Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Soulstealer
2014 m. kovo 31 d. 22:27:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://www.youtube.com/watch?v=-U98qkjbYek&feature=youtu.be

 

Na ką, galima ir įvertinti Walst'ą normaliai...Ką aš galiu pasakyti...Nustebau! Gerąja prasme! Iš tikrųjų live'ai ir perrašyti gabalai su Walstu, kaip minėjau, nepatiko man. Tačiau šis naujas singlas, visai susiklausė. Gabalas gal nėr labai kažkuo įpatingas, bet čia galima normaliai išgirsti ir įvertinti Walst'o vokalą. Ir galiu pasakyt, kad tai yra geriau nei tikėjausi. Vis tiek man Gontier balsas labiau prie širdies, bet čia Walst atliko gerą darbą. Gal jis visai ir tinka TDG. Dabar tik reik sulaukt albumo ir bus matyt. Nes likau maloniai nustebintas, nesitikėjau.


Atsakyti
Delacorado
2014 m. kovo 31 d. 16:58:36 2014-03-31 17:06:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Jau daugiau nei prieš mėnesį šita "naujiena" buvo paskelbta, o music'as tik dabar parašė..."

Nebuvo.

Three Days Grace Confirm That Matt Walst Will Continue as Band’s Frontman

by Chad Childers March 28, 2014 6:49 PM

https://loudwire.com/three-days-grace-confirm-matt-walst-continue-as-frontman/

Ši naujiena yra patvirtinta tik prieš kelias dienas ryšium su tuo, kad PATI grupė paviešino pareiškimą apie tai, jog Mattas nuo šiol yra OFICIALUS jos narys. Minimas pareiškimas buvo publikuotas oficialioje grupės svetainėje irgi tą pačią kovo 28 dieną (https://threedaysgrace.com/news/205893). Iki tol Mattas jau buvo laikomas 3DG dalimi, tačiau tik kaip kviestinis/koncertinis vokalistas.

 


Atsakyti
Soulstealer
2014 m. kovo 31 d. 16:43:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau daugiau nei prieš mėnesį šita "naujiena" buvo paskelbta, o music'as tik dabar parašė... O šiaip kas dėl TDG, tai...niekad nesižavėjau Gontier'o vokalu ir neatrodė man, kad jo negalėtų niekas pakeisti ir užimti jo vietos. Šiaip Gontier geras balsas ir kaip frontman'as jis geras, bet nėra kažkoks wow. Kai sužinojau, kad Gontier pasitraukia iš TDG ir toliau eina savais keliais, galvojau: "Hm, atsiras kas jį replace'ins, nieko baisaus..." BET....jie priėmė Walst'ą...tada aš labai pradėjau vertinti Gontier'ą. Nėr čia ką lygint. Walst'o vokalas silpnas, žiūrėjau jo live'us su TDG, tai skambėjo mažų mažiausiai blogai...plius Gontier buvo tuo pačiu ir rhytm gitaristas (ką tik wiki prachekinau, kad ir Walst dabar bus vocal/rhytm guitar), bet kai žiūrėjau live'ą su Walst'u, tai jis tik vokalavo...o vokalavo galiu pasakyt, mano nuomone, mažų mažiausiai...šūdinai. Vokalas silpnas. Gontier'o žymiai geresnis. Charizmos iš vis 0. Sceninis įvaizdis...šiaip visas performance, judesiai...aš nesuprantu, kodėl TDG jį pasiėmė...maža to dainuot nelabai sugeba, balsas silpnas, tai ir šiaip gadina visą vaizdą. Aišku, dar nežinom kaip naujas albumas skambės su nauju vokalu ir kaip Walst įtakos TDG kūrybą...bet pirmas įspūdis tai tiesiog...I want Gontier back...if not, then TDG should disband...


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


R. Kelly R. Kelly
5,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 198
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 8361