Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. balandžio 27 d. 09:07:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, aš sakyčiau, kad nereiktų taip skubėti dar kol kas su tokio masto maištais {#}

Manau, kol kas geriausia būtų atsižvelgti į tą Edo komentarą, buvusioje diskusijoje beveik prieš metus, ir iš tikrųjų pradėti viską nuo dėmesio skyrimo prioritetams, t.y., ką mes, savanoriai, galime padaryti dabar. Ir labai aiškiai, kai kurių galimybių mes neišnaudojame taip, kaip galėtume. Todėl ir galvoju, gal pradėkime nuo savęs? Kai matysis kažkoks konkretus veiksmas, tada ir Edas gal suklustų, ir iš tikrųjų bendromis jėgomis, įvyktų kažkas daugiau.

Iš tikrųjų nuo ko aš siūlau pradėti, tai nuo idėjų išgeneravimo, sutarimo dėl jų, galbūt pareigų pasiskirstymu pagal kiekvieno galimybes ir pradėjimo veikti.

Jeigu ir tada mūsų projekto vadovas nenorės nieko daryti, gal tada bus galima pagalvoti apie minėtus kraštutinumus. Beje, turime ir tokį dalyką, kaip Music.lt teismas, šia galimybe mes turime visišką laisvę ir teisę pasinaudoti.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
PLIKASS
2018 m. balandžio 26 d. 22:57:24 2018-04-26 23:15:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

" ... Music.lt teisių perėmimas dabar turbūt iš šalies skamba kaip brutalus poelgis ... Kol kas labiausiai įstrigusi mintis - Music'o nusipirkimas. Skamba ir realiai, ir tuo pačiu utopiškai, tad nežinau ką galvoti. ..."

Vat čia tai galingai užsimota .. {#} ..

Panašu, kad tikėtinai kvepia tam tikru maištu, ar netgi dar baisiau - kažkuom panašiu į "kontr'Revoliuciją" Music' svetainės platumose .. Vufff kaip smagu - net delnai niežtėt pradėjo ... {#} {#} {#}


____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
Konditerijus
2018 m. balandžio 25 d. 18:40:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Edas / 2017-07-23 22:53:57      

,,Labas,

Sorry už lėtą atsakymą. Diskusijoje atsakyta ir atsiprašyta už lėtą reakciją :) 

Taip, iš esmės už svetainės veiklą atsakingas esu aš, tačiau dėl kitų veiklų nepavyksta skirti tam pakankamai laiko, o dar pridėjus ir technines kliūtis viskas dar labiau stabdosi. Kita problema yra programuotojų trūkumas. Yra vienas music.lt narys (papildau, - edzkaa1), kuris šiek tiek padeda laisvu nuo darbo laiku, tačiau tie darbai gana epizodiniai, nepavyksta sutarti dėl daugiau skiriamo laiko, o ir patirties su šia programavimo kalba šiek tiek trūksta. Visgi, bandysime su juo sutarti dėl papildomos veiklos, galbūt ir už užmokestį, tuomet turėtų pajudėti viskas šiek tiek labiau. 

Svarbu būtų nutarti, kokie yra prioritetai, į juos tada ir koncentruotis.''


Atsakyti
4Blackberry
2018 m. balandžio 25 d. 18:20:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kitame įraše surašysiu ir suapibendrinsiu visas diskutavusių žmonių mintis/idėjas, taip jos bus vienoje vietoje, taigi visi galės aiškiai matyti. Jeigu susidomėjimas išliks panašus, koks dabar buvo, tada viską po truputi išdiskutavus ir priėmus bendrus sprendimus, bus galima pradėti imtis realių veiksmų. Manau, bus galima ir visokius balsavimus už idėjas padaryti. Tikiu, kad didesnė dalis jūsų nori išlikti paprastais nariais, vartotojais, tai nelabai tikiuosi, kad tie asmenys norės imtis ryžtingesnių veiksmų, bet jei atsiras bent dar porą žmonių be manęs, kurie turėtų entuziazmo veikti, kad ir įlįsti į FB platformą, prisiimti kokias nors pareigas, tas paskatintų greitesnį progresą. Taigi kol kas tiek, jeigu dar turite ką pasakyti, tai prašom :)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. balandžio 25 d. 17:45:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš manau, kad reikia dabar atsižvelgti į tai, ką minėjo p_ruta_ savo komentare, kad reikia pradėti nuo kitų dalykų viską, biurokratinius reikalus tvarkyti, o taip pat skatinti reklamą, orientuotis į FB platformą, kam praktiškai visi diskutavę žmonės pritaria.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. balandžio 25 d. 17:40:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Paskutiniai dalykai, kuriuos girdėjau iš valdžios, tai buvo šiokie tokie bandymai kad ir tą Spotify integruoti, čia jau kartu ir su programuotoju, tai buvo padaryta prie vienos grupės, tačiau kaip nesimato, taip nesimato (o tiksliau, kaip supratau, matosi tik kai kuriems). Taigi buvo kažkas daryta, tačiau nustota. Paskutinė girdėta informacija man yra, kad žmogus tiesiog "neturi laiko". O dabar jau pora mėnesių yra jaučiama gryna stagnacija, šiuo metu nesimato, kad būtų kažkas daroma iš viso. Music.lt teisių perėmimas dabar turbūt iš šalies skamba kaip brutalus poelgis, bet jeigu žmogus tikrai visai nebeturi laiko, tai kokie dar pasirinkimai kiti yra? Reikia, kad kažkas užsiimtu reikalu nuolatos, neapleistų taip ilgai.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
PLIKASS
2018 m. balandžio 25 d. 17:17:47 2018-04-25 18:00:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vadinasi, kažkas iš Music'o AKTYVISTŲ turėtų atrasti savyje racijos (pagrįsto noro) + entuziazmo siūlyt EDUI mūsų, paprastų mirtingųjų Music' narių (ir žinoma taipogi Aktyvistų), išgrynintus + aptartus čia konkrečius pasiūlymus. {#}

 

(PS. deja, mano veidas šmėžuoja tik gan pasyvių svetainės narių gretose ... Tad aš tikriausiai pajėgus viso labo pasiūlyt ar visaip pritart vertoms dėmesio idėjoms, bet tikrai negalėčiau spręsti administarcinių/ekonominių svetainės tobulinimo rūpesčių ...) 


____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
Rutonė
2018 m. balandžio 25 d. 17:03:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pasidairiau po music'ą.

https://www.music.lt/?content;id.3

Nr.1 - kaip suprantu, mūsų "galva" Edas.

Pasidairiau po FB. Toks žmogus yra, tačiau aktyvumo FB nematyt (gal kad ne drauguose?) - tik sveikinimai gimimo dienos proga. Šiemet, pernai. Kažkodėl įtariu, musice esantys kontaktai gali būti gerokai pasenę. Bet neabejotinai yra su juo bendraujančių, taigi gal dar įmanoma ką nors padaryt? Aišku, jei yra noro?


Atsakyti
PLIKASS
2018 m. balandžio 25 d. 16:34:14 2018-04-25 17:08:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai nejaugi tokis visiškai be atspirties taško aptariamasis 2 proc. įplaukų būdas Music' svetainės TOBULINIMO naudai .. ?? {#}

Nejaugi nėra anei 1 oficialaus darbuotojo Music'e, kuris turėtų galios priimti sprendimus dėl galimų įplaukų iš tos 2 proc. paramos .. ir spręstų apie galimą tipo buhalterio samdymą (kuriuo nors abiems pusėms tinkamu sutartiniu būdu) ??

Apskritai kokie nors tipo MUSIC.LT Akcininkai ar egzistuoja ??

O koks nors UAB, IĮ ar bent jau samdomas tikras vadovas ?? ...  ... ... {#}


____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. balandžio 25 d. 10:29:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daug puikių minčių iš jūsų, jau į visas atsakyti ir nepajėgsiu dabar taip greitai, bet labai dėkoju už jų skleidimą.

Esamos veikimo galimybės yra labai plačios, apima įvairius laukus, tad man domėtis čia labai daug. Bet daug ką čia tikrai galima apsvarstyti, ir su laiku tai tikrai bus padaryta.

Kol kas labiausiai įstrigusi mintis - music'o nusipirkimas. Skamba ir realiai, ir tuo pačiu utopiškai, tad nežinau ką galvoti.

Kai apdorosiu visą informaciją ir daugiau pasidomėsiu, bus galima rimčiau pratęsti diskusiją, aptariant išsamiau jūsų siūlymus.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
p_ruta_
2018 m. balandžio 25 d. 09:25:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi už rėmimą šio puslapio, nors nesu aktyvi narė, pasivaidenu kaip jaunas mėnulis, karts nuo karto nueinu į kokį koncertą ir parašau recenziją, bet tikrai labai noriu, kad šis puslapis atsigautų. Sutinku su idėja dėl spotify ir 50 tūkst. sekėjų FB, čia tikrai neišnaudota terpė. Visų pirma net ne turinio klausimus derėtų pirmiausia išspręsti, o struktūros iš biurokratinės pusės. Šiaip dėl tų 2% gera idėja, tik klausimas tai išmanantiems musicas jį gali gauti? Ar musicas yra kažkur registruotas kaip juridinis asmuo ar asociacija ar gali turėti tą paramos gavėjo statusą? Gal nuo to derėtų pradėti, faktas, kad šiais metais jau negaus, nes baigiasi deklaracijų periodas, bet tarkim kitais metais, why not? Kitas dalykas ko itin reikia musicui, tai projektų rašytojo, Lietuvos kultūros tarybai kasmet visos kultūrinio lauko organizacijos teikia paraiškas MKO programos finansavimui gauti ir praktiškai visos ir gauna, aišku dažnu atveju ne visada tiek kiek norėjo, bet gauna. Jau net nekalbu apie europines lėšas, čia projektus galima teikti per Lietuvos verslo paramos agentūrą, tik reikia sekti skelbimus. Iš esmės, kai bus finansinė stabili bazė, tada galima kalbėti ir apie buhalterius (visai nebloga idėja dėl narystės mokesčio), jam tikrai nereikia atskiro etato, juk jie dirba firmomis ir kuruoja daug įstaigų, musicas galėtų būti vienas jų. Aišku graži idėja apie praktikantus buhalterius, nu bet nemanau, kad tokių daug atsirastų, juolab musico atveju ne praktikantas turėtų iš esmės įdiegti visas mokestines sistemas, o turintis patirtį žmogus. Ir šiaip su praktikantais patrtis rodo, kad jaunatvinis entuziazmas ne visiems ilgai išsilaiko ir ne vienas sambūris, ale įstaiga taip ir neatlaikė išbandymų ir sugriuvo (čia su visa derama pagarba be praktikantams be intencijos įžeisti).  Kas liečia turinį, tai šiaip labai daug koncertų ir ypač tokių antraeilių lieka nenušviesti (čia tie antraeiliai dažniausiai būna džiazo ar bliuzo), manau, kad šioje srityje būtų galima bendradarbiauti su universitetais, kaip VU Komunikacijos fakultetu ar LMTA, ten tikrai abipysė nauda būtų, studentai turėtų praktikos rašyme.


Atsakyti
Rutonė
2018 m. balandžio 25 d. 08:27:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kad ir kaip ciniška atrodytų, bet Pažįstančio Mykolą žodžiuose labai daug tiesos. Mokamas turinys? 15min svarstė apmokestint turinį nenorintiems matyt reklamos. Ir kiek? 1 euru per mėnesį. Kaip tai pavyko, matome puikiai - šnipštas. O gyrėsi būsiantys visokie -iausi. Netapo. Kaip buvo geltonųjų naujienų, taip jų ir liko - tai turbūt skaitomiausia sritis po kriminalų (mano niekuo nepagrįstas spėjimas). Jie dar bandė apeliuot į lankytojų sąžinę, kad vargšai kavos puodeliui neuždirba. Nesuveikė. Tie iššokantys langai ir blokuojamas turinys naudojantiems adblokus ilgainiui išnyko (čia aliuzija į "Nekenčiu reklamos", tik kad musicas nesumąstė blokuoti turinio naudojantiems adbloką). O kokia 15likinių auditorija? Musicui tik pasvajot apie tokią. Atrodo, panašiai bandė daryt ir Lrytas - atėjus su įjungtais reklamos blokatoriais buvo matomas tik titulinis puslapis, o norint paskaityt straipsnį tekdavo nusivilt - tik išjungus blokus turinys pasirodydavo. Bet reklamos būdavo tiek, kad baisu. Bet ir vėl - kokio didumo Lietryčio auditorija?

Bilietų platinimas turbūt galėtų būti tai, kas neštų pinigus, bet man atrodo, kad dabar, kai bilietus be vargo galima įsigyt tam skirtose svetainėse, ši galimybė irgi menkai tikėtina. Nebent jie būtų gerokai pigesni nei pas didžiuosius - Bilietus ir Tiketą. O tai turbūt irgi ne pati didžiausia tikimybė - kas padengs tą skirtumą? Vėl atsimušam į pinigų klausimą.

Kitas dalykas dėl bilietų, jei norėtume turėt prekybos jais galimybę. Atvirai - nepamenu, kada paskutinį kartą apie mylimo atlikėjo koncertą sužinojau iš musico. Visas tas gyvenimas verda FB. Iš ten visas naujienas ir susigaudžiau Norint perspjaut FB, reikėtų apie tokias naujienas sužinot greičiau nei bus paskelbta atlikėjo/koncertų organizatoriaus/naujientinklio FB puslapyje. Patys suprantat, kad tai labai menka tikimybė.

Pasiūlymas susimest ir nupirkt puslapį iš tiesų atrodo realiausias. Nes įkišus savus pinigus bus motyvacija palaikyt gyvybę. Kita vertus, jei niekam neįdomu, lankomumas mažas, greitai turbūt entuziazmas išblėstų - o kam kažką daryt, jei to niekam nereikia/tai niekam neįdomu?


Atsakyti
Pazistu_Mykola
2018 m. balandžio 25 d. 06:51:24 2018-04-25 06:51:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

šiaip iš naujienų tinklapių LT dalį turinio apmokestinę tik Verslo žinios ir berods Delfi – abu šimtatūkstantiniai portalai, vieno auditorijoje ir itin turtingi dėdės, kiti šituo žingsniu orientavosi į anglų kalba kalbančius užsieniečius. Aišku, dar yra visokie one.lt kur lipdukus ir dovanėles buvo galima pirkti, bet visi žinom, kur jie dabar. Aš nežinau, ką reikėtų pasiūlyti, kad žmonės mokėtų narystės mokestį ne iš idėjos, o dėl produkto  – nebent tikrai bilietus, o ne galimybę pabalsuoti Tope :D. 'Nekenčiu reklamos' funkcija nėra ir nebuvo švelniai tariant labai populiari, nors visuomet buvo prieinamas būdas paaukoti ir faktiškai savanoriškai susimokėti. 

Ta music dalis su diskusijomis ir dienoraščiais yra iš esmės išplėstų galimybių forumas, o forumų šlovė jau seniai išblėso (pvz. ferrum.lt, rasyk.lt ar daugelis daugelis kitų). Tokie laikai. Stiprinti ir įdominti naujienų tinklapio dalį man atrodo buvo geras sprendimas, kai buvo žmonių, kurie tai galėjo daryt. Man iki šiol smagu, kad dar vyksta naujienų apykaita, albumų apžvalgos ir netgi recenzijos.

Nenoriu spekuliuot finansine tinklapio padėtimi, nes nieko nežinau, bet man atrodo, kad tai jau seniai ne verslo projektas, jei tokiu kada nors iš viso buvo, o daugiau asmeninis, nostalgiškas kūrinys, kurį po 17 metų įdirbio labai gaila mest. Anyway, tinklapiai perkami ir parduodami, galit susimest ir pateikt pasiūlymą :)


Atsakyti
Isa
2018 m. balandžio 25 d. 05:07:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

siūlau nepaversti apleisto miško parku


Atsakyti
HUMANOID
2018 m. balandžio 25 d. 02:47:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal ir nesu iš tų aktyviai besireiškiančių narių music'e, tačiau nenorėčiau, kad jis dingtų. Nors mane čia mažai galima pastebėti, tačiau čia tikrai yra įdomių žmonių, kurių nuomones man visada smagu paskaitinėti. O visgi jau per tiek metų susiformavo įprotis, įsijungus kompiuterį pirmiausia apsilankyti būtent music'e. perspėju iš anksto, kad neturiu nei patirties, nei žinių marketinge ar panašiuose dalykuose, tai tiesiog dalinuosi atsitiktinėmis mintimis, pasiūlymais, kas šovė į galvą. ir gal kas nors galėtų paaiškinti, kodėl puslapio valdžia nenori susieti spotify su music'u? man tai čia logiškiausias variantas kaip bent kažkiek daugiau lankytojų pritraukt užsukti čia.

 

*Finansai

 

Kalbant apie piniginius reikalus, tai esu iš tų, kurie jei reikėtų galėčiau prisidėti finansiškai. Nekalbu apie tuos 2 proc., nes dabar gyvenu ir dirbu ne Lietuvoje, tačiau jeigu anksčiau ar vėliau atsiras koks nors planas ar strategija su realia galimybe atgaivinti šį puslapį, aš tikrai norėčiau prisidėti. Jeigu nieko netikėto ir neplanuoto neišpultų mano gyvenime, tai bent jau pradžioje visko, galėčiau sau leisti bent kelis mėnesius prisidėti didesnėmis sumomis nei keli ar keliokika eurų. Neuždirbu milijonų, bet jeigu prieitume prie kokio tai realiai įgyvendinamo sprendimo man nebūtų gaila prisidėti, kad stumtelti music'ą atsibudimo iš žiemos miego link. 

 

Go fund me/patreon. Nežinau kiek tai populiaru Lietuvoje ir ar įmanoma taip surinkti čia pinigų, bet kai dabar vos ne kas antras žmogus taip renka pinigus, tai tiesiog šovė tokia mintis, kad gal kažkas įmanoma? 

 

Aš tai pasisakau už narystės mokestį. Tik klausimas kaip į tai reaguos tie, kas čia karts nuo karto teapsilanko, gal tokie dalykai kaip tik atbaidys tuos likučius, kas dar pasivaidena čia? Visgi mes lietuviai mėgstame tai, kas už dyką. Pritariu tai idėjai, kad jis turėtų būti skirtingų dydžių ir suteikiantis skirtingas privilegijas. Taip pat reikėtų nuspręsti ar tai būtų mokestis kas mėnesį, ar tai kokia tam tikra metinė, pusmetinė ar 3 mėnesių mokėjimo sistema.  Žodžiu, tuo mokesčiu reikėtų bandyti pasiūlyti kažką šiek tiek daugiau nei tik narystė. 

 

*Reklama

 

Music'o paskyra facebook'e mano akimis yra neišnaudota socialinė platforma. Lietuviai "gyvena" facebook'e, tas puslapis turi ~50 tūkst. sekėjų, o post'ai jame pasirodo kaip jaunas mėnulis. Kažin ar reiktų antros rankos pirštų, kad suskaičiuoti kiek kartų per mėnesį ten post'inama. Manyčiau jeigu atsirastų kas nors daugiau užsiimantis juo, tai gal daugiau žmonių užklystų vėl į patį music'ą. 

 

Galbūt galėtų atsirasti kokia tai nors naujienlaiškių sistema kas tam tikrą periodą. Music'as turi tiek aktyvių, tiek, ko gero, neaktyvių narių elektroninio pašto adresus, tai galbūt tie naujienlaiškiai suveiktų kaip ir šioks toks priminimas seniems nariams užsukti patikrinti, kaip music'as besilaiko :D

 

*music'o turinys 

(nežinau ar šitai po šituo post'u tinka ar kur kitur reiktų siūlyti, bet manau, platesnis turinys - daugiau diskusijų)

 

Kassavaitinės rubrikos. Pasiilgstu tokių dalykų, kaip penktadienio verpetas, muzikos pulsas, anapus fm, roko ar sunkiosios muzikos atradimų. Nežinau kaip kitiems nariams, bet kas savaitę atrasdavau bent kelis naujus muzikantus būtent tokių rubrikų dėka. 

 

kita mintis, kurią "skolinuos" iš kitų puslapių, tai editors' choice/stuff picks. Puslapio administratoriai galėtų kas mėnesį pasidalinti tą mėnesį labiausiai patikusiu tarkim nauju albumu. Arba skirtingomis dienomis skirtingas adminas galėtų pasidalinti savo "album of the day", nesvarbu ar tai naujas albumas, ar tai jau klasika tapęs iš naujo atrastas albumas. Man visada įdomu paklausyti tai, kuo kiti domisi ir tuo pačiu atrasti naujų favoritų. Esmė, kad nereikėtų laukti metų pabaigos, kaip su 2017 metų narių top10, kad sužinot kas labiausiai sužavėjo, o ir tuo pačiu galbūt šiek tiek suaktyvėtų diskusijos ir panašiai. Bet bent jau mano akimis žiūrint, tuomet titulinis puslapis turėtų keistis, kad tie choices turėtų savo atskirą kamputį, o ne pasimestų tarp naujienų. 

 

dar vienas dalykas, kas atėjo į galvą, tai podcasts. Šiais laikais, kai žmonių dėmesį sunku išlaikyti, tai dauguma žmonių net nebeskaito ilgų tekstų, ar tai ilgų dienoraščių. Jeigu atsirastų sugebančių ir galinčių tai daryti, tai būtų įdomu pasiklausyti pokalbių tam tikromis temomis ar tai susiję su albumais, atlikėjais, muzika, ar kitomis aktualiomis temomis. 

 

Manyčiau tokie ir panašūs dalykai padėtų gal bent kažkiek sujudinti music'ą pradžioje, kad ir su tais keliais ar keliolika aktyvesnių narių. 

 

Atsakyti
4Blackberry
2018 m. balandžio 24 d. 23:47:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va kaip čia. Smegenys jau nebereaguoja kaip turėtų. Apie tuos 2 proc. reikia rimtai galvoti, tačiau vėlgi, kai nėra, kas tuos procentus priimtų ir skaičiuotų, nėra ir viso kito.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
PLIKASS
2018 m. balandžio 24 d. 23:41:40 2018-04-24 23:42:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nu nea. turiu galvoje lojalius Music'o narius, konkrečiai gaunančius už darbą(-us) kažkur kitur atlyginimą.

Ir to pasekoje norinčius pa'ramstyti Music' svetainę tais oficialiai leistinais 2 proc. nuo metinės algos. vat :)

 


____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
4Blackberry
2018 m. balandžio 24 d. 23:34:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ai, tai jei kalbame apie moralinius atlyginimus... Na šitoj vietoj aš turiu dviprasmiškas nuomones.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
PLIKASS
2018 m. balandžio 24 d. 23:29:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

PS. turėjau galvoje Music'o narius, kurie apskritai šitame gyvenime (o ne būtent Music'e) DIRBA ir už tai gauna ATLYGINIMUS ... :)


____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
PLIKASS
2018 m. balandžio 24 d. 23:25:20 2018-04-24 23:31:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Efektyviau, ko gero, būtų skelbti tų pradingėlių paiešką na tipo per tas civilinės/atominės saugos pratybas, kuomet Lietuvos miestuose pradeda gailiai kaukt Sirenos.

Ir tada automatiškai ištransliuoti paieškos skelbimą per visas TV (akcentuojant ypač Pūko TV ir Liuks) + visas lietuviškas RADIO 'stoteles' ... {#}


____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep's ... * ;-]
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Cypress Hill Cypress Hill
6,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1189
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 140472