Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Nirvanos" tributas. Jūsų nuomonė?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
mArLb0r0 (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 29 d. 16:57:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
chuinia tie tributai

____________________
Kur bėga degtinė, kur spiritas teka ten mūsų tėvynė - skurdi Lietuva, ten broliai pijokai rusiškai šneka, ten skamba po kaimus minedo daina:D
Atsakyti
Hellraiser (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 29 d. 13:55:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kobaino balso niekas nepakeis.

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. gegužės 2 d. 00:53:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Shūdas.Dauguma tributų yra shūdas.Jie niekad nepakeis originalo ir bus tik blogiau.

Atsakyti
painkiller
2008 m. balandžio 9 d. 22:47:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuo moondust komandos: aciu visiems kas atejot. Be abejo visada viskas gali buti geriau, mes irgi neesam patenkinti viskuo. Norejau patikslint, kad praejusiais metais per tribute mes savo ne vienos dainos negrojom, Obscure mums irgi truko, bet ju bugnininkas ta diena negalejo gort. Kitais metais tributo organizuot neplanuojam, nes jau sitam ruosiantis daug ko nespejom ka planavom del grupes nariu uzimtumo, be to nukentejo musu albumo irasai, nauju dainu repetavimas. Bet mielai apsilankysim, jei kas darys. Ypač jei tai bus temos autorius


iki susitikimo koncertuose! vln grosim balandzio 29 ir geguzes 1, kauna balandzio 30

____________________
..now i can grow a beutiful shell for all to see..
Atsakyti
Dzimas
2008 m. balandžio 9 d. 19:05:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Uoj, tikrai, pamirsau, atsiprasau. Gerai, kad tu nepamirsai blankaus patoso ir susireiksminimo.

____________________
All things to all men
Atsakyti
I_Will_Be_Happy
2008 m. balandžio 9 d. 17:07:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dzimai, 1. Obscure'ai buvo, bet negrojo. 2. tu pamirsai prideti zodeli "manau", kad "Siemet renginys buvo geresnis vien del to, kad nebebuvo Obscure ir Moondust savos kurybos dainu". Taip teigti tu negali. MAN ASMENISKAI ju(obskjuru) truko. pernai jie niekam nemaise(kai kam net tiko). pats renginys galejo but geresnis. ir cizu galejo buti daugiau, bet cia jau mano asmenines bedos : ] tiek..

Atsakyti
_nevermind_
2008 m. balandžio 9 d. 09:25:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mazai zmoniu, new style man irgi nelabai patiko, koncertas tai geras ir atmosfera pagal toki zmoniu skaiciu tikrai gera. Kiek zinau, nes pazistu moondust, tai daugiau tributu jie nedarys. Pernai jie irgi negrojo savo dainu jei ka, kas ten sake priesingai. Siaip viskas pakankamai neblogai buvo.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
giedriaINblack
2008 m. balandžio 8 d. 18:17:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu taip, AIC tai ten buvo trauma, bent ne tas ramiąsias dainas būtų paėmę. taip, AIC sugrot sunkiau, bet tam yra repeticijos, galų gale, aš entikiu kad jie gitarą į rankas paėmė tik trečią sykį. Ir retkarčiais, kai Moondustai į lankas nuklysdavo AIC bedainuodami, tai tiesiog užsimerki ir "čia nieko nebuvo, nieko nebuvo".
Aš tai gana neblogai praleidau vakarą, tiesa, ne dėl pačio koncerto, o dėl kitų smulkmenų, tai aš nejaučiu didelio nusivylimo.
Iron_Meal -> nieks ten tyčia nesityčiojo xD Nemokėjo bičas padainuot, neišėjo, visi žinom kad Layne'o balsas unikalus ir nepakeičiamas. O juk marškinėlius su grupių atributika galima nešiot ir dėl to kad tau ta grupė patinka. Abejoju, kad jis juos užsidėjo, tik dėl to kad bandė daryt šiek-tiek-AIC-tributą.

____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
Atsakyti
Dzimas
2008 m. balandžio 8 d. 14:54:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai o ko tu tikiesi? AIC atlikti yra daug sunkiau, ypac vokalui, nes to nepadaro net dabartinis AIC vokalistas(nu tas kur 2006 tour'ino). As tai dziaugiuosi, kad isvis kazkas vyksta. Siemet renginys buvo geresnis vien del to, kad nebebuvo Obscure ir Moondust savos kurybos dainu, kurios tikrai nekokios ir kad bent prisimine AIC. O del Moondust vokalisto, tai jis nera ispudingas, bet ausies bent jau tai tikrai nerezia.

Ir isvis as nesuprantu cia ka tu nori pasakyt. As galiu sutikt su tavo argumentais del klaidu grojant ir pns. Bet juk grojo! Abejoju ar isvis Lietuvoj yra kas nors kas gerai galetu atlikt AIC dainas. Bet tai esme, kad vyko renginys (vyko), kainavo 10 Lt ( as tiek buciau mokejas uz 'You Know You're Right' daina).

Tai va cia gal ira yra poziurio skirtumas, jei tau geriau nieko nei Moondust, nes man negeriau.

____________________
All things to all men
Atsakyti
Iron_Meal
2008 m. balandžio 7 d. 23:33:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
XDM > O man atrodo geriau nieko negu moondustai. Gal ir gerai, kad jie tuo uzsiima, bet jei jau uzsiema, tai galetu padaryti kazka rimciau. As nesakau, kad ten viskas buvo blogai. Man patiko You Know You'r Right koveris su I.R. vokalu, tikrai gana graziai nuskambejo... O, kad taip butu viskas... O Moondust vokalo nepernesu nei kai jie groja koverius, nei kai savo dainas...

____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
Atsakyti
xdm
2008 m. balandžio 7 d. 20:02:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o šiaip tai pamenu per gatvės muzikos dieną draugas apie moondust'us pagalvojo kaip apie nirvanos parodiją

Atsakyti
xdm
2008 m. balandžio 7 d. 19:56:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man pabūti neteko bet teko praitamet...
Iron_Meal, kaip grunge faną suprantu bet ar turime šiandien Lietuvoj mes ką nors geresnio? Man rodos geriau visokie moondust'ai nei nieko. aišku kai didžiuojamasi maždaug "va mes krūti grojam grunge" tai nėra gerai bet man rodos moondust'ai nėra iš tokių.

Atsakyti
Iron_Meal
2008 m. balandžio 7 d. 19:22:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dzimas > O as manau priesingai. Tikiuosi tokiu renginiu daugiau neisvysti. Visu pirma del to, kad AIC jie grojo daznai klisdami, nekalbu apie dainavima, kuris buvo, mano nuomone, tragiskas. Moondust vokalisto balsas rezia ausi, kuria taip uzkutena, kad net juokas ima. Jei siais metais koncertas buvo geresnis, tai neisivaizduoju kas vyko praeitais.

giedriaINblack > Vokalistui reiketu maike nuimt ne del to, kad kazkas jo nori, o del to, kad jis pasityciojo is tos pacios AIC... Mano nuomone ten buvo daugiau pasityciojimas is AIC nei Nirvanos tributas...

Ir is vis manau, kad Moondust padare sita tributa vien del to, kad jaustusi ypatingi kazka padare...


____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
Atsakyti
giedriaINblack
2008 m. balandžio 6 d. 21:52:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Asmeniškai aš tik dėl AIC ėjau. Tai man mažai buvo. Na, ir aišku akis badė Moondustų vokalisto marškinėliai - kurpiau planą kaip atimt xD
O nirvanos tai aš šimtą metų jau neklausius, ir kažkaip ten noro nelabai buvo... Pastovėjau, parėkiau kartu, ir ėjau olaus.

Atsimenu kaip į mane keistai žiūrėjo, kai aš Alicų visas dainas mintinai dainavau xD Ir aišku, kilo klausimas, kiek iš ten atėjusių žinojo AIC.
Ir išvis, manau kad alicų dainas ne tas paėmė. Bet apskritai, dabar džiaugiuosi kad bent kažkas buvo. Nes pernai alicus pamiršo
Anyway, neabejoju, kad kitąmet neklausysiu nei AIC, nei Nirvanos, bet jaučiu, kad vistiek eisiu xD

____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
Atsakyti
Dzimas
2008 m. balandžio 6 d. 19:00:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Diskoteka, šokiai pokiai
Kaip supratau, nieks nemirė, visi grįžom atgal į mamų glėbius, todėl vertinu teigiamai.
O jei rimtai, tai renginys pasisekęs tiek iš pramoginės, tiek iš muzikinės pusės.
Muzika buvo atlikta pakankamai profisionaliai.
Mano subjektyvia nuomone, daugiau dėmesio buvo galima skirti Alice in Chains. Bet kitavertus, jų muzika daug sunkiau atlikti ir nelabai tinka šokiams.
Maloniai nustebino, kad į programą buvo įtraukta tokios dainos kaip Nirvana - You Know You're Right.
Vnz. geras renginys, geresnis negu pernai. Tikiuosi taps kasmetiniu. Tokiame apsilankęs supranti kokią įtaką pasauliui turėjo Nirvana.

____________________
All things to all men
Atsakyti
rock-girl
2008 m. balandžio 6 d. 00:15:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuomonė? Išsitaškėm Kojų nejaučiu, bet užtai kur į nosį per pogą iš kažkieno peties gavau, jaučiu neblogai Žodžiu, buvo gerai

____________________
Every me and every you.
Atsakyti
Iron_Meal
2008 m. balandžio 5 d. 23:02:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2008 metu balandzio penkta diena, klube new style vyko Nirvanos atminimo koncertas, kuriame grupe Moondust grojo Alice In Chains ir Nirvanos koverius.
Butu idomu isgirsti ten buvusiu zmoniu nuomones, atsiliepimus.

____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Macy Gray Macy Gray
7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 854
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 51803