Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kokią knygą šiuo metu skaitote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567 ... 59
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Sanoman
2017 m. gruodžio 31 d. 17:06:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šimtas metų vienatvės.

 


Atsakyti
green_moon
2017 m. rugsėjo 11 d. 13:39:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Bukowski ''Post Office''

Neskaicius dar ne venos Bukowski knygos, kuri butu nepatikusi. Jo chaotiskas pasaulis ir purvinas humoras privercia juoktis taip, kad klumpu jeigu stoviu, verkiu jeigu sedziu. Emocine karusele.

 

Post office dar tik ipusejau, bet skaitosi taip lengvai, kad klykiu kaip nenoriu kad pasibaigtu.

 

''It began as a mistake.'' 


____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 22 d. 00:47:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Liutauro Degėsio "Tavo rytoj buvo vakar"

Trečias iš trijų žmogų (+Marčėnas ir Tamošaitis), kurie mano kolekcijoje atsirado dėl to, kad aš tuos žmones pirmiau girdėjau gyvus ir gyvai kalbančius nei skaičiau jų kūrybą. Ir juos visus tris sieja praktiškai tas pats formatas, kuriame juos mačiau. Panašu, kad šitas bus vienintelis iš tikros grožinės literatūros, o ne eseistikos. Gal ir gerai. Pažiūrėsim, ką sugeba pašnekovas, kuris mane labiausiai iš tų trijų savo pašnekesiais sužavėjo.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
LittleLora
2017 m. liepos 12 d. 18:12:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkaip ant Šekspyro patraukė, tai šiuo metu laiką leidžiu su "Romeo ir Džuljeta". Paskui gal prie Kingo pereiti reiktų, sako, nėra puikesnio siaubo romanų kūrėjo. Parsisiunčiau "Tas" (angliškai "It") elektroninę versiją, aprašymas tikrai intriguojantis (klounai, aw), greitai ir naujas filmas pasirodys. Laukiu nesulaukiu. 


____________________
Ištrinkite anketą, ji nebebus naudojama, ačiū.
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 6 d. 07:00:58 2017-07-06 07:05:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau ne vieną ir ne du mėnesius bandau įveikti veikalą, už kurį bibliotekininkė užmuš, bet nieko tokio, tai visiems girdėto vokiečių filosofo Nyčės "Žmogiška, pernelyg žmogiška". Skaitau ilgai, reikia nemenko susikaupimo, kad galėtum suprasti jo poetinius išvedžiojimus, ypač su visais minčių pasižymėjimais.

Ir kadangi vienos knygos niekad negana, pasigriebiau Jono Mikelinsko dviejų romanų knygą " O laikrodis eina ", kurioje yra vienas romanas tokiu pat pavadinimu, o kitas " Vandens nešėja ". 


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 5 d. 23:43:43 2017-07-05 23:44:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Regimanto Tamošaičio "Vien tik zuikiai naktyje".

Truputį nuobodokas, padūlęs moralistas, kartais net nejaučia, kad kartojasi, kartais per daug išsiplečia, bet vietomis ir sužiba savo ironiškomis mintimis. Nors iš kažkelintadalio knygos dar negaliu spręst.

Įdomus sutapimas:

Kai klausiau Pink Floyd ir skaičiau Marčėną, tai jo tekstuose atradau "Animals", dabar klausau Led Zeppelin ir skaitau Tamošaitį, tai tas viename tekste užsvaigo apie "What is and What Should Never Be" {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Enough
2015 m. rugpjūčio 4 d. 10:51:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Richard Mason "Malonumų ieškotojas".


Atsakyti
ep
2015 m. rugpjūčio 2 d. 21:59:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Martian (Weir novel)

wiki

kokybiska sci-fi, bent jau kolkas skaitosi labai idomiai, susidaro ispudis kad zmogus zino apie ka raso, juo lab kai pasidomejau autoriumi, tampa aisku kad zmogus intelektualus, + neblogas pasokojimo stilius tai jau nemazai, na ir dar pasirinkta visai aktuali ir idomi tema. patariu sci-fi megejams.

 

+ rudeni, spalio menesi iseis filmas su M. Damon rez R. Scott.


____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
p_ruta_
2014 m. lapkričio 1 d. 15:28:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Istorines knygas ar šiaip ja domėtis yra labai gerai, bet kai ją studijuoji ir visa tai tampa privaloma, tai jau tada istorija užknisa :)


Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 1 d. 14:20:33 2014-11-01 14:20:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man labiau patinka, kai istorija (gabalėlis jos) įvilkta į grožinės literatūros rūbą. Pvz. puiki knyga Lorant Deutsch "Metromanas. Viena diena senovės Paryžiuje".  Tada malonumas suderinamas su nauda. 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
einaras13
2014 m. lapkričio 1 d. 14:05:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Istorija yra gerai. Istorija kartais yra net labai gerai. Bet tikriausiai istorija kartais ir užknisa. Kaip ir kiekvienam, kuris bent kažkiek yra prisilietęs prie istorijos.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
p_ruta_
2014 m. lapkričio 1 d. 13:54:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Norėtųsi geriau kuo pasigirti, bet šiuo metu skaitau, tai ką ir pridera istorikei "Lietuvos istorijos XII tomo I dalį"


Atsakyti
Grace
2014 m. lapkričio 1 d. 13:48:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gary Van Hass "Lotynų kvartalas. Jaunasis Picasso Paryžiuje"


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Sahja
2014 m. lapkričio 1 d. 08:01:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

AUKSINIS PROTAS ( Valinsko ir Tapino).


____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
einaras13
2014 m. spalio 31 d. 22:45:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar šiek tiek peršoku prie lietuvių literatūros, bet prieš tai dar liko kūrėjas, kurį galima traktuoti ir kaip užsienietį, ir kaip lietuvį - Adomas Mickevičius. Jo kūrinys: "Vėlinės".


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Sand
2014 m. rugpjūčio 12 d. 16:41:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Robert Service - Stalinas


____________________
Man labiausiai patinka mokslinė teorija, kad Saturno žiedą sudaro oro linijų pamesti keleivių lagaminai.
Atsakyti
einaras13
2014 m. rugpjūčio 12 d. 03:08:01 2014-08-12 03:11:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nuo "Gentle Giant" atradimo laikų mane intriguojantis kūrinys dabar bus pradėtas skaityti: Fransua Rablė - „Gargantiua ir Pantagriuelis“. Apmaudu tiktais, kad greit išvažiuosiu ir neturėsiu laiko knygoms, o šitas banginis 700 puslapių didumo, tad turbūt ligi pat rugsėjo vidurio skaitysiu.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2014 m. liepos 27 d. 18:04:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

J.V.Gėtė - Faustas. Jau sutriuškinau pirmąją dalį ir galiu kol kas teigti, jog šis kūrinys literatūros klasika tapęs pelnytai. Toks platus ideologinis spektras su palyginus nedideliu fantastiniu elementu tiesiog traukiantis skaitytoją. Kaip bus toliau, matysim.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Grace
2014 m. liepos 6 d. 12:46:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar neskaitau, bet jau neužilgo (šio mėnesio antroje pusėje) kibsiu į Eco "Fuko švytuoklė". Labai jau suintrigavo mane ta knyga. Bus man šių metų knyginis iššūkis Nr. 2 (pirmąjį  sėkmingai  įveikiau). 


____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
Atsakyti
Sanoman
2014 m. liepos 3 d. 21:53:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš šią knygą neseniai baigiau skaityti. Kai perskaičiau pradėjau labai mėgti šią grupę, nes kai žinai biografiją supranti apie ką jis dainuoja...


Atsakyti
Puslapiai: 1234567 ... 59
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tarja Turunen Tarja Turunen
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 169
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 438433