Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk

Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kokią knygą šiuo metu skaitote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puslapiai: 123456 ... 58
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:

Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. gegužės 7 d. 15:37:29

"Kariaujantis Berlynas" by Roger Moorhouse. Ilgai jau šnairavau į ją gulinčią ant lentynų ir pagaliau paėmiau į rankas. Nelabai patinka leidykla ir vertimas, bet ką jau čia padarysi.

2018 m. balandžio 4 d. 18:56:05

Dabar lėtai mėgaujuosi įdomia istorija Johno Irvingo "Pasaulis pagal Garpą", bet planuoju pagreitinti skaitymą, ir gal paliksiu atsiliepimą, kadangi knyga turi galios įkvėpti išsamesniems apmąstymams.

2018 m. sausio 1 d. 20:48:00

Islandų Sagas, kas per laikai, kas per papročiai:) Iš esmės viena nesibaigianti grandinė keršto ir pareigos žudynių. Nepaisant gan išvystytos ginčų sprendimo susirinkimuose sistemos, visada arsirasdavo, kas jautėsi labiau nuskriaustas ir viskas prasidėdavo iš naujo. O jei dar žmona pakurstydavo...

2018 m. sausio 1 d. 18:30:12

Patti Smith "Tiesiog Vaikai", 2017 m. išleistas lietuviškas leidimas :)

Atsakyti
4Blackberry
2017 m. gruodžio 31 d. 23:57:55

Reikės dar labiau įsirausti į ją...

2017 m. gruodžio 31 d. 23:50:08

Tuštybės mugė yra viena puikiausių ir įdomiausių realizmo knygų (greta su Balzako keliais kūriniais, kuriuos esu skaitęs), norėčiau turėti laiko ją prisiminti ir perskaityti dar kartą...

2017 m. gruodžio 31 d. 17:21:04

Markeso bandžiau pradėti "Patriarcho rudenį", tačiau nesiskaitė ir mečiau, tai dabar kaip ir skaitoma, bet lėtokai Tekerėjaus "Tuštybės mugė", tik gal truputi per lengvas skaitalas man.

2017 m. gruodžio 31 d. 17:06:42

Šimtas metų vienatvės.

Atsakyti
green_moon
2017 m. rugsėjo 11 d. 13:39:02

Bukowski ''Post Office''

Neskaicius dar ne venos Bukowski knygos, kuri butu nepatikusi. Jo chaotiskas pasaulis ir purvinas humoras privercia juoktis taip, kad klumpu jeigu stoviu, verkiu jeigu sedziu. Emocine karusele.

Post office dar tik ipusejau, bet skaitosi taip lengvai, kad klykiu kaip nenoriu kad pasibaigtu.

''It began as a mistake.'' 

2017 m. liepos 22 d. 00:47:44

Liutauro Degėsio "Tavo rytoj buvo vakar"

Trečias iš trijų žmogų (+Marčėnas ir Tamošaitis), kurie mano kolekcijoje atsirado dėl to, kad aš tuos žmones pirmiau girdėjau gyvus ir gyvai kalbančius nei skaičiau jų kūrybą. Ir juos visus tris sieja praktiškai tas pats formatas, kuriame juos mačiau. Panašu, kad šitas bus vienintelis iš tikros grožinės literatūros, o ne eseistikos. Gal ir gerai. Pažiūrėsim, ką sugeba pašnekovas, kuris mane labiausiai iš tų trijų savo pašnekesiais sužavėjo.

2017 m. liepos 12 d. 18:12:52

Kažkaip ant Šekspyro patraukė, tai šiuo metu laiką leidžiu su "Romeo ir Džuljeta". Paskui gal prie Kingo pereiti reiktų, sako, nėra puikesnio siaubo romanų kūrėjo. Parsisiunčiau "Tas" (angliškai "It") elektroninę versiją, aprašymas tikrai intriguojantis (klounai, aw), greitai ir naujas filmas pasirodys. Laukiu nesulaukiu. 

2017 m. liepos 6 d. 07:00:58 2017-07-06 07:05:24

Jau ne vieną ir ne du mėnesius bandau įveikti veikalą, už kurį bibliotekininkė užmuš, bet nieko tokio, tai visiems girdėto vokiečių filosofo Nyčės "Žmogiška, pernelyg žmogiška". Skaitau ilgai, reikia nemenko susikaupimo, kad galėtum suprasti jo poetinius išvedžiojimus, ypač su visais minčių pasižymėjimais.

Ir kadangi vienos knygos niekad negana, pasigriebiau Jono Mikelinsko dviejų romanų knygą " O laikrodis eina ", kurioje yra vienas romanas tokiu pat pavadinimu, o kitas " Vandens nešėja ". 

2017 m. liepos 5 d. 23:43:43 2017-07-05 23:44:12

Regimanto Tamošaičio "Vien tik zuikiai naktyje".

Truputį nuobodokas, padūlęs moralistas, kartais net nejaučia, kad kartojasi, kartais per daug išsiplečia, bet vietomis ir sužiba savo ironiškomis mintimis. Nors iš kažkelintadalio knygos dar negaliu spręst.

Įdomus sutapimas:

Kai klausiau Pink Floyd ir skaičiau Marčėną, tai jo tekstuose atradau "Animals", dabar klausau Led Zeppelin ir skaitau Tamošaitį, tai tas viename tekste užsvaigo apie "What is and What Should Never Be" {#}

2015 m. rugpjūčio 4 d. 10:51:56

Richard Mason "Malonumų ieškotojas".

Atsakyti
ep
2015 m. rugpjūčio 2 d. 21:59:29

The Martian (Weir novel)

wiki

kokybiska sci-fi, bent jau kolkas skaitosi labai idomiai, susidaro ispudis kad zmogus zino apie ka raso, juo lab kai pasidomejau autoriumi, tampa aisku kad zmogus intelektualus, + neblogas pasokojimo stilius tai jau nemazai, na ir dar pasirinkta visai aktuali ir idomi tema. patariu sci-fi megejams.

+ rudeni, spalio menesi iseis filmas su M. Damon rez R. Scott.

2014 m. lapkričio 1 d. 15:28:52

Istorines knygas ar šiaip ja domėtis yra labai gerai, bet kai ją studijuoji ir visa tai tampa privaloma, tai jau tada istorija užknisa :)

Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 1 d. 14:20:33 2014-11-01 14:20:59

Man labiau patinka, kai istorija (gabalėlis jos) įvilkta į grožinės literatūros rūbą. Pvz. puiki knyga Lorant Deutsch "Metromanas. Viena diena senovės Paryžiuje".  Tada malonumas suderinamas su nauda. 

2014 m. lapkričio 1 d. 14:05:27

Istorija yra gerai. Istorija kartais yra net labai gerai. Bet tikriausiai istorija kartais ir užknisa. Kaip ir kiekvienam, kuris bent kažkiek yra prisilietęs prie istorijos.

2014 m. lapkričio 1 d. 13:54:08

Norėtųsi geriau kuo pasigirti, bet šiuo metu skaitau, tai ką ir pridera istorikei "Lietuvos istorijos XII tomo I dalį"

Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 1 d. 13:48:40

Gary Van Hass "Lotynų kvartalas. Jaunasis Picasso Paryžiuje"

Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2018 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Alvydas1 Deep Purple Soldier of Fortune
 Deep Purple

ganedas Joan Jett Good Music
 Joan Jett

DjVaids Blackstreet Wizzy Wow
 Blackstreet
 ...tink ī mergoms, ī bernams. Gera savaitgali! Su meilī iš Žemaitėjės.
Sahja JJ72 Nameless
 JJ72

Silentist Libera All Things Bright and Beautiful
 Libera

Šiuo metu vertiname

Svastikos Sukitės Greitai (SSG) Svastikos Sukitės Greitai (SSG)
6,5

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Milo Greene - 5 balais
Sahja įvertino Milo Greene dainą Don't You Give Up On Me - 5 balais
Sahja įvertino Milo Greene dainą Autumn Tree - 4 balais
Sahja įvertino Milo Greene dainą Move - 7 balais
Sahja įvertino Milo Greene dainą What's The Matter - 6 balais
Sahja įvertino Milo Greene dainą Cutty Love - 5 balais
Sahja įvertino Milo Greene dainą 1957 - 6 balais
Sahja įvertino Paul Simon dainą One Man's Ceiling Is Another Man's Floor - 4 balais
Sahja įvertino Seinabo Sey dainą Good In You - 4 balais
Sahja įvertino Clutch - 1 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:50 - einaras13
*verčiau
18:50 - einaras13
Aš tai nesuprantu Pentaxx kelio. Ar jis ten susprogdino anketą pats, ar kaip ten buvo...
4Blackberry verčia žengia mano keliu, nes aš pats prieš porą metų nustojau būti aktyvus administracijoje. Mainly dėl to, kad aukštasis mokslas atsirado pas mane
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:58 - DjVaids
Vairas "Lietus"(201
11:57 - DjVaids
Lt top 30 net 30 dainų nebebūs, nes pasiūloj nieko neįdeda!!! Nors daug dainų ir video youtube pilna Vega ”Vandenynas”, Natalija Bunkė "Gėlių mergaitė", Pop Ladies "Suviliojo", Vasha "Tau skirta"... Monika Linkytė "Ant pasaulio krašto"[M-1 top hitas], Vai
17:02 - 4Blackberry
Ir šiaip, niekas nepasikeitė, tiesiog nusprendžiau būti regular customer, tad norėčiau išvengti muilo operų visokių
16:50 - 4Blackberry
Gerai, trumpai pasakius, man pabodo kalbos, tuščios viltys bei neveiksnumas. Aiškinuosi, kad neliktų kokių neaiškumų ar neatsakytų klausimų. Mano atveju gan logiškai elgiuosi. Neseku niekieno pėdomis, o tik tuo, kur akys, mintys, gal net širdis nukreipta.
16:39 - Sahja
nereikia klipų,reikia muzikos čia
16:36 - Alvydas1
Ką aš praleidau? Kodėl Viltė nori žengti Pentax pėdomis?
16:32 - Silentist
How wide iš here. How long is now? Jei tik daina truktų visa diena, o jos kilpas būtų per visą žemę & dangu, kiek minučių ja žiūrėtum kad įvertint Music.Lt balu, Sahja?
Daugiau  

Informacija

Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 185
  Iš viso užsiregistravę: 72679
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 132133
Reklamos nekenčia: 8

My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook