Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Country muzika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Ram
2011 m. gruodžio 29 d. 15:55:15 2020-02-02 12:35:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ir dar pridesiu....... mana tetis parode su banjo pagrot melodija skrido uodas per giria,ir as is jo suzinojau bitlus.kelpsoi kvinus,db country.db zewizdrolls(prankster).db groju i skleidziu zemaiciu country...i amcowboy ,yes i am....


Atsakyti
Ram
2011 m. gruodžio 29 d. 15:15:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kad stripped,gal pats su sava labai gera lietuviska kalba(ne bezdziuoniu) aik diskutout apei zemaiciu kalba,nes laba gera esi ivaldes kopiuteri.mon nie laika maigyt kompa,as dainiauoju zemaitiska ir dainiouju country ,a tau patarriu ku nors daryt apie sava nuomone nebezdziuoniska kultura,pvz,ku nurs sukurt,tipo eilierastizemaitiskai....lol

Atsakyti
kaktusas2598
2011 m. kovo 10 d. 22:56:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
howdy rašė:
kaktusas2598 rašė:
Na senąjį Henką O šiaip aš įvairių stilių klausau, bet daugiausia tai senos muzikos, galima sakyti beveik visko išskyrus dabartinę, o kalbant apie lietuvius ir forumus tai sutinku, kad sunku rasti žmonių nebūtinai, kad country klausančių, bet kokių nors bendrų interesų kaip ir tu turinčių, va pavyzdžiui aš užsiimu kompiuteriais, programuoju ir diskutuoti, ko nors paklausti naudoju tik užsienio forumus, ypač, Jungtinių Valstijų, nes vis tiek ten tokių žmonių gali rasti daugiausia, iš viso pasaulio, buvo pasitaikę ten ir lietuvį sutikti.


Senoji geroji muzika, taip suprantu tave puikiai. Taip pat ir aš mėgstu 'seną' muziką. Kad ir country, turiu šiokią tokią kolekciją, pradedant nuo ~1920 metų, žinoma ten yra ir yodelling, western, swing, bluegrass ir t.t., kitaip tariant country muzikos pati pradžia, bet man ir šiomis dienomis man labai puikiai susiklauso.
Ką nors sako tokios pavardės: Jimmie Rodgers, Gene Autry, Red Foley, Roy Acuff ?

Taip pat su malonumu klausau CCM/gospel, blues, jazz, rock'n'roll/rockabilly.

"va pavyzdžiui aš užsiimu kompiuteriais, programuoju" -> aš pvz užsiimu lygiai tuo pačiu.

Sakyčiau Rodgers girdėta pavardė, stiliai kuriuos paminėjai tai labai patinka, turiu pora Jazz ir Blues diskų.
P.S. Rimtai užsimi tuo pačiu? Koks sutapimas, parašyk man PM tada.

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
howdy
2011 m. kovo 10 d. 18:45:48 2011-03-10 18:51:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Na senąjį Henką O šiaip aš įvairių stilių klausau, bet daugiausia tai senos muzikos, galima sakyti beveik visko išskyrus dabartinę, o kalbant apie lietuvius ir forumus tai sutinku, kad sunku rasti žmonių nebūtinai, kad country klausančių, bet kokių nors bendrų interesų kaip ir tu turinčių, va pavyzdžiui aš užsiimu kompiuteriais, programuoju ir diskutuoti, ko nors paklausti naudoju tik užsienio forumus, ypač, Jungtinių Valstijų, nes vis tiek ten tokių žmonių gali rasti daugiausia, iš viso pasaulio, buvo pasitaikę ten ir lietuvį sutikti.


Senoji geroji muzika, taip suprantu tave puikiai. Taip pat ir aš mėgstu 'seną' muziką. Kad ir country, turiu šiokią tokią kolekciją, pradedant nuo ~1920 metų, žinoma ten yra ir yodelling, western, swing, bluegrass ir t.t., kitaip tariant country muzikos pati pradžia, bet man ir šiomis dienomis man labai puikiai susiklauso.
Ką nors sako tokios pavardės: Jimmie Rodgers, Gene Autry, Red Foley, Roy Acuff ?

Taip pat su malonumu klausau CCM/gospel, blues, jazz, rock'n'roll/rockabilly.

"va pavyzdžiui aš užsiimu kompiuteriais, programuoju" -> aš pvz užsiimu lygiai tuo pačiu.

Atsakyti
howdy
2011 m. kovo 10 d. 18:44:47 2011-03-10 18:47:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Per klaidą įsirašė dvi tokios pačios žinutės, skaitom aukščiau.

Atsakyti
kaktusas2598
2011 m. kovo 10 d. 18:20:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
howdy rašė:
kaktusas2598 rašė:
Iš tų kur paminėjai tai šiek tiek Willie Nelson ir Waylon Jennings, o dar klausiau seniau kažkiek Hank'o Williams'o jei ką sako šitas vardas...

Hank Williams ar Hank Williams Jr.?
Man tai abu atlikėjai gerai žinomi ir nemažai jų dainų esu klausęs ir dabar klausau.

Beje sunkiausia, klausant country muzikos Lietuvoje, yra rasti daugiau žmonių, kurie tokią muziką klauso, nes visai įdomu padiskuoti. Žinoma yra užsienio forumai ir ten dažnai užsuku, bet norėčiau ir su lietuviais padiskuoti apie country muziką, pasidalinti naujai atrastais atlikėjais. Aš daugiausiai tik country muziką ir klausau.

Na senąjį Henką O šiaip aš įvairių stilių klausau, bet daugiausia tai senos muzikos, galima sakyti beveik visko išskyrus dabartinę, o kalbant apie lietuvius ir forumus tai sutinku, kad sunku rasti žmonių nebūtinai, kad country klausančių, bet kokių nors bendrų interesų kaip ir tu turinčių, va pavyzdžiui aš užsiimu kompiuteriais, programuoju ir diskutuoti, ko nors paklausti naudoju tik užsienio forumus, ypač, Jungtinių Valstijų, nes vis tiek ten tokių žmonių gali rasti daugiausia, iš viso pasaulio, buvo pasitaikę ten ir lietuvį sutikti.


____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
howdy
2011 m. kovo 9 d. 22:29:37 2011-03-09 22:32:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Iš tų kur paminėjai tai šiek tiek Willie Nelson ir Waylon Jennings, o dar klausiau seniau kažkiek Hank'o Williams'o jei ką sako šitas vardas...

Hank Williams ar Hank Williams Jr.?
Man tai abu atlikėjai gerai žinomi ir nemažai jų dainų esu klausęs ir dabar klausau.

Beje sunkiausia, klausant country muzikos Lietuvoje, yra rasti daugiau žmonių, kurie tokią muziką klauso, nes visai įdomu padiskuoti. Žinoma yra užsienio forumai ir ten dažnai užsuku, bet norėčiau ir su lietuviais padiskuoti apie country muziką, pasidalinti naujai atrastais atlikėjais. Aš daugiausiai tik country muziką ir klausau.

Atsakyti
kaktusas2598
2011 m. kovo 9 d. 17:40:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
howdy rašė:
kaktusas2598 rašė:
howdy rašė:
Sveiki, country muzikos mylėtojai/klausytojai. Tik man iškilo klausimas, ar čia tokių žmonių išvis yra?
Ir aš turiu galvoj ne country-pop kaip Taylor Swift ar panašūs atlikėjai.
Tikiuosi kam nors ką nors sako tokio pavardės kaip: George Strait, Alan Jackson, Johnny Cash, Waylon Jennings, Willie Nelson, Mark Chesnutt, Brooks & Dunn, Aaron Tippin, Tracy Lawrence ??


@Ram, gal tu eik kur nors kitur trollint...

Cash'o tai nemažai klausom


Puiku, aš irgi Cash'o nemažai klausau. O ką nors dar be Cash'o iš country muzikos klausot?

Iš tų kur paminėjai tai šiek tiek Willie Nelson ir Waylon Jennings, o dar klausiau seniau kažkiek Hank'o Williams'o jei ką sako šitas vardas...

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
howdy
2011 m. kovo 8 d. 19:22:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
howdy rašė:
Sveiki, country muzikos mylėtojai/klausytojai. Tik man iškilo klausimas, ar čia tokių žmonių išvis yra?
Ir aš turiu galvoj ne country-pop kaip Taylor Swift ar panašūs atlikėjai.
Tikiuosi kam nors ką nors sako tokio pavardės kaip: George Strait, Alan Jackson, Johnny Cash, Waylon Jennings, Willie Nelson, Mark Chesnutt, Brooks & Dunn, Aaron Tippin, Tracy Lawrence ??


@Ram, gal tu eik kur nors kitur trollint...

Cash'o tai nemažai klausom


Puiku, aš irgi Cash'o nemažai klausau. O ką nors dar be Cash'o iš country muzikos klausot?

Atsakyti
kaktusas2598
2011 m. kovo 8 d. 18:01:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
howdy rašė:
Sveiki, country muzikos mylėtojai/klausytojai. Tik man iškilo klausimas, ar čia tokių žmonių išvis yra?
Ir aš turiu galvoj ne country-pop kaip Taylor Swift ar panašūs atlikėjai.
Tikiuosi kam nors ką nors sako tokio pavardės kaip: George Strait, Alan Jackson, Johnny Cash, Waylon Jennings, Willie Nelson, Mark Chesnutt, Brooks & Dunn, Aaron Tippin, Tracy Lawrence ??


@Ram, gal tu eik kur nors kitur trollint...

Cash'o tai nemažai klausom


____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
howdy
2011 m. kovo 8 d. 13:58:33 2011-03-08 14:47:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sveiki, country muzikos mylėtojai/klausytojai. Tik man iškilo klausimas, ar čia tokių žmonių išvis yra?
Ir aš turiu galvoj ne country-pop kaip Taylor Swift ar panašūs atlikėjai.
Tikiuosi kam nors ką nors sako tokio pavardės kaip: George Strait, Alan Jackson, Johnny Cash, Waylon Jennings, Willie Nelson, Mark Chesnutt, Brooks & Dunn, Aaron Tippin, Tracy Lawrence ??


@Ram, gal tu eik kur nors kitur trollint...

Atsakyti
Stripped
2011 m. vasario 26 d. 01:13:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ram rašė:
rasot stakenas groja country,tai tas pats kaip jungienai grouj hip hopa
nu country....karoce ka cia aiskint ...reik ziuriet....baggers
https://www.youtube.com/watch?v=byQIPdHMp jc

Visų pirma net nėra jokios prasmės skaityti jūsų komentarus,kurie atrodo parašyti beždžionių kalba.Reikia vartoti aiškią Lietuvišką kalbą,kad galėtume vieni kitus suprasti ir diskutuoti.Arba kurkit savo forumą,kuriame galėsite reikšti savo svarią nuomonę apie Country muziką,tiek žemaitbeždžioniška tiek kokia kita kalba...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Ram
2011 m. vasario 26 d. 00:39:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aisku country muzika grot y brangus dalyks,neuztenk turiet tik pc,2 akis , dvi ausis ir nosi vidury veida.pirma reik but ne bezdzionei...turiet maziausiai telecasteri uz 5 stukas,jau tada galima kazka galvuot....a dar reik panu ...savaime aisku kokiu...bet geriausiai patartu Saulius Poska....ne varguoliams muzika...

Atsakyti
Ram
2011 m. vasario 26 d. 00:30:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rasot stakenas groja country,tai tas pats kaip jungienai grouj hip hopa
nu country....karoce ka cia aiskint ...reik ziuriet....baggers
https://www.youtube.com/watch?v=byQIPdHMp jc

Atsakyti
Stripped
2011 m. vasario 5 d. 18:43:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ram rašė:
Laconacoil ,parasyk i koki amerikonu saita,kad country Yra slamstas.jie palaikys tai izeidimu......ir aplamai,kaip galima vertinti to ko nesupranti ......juo labiau,kad lt visai country muzikos cultures niera

Atsakant į tamstos pastebėjimą - Country muzikos kultūros nėra NE TIK Lietuvoje,bet ir kitose Europos šalyse.Country [Kantri] - išskirtinai AMERIKOS kaubojų ir benamių piemenukų [liaudiškai tąriant - kaimo žmonių] kultūros pagrindas.Panašiai kiaip ir Bliuzas,tik tai jau buvo juodaodžių vergų kultūrinsi palikimas.Tačiau,Džiazo muzika gimusi ten pat Amerikoje rado savo vietą ir Europoje ir kitose žemynuose,kaip tai neatsitiko su Country muzika.Kokios priežastys? Aš manau Džiazo muzika evoliucionavo ir sumodernėjo,[labai pasikeitė nuo pirmųjų jos variantų] todėl tai atnešė didelį populiarumą ir džiazo muzikos įtaką pop/rock/electronic muzikai.Todėl Džiazą pavadinčiau ne amerikietiška,o pasaulio muzika.Tačiau kaubojų muzika ir liko kaubojams,nes kaimai ėmė sparčiai mažėti,o džiazas - tai labiau miestų muzika.Ji rado savo vietą,šiandieniame urbanizuotame pasaulyje,taip pat ir tapo artimesnė šiandienos popmuzikai.Apibendrinant noriu pasakyti,kad Country,kaip ir grynas bliuzas - populiarumo prasme,jau numirę žanrai.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 5 d. 16:43:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieko visai

Atsakyti
LoseControl
2011 m. vasario 5 d. 13:30:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ai, nereikia aiškintis - matosi, kad pats ponas labiau apribotas negu country muzika. Intelektualus muzikos mokytojas nesisvaidytų tokiais žodžiais.

Atsakyti
lacunacoil
2011 m. vasario 5 d. 08:47:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ram> nereikia man prikišinėti, nes pats irgi groju. O tu žinai, kas yra diskusija? Tai tarkim nueik tu pakomentuoti metalo ar hip hopo muzikos, kažkodėl neabejoju, kad irgi jos nesupranti ar neišmanai, bet ar tai tau neleidžia pasakyti, kad ji tau nepatinka, jei nepatinka? Ir būtent tai yra amerikiečių vos ne liaudies muzika ir mes jos negalim suprasti, todėl ji mums ir nepatinka, kaip nepatiktų amerikonui sutartinės.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Ram
2011 m. vasario 5 d. 02:31:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O,tau lacunaco patariu jei,komentuoji muzika is muzikines puses nors minimum ismok C dur gama klepu.....ha det bra

Atsakyti
Ram
2011 m. vasario 5 d. 02:24:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu,gerai atsiprasau......,jei kas save laiko asilu......as biski pasikarsciavau.....esu muzikos mokytojas ...vertinu is medicines puses muzika,ne is kokios nors statybu verslo at valytojos puses....eisiu issiplaksiu

Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alphaville Alphaville
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 72
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 213739