Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2019 m. sausio 30 d. 19:30:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

 

Kelyje į Kapus

 

Išvaistantys naktį ryto nekentimo lenktynėse,

Kada vienišas vaikelis pralošia ją mėnuliui,

dabar mes maita, pūvanti čia prie vartų į dar vieną tuščią rojų.

Aš savo sąmonėje amžinai kraunantis laidojimo laužus. Renkantis išbarstytas rankas, kojas buvusių ponų, kol proto akis galiausiai apsiblausia, apakinta galutinės Šaknų mirties. Sutelksiu jėgas iš likusiųjų manos giminės ir sukrausiu laužą amžinajai besisukančiai  nakčiai. Nesibaigiančiai šerkšnu apsiplunksnavusiai nakčiai.

Aš sukelsiu ne ką kitą, bet kibirkštis anglies šventyklos juodumoje, bet kai mes susirinksime čia laukti galo, šios kibirkštys paspragins mūsų garbę. Tos kibirkštys įkurti riaumojančiai liepsnai, proto laužai degsiantys vėl. Mirtis galbūt neišvengiama, tačiau mes galime bent jau važiuoti jai pavymui - nuožmus pasiryžimas kaip kariniai įtvirtinimai - šokinėdami per pelkes, keldami nustebusias vaivorykštes į naktį.

Jos susisukusios ringėmis kaip gyvatės, besirengiančios kirsti šviesai. Paskutinis šokis tarp žarijų. Kad atgultų su kitais iki aušra gaus šansą išaušti. Dėl šio kraujo, dėl giminės pabaigos.

Ar išgirstumėt mane? Stipeną-klajūną. Aidinti tuštumos salė.

Taigi, tai yra begalinės laidotuvės, ar kažkas panašaus. Visos tos žaizdro liepsnos ir žemės luistai ir begalinis verksmas. O tas sumautas verksmas. Aš beveik verkiau.

Tie raudotojai ir jų raudos - juodi šydai ir atidengtos emocijos. Užsičiaupkite ir lįskite į žemę. Kirminai nesiskundžia - jie pasigamins iš jūsų mėgstamus valgius.

... ir visi kiti, esu tikras. Lįskite į tą sušiktą žemę..

Aš paimsiu kastuvą ir bandysiu įsišiepti. Jei dar nesusipažinote su muštru, gerai, aš išmuštruosiu jus.

Apskritai paėmus, tai tamsus senas gyvenimas, todėl eikite tiesiai aukštyn ir žemyn.

Ne laiku ir ne vietoj teisinimasis garantuoja prieštaravimą - aš ne tam meldžiuosi! Gyvenimas, praleistas ieškant pusiausvyros; gal mano dvasia tiesiog nenusistovėjusi. Visad krypsta [mėto meškerę] į Pragarą. Dienos laimikis nevertas žvilgsnio seniai sutemus.

Šokiai su Velniu, mėtant pinigus dvasių kreditoriams. Pinigų grąžinimą už parduotą prekę gali pasilaikyti sau. Tai ne procentinis sumažėjimas dėl irimo (puvimo).

Galite šokti aplink mano antkapį, visi norėtumėt, bet aš griebsiu už jūsų kekšiškų kulkšnių, kaip tik panorėsiu.

Gal aš ir ne šokio valdovas, jūs kvaili šmikiai, bet aš turėsiu sau du pensus, nesijaudinkite. Po vieną  kiekvienai akiai, įsivaizduokit.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Lorde Lorde
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 188
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 339308