Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Debiutinis Alinos Orlovos albumas "Laukinis šuo dingo"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Xpo
2010 m. kovo 28 d. 13:31:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Pasistengiau įdėmiai persiklausyti šį albumą. Tai galvoju, kad Skylės praeitų metų albumas ir šis 'užkėlė taip vadinamą kartelę' lietuviškojoje muzikoje, skirtingai nei buvo teigiama apie jurgą. Tai yra tam tikri kokybės kriterijai. Kitas dalykas skonis - patinka ar nepatinka pati muzika.

Dėl Alinos tai jai didelė sėkmė, kad kūrinėliai trumpi, nes po bet kokio iš kūrinių praplėtimo tikrai atsibostų klaustytis, kad ir kiek įvairiausių instrumentų būtų panaudojama. Man albumas nėra vientisas. Daina tai kaip įspūdis. Instrumentalistika ganėtinai skirtinga ir tas skirtingumas yra gerai. A. poezijos nenoriu vertinti.

Kiek žinau tiek Skylės tiek Alinos gerbėjų yra daug. Manau tai kokybiška muzika. Valio.


Hoho kaip čia parašei


Atsakyti
silvijaka
2010 m. kovo 28 d. 09:54:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pati turiu tą diską. ; DD
Ir tikrai nesigailiu. : ))
Man tiesiog patinka ta Orlova. ; >>

Atsakyti
KaunasLad
2008 m. birželio 22 d. 22:42:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
iš viso albumo yra klausomas pastoviai tik dvi dainos, kas yra daug atsižvelgiant į A.L. muzikos kryptį. Paskutinio Mamuto Daina ir Ramuma nugramzdina į jausmus; )

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
kremine_kale
2008 m. birželio 22 d. 22:09:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
. aš dabar va klausau vėl ir vėl. ir kažkodėl man baisiai kvepia prancūzija. gal kažkiek jaučiasi ,amelijos iš monmartro' garso takelio įtaka.. bet instrumentalą (išskyrus pianino partijas) abejoju ar ji pati riktavo..

blem. patinko visos dainos tos, kurios lt kalba. . nes tos kurios anglų kalba, tai jau baisus nemokšiškumas jaučiasi tariant. ajsq, aš už tai, kad žmogus tartų taip kaip jam išeina, bet kai dainuoja tai baisia ausį rėžia. kai vietoj t tariama c ir t.t.


.. dėl verksmingo balso. . čia gal ir yra vienas iš jos unikalumų. mane tai žavi..

____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
Atsakyti
AnsweR
2008 m. birželio 17 d. 17:22:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nežinau, man nepatinka. Visos dainos panašios, skamba kaip koks verkšlenimas pastovus. Ne man.

____________________
Parašas.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. birželio 15 d. 05:46:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu pripažystu,kad mergiotė turi talentą,bet man asmeniškai vimdo nuo tų jos pievų..nu čia žinoma skonio reikalas.Kas dar nepatinka,kad mergiotė turi polinkių į rusicizmą...

Atsakyti
ewana_
2008 m. vasario 14 d. 21:03:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Albumas geras tikrai. Dažnai klausau važiuojant į paskaitas
Šiaip man koncertinės dainų versijos labiau patiko per albumo pristatymą Šv.Kotrynos bažnyčioje. Perkusijos ten suteikė tokį skambesį dainoms, kad prisiminus šiurpuliukai visdar eina kūnu. Tikėjausi išgirsti ir albume jas, bet ...
O šiaip kartais beklausant skambesys pasidaro vienodas, tačiau kai įsiklausai į žodžius - daina atrodo jau kitaip, ir labai manau puikiai susilieja. Išties puikus albumas.

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
be_inis
2008 m. vasario 10 d. 19:09:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puikus visas albumas, bet iš savotiškiausiai skambančių išskirčiau Twinkle, Twinkle Little Star. Gal net kiek netikėtas toks kūrinys.

Atsakyti
lacunacoil
2008 m. vasario 10 d. 16:20:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pritariu XPO kad šis albumas taip pat kaip ir syklė yra vienas profesionaliausių LT muzikos istorijoje, ir niekaip neatsistebiu Lietuvių skonio kaita, prieš tai Skylė pirmoje vietoje, dabar Alina antroje RC tope debiutavo ir dar jeronima išrinko jėga

o dėl dainų tai man albiausiai patiko "Žeme, sukis greičiau" , ir man kai pšiokiam rasistui užkliuvo rusiškos dainos bet nieko muzika gera svarbu

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Xpo
2008 m. vasario 9 d. 23:26:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pasistengiau įdėmiai persiklausyti šį albumą. Tai galvoju, kad Skylės praeitų metų albumas ir šis 'užkėlė taip vadinamą kartelę' lietuviškojoje muzikoje, skirtingai nei buvo teigiama apie jurgą. Tai yra tam tikri kokybės kriterijai. Kitas dalykas skonis - patinka ar nepatinka pati muzika.

Dėl Alinos tai jai didelė sėkmė, kad kūrinėliai trumpi, nes po bet kokio iš kūrinių praplėtimo tikrai atsibostų klaustytis, kad ir kiek įvairiausių instrumentų būtų panaudojama. Man albumas nėra vientisas. Daina tai kaip įspūdis. Instrumentalistika ganėtinai skirtinga ir tas skirtingumas yra gerai. A. poezijos nenoriu vertinti.

Kiek žinau tiek Skylės tiek Alinos gerbėjų yra daug. Manau tai kokybiška muzika. Valio.

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. sausio 29 d. 17:38:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
buvau negeras ir parsisiunčiau... Hmm šiaip tai man patinka tas albumas, dainos trumputės, kartais perdaug, kartais ne, keletas angliškų ir rusiška prideda žavesio sakyčiau, akordeonas super dera, man tai primena kažka į Yann Tiersen ir pan. Manau prancūzams turėtų patikti Alina. Pirma daina tai išviso kaip Tiger lillies kone. Geras albumas tik gal truputi perdaug monotniškas vokalas jį paverčia šiek tiek foniniu, nu bet tai nėra taip jau ir blogai.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Bee-Myself
2008 m. sausio 24 d. 08:59:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man jos balsas nepatika
Šiaip Orlova yra šauni, nekiekvienas gali suskurti šitokią muziką. Jei kur užtiksiu gal ir nusipirkisu cd, visgi reikia remti jaunus menininkus
Lietuvai rekia daugiau Orlovų...

Atsakyti

2008 m. sausio 23 d. 23:01:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
:} Jau. Pirmi įspūdžiai: albumas pakankamai liūdnas, bet, kaip ir turėjo būti, nuoširdus. Skambesys labai įdomus, ankščiau Alinos dainose negirdėti instrumentai, kaip pvz. armonika ir smuikas priverčia suklusti. Sakyčiau, muzika, puikiai tinkanti tokių filmų kaip „Amelija iš Monmartro“ garso takeliams.

Tai nėra hitinis albumas, jame nėra naujų tautos himnų ar radijo stočių #1. Viską ką girdėjau labiau tinka kaip fonas jaukiam vakarui. Bet to neįvardiju kaip minuso.

Dar: kiekviena daina turi puikią pradžią, kuri velniškai sudomina. Deja, daug ką sugadina priedainiai (kur jie yra), nes yra per daug primityvūs.

Pagrindinis minusas - dainų trumpumas. Iš viso albumas trunka ~40 min (sakau iš akies), nors jame yra net 16 dainų. Praktiškai kas antras kūrinys baigiasi tada, kai jau būni spėjęs į jį įsiklausyti, jį pajusti ir juo mėgautis. Tas truputį varo iš proto. Jei Alinai pritrūko kūrybinių minčių žodžių rašyme, galėjo tas vietas užpildyti bent jau instrumentų skambesiu. Aišku, toki dalykai primena hitų kepimą, tačiau perdėtas minimalizmas taip pat nėra gerai.

eqliux, klausei ar ten nebus sudėtos vien girdėtos ir atklausytos dainos. Sunku vienareikšmiškai atsakyti, pvz. aš asmeniškai albume atradau 9-ias visiškai negirdėtas dainas (iš viso - 16). Faktas, kad tarp negirdėtų ir pažįstamų dainų praktiškai yra lygybė. Geras variantas. O dėl balso nuobodumo - nėra ten ypatingų variacijų ar dar kažko. tačiau tie neįprasti instrumentai Alinso balsui vietomis suteikia visai kitokią atmosferą, kas skamba puikiai.

Albumą užbaigia 4 „bonus tracks“: Mėnulis, Nesvarbu, Vasaris, Ramuma. Kiekviena pamažu nužudo ir pasigirdus Ramumos natoms per kūną jau bėginėja stiprūs šiurpuliukai. Beje, visų šių dainų ankstesni gyvo garso įrašai man patiko labiau, nors dabartiniai nedaug kuo ir skirias.

Labai gražus albumo dizainas. Jaukus, originalus ir stilingas. Tik nepatiko viršelyje esanti Alinos nuotrauka. Ji ten atrodo pakankamai atgrasiai ir visai nevaikiškai. Gal to ir siekta.

Albumo viduje dar yra keturi Alinos piešti atvirukai. Kiekvienas mielas akiai.

Tiek. Dar reikia mažiausiai dukart viską perklausyti, kol bus galima vertinti objektyviau. Kol kas - tik pirmas įspūdis, kuris praktiškai visada pakinta. Ir dažniausiai į gerąją pusę. Kol kas man šis Alinos albumas neatrodo stebuklingas, bet aš džiaugiuosi juo. Vėliau turbūt džiaugsiuos dar labiau.

Atsakyti
eqliux
2008 m. sausio 23 d. 21:22:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless, ar jau perklausei?
Nekantrauju išgirsti nuomonęęęęęęęę;]]]]

ir šiaip labai įdomu bus išgirst šitą albumą. Tik gal kiek keista, nes, spėju, daugumą dainų jau būsiu turėjus parsisiųstas seniai seniai ir jau spėjus pamėgt. Nors kas ten žino, nemačiau songlist'o. hm..ir kol kas niekur nerandu - kažin, ar google nevisagalis, ar aš žiopla?

Dar vienas įdomus dalykas - ar Alina bus sugebėjus įveikt tą savo dainų vientisumą ir panašumą. Tai nėra labai blogai, bet norisi gi tos įvairovės ir netikėtumų;]

o taip tai šaunuolė Alina, taip ir toliau nesitikėjau taip greit albumo

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti

2008 m. sausio 23 d. 21:02:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
buvo www.muzika.lt, pats matai kas dabar iš jos liko :} Mano manymu pirkti mp3 yra nesamonė. Albumas - visai kas kita.

Jau turiu cd, dizainas sužavėjo, tik kad visos padėkos ir kiti knygutės dalykai parašyti angliškai. Kam gi.

Atsakyti
xdm
2008 m. sausio 23 d. 20:54:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš ir darysiu kaip J-Moo nors piknaudžiavimas tuo iškreipia muzikos prasmę

Būtų Lietuvoj nors kokia padoriosios muzikos "industrijėlė" tai galėtų prekiauti mp3 ir galėtum paklausyti internete. O dabar vienus diskus perki vienoj parduotuvėj, kitus kitoj, prieš tai paklausyti kartais įmanoma tik parsisiuntus nelegaliai...

Atsakyti

2008 m. sausio 23 d. 19:24:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Protingai darai. Nors man asmeniškai daug ypatingiau yra pirmąkart perklausyti dainas iškart iš originalaus cd. Visai kitas pojūtis.

Na, bet tema ne apie tai.

Atsakyti
J-Moo
2008 m. sausio 23 d. 19:12:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai bus aišku po perklausymo.
Tiesiog naudojuosi galimybe, pirma sužinoti ar aš to noriu labiau nei ko nors kito.

Atsakyti

2008 m. sausio 23 d. 18:47:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O ne geriau albumą nusipirkti?

Atsakyti
J-Moo
2008 m. sausio 23 d. 16:53:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Niekur dar nerandu. Palauksiu kol paleis į žmones kas nors iš Linkomanijos, tada ir paklausysiu. Delfio reportaže atrodė įdomiai. Toks pristatymas tinkamas tokiai muzikai.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Ocean Colour Scene Ocean Colour Scene
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2116
  Iš viso užsiregistravę: 73338
  Naujausias narys: Gipro25
  Šiandien apsilankė: 96959