Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2015 m. rugsėjo 5 d. 13:28:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir kaip gi be Pazistu_Mykola ciniškų įsikišimų? Būsite turbūt etatinis music.lt kenkėjas. Kas gi jūsų užsakovas, atskleiskite.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Pazistu_Mykola
2015 m. rugsėjo 5 d. 13:23:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ah, kokie apdovanojimai be kasmetinių (!!!) Rutonės komentarų kaip ji nežiūri TV ir kaip jai neįdomu ir be CAPS LOCKO...pusę šarmo prarastų.


Atsakyti
Rutonė
2015 m. rugsėjo 3 d. 14:16:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O kad jei ir į kitus apdovanojimus pažiūrėjus darosi veikiau graudu nei juokinga. Kad ir Grammy. Na nežinau, kad ir kiek tolerantiška būčiau, bet kai Grammy nominuojama „ir apdovanojama, jei klystu - taisykit) Lady Gaga....... Na vis tiek tai kažkaip ne taip, ir viskas. Pažiūrėjus, kokie muzikantai (tikrai verti muzikanto vardo) gaudavo Grammy, dabar darosi baisu - arba iš tiesų nebėra ką apdovanot, arba nelygis apdovanot to vertus (panašu į tai) ir palikt nuošaly šiandienos neva žvaigždes (nes jei jau TOOOKIOS MEGOS negaus apdovanojimo, tai bus gėda ne toms gviazduškoms, o apdovanojimų organizatoriams (kad miano nesupranta). O apie MTV tai ką ir bekalbėt... Kai teko pamatyt, kad ten vis dėlto groja muzika (na kad ir koks š...tai būtų), nustebino tikrai - nors jau seniai MTV nežiūriu, betgi garsėjo jie kaip "realybės" šou televizija, kurioje vietos muzikai neliko. Tiesa, tai, kas ten rodoma, aš ir dabar sunkiai pavadinčiau muzika....

Atsakant apie tikrai dėmesio vertus atlikėjus, kurie (laimei) ir nbuvo apdovanoti - panašu, kad tokiems apdovanojimams kaip ir reikia reabilituotis - na bent ką iš TIKRŲ muzikantų bent nominuot (bet ne apdovanot). Gal kada nors (svajuko dramblionė) MTV sugrįš prie muzikos ir tai yra pirmosios to apraškos?


Atsakyti
Junis
2015 m. rugsėjo 2 d. 01:06:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

sutinku sutinku. Nelyginu nominantų ir net nekalbu apie pačius apdovanojimus, kuriais net nelabai domiuosi. Matyt , tiesiog nemėgstu blondinių. ( juokauju)


Atsakyti
Blissful
2015 m. rugsėjo 1 d. 21:20:16 2015-09-01 21:31:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai tokie "apdovanojimai" totali klounada. Jau kelinti metai iš eilės MTV demonstruoja vis žemesnį lygį. Kita vertus, kokia auditorija, tokie ir atlikėjai. Yra gerų ir šiuolaikinių atlikėjų, iš šio sąrašo išskirčiau Arctic Monkeys ir Florence + The Machine - labai džiaugiuosi, kad nei viena, nei kita grupė nelaimėjo, nes būti nominuotam tokiuose žemo lygio apdovanuojimuose, o juo labiau laimėti, mano nuomone, tikrai nėra prestižas. Tiek daug didžiausių šiuolaikinės muzikos nesusipratimų vienoje vietoje. Pažiūrėjus į nuotraukas, peršasi viena išvada - apgailėtina. O Swift, palyginti su visokiom cyrus ir minaj, tikrai atrodo normaliausia. Vien dėl to, kad dar nebalansuoja ant tokio klaikaus vulgarumo ribos ir dainos, kiek teko girdėti, nesisuka tik apie antrą galą :)


____________________
Tact is the ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip – Winston Churchill
Atsakyti
Rutonė
2015 m. rugsėjo 1 d. 20:17:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na aš gi parašiau, kad man ji atrodo normaliausia. O į neklystančius aš nepretenduoju. Man tik stilistiškai ji yra priimtiniausia. Na, ta prasme, kad bent jau neerzina. Kaip jau minėjau, nematau nė vieno verto. Na, sakykim, taip, kad Swift yra (man) mažiausias blogis iš visų, iš kurių tektų rinktis.


Atsakyti
Junis
2015 m. rugsėjo 1 d. 19:40:27 2015-09-01 19:40:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne visiškai sutikčiau. Bent pagal atlikimo (vokaliai) galimybes...vargiai pasakyčiau, jog ji verčiausia. Bet nestumiu ant jos.


Atsakyti
Rutonė
2015 m. rugsėjo 1 d. 19:32:00 2015-09-01 20:13:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pataisykit, jei klystu. Nes MTV pasidomiu tik po tokių įvykių aprašymų. Taigi kasmet tokia laimė susišluot daaaauuug apdovanojimų tenka kokiai nors vienai žvaigždutei, kasmet vis kitai, žinoma. Kodėl - kitas klausimas. Man, pavyzdžiui, išvis dabartiniai atlikėjai nė vienas neatrodo verti jokių apdovanojimų. Na bet kadangi MTV (ir kai kuriems kitiems) atrodo kitaip.... Šiaip jau būtent Swift iš visų nominantų man atrodo bene normaliausia.


Atsakyti
Junis
2015 m. rugsėjo 1 d. 19:21:54 2015-09-01 19:22:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Niekada nesupratau, ko Swift taip patraukia...Kur čia jos galia slypi, kad taip sekasi :) nu niekaip nesuprantu


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Poets of the Fall Poets of the Fall
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 174
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 166986