Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
velniux
2016 m. gegužės 11 d. 18:52:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei tai nebūtų akivaizdus bandymas kopijuoti Zemerlowo pasirodymą, tada galima būtų vertinti kitaip. Dabar šita kopija tiesiog prašyte prašosi palyginimo. O lyginant Manso pasirodymo kontekste, skirtumas akivaizdus.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
4Blackberry
2016 m. gegužės 11 d. 16:42:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Susumavus visus kriterijus, tai labiausiai patiko Vengrijos, Kroatijos, Čekijos pasirodymai. Juodkalnijos daina turbūt labiausiai patikusi tarp visų konkurentų šiais metais, bet gaila, nepakankamai gera Europai ir Eurovizijai, ir pasirodymas pats nebuvo puikus. Kas dėl Rusijos... Atlikėjas labai prastai man susiklausė, pasirodymas išties atrodė labai dirbtinas ir toks "atkaltas", tačiau vaizdo efektai vietomis buvo pagirtini tikrai. 


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2016 m. gegužės 11 d. 15:26:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Surašau tokį įspūdžių sąrašėlį (iš naujo visus įrašus peržiūrėjęs) su nurodytomis vietomis mano anksčiau skelbtame tope. Iškart po viso performanso pamatymo viskas persimėto. 

1. Kroatija (mano tope Nr.11)

2. Vengrija (mano tope Nr.4)

3. Čekija (mano tope Nr.2)

4. Juodkalnija (mano tope Nr.7)

5. Malta (mano tope Nr.6) — daina tai žvėriškai gera, bet man vaizde buvo trūkumų. Iros balsas irgi nesužibėjo šįkart.

6. *Ispanija (mano tope Nr.5) — kažkaip aprangos stilius keistas ir pritariamieji ten neaiškiai darkėsi. Trūksta tikslumo tame pasirodyme.

7. Armėnija (mano tope Nr.14)

8. Azerbaidžanas (mano tope Nr.17)

9. Kipras (mano tope Nr.20)

10. Islandija (mano tope Nr.22) — kažkaip per teliką šūdinai nuskambėjo, bet aplinkui buitiniai triukšmai, gal tai sudarė blogą įspūdį. Atsiimu žodžius, skamba gerai.

11. *Prancūzija (mano tope Nr.23) — daina tai tikra finalininkė, bet pasirodymas per paprastas. Nors stačiau už prancūzus, gal jau reiktų orientuotis į rusų didesnius šansus laimėti. Nors niekas neaišku šiųmetinėje Eurovizijoje.

12. Estija (mano tope Nr.29) — pritarsiu, jo tos rankos tikrai trikdo.

13. Olandija (mano tope Nr.33)

14. Rusija (mano tope Nr.25)

15. Moldova (mano tope Nr.27)

16. Suomija (mano tope Nr.21)

17. Bosnija ir Hercegovina (mano tope Nr.31)

18. Graikija (mano tope Nr.38)

19. Austrija (mano tope Nr.36)

20. *Švedija (mano tope Nr.37) — nu tragedija. Kaip estas, su tom rankom žaidžia, dar kompozicija šūdas ir vokalas ne taip išnaudojamas, kaip turėtų būti.

21. San Marinas (mano tope Nr.40)

*nevertinti, bet pasirodę pirmajame pusfinalyje.


Verdiktas. Mano nuomone, turėjo patekti Estija, Juodkalnija ir Islandija vietoj Austrijos, Rusijos ir Olandijos.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Rutonė
2016 m. gegužės 11 d. 15:08:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Specialiai pažiūrėjau įdėmiai. Na man nenatūralumas kaip ir neužkliuvo, o tas rankos šešėlis šalia sparno - juk turbūt ne rusai ten ką reguliavo, o švedai, tai visus šunis reikėtų karti ant jų. Bent aš taip spėju. Balsas man suskambo kažkaip netikėtai aukštas ir gan spigus, po to kaip ir jau pusėtinai buvo. Nežinau, nežiūrint nesklandumų, viskas atrodo visai neblogai, bet kad jis pretendentas į nugalėtojus - atsiprašau... Ne pompastika imamos pirmos vietos (nors kartais ir tai suveikia). Man yra kur kas mielesnių pasirodymų (ar, tikėtina, bus - dar juk nematėm gyvų). Taip jau visiškai sudirbinėt ruso nedrįsčiau, pasirodymas tikrai įspūdingas, ir žinant, kad atlikėjo mentorius - pats Filia Kirkorovas, nereikia stebėtis, kad sumos mestos tikrai įspūdingos. Kad ne viskas pavyko - dar ne priežastis jį nurašyt. Vertinant vien tai, kad tokio stiliaus (tiek pasirodymo, tiek muzikos) gerbėjų yra nemažai, o ir Rusiją nemažai kas palaiko - aukšta vieta tikėtina. Be to, finale galbūt tas klaidas ištaisys. Aš kiek įmanydama bandau vertint ne per politinę prizmę - na nėra jau taip tragiškai blogai, jei nepaisant tų netikslumų į finalą pateko. 


Atsakyti
einaras13
2016 m. gegužės 11 d. 14:31:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar žiūriu lygiagrečiai Moldovos ir Rusijos pasirodymus. Gal reikia atsiimti žodžius, kad Moldova vertesnė. Per ausines puikiai jauti, kaip Lidia pjauna pro šalį ir neturi balso. Sergėjaus balsas nors ir nėra labai geras, bet šiek tiek geresnis. O tas Moldovos kosmonautas irgi daug esencijos pasirodymui neišgavo, todėl gal atsiimu. Bet Moldova bent jau vertesnė už Austriją.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
velniux
2016 m. gegužės 11 d. 14:28:05 2016-05-11 14:30:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Manso pasirodymas ir projekcijos buvo originalūs ir taip atidirbti, kad atrodė labai natūraliai. Sergėjaus dainos metu, visų pirma, buvo jaučiamas judesių "atkalimas", jokio natūralumo (o, sakyčiau, man tai buvo vienas iš didžiausią įspūdį padariusių elementų Manso pasirodyme), jau nekalbant apie tai, kad net tie atkalimai ne visad gelbėdavo ir vis tiek rankos šešėlis matydavos šalia sparno (jei čia taip ir turi būt, tai tada išvis juokinga), į siluetus irgi nepataikė. Plius, pačios projekcijos - nu apgailėtina, lyginant su Mansu. Aišku, rusiškai, "didingai", bet Zemerlowo projekcijos buvo tokios geros ir sėkmingos dėl visiškai kitos priežasties: jos buvo fainos, linksmos, netikėtos, kažkas naujo. Lazarevo viskas matyta šimtus kartų ir be viso to dar ir neišpildyta tinkamai. Su balsu irgi problemos. Vienintelis dalykas, kuo Manso ir Sergėjaus pasirodymai panašūs, tai vienodai prastos dainos. Bet apipavidalinimas, nors ir bandytas daryti panašiom priemonėm, skiriasi drastiškai.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
p_ruta_
2016 m. gegužės 11 d. 14:19:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Estija šūds, siųst atlikėją su 3 metų dainavimo patirtimi. Balsas patiko, bet sceninio judesio neturi. Jau net San Marino atstovas be balso, bet daugiau šarmo turėjo nei tas mailius. 

Man labai patiko kroatė, jos balsas labai primena Dido, Natalie Imburglia ir Norah Jones. Austrė nemaniau, kad pateks, balsas neišskirtinis ir šiaip tas pasirodymas toks per saldus. 

Dėl ruso, azerbaidžanietės ir armėnės nenustebau, įsimintini pasirodymai. 

Žiū ne tik man Kipras primena The Killers, kažkaip ta jų daina visa daina klausytis patraukė "Somebody told me" :)

Šiaip maniau, kad bosniai praeis, stiprūs pasirodė, gaila. 


Atsakyti
einaras13
2016 m. gegužės 11 d. 12:25:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ruso pasirodymas gal ir turėjo analogų Manso pasirodymui dėl vaizdinių detalių, bet to vadinti kopija nedrįsčiau. Nors mano įspūdis panašus apie abu: tiek dainos nekokios, tiek vaizdas pompastiškas, nors manęs nelabai paperkantis.

Kaip jau rašiau Viliaus dienoraštyje apie olandus, tai visiškai vėl sutinku su Rutone — absoliuti primityva ir viskas.

Man ispanų suskambo gyvai gan normaliai, bet gal nelabai įsiklausiau. Na, vis tiek, šeštadienį pamatysim.

Sahjos vertinimas absurdas ir man irgi sukilo abejonės, kad trolis (kaip rusai gali būti paskutiniai, o San Marinas pirmi???) 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Konditerijus
2016 m. gegužės 11 d. 11:28:57 2016-05-11 11:29:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai nebloga estų daina ir visas stiliukas, bet atlikėjas visiškai prasmego scenoje. Kai esi vienas ir atlieki tokį gan pretenzingą pasirodymą svarbu gerai susižaisti su kamerom ir valdyti situaciją. O čia atrodė toks nustekentas žmogelis su blogai ,,iškritusiom kortom".


Atsakyti
velniux
2016 m. gegužės 11 d. 10:33:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su kai kuriais vertinimais sutinku, bet man kartais tikrai atrodo, kad tu trolini {#}. San Marinui ir Austrijai po 10 {#}


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Sahja
2016 m. gegužės 11 d. 08:14:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1.Austrija 10

2.San Marinas 10 ----------- praradimas

3.Azerbaidžanas 10

4-5.

Kroatija ir Kipras 7

6-7

Vengrija ir Bosnija Hercogovina 6

8-13

Suomija,Moldova,Armėnija,Juodkalnija,Islandija,Malta. 5

14-16

Graikija,Čekija,Estija 4

17.Nyderlandai 3

18.Rusija 2


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
UtenaitisLT
2016 m. gegužės 11 d. 06:37:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

šiaip, kokios dainos pakliuvo nenustebino gal Austrija tik, bet vis tiek aukštos vietos nepajims, bet gerai, kad Estija nepakliuvo labai nepatiko daina, nors maniau, kad paklius.


____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
Atsakyti
Rutonė
2016 m. gegužės 11 d. 06:26:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na tikrai, tas Austrijos saldainis nekaip atrodė... Estija turėjo vietoj jų būt. O Rusija - nu atvira Manso pasirodymo kopija... Aišku, patobulinta. Ir skambėjo prastokai. Studijinė versija buvo daug stipresnė. Aišku, pasirodymas įspūdingas, bet daina - nelabai... Nyderlandai irgi nustebino, kad pateko - jau toookia primityva, o jau dainos teksto aukštumos.... Bet gal iš eurovizinių dainų ir nėra ko reikalaut prasmės ir esmės.... Nemažos dalis pasirodymų tik klausiau, nežiūrėjau - tai tikrai nemažai dainų suskambo gerokai prasčiau. Netgi kiek mačiau, kaip atrodo Ispanija, man padarė tiesiog baisų įspūdį lyginant su klipu. Na bet dar pažiūrėsim. 


Atsakyti
einaras13
2016 m. gegužės 10 d. 23:49:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Betgi prancūziškai... (įskaitom faktą, kad prancūzai tame pačiame pusfinalyje ir galbūt jie ištempė Austriją). {#}

Estija tikrai vertesnė, nors man ta daina ir nepatinka. Man klasiškas pasirodymas labiau patraukė akį negu daina ausis.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Crazyz
2016 m. gegužės 10 d. 23:39:05 2016-05-10 23:39:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Estija?? Nu cmon Europe? Austrijos neturėjo būti šiame dešimtuke.


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 256
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 342184