Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Saxony
2012 m. sausio 9 d. 21:45:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė labai gražiai viską išsakė tai tik pridursiu, kad visai miela buvo, kad leido pasireikšti ir toms geresnėms, bet mažiau žinomoms (mažiau apnuogintoms) grupėms. Nors nusivyliau, kad, visgi, visokios "šeškės" ir Yvanovos savo snukius išdrįso parodyt.

____________________
Dark Matter, we love you.
Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 9 d. 20:57:11 2012-01-09 21:36:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na bendrai... Gražiai įpakuotas (labai gražiai!) provinialumas. Na pramušė jis, pramušė... Ypač tos superduper reklamuotos LT United Women. Jei jau buvo daroma alternatyva vyrams, tai reikėjo: a - šešių charizmatiškų moterų (bet pala pala, o tiek mes turim?); b - šešių "padraikų" (hmmm, o tokių tiek turim?). Pirmu atveju - reikėjo tikrai galingos naujos dainos, antru - padaryt visišką eurovizinio gabalo parodiją - bet kokybišką. Dabar - absoliučiai beveidis produktas.

Antra, kas netiko, nepatiko - nu nafig įkišt šokėjas ten, kur jos nesižiūri? Man, pvz., lemonų pasirodymui jos gero prieskonio nesuteikė. Lemonai sau - anos sau. Nu nekažką... Nereikėjo jų....

Suprantu, kad toks renginys - puiki proga prisikelt nebeegzistuojančioms (ar ilgam?) grupėms ir iš dalies naujoms - taip taip, turiu galvoj visas 69 danguje, Šarkas, Studentes, Pinup Girls.

Va jų nebūčiau pasigedusi jokiu atveju.

Selas.... Nykokas atvejis, nors daug kam jis patinka. Pasikartosiu, ką rašiau FB - arba aš nesu tautos dalis, nes manęs Egio "charizma" neveikia, arba... jis jos išvis neturi.... Trečias kartas nemelavo - Egis neiškentė nenusikeikęs (vargšas Juozukas... ). O aš, naivuolė, tikėjausi....

Taip kad lieka 5/10.

Atsakyti
4Blackberry
2012 m. sausio 9 d. 17:26:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pradžia patiko, nusiteikiau geram žiūrėjimui, bet kuo toliau, tuo blogiau viskas vyko... Šiek tiek nuvylė. Patiko Jazzu pasirodymas, Freaks On Floor, Happyendless, Mantas su Ieva Narkute... dar The Post, pirmą kartą juos girdėjau Patiko scena, aukšto lygio įrengimas, įsivaizduoju kiek kainavo.. Apšvietimai taip pat liuks. Manau, kad iki užsienietiško lygio dar toli, labai toli....

____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Miglaja
2012 m. sausio 9 d. 16:52:21 2012-01-09 18:01:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip jau anksčiau čia skelbiau savo spėjimus tai galiu pasigirti, kad visus nugalėtojus atspėjau 90% (hell yeah).

1. Adresuota tiems, kurie sako kad šite apdovanojimai buvo š : dabartinis atveji yra toks - pusė neaptenkintų žiūrovų daugelio nominantų niekada nėra nei matę nei regėję (orientuojasi tik į tuos, kuriuos matė per TV), taip kad nesistebiu kodėl pyksta, jog nelaimėjo koks daugelio dievukas Mamontovas..

2. M.A.M.A apdovanojimai man ganėtinai patiko, rašyčiau 7/10. Užtenka prisiminti visokius Radiocentro ar Bravo apdovanojimus ir palyginti su šiais - skirtumas žymus.
Tarp nominantų nebeliko visokių Pikaso, Yva, 69danguj
ir t.t. Į TV šviesą pagaliau pradėtas traukti šioks toks undergroundas, dėl kurio man labai širdis džiaugėsi, kaip pvz dėl : Freaks On Floor, Skylės, The Post, Happyendless, Gerai Gerai & Miss Sheep, Jazzu ar KeyMono.

3. Respect'as Sel ! Aš Dragūną gerbt pradėsiu už jo drąsą ir visišką nusišvilpimą ant sistemos.

4. LT united women buvo taip išreklamuotos jog tikėjausi tikrai kažko galingo, bet mane ganėtinai nuvylė..jokio hito nebuvo, tik nevykusiai perdaryta daina..

____________________
\"The best is yet to come..\"
Atsakyti
isterija
2012 m. sausio 9 d. 16:34:07 2012-01-09 16:43:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Freaks On Floor labai patiko. Toks nuoširdžiai atviras pasirodė.
Happyendless saldainio metimas.... Nelabai kaip atrodė. Kažin niekam į galvą nepataikė?
LT UNITED Woman tai tragikomedija buvo. Nei balsai, nei šokis. Nulis.
Ieva Narkutė ir Mantas gražu išskyrus Manto partiją. Fortepijonų spalvų žaismas Super!

____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
Gosia
2012 m. sausio 9 d. 16:12:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man tai visas šitas šou priminė "Radiocentro" apdovanojimus.

____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Atsakyti
RockPrincess
2012 m. sausio 9 d. 13:43:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerai Mamontovas ir sakė, visi žiūrės, sakis, kad apdovanoimai visiškas š, o reitingai tik kils...

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Stripped
2012 m. sausio 9 d. 13:34:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:
Ha, tas tiesa, bet tos kiaulaitės vietoj antpečių tai ką aš žinau.... Pigokai atrodė...

Čia ne sušiktas Statkevičiaus madų šou.Čia žmonės atseit atėjo į muziką pažiūrėt...Nors neaišku,kiek ten jos buvo...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 9 d. 12:22:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ha, tas tiesa, bet tos kiaulaitės vietoj antpečių tai ką aš žinau.... Pigokai atrodė...

Atsakyti
Crazyz
2012 m. sausio 9 d. 12:18:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerai gerai & Miss Sheep, jie gerai užstūmė ant bunkių ir pikul, labai teisingai išsireiškė.

Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 9 d. 12:13:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Suprasčiau Sahja, jei tai būtų ironija, bet dabar..... Nors nors nors.... Jeigu joms būtų neleista dainuot su fonograma, būtų buvę įdomu išgirst tikruosius jų balsus. Bet tik tiek.

Atsakyti
Crazyz
2012 m. sausio 9 d. 10:19:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tu sahja gal juokauji? "Trūko olialia naujų" Wataf?

Atsakyti
Sahja
2012 m. sausio 9 d. 10:17:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
9 nominacijas atspėjau 4 neatspėjau, o kitas neturėjau kelias...Sel tikrai geriausias buvo pernai,renginys apdovanojimų 4/10,trūko Olialia naujų,kurios dabar yra geriausios ......

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 8 d. 23:55:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Sel'as kaip visada, kiek šį kartą išgėręs buvo?
Geriausias? Eina jis peklon.

Tiesaaaaa..... Tamsta apie palupusį selą? Kad jie ten visi.. tskant... https://www.15min.lt/naujiena/zmo...9#axz z1iuFk0mMa

Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 8 d. 23:32:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiek jų ten buvo - 68-80..., muzikoj nusimanančių žmonių iš pasiūlytų kandidatų šešetų atrinko trejetus, po to išrinko nugalėtojus. Nežinau detalių, nesisuku toj virtuvėj (kartais visai įdomu būtų...)

Atsakyti
Crazyz
2012 m. sausio 8 d. 23:30:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o šiaip, kokia buvo balsavimo sistema?

Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 8 d. 23:25:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerai, gal be komentarų:

Bertas Ulozevičius
labai noreciau suzinoti kas nusprende duoti 3 mama statuleles sel, nes labai noreciau juos paskutiniais zodziais iskolioti.


Nes komentarai tai kol kas nieko rimtesnio...

Atsakyti
Crazyz
2012 m. sausio 8 d. 23:18:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:
Crazyz rašė:
Sel'as kaip visada, kiek šį kartą išgėręs buvo?
Geriausias? Eina jis peklon.


Ką tu apie Selą sakai? Nevertas? https://www.facebook.com/groups/129069327 154546/ Paskaityk kolegų muzikantų atsiliepimus. Man oatiko

Neturiu šiuo metu facebook
Tai copy-paste, jei gali padaryk

Atsakyti
Rutonė
2012 m. sausio 8 d. 22:55:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Sel'as kaip visada, kiek šį kartą išgėręs buvo?
Geriausias? Eina jis peklon.


Ką tu apie Selą sakai? Nevertas? https://www.facebook.com/groups/129069327 154546/ Paskaityk kolegų muzikantų atsiliepimus. Man oatiko

Atsakyti
DeusInversus
2012 m. sausio 8 d. 22:54:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Leon Somov & Jazzu & Mario Basanov - na ka Silence Seimyna gerai pavare

____________________
Ba Doom Tss
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Midnight Oil Midnight Oil
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 116
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 210392