoststorm - Frozen In Fire (1995)

Metallica - Master Of Puppets (1986), ...And Justice For All (1988), Metallica (1991) arba Ride The Lightning (1984) (not sure), Reload (1997)

Testament - The Legacy (1987)

Andrius Mamontovas - Šiaurės Naktis. Pusė Penkių (1998)

Vytautas Kernagis - Akustinis (gal 1995)

The Beatles - The Best Of Beatles Vol. 1 (~1969)

Ken Hill - Phantom Of The Opera (1993)

Manowar - The Hell Of Steel: Best Of Manowar (1994)

Midnight Oil - Blue Sky Mining (1990)

Slayer - Divine Intervention (1994)

Sepultura - Schizophrenia (1987), Beneath The Remains (1989), Arise (1991)

 

Klasikos įrašai:

Mikalojus Konstantinas Čiurlionis - Miške ir Jūra

Classic Dreams Vol 5 ir Vol 9 įvairių kompozitorių compilations

 

Na ir yra dar pora MC, kur net nesu tikra kas ten yra, nes prirašyta daug visokių pavadinimų. Yra Foje, Antis, Sel, Katedra arba Soul Asylum, Vivaldis, kažkoks Rise Against The Machine albumas, kažkas iš Rammstein, Therion bei kiti.

 

CD:

The Offspring - Conspiracy Of One (2000)

Meressin - Mask (1997)

Art Of Trance - Wildlife On One (1996)

 

Dar pora neoficialių diskų:

Nirvana - Grand Collection (2000)

Iron Maiden - Hit Collection 2000 (2000)

Ozzy Osbourne - Grand Colection

Bon Jovi (1985-1988)

The Doors kolekcija

 


____________________
If your head explodes with dark forebodings too, I'll see you on the dark side of the moon. (Pink Floyd - Brain Damage)
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 20 d. 16:16:00 2017-07-20 16:39:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Atėjo laikas atlikti savo metinį apsipirkimą. Ir šįkart pirkau labai daug (su finansais pastaruoju metu ne taip pykstuosi), ateina jie man po truputį dalimis, tai čia pirmoji porcija

1. Depeche Mode — Songs of Faith and Devotion (1993). Mano pats mėgstamiausias DM albumas, euforiškos patirtys aplanko jo klausantis tiek atskirom dainom, tiek ištisai (žinoma, ištisai dar geriau). Po gilių DM diskografijos nagrinėjimų pavasarį aš nusprendžiau, kad DM visiškai verti mano kolekcijos, o ypač šis įrašas.

2. Depeche Mode — Ultra (1997). Nežinau, ar Violator man labiau, ar Ultra, bet tai irgi vienas stipriausių, netgi vienas egzotiškiausių DM albumų, nes po Wilder'io išėjimo ir Gahan'o krizės labai daug saviraiškos erdvės gavo Gore'as ir jis parodė, kad yra fantastiškas kūrėjas. Daug alternatyvinių elementų albume, kurie mane žavi. 

3. Depeche Mode — Exciter (2001). Šitas albumas galbūt ir nepatenka į top3 DM albumų, tačiau jis tikrai egzotiškas. Aš jo iki šiol iki galo nesuprantu ir tai yra žavingiausias dalykas, koks tik gali nutikti atradimų ieškančiam melomanui. Klausysiu dar ne kartą. Ir jis labai labai nuvertintas gerbėjų, tai mane provokuoja papildomai.

4. Led Zeppelin — Led Zeppelin III (1970). Savo tėvams sakiau, kad jūs buvote vos tik gimę, kai šitas šedevras išėjo. Iš tikro, tai mano favoritas iš pirmųjų keturių albumų serijos ir turbūt vienas mėgstamiausių LZ albumų apskritai. Čia pagaliau išlenda Jones'o sintezatoriai, čia yra įspūdingų baladžių, čia yra epinė "Since I've Been Loving You", čia yra labai stiprios "Friends" ir "Gallows Pole", labai smagios "Immigrant Song" ir "Celebration Day", neįtikėtino grožio "Tangerine" ir "That's The Way". Šito albumo tiesiog negalima nemylėti. Ir mėgstu pašiaušti LZ gerbėjus su savo mėgstamiausia pozicija, kurios nebijau pareikšti viešai: Led Zeppelin III yra daug geriau nei Zoso. Tada įsiplieskia dalykai!

5. Led Zeppelin — Presence (1976). Vat apie šitą albumą aš galiu prirašyti litanijas. Kurį laiką (jau keletą metų) šitas albumas simpatijomis man pralenkė tiek Led Zeppelin III, tiek Physical Graffiti ir tapo lyderiu. Po nesenų draugysčių su LZ diskografija "Presence" išvis įgavo tam tikrą distanciją mano simpatijose nuo visų kitų albumų. Šitame albume yra tiesiog labai daug subtilybių, ne pačių įprasčiausių rifų ir harmonijų, įspūdingus dalykus išdarinėja Jones'as su bosu ir Bonham su būgnais. "For Your Life" man yra chrestomatinis pavyzdys, kuriuo savo aplinkiniams demonstruoju, koks subtilus gali būti sunkusis rokas ir skirtis nuo visokio AC/DC šlamšto. "Candy Store Rock" turi labai savotišką skambesį taip pat. "Achilles Last Stand" yra nediskutuotinai viena geriausių Led Zeppelin dainų ir bent dėl vieno dalyko sutinku su daugeliu fanų. "Tea For One", nors daugelis laiko per daug ištempta bliuzine daina, aš ją dievinu, taip dievinu, kad nepajaučiu prabėgančių 9 minučių. Tai tiesiog epinis, neprilygstamas albumas, neabejotinai vertas mano kolekcijos.

P.S. "Presence" albumo čia yra deluxe (2CD) versija. 2 diske yra kai kurių dainų alternatyvios versijos, tie vadinami reference mix'ai, kuriuos irgi įdomu paklausyti, ir instrumentinis kūrinys 10 Ribs & All/Carrot Pod Pod, kuris irgi savotiškai įdomus. Kaip tik šiuo disku dabar mėgaujuos per savo puikų muzikinį centrą.


Taigi, jau greitai grįšiu su dar viena ar keliomis porcijomis diskų, kai tik juos gausiu {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2016 m. lapkričio 8 d. 12:02:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pat Metheny, Moody Blues, Chris Isaak ir Roxy Music/Bryan Ferry pilnas diskų diskografijas.


____________________
If you understood everything I said, you'd be me (Miles Davis)
Atsakyti
Kogqr
2016 m. spalio 28 d. 19:48:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turiu CD

1. The Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band (1967)

2. The Who - Tommy (1969)

3. Michael Jackson - Off The Wall (1979)

4. Queen - The Works (1984)

5. Queen - A Kind Of Magic (1986)

6. Michael Jackson - Bad (1987)

7. Guns N' Roses - Appetite For Destruction (1987)

8. Queen - The Miracle (1989)

9. U2 - Achtung Baby (1991)

10. Mariah Carey - Music Box (1993)

11. Nirvana - MTV Unplugged In New York (1994)

12. U2 - All That You Can't Leave Behind (2000)

13. Scorpions - Acoustica (2001)

14. Scorpions - Comeblack (2011)


Atsakyti
einaras13
2016 m. spalio 28 d. 16:51:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

6 nauji pirkiniai:

1. Anekdoten — Until All The Ghosts Are Gone (2015, progressive/post rock). Anekdoten yra tokia keista grupė, kad jos visi albumai nuostabus ir neina išsirinkti kiečiausio. Bet paskutinysis jų darbas tikrai vertas mano kolekcijos, labai progresyvus darbas, gal net pats progresyviausias.

2. Devin Townsend Project — Transcendence (2016, progressive metal). Labai stiprus albumas iš Townsend'o. Jo nesu pernelyg klausęs, bet naujasis jo darbas sužavėjo iki tokio lygio, kad nusprendžiau įsigyti.

3. Van der Graaf Generator — Do Not Disturb (2016, progressive/art rock). Mano nuomone, stipriausias ir ekscentriškiausias šitų nesenstančių progresyvistų kaip trijulės darbas. Vertas daugybės perklausų.

4. King Crimson — In The Court of the Crimson King (1969, progressive/jazz rock). Manau, komentarų nereikia. Kiekvieno progfano namuose privalo būti po vieną šito egzempliorių. Kaip relikvija ir stabas, prog'o kilmė ir centras.

5. King Crimson — Starless and Bible Black (1974, progressive/experimental rock). Vienas mėgstamiausių KC albumų. Įrašas skamba žiauriai gerai. Instrumentinis Fracture yra dieviškas gabalas, tokių vienetai...

6. Opeth — Sorceress (2016, progressive/hard rock). Opeth, patapę rokeriais, mane žiauriai intriguoja. Ir naujasis albumas taip pat žiauriai įdomus. Dar neapsisprendžiau, kaip aš jį apibūdinčiau Heritage ir Pale Communion kontekste, tačiau perklausų tikrai vertas darbas.

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2016 m. vasario 17 d. 13:59:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prasidedant metams, tradicija, kukliai pasipildau kolekciją.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Grace
2015 m. kovo 14 d. 16:49:37 2015-03-14 17:11:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nedaug turiu {#}

Lietuviškos:

VHS {#} Foje filme "14"

CD Foje "Paveikslas"

CD Foje "Vilnius Kaunas Klaipėda" (su vieno iš grupės narių autografu)

CD Antis "Zuikis Pleibojus" (su Kaušpėdo autografu), o vat šitas CD visai nepatiko {#}{#}

CD Marijonas Mikutavičius "Lengvas būdas mesti klausytis"

 

Užsienietiškos:

CD Robbie Williams "Escapology" 

CD "Moulin Rouge" (muzika iš filmo) 

CD Bon Jovi "What About Now"

Bon Jovi "New Jersey" Super Deluxe Edition (2 CD+1 DVD)

  

 

 

 

 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
einaras13
2015 m. kovo 14 d. 15:32:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Trys nauji pirkiniai (ketvirto dar tebelaukiu):

1. Van der Graaf Generator - Merlin Atmos (išleistas 2015-02-02progressive experimental rock). Žvėriškai puikus koncertinis albumas. Kuo toliau, tuo labiau VdGG mėgstu kaip trijulę be saksofonisto. Turbūt geriausias jų koncertinis po epinio "Vital".

2. A Forest of Stars - Beware The Sword You Cannot See (išleistas 2015-02-27, black psychedelic metal). Kaip tik dabar šio klausau - panašu, kad šitas albumas irgi yra žvėriškai puikus. Platesnes nuomones pateiksiu komentaro arba recenzijos formatu, žiūrėsiu, kaip su laiku susiderėsiu.

3. Steven Wilson - Hand. Cannot. Erase. (išleistas 2015-02-27, progressive rock). Dar neklausiau (nes tik ką tik gavau), bet sprendžiant iš viršelio (kuris labai įdomus) - turėtų būt geras. Irgi kada nors pateiksiu savo nuomonę.

Dar tebelaukiu Van der Graaf Generator - Live at the Paradiso DVD (2009 metų leidimo, berods). Nesu matęs, tai pagalvojau, kad pats laikas būtų užsisakyti.

Štai tie trys jau turimi grožiai:


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
dadaopusnull
2014 m. spalio 27 d. 16:51:11 2014-10-27 18:02:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

,,,ehem, gal kas nors turit įrašų kasetėse? mainyčiau CD į MC


Atsakyti
p_ruta_
2014 m. spalio 24 d. 22:29:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vinilinę plokštelę turiu Bon Jovi "New Jersey"DVD: Bon Jovi Greatest Hits. The ultimate video collection.CD:Antis "Baisiai džiugu"Metallica: "Forever gold"Arame "Ur e" (pastarasis Armėnijoje labai populiarus pop muzikos atlikėjas, kadangi turiu armėniško kraujo, tai buvo savotiška duoklė savo šaknims). Skamp "Deadly"Delfinai "Vėjas"Pastarosios 2 žilos paauglystės realiktas.


Atsakyti
kalipse
2014 m. liepos 13 d. 23:36:17 2014-07-13 23:37:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vinilines ploksteles : 

The Beatles - A taste of honey 

The Beatles - Love songs (dvigubas) 

The Beatles - A hard day night

ABBA - The album

CD : 

Modern Talking - The best of 

Abba - More Abba gold 

Europe - The Final Countdown 

Europe - The Final Countdown The best of Europe (Dvigubas) 

Bon Jovi - Crush 

Bon Jovi - Have a nice day deluxe eddition 

DVD: 

ABBA In Japan 

Na ir Bon Jovi dvd is HAND deluxe eddition


Atsakyti
einaras13
2014 m. liepos 13 d. 17:58:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir dar norėčiau pakalbėti, kodėl "nemokamo meno, muzikos" laikais aš perku didelius pinigus kainuojančius CD (pirkčiau ir LP, jei turėčiau kaip paklausyti jų). Kiti nori primesti, kad aš ieškau kokybės, bet CD jokiu būdu neturės geresnės kokybės nei paprasti įrašai internetinėse erdvėse, tik nebent dėl to, kad originalūs įrašai būna. O vat CD pirkimas man yra kaip kolekcionavimas, kaip kažkoks vertingas materialas, dulkantis mano lentynose, ir gera, kad tai turiu, kad galiu pasigirti, ką aš turiu. Kaip kokia relikvija ir smagu kartas po karto užsidėti į muzikinį centrą ir pasileisti dideliu garsu. Gera širdžiai ir tiek.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2014 m. liepos 12 d. 21:59:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pastarąsias kelias dienas prasinešiau pro CD parduotuves. Lobis, atsiėjęs triženklį skaičių pinigų - 14 CD įrašų. Štai kokie:

Kas neatpažįsta, viską išsamiai paaiškinu sąrašu:

1. The Who - Live at the Isle of Wight 1970 (koncertinis, +DVD) - progressive-classic rock - mano nostalgija auksiniams The Who laikams grįžo ir negalėjau nepaimti tokio dalyko - juk tai mano mėgstamiausias koncertinis jų albumas. 

2. Mastodon - Crack the Skye (studijinis) - progressive metal - mėgstamiausias grupės darbas, labai progresyvus ir sunkus. Last Baron, The Czar kompozicijos nenusileidžia tokiems progmetalo grandams kaip Dream Theater ar Opeth.

3. Mastodon - Once More 'Round the Sun (studijinis naujas) - progressive metal - naujausias Mastodon darbas, labai neblogas palyginus su prieš tai leistu The Hunter, kuris buvo savotiškas grupės regresas, nuolydis žemyn.

4. Van der Graaf Generator - First Generation (rinktinis) - progressive experimental rock - dar nustebau, kad išvis radau šios grupės įrašų parduotuvėje, bet labai apmaudu, kad niekur neradau studijinio jokio albumo, bet kažką paimti savo favoritinės grupės repertuaro reikėjo, tai paėmiau tai, kad tebuvo.

5. Supertramp - Crime of the Century (studijinis) - progressive pop rock - progroko klasika, kuris visas ištisai yra puikiai išpildytas. Tokių reta

6. Mahavishnu Orchestra - Birds of Fire (studijinis) - jazz rock/fusion - Mahavishnu Orchestra dilema ir ilgai galvojau, ar verta imti The Inner Mounting Flame ar Birds of Fire. Paimiau pastarąjį, nes man kažkaip jis pastaruoju metu mielesnis, nors drįstu sakyti, kad jie lygiaverčiai. Nustebino, kad kaina tik keturi svarai.

7. Jethro Tull - Aqualung (studijinis) - progressive rock - paskutinis nupirktas albumas. Jethro Tull nelabai norėjau, kadangi jie skersai išilgai perklausyti ir kažkaip nelinko akys žiūrėti į J raidę, bet paėmiau, kadangi man vis tiek reikėjo išnaudoti ir akciją įrašui, ir tai, kad ši grupė progroko fanui yra kaip must listen.

8. King Crimson - Larks' Tongues in Aspic (studijinis) - progressive-jazz rock - dar kartą įsitikinau žiniasklaidoje sklindančiu gandu, kad King Crimson britai nemyli - tik vienoje parduotuvėje radau įrašus. O šis jau kelis mėnesius mano laikomas numeriu vienas apskritai, ką esu girdėjęs, tai tik pamatęs pagriebiau patį pirmą, instinktyviai.

9. King Crimson - Red (studijinis) - progressive-jazz rock - ir šitą pagriebiau iškart po to.

10. Dream Theater - Train of Thought (studijinis) - progressive metal - labai svarsčiau, ar geriau imti naująjį jų albumą (nu jau ne toks naujas - metai laiko jau praėjo tikriausiai), bet po to pamačiau savo mylimą Train of Thought ir paėmiau.

11. Wishbone Ash - Argus (2 CD - studijinis + koncertinis - Deluxe Edition) - progressive hard rock - nebuvo galima atsisakyti, mano mėgstamiausias Ash'ų darbas, o dar ir koncertinių įrašų CD buvo, tai išvis.

12. Fleetwood Mac - Live (koncertinis) - pop/blues rock - mylimiausias dieviškiausias darbas, jei dar būtų buvęs Supertramp'ų "Live Paris", tai būčiau turėjęs kartu su The Who minėtu įrašu geriausiąją koncertinių įrašų trijulę.

13. Pink Floyd - Obscured by Clouds (studijinis) - psychedelic/space rock - norėjau kažką Floyd'ų ir susigundžiau Obscured by Clouds. Kažkaip neradau "Animals", bet turbūt vis tiek būčiau ėmęs "debesų pavėsyje", nes jis kiek subtilesnis, įdomesnis, neįprastesnis.

14. Gentle Giant - Octopus (studijinis) - progressive rock. Gentle Giant repertuarą pamatęs nenustebau - tasai vienas albumas tik ir tebuvo. Bet dar gerai, kad išvis buvo ir dar neblogai pataikė - bene mėgstamiausias grupės darbas ir pats lengviausias, pats subtiliausias.


Gaila, kad neradau Atheist nieko (nors jie ir nelabai populiarūs), Kansas nei vieno studijinio nebuvo, tad nesusigundžiau, Yes kažkaip irgi, nors galbūt ir lėšų stygius sustabdė mane paimti Relayer. System of a Down galbūt būčiau ką paėmęs arba Opeth. Led Zeppelin tų naujų perleidimų dėl brangumo kažkaip privengiau, dar galvojau apie prieš metus Deep Purple išleistą albumą, bet jis man nemielas, neradau mėgstamo Fireball. The Who - Who's Next nepaėmiau taip pat, Alter Bridge - Fortress galvojau, bet man jis sunkiau prieinamas ausims negu progrokas. Galvojau ir apie Return to Forever - Romantic Warrior ir Wishbone Ash - There's the Rub, bet ir lėšų pritrūko, o ir nereikia pusės parduotuvės vienu kartu išpirkti. Beje, Wishbone Ash'us britai myli, nes jų pilna albumų lentynose ir tai gerai.

Dabar jau turiu bendrai 22 CD. (+Jethro Tull, Boston, Hawkwind,  Emerson, Lake and Palmer, The Who rinktinius, nepamenu kuriuos, Pink Floyd - The Dark Side of the Moon ir Echoes: The Best of Pink Floyd ir Yes - 90125.)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
DeLaLiutishkuz
2013 m. spalio 16 d. 18:08:04 2013-10-16 18:08:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

idomu buvo skaityti tavo teksta ! siaip ir as mp3 muzikos neperku, tik CD, reciau vinilus (nors jie brangesni, bet maloniau turet) ir dar reciau kasetes. viska, kas yra fiziniame pavidale, visada geriau turet, nes tai tikra. ir siaip nebloga kolekcija, pora net nusipirkciau nuo taves. 


____________________
\'moustache is practicaly like a wedding ring\'
Atsakyti
Stripped
2013 m. spalio 7 d. 01:56:37 2013-10-16 21:54:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Geras klausimas, gera tema. Originalius kompaktus pradėjau pirkti būdamas 11 metų. Tai buvo metas, kai internetas populiarumo prasme dar žengė kūdikiškus žingsnius Lietuvoje, todėl pirkimas originalių ar piratinių kasečių buvo normalus ir praktiškai vienintelis dalykas melomanui. Tai buvo laikas, kai kompaktiniai diskai dar buvo kažkas naujo, nors užsienyje jie jau buvo tapę visiška norma, tačiau Lietuvoje tai dar buvo laikoma nauju ir ypač kokybišku fiziniu muzikos formatu. Šiandien naujos kartos melomanams tos audio kasetės atrodo pakankamai egzotišku dalyku, tačiau naujojo tūkstanmečio sandūroje jų būdavo pilna naujai pastatytose Maximos'e ar Garsų Pasaulio parduotuvėse ir žinoma, turgų kioskeliose.

Atsimenu, kai pirmas išleistas originalus Anties kompaktinis diskas kainavo 65 litus. Tai buvo 1995 metai, tuo metu tai buvo gana dideli pinigai, šiandien tai jau gerokai menkesnė suma, o tada galėjai už tą sumą valgyti visa mėnesį...

 

Pirmi mano kompaktai buvo originalūs - lietuviški, ir piratiniai užsieniniai Už tarkim vienos žinomos užsienio grupės originalų kompaktą (U2, A-Ha ir pan.) galėjai nusipirkti 3-4 originalius lietuviškus kompaktus. Todėl dažniausiai melomanai užsienio grupių kompaktus pirkdavo piratinius - pats buvau vaikas, puikiai atsimenu kai tėvas vesdavosi į turgų - užsipirkti šviežios muzikikės.

 

Šiai dienai (per 13 metų) turiu sukaupęs iki 100 lietuviškų kompaktų ir iki 50 - užsieninių (praktiškai visi - originalai), taipogi apie 15 lietuviškos muzikos DVD ir apie 40 originalių užsieninių DVD. Turiu ir vieną Blu-Ray, bet kol kas neskubu nes dar neturiu sukaupęs pakankamai aparatūros per ką juos žiūrėti. Kiek tam išleista pinigų? sunku suskaičiuoti...

Bet užtat drąsiai galiu save vadinti tikru melomanu, nes mano supratimas kiek senamadiškas - nekenčiu legalių mp3 failų, tai mane žiauriai siutina....

Audio CD (Visi originalai)

A.Mamontovas - Anapilis (2000). Beribiam Danguje (2003), Clubmix.lt (2001), Geltona Žalia Raudona (2008), Mono arba Stereo (1999), O,Meile (2002), Pabėgimas (1995) ,Šiaurės naktis .Pusė penkių (2000), Visi langai žiūri į dangų (2000)

Antis - Ančių dainos (2007), Ša (2003), Zuikis Pleibojus (2009)

Amber Tribes, Atsitiko - Mėnulio laikai (2008)

Amy Winehouse - Back to Black

Biplan - Chuligans (2005), Jazz'e tik Merginos (2000)

BIX - XX (2008)

Dargana (kompiliacija) (2006)

Depeche Mode - 101 (1989), Playing the Angel (2005), Songs of faith and devotion - Live (1994), Sounds of the Universe (2009), The Best of (2006)

Dr. Green - 10 green years

Empti - Estrada (1999), Fermata (2010)

E.Jennings - Coming home for Christmas (2002)

Exem - Chameleonai (2006), Origami (2004)

Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)

Foje - 1982 (1996), Gali Skambėti Keistai (1995), Kai Perplauksi Uoę (1995), Kita Paveikslo Pusė (2006), Kitoks Pasaulis (1992), Vandenyje (1993), Vilnius. Kaunas. Klaipėda (1999)

Gogol Bordello - Trans - Continental Hustle (2010)

In Extremo - Kein Blick Zuruck (2006), Mein Rasend Herz (2005), Saengerkrieg (2008), Weckt die Toten (1998)

Joy Division - Closer [Collector's edition], The Best Of (2010)

Kraftwerk - Minimum Maximum [2CD'S] (2005)

Lahka Muza - V Zablsesku Večnosti

Land - You take the Waters

Laura and the lovers - Tarp krintančių lapų

Lemon Joy - 1210 (2006), Electropop (2004)

Marilyn Manson - Lest we forget: The Best of (2004)

M. Mikutavičius - Baigėme mokyklą (2008), Pasveikinkit vieni kitus (2004)

Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2008), Synthetique (2001)

Meilė ir mirtis Veronoje [roko opera; originali - senoji versija] (2004)

Merlin - Geriausios dainos (2001), Greitkelis (2006)

Naktinės Personos - Šilko kelias: geriausios dainos (2002)

New Order - Live in Glasgow (2006)

Nojus - Saugok (2002)

Popsas Užkniso Juodai (2004)

Radioshow - Kronikos I (2005), Raštai  [2 cd's] (2001)

Red Hot Chili Peppers - By The Way (2003), Live in Hyde Park [2 CD'S] (2005)

Requiem - Tavo Zona (2001)

Rojaus Tūzai - Nepasiduok (2012)

Saulės Kliošas - Stubidubap (2004)

SBS - Gimęs laimėti [koncertinis] (2006), The Gambler (2009), Tik Mėnulio Šviesa (2007)

SH - Supermeno užkandžiai (2003), Supermeno remix'ai (2003)

Šiaurės Kryptis - Netiekto (2010)

Siela - XX [Jubiliejinis] (2010), Dali (2005), Euforija (2008), Už regėjimo lauko (2003)

Skamp - Angata (1999), Deadly (2005), Green (2000), Lee Boom Chick I (2000), Live Deadly (2007), Reach (2004), Skempinligė (2001)

Skylė - Lukiškių pieva

Sportas - Žemiau juostos (2007)

The Police - Ghost in the Machine (1981)

The Sisters of Mercy - Floodland, Vision Thing

U2 - Pop (1997)

Vytautas Kernagis - Akustinis

Xess- Psychoholic Bastard Crew (2005)

Žalvarinis - Žalio vario (2004)

 

Muzikiniai DVD (visi originalai)

A.Smilgevičiūtė ir Skylė - Broliai. Live in Vilnius, Povandeninės Kronikos, Gyvai šv. Kotrynos bažnyčioje

AC-DC - No Bull (live in Madrid 1996)

A-Ha - Homecoming (2002)

A.Mamontovas - TV Dainos, koncertas Park West Chicago (BLU-RAY)

Antis - Gyva (2003), Rugpjūčio 33 (2008)

Dave Gahan - Live Monsters

Depeche Mode - One Night in Paris (2002), 101, Devotional (2004), Live in Milan: Touring the Angel (2006), The Best of (2006), Tour of the Universe: Barcelona (2010)

Duran Duran - Live from London (2005), A Diamond in mind: Live 2011 (2012)

Fishbone - Live in Bordeux

Flogging Molly - Live at the Greek Theatre (2010)

Foje - 14 (2005)

Garbage - Absolute Garbage (2007)

Gogol Bordello - Live from Axis Mundi

INXS - I'm Only Looking: The best of (2004), Live Baby Loive (2004)

Kraftwerk - Minimum Maximum (2005)

Mano Juodoji Sesuo - Essential Curse (2007)

Moby - Hotel: Live (2005)

New Order - 3:11 - Live in Reading'98 + Live in New York'81 (2003), 5:11 - Live in Finsbury Park (2002), Live in Glasgow (2008), The Story (2005)

Nirvana - Live!Tonight!Sould Out!

One night with Blue Note (2004)

Rammstein - Liechstpielhaus (2003), Live Aus Berlin (1999), Volkerball [special edition] (2006)

Rojaus Tūzai - Gyvai Roko naktyse (2008)

Rush - Live in Rio (2003), Snakes & Arrows [3 dvd set] (2008), Working Men (2009)

Sade - Bring me home: Live 2011 (2012)

Scorpions - Live at Wacken Open Air 2006 (2007)

Siouxsie and the Banshees - Live at the royal festival hall (2008)

The Mission - The Final Chapter [3 DVD SET] (2009)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2018 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Sasha Song Sasha Song
7,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Olly Murs - 7 balais
Sahja įvertino Olly Murs dainą A Million More Years - 7 balais
Sahja įvertino Olly Murs albumą Olly Murs - 7 balais
Sahja įvertino Olly Murs dainą Don't Say Goodbye - 8 balais
katinelis balsavo LT TOP 30
katinelis balsavo Music.lt TOP 40
Sahja įvertino Olly Murs dainą Love Shine Down - 7 balais
Sahja įvertino Olly Murs dainą Accidental - 7 balais
Sahja įvertino Olly Murs dainą Hold On - 6 balais
katinelis įvertino Pavasario vaizdo klipai
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:19 - 4Blackberry
Ir tai paaiškina nusikalbėjimas.. Gerai, iki
22:13 - 4Blackberry
8 val. gryno darbo, nėra jėgų net rezultatų savo surašyt
22:08 - 4Blackberry
Ir aš šiandien laikiau egzaminą...
22:04 - 4Blackberry
Nu jo, paskutinės varžybos visada svarbiausios turbūt
22:01 - einaras13
Nestebėjau varžybų, nusprendžiau, kad paskutinį sesijos egzaminą vertėtų padoriai išlaikyti
22:00 - 4Blackberry
Man kita sensacija tai Anglijos žaidimas buvo (kinda) Nors kai čia visi pagrindinių komandų pagrindiniai žaidėjai praktiškai po traumų, tai nieko keista pagalvojus. Kada jie čia spėjo, per kontrolines susivaryti save.
21:51 - einaras13
Pastebėjau sensacingą dalyką: The Beatles - Yesterday vis dar turi 0 balsų dienos dainoje O dar Meksikos pergalę prieš Vokietija vadina sensacija...
21:01 - 4Blackberry
Deja neišmanau tiek, kad galėčiau į tiesioginį eterį eit
12:56 - DjVaids
Man tai norejosi, kad Brazilija prakištu prieš Šveicariją, po Mares inkštimo. Pagarba tiems, kurie stojasi ir žaidžia toliau.
06:59 - Pazistu_Mykola
ar kartais ne vienas iš jūsų vakar kartu su Vojevodinu komentavot?
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 122
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 41017
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook