Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Fleitos ir kiti variniai pučiamieji instrumentai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Erutuf
2013 m. spalio 18 d. 22:34:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dėl varinės fleitos tai kažką sumalei. Fleita (turbūt) pagaminta iš vario, bet ji nėra varinis instrumentas. Varinis pučiamasis instrumaentas - tai toks instrumentas kuriuo grojama pūstūku (ne į temą suformulavau, bet supratot.) :)


Atsakyti
huligan1
2012 m. sausio 31 d. 14:22:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Siaip groju bugnais, bt daznai susiduriu su puciamaisiais, nes groju famfariniam orkestre :) pats moku truputi grot variniais ir esu karta bendes pust saxa :) tj trumpaiu pasakius man labai patinka puciamieji :)


____________________
...No Music No LiFe...
Atsakyti
amaka
2011 m. balandžio 2 d. 19:57:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aš tai groju fliugelhornu.... Kažkas panašau į trimitą, tik garsas minkštesnis ir sodresnis.. Ir, jis man pats geriausias! ( o fleita tai kai atsirado, buvo paprasčiausia medinė dūdelė, tad ji ir yra medinis pučiamasis)

Atsakyti
spoileriz
2006 m. rugsėjo 27 d. 20:44:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as moku grot saksofonu, bet ir dar savarankiskai mokinaus trimitu, nes man anksciau labiau aptikdavo trimitas nors buvau pasirinkes saksofona ir galvodavau kad padariau didele klaida kad emiau saksofona o ne trimita, bet dabar as dziaugiuosi kad ji pasirinkau ir jis man labai patinka. Taip pat dar kaimynas pamokino groti lupine armonikele, o orkestre 4 meturs grojau bugnais. taip pat anksciau mokejau groti pianinu bet siuo metu tai tik gerai groju saksofonu.

____________________
Do or Die, Kill or Be Killed
Atsakyti
Ciobrels
2006 m. birželio 30 d. 21:15:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Trumpet for life P.S as tokios temos ir ieskojau

____________________
WE will rock you
Atsakyti
Ciobrels
2006 m. birželio 30 d. 21:15:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne nu matos zmones piski nenutuokiat apie varinius puciamuosius as pats groju su trimitu 6 metus tai viska zinau fleitos tikrai yra varinis instrumentas nors joje nera vario dabar niekur siuolaikiniuos puciamuosiose nera taip buvo seniau mazdaug 19 amziuj Aj kas dar del fleitos nemaisykit fleitos su isilgine fleita nes tai du skirtingi dalykai

____________________
WE will rock you
Atsakyti
Zmogus_atsuktuvas
2005 m. spalio 24 d. 20:28:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
isilgines/sopranines fleitos (barokine sistema) didzioji dalis susdedamuju daliu yra medines (dazniausiai naudojamas klevas).

____________________
I am electric religion. My way, painted in the sky, ...and God is True. Love... *Little boy
Atsakyti
The_Wicked_One
2005 m. spalio 24 d. 06:04:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fleitos konstrukcijoj nera mediniu daliu, bet jinai yra medinis puciamasis.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
mokytoja
2005 m. spalio 24 d. 05:31:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Genius_loci, mediniais pučiamaisiais vadinami ne mediniai instrumentai, o tie, kurie savo konstrukcijoje turi bent kiek medžio... saksofonas taippat priklauso medinių pučiamųjų grupei, nes turi medinį liežuvėlį..

____________________
...yra baisi vienatvė DVIESE, kuri palaužia kaip liga sunki...
Atsakyti
-Ignas-
2005 m. rugpjūčio 8 d. 20:05:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As moku grot Tuba Es - tokia didele duda jei kas nezono ir siaip visi kas girdejo sake labai gerai groju siaip ir gan patinka man ja groti bet kartais uzknisa nerealiai

____________________
;-)
Atsakyti
Genius_loci
2005 m. vasario 10 d. 22:19:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kur fleitoj medis tada? Aš neišprususi..

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
GeDuLiS
2005 m. vasario 10 d. 22:05:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beja fleita yra medinis instrumentas o ne varinis as groju su klarnetu ir man labai patinka o fleta tai irgi graziai skamba, ipac duetas su klarnetu.

____________________
Merginos nuostabiausias Dievo kurinys!!! ;)
Atsakyti
doublewnz
2004 m. gruodžio 22 d. 12:58:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jega fleita,piano,

____________________
ginklamz zhvangant muzoz tyli...
Atsakyti
The_Wicked_One
2004 m. gruodžio 12 d. 16:35:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu jo nuostabiai,kai moki grot ir neperputi..cia kitaip nei kiatais instrumentais...jei viena diena nepagroji,tai kita is vis niex nebeiseis.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Genius_loci
2004 m. gruodžio 8 d. 20:04:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visi instrumentai yra gražu.O fleitos apsišikritai nuostabiai skamba.

____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Atsakyti
gilljotina (Užblokuotas)
2004 m. gruodžio 1 d. 19:57:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai zmogus moka grot instrumentu tai grazu yra paklausyt....

____________________
man px
Atsakyti
The_Wicked_One
2004 m. lapkričio 24 d. 19:57:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mane mano instrumentas biski knisa,nes reik labai mazai pust...as visada perpuciu i tada garso nera....o manes visus 5 metus i orkestra neeme,nes as isprasiau,kad kitus paimtu.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Bakuzhis
2004 m. lapkričio 24 d. 19:24:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fajnaj kad yra daug muzikuojanciu zmoniu

Atsakyti
Lentsas
2004 m. lapkričio 24 d. 08:27:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
groju trimitu, kornetu (nors siaip tas pats, kas ir triuba, tik aukstesne partija), tai visai nieko.kaip ir saksas taip ir triuba labai sexovas instrumentas. 11.23 apturejau su orkestru koncerta, tai is ryto biskuti sveikatos nera

____________________
...o aš turiu gitarą...
Atsakyti
Bakuzhis
2004 m. lapkričio 22 d. 17:03:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as pats groju puciamuoju ir man jie wezha

Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Aloe Blacc Aloe Blacc
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 627
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 80906