Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
pselium
2014 m. liepos 4 d. 12:27:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aišku, kad recenzija nėra išskirtinai apie muziką. Recenzija yra apie renginį, į kurį įeina: taip, kaip tu iki jo atvažiuoji, įžengi pro duris, kaip su tavim bendrauja apsauginis prie jų, kaip susirandi vietą, kas stovi prie tavęs, kaip elgiasi kiti atėję žmonės, kaip elgiesi tu, kaip jie reaguoja, kokia jų kultūra, kiek jų susirinko, kiek sumokėjo, kodėl atėjo, kaip elgiasi atlikėjai, ką jie atlieka, kaip tai atlieka, kaip juda, kaip šneka, ką šneka, ar tai įdomu, kam įdomu, kaip atsisveikina, ar išeina bisui, o gal nieks nebenori, ir kaip juos išlydi, vet gal ir dar daugiau. Jei norite tik muzikos, klausykite kompakto. O jei norėtumėte mane pamokiti rašiti, tai mane ne taip jau ir sunku surasti, aš baisiai lauksiu.

O dėl "Liūdnų slibinų" humoro, tai mano akimis tai yra žiauriai skoninga, kur kai kurioms bobelėms ir suprast gali nepavykt, ne kokie Gegužio žiedai ten. Ir aišku, jei klausant girdi tik polką su ragučiais, nu tai tada yo, pasiutpolkė. Man ten yra daug sveikos ironijos į daug ką. O šiaip, iš tikrųjų, kada paskutinį kartą buvote jų koncerte? Gal viskas kiek kitaip nei įsivaizduojat. Nebūtinai, aišku. Bet galimybė yra. 


Atsakyti
Stripped
2014 m. liepos 4 d. 02:40:48 2014-07-04 02:44:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai nėra muzikos grupė, dėl to sudėtinga vertinti . Greičiau popsinis cirkas. O humoras labai prastas, Sportas ir tas buvo šešiomis arklio galvomis aukščiau. Liūdni Slbinai = Juokis (kaimo bobelių pasiutpolkė).

Kas dėl recenzijos - kadangi jos čia beveik vienintelės, tai nesinori labai priekaištauti, bet neištversiu nepasakęs, kad juose gali pasiskaityti apie bet ką, išskyrus muziką...


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
saaulyytee
2014 m. liepos 4 d. 00:11:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinai, paskutiniu metu tokių vaikščiojančių mini spektaklių Lietuvoj prisiveisė (nesakau bloga prasme). Tie patys Neteisėtai padaryti irgi yra mimai ir galima vadint juos "mini teatru" ar kaip nors panašiai. Ir nemanau, kad tai blogai, man tiek vieni, tiek kiti patinka, tik tiek, kad kas per daug, tas nesveika, tad gali būti, kad tokia era ilgai netruks. Bet čia tik pamąstymas. {#}


____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
Atsakyti
juozasp
2014 m. liepos 3 d. 23:21:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Fausta Marija,Jums su tokiais vardais tikrai tinka rašyti receziją DURNIŲ LAIVUI,bet kuo čia dėti įvairaus žanro tikros muzikos mylėtojai ir gerbėjai.


Atsakyti
pselium
2014 m. liepos 3 d. 20:55:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Būtų net baisu išgirsti, kas tuomet jums atrodo kokybiška. 


Atsakyti
saliakelio
2014 m. liepos 3 d. 19:42:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

manau geriau jau jie gertu, nei blaivus kvailioti be pateisinamos priezasties

tiesa sakant ju muzika primena klaunu pasirodymus per vaiku gimtadienius, bet ...

kita vertus Vilcinskas kazkada irgi turejo kooperatyva vaiku gimtadienius vesdavo :) o kiek geru dainu parase

o sitie ir su issilavinimu, bet taip dar toli nuo kokybes

- ir dar turbut orientuojasi i islavinto skonio publika lol, musu klausytojas sugeba ivertinti subtilius niuansus


Atsakyti
pselium
2014 m. liepos 3 d. 17:58:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O aš manau, kad kiekvienam atlikėjui esant ant scenos turėtų matytis mini spektaklis. Judesiais, išraiškom, daug kuo. Žiūrint į bendrą grupių vaizdą - taip, jų kuriamas spektaklis yra didesnis, bet nepasakyčiau, kad jų muzikiniai sugebėjimai nuo to nukenčia, todėl nematau priežasties jų nevadinti muzikos grupe. :)


Atsakyti
Crazyz
2014 m. liepos 3 d. 14:30:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, aš šią grupę sunkiai laikau muzikos grupe, charizmatiški, artistiški, labiau ant scenos čia gali išvysti mini spektaklį. Todėl va kaip ir sakau labai sunku juos laikyti rimta muzikine grupe, bet nieko, Lietuvoje trūksta pasikvailiojimų ant scenos, o jiems tai labai tinka :) 


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alphaville Alphaville
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 104
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 216351