Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
lplplp
2013 m. rugpjūčio 7 d. 13:13:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

TAPE SONG,,

t2drns, kaip skaniai klausosiiiii ^^


Atsakyti
coachella
2008 m. gruodžio 12 d. 18:42:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
b-side'ai man jų labai patiko,ypač Superpowerless, Hit Me When U-1-2 ir lyg tai cover'is I Call It Art.
focking sweeet

____________________
PUFF!the magic Dragon
Atsakyti
_nevermind_
2008 m. gruodžio 11 d. 20:58:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Black Baloon nice

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
ewana_
2008 m. gruodžio 11 d. 20:17:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena iš mylimiausių grupių, o Midnight Boom labai puikus albumas. Last day of magic - išvis šedevras, tiek klipas, tiek lyrics, tiek melodija, tiek atlikimas, viskas tobula. Kai ji groja - nutirpsta rankos, kojos, o smegenys išsilydo ir tik šokt šokt ir šokt
Šiaip kalbant apie kitus albumus iš No Wow Murdermile man pati puikiausia.

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti

2008 m. gegužės 24 d. 13:42:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
BlueBus, geras komentaras. Aš dabar planuoju parsisiųsti pirmuosius du jų albumus, vėliau, jei patiks (o aš įsitikinęs, kad patiks), ir EP :}

Įdėjau tą recenziją ir į music.lt, galbūt kas nors susidomės: https://www.music.lt/The-Kills-Mi...cenzi ja-54.html

Atsakyti
BlueBus
2008 m. balandžio 15 d. 16:36:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Puiki toji U.R.A. Fever melodija, viskas ten puiku. Neklausiau kitų albumų, bet Midnight Boom Man labai patiko.

gerą straipsnį ore.lt parašei, tad tiesiog pasakysiu kad pasidomėti, paklausyti kitų killsų albumų tikrai verta.
o šiaip mano susidariusi nuomonė apie visus kills albumus yra gan panaši į EgzistencinisNerimas'o. pradėjau jų klausyt nuo no wow ir jis taip ir liko daugiausiai mano simpatijų sulaukusiu albumu. tai albumas, kuriame pinas žiaurumas bei meilė ir tai puikiai perteikiama tiek muzika, tiek tekstais. tiesa, šiame albume yra ir daina, kurios bene vienintelės taip ir nepamėgau- dead rode 7. ji man pasirodė tikras nesusipratimas, rodos, dainininkė ją įkišo tiesiog kaip balso mankštą ar dainą, per kurią galėtų atsijunkt ir pailsėt. na bet čia mano nuomonė. draugei ji sueina, tad visiškai jos nesuvartysiu, kaip nevertos dėmesio...
"keep on your mean side", kuriame labiausia jaučiasi punk motyvai, išties primena kiek mėgėjišką albumą, kuriame nesijaučia vientisumo. įdomiausia daina albume - kissy kissy. vevet underground fanai gali sakyt kąnori, bet man ši daina primena jų žymųjį venus in furs. monotoniškas besipjaunančių garsų skambesys, gan žemas balso tembras, bei dainų žodžių tematika orientuota į tam tikrus vyro ir moters santykius. taip jau yra, kad sutampa net ir dainų trukmė- 5min.
dar vienas auksas - Black Rooster EP.puikus jų darbas, gaila neišbaigtas iki galo į veik tobulą albumą, savo skambesiu neša į šiųmetį midnight boom. vyrauja sakyčiau lengvos melodijos, o šiaip neperdedant kabinačių dainų jame apstu- ironiškas jewel thief, šauniai pavykęs koveris the search for cherry red, daina magazine, net ir tokiems žmonėms, kaip man, su nuostata jokių-kantri-elementų-muzikoj!!, paliekanti poreikį perklausyti ją dar 100kartų iš eilės, žaismingoji passion is accurate ir tt.
plius dar gan melancholiška daina, tributas, I Call It Art.
taigi, jei bus noro, siūlyčiau pasiklausyti ir kitų killsų įrašų

[ https://www.thekills.tv/ ]

Atsakyti

2008 m. balandžio 12 d. 16:10:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puiki toji U.R.A. Fever melodija, viskas ten puiku. Neklausiau kitų albumų, bet Midnight Boom Man labai patiko.

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. balandžio 4 d. 21:49:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Black Balloon.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
BlueBus
2008 m. balandžio 1 d. 14:15:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EgzistencinisNerimas rašė:
man tai stipri. žodžiai geri

nu jo, bet pati melodija, na kiek per paprasta... o siaip kills niekad nesiskunde lyricsais mano nuomone

Atsakyti
EgzistencinisNerimas
2008 m. kovo 31 d. 23:00:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai stipri. žodžiai geri

____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
Atsakyti
BlueBus
2008 m. kovo 30 d. 22:05:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EgzistencinisNerimas rašė:
man tai getting down geriausia. ir ura fever

man tai ura fever sueina gerai tik su video, o siaip nelb stipri daina

Atsakyti
EgzistencinisNerimas
2008 m. kovo 30 d. 18:38:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
BlueBus rašė:
na taip, dėl "m.b." vietom jie kiek persistengė su užsidegimu sukurti ką panašaus į vaikiškas skanduotes, kas ir buvo albumo kūrimo pagrindas, bet šiaip man labai patinka. visos dainos kabina, ypač tape song

man tai getting down geriausia. ir ura fever

____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
Atsakyti
Akupunkturadusk
2008 m. kovo 30 d. 15:36:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Joo. prisimenu tokius du brolius, kurie grojo su pora gitarėlių ir drum machine. Noiziukas buvo nepakeliamas Bet tai buvo Jesus and Mary Chain. Šitie irgi turi savito šarmo. Hmmm... A gal ir šampūno.

Atsakyti
BlueBus
2008 m. kovo 30 d. 12:25:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na taip, dėl "m.b." vietom jie kiek persistengė su užsidegimu sukurti ką panašaus į vaikiškas skanduotes, kas ir buvo albumo kūrimo pagrindas, bet šiaip man labai patinka. visos dainos kabina, ypač tape song

Atsakyti
EgzistencinisNerimas
2008 m. kovo 29 d. 19:36:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip man jie patinka. no wow man geriausias jų albumas, pirmas šiek tiek mėgėjiškas man atrodo, o midnight boom nupopsėjas pvz daina mexicocu primena new young ponny club kas nėra pliusas
bet šiaip man jie patinka
https://www.triplej.net.au/gallery/the_kills081205/the_kills/the_kills_4.jpg

____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
Atsakyti
BlueBus
2008 m. kovo 29 d. 00:22:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vienas puikesnių atradimų rock muzikos sritį. tai garage rock grupė, susidaranti iš dviejų narių. saviti tuo, jog jie neturi būgnininko, tik būgnų mašiną.. išskirtini, kiek nešantys į velvet underground, tik šiais laikais...
išleidę 3 superinius albumus, vieną jų šiais metais.
kas nors klauso?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Midnight Oil Midnight Oil
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 349
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 196116