Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kaip jums "Rammstein" kūrinio "Bück Dich (Live)" vaizdo klipas?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
linax13
2012 m. spalio 3 d. 11:14:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ka galiu pasakyti, galelo visai nuogai išsirengti. Žemiau turbut jau nusirist negali. Ir apskritai jie visai man nepatika.


Atsakyti
chzarija
2010 m. sausio 5 d. 16:08:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Joa, šitas tai tikrai geras Pirmą kartą pamačiusi išsižiojau tiesiogine to žodžio prasme, o paskiau vis žiūrėjau, žiūrėjau ir.. nu geras tikrai Kai tik išsitraukė tai nepatikėjau, lyg ir tokie Rammstein neturėtų taip elgtis.. tada supratau kad netikras, neįmanoma būtų tiek daug daug privaryti ir tokia srove
Tiesą pasakius šokiruoti nešokiravo, nes turiu kompe Marilyn Manson pilna koncertą Guns, God and Gouverment ir ten prie pabaigos kažkur rodo kaip jis sisioja rimtai ant scenos. Ir tikrai ne apsimeta, nes neįmanoma būtų, ten taip atsiklaupia ir truputį atitraukia kelnes, kad nespaustų ir taip bėga gražiai matosi.. o Brian su tooookia palaimos išraiška veide.. ech gražu, kai žmogui gera matosi..
Gerai padarė Rammstein su tokiu show atributu.. pamenu kai įvyko pirmasis koncertas su tuo rammsteinu sisiojimu, tai net per teliką rodė, kad skandalas baisus.. Beje labai graži ta vieta, kai tik tas ant pavadėlio nueina ir vokalistas pakrato savo netikra pimpaliuką.. o paskui aukštyn žemyn krato.. Visgi prikolnai atrodo, norėčiau gyvai pamatyti.. Jei turėčiau ant bilieto pinigų

____________________
A pill to make you numb A pill to make you dumb A pill to make you anybody else But all the drugs in this world Won't save her from herself
Atsakyti
Mysterio
2007 m. gegužės 12 d. 11:56:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
super...tai parodo kad Rammstein sugeba daryti gera muzika ir dar geresny shou...

____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
Atsakyti
bufuuuuu
2007 m. sausio 15 d. 22:17:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vat sitas geras biski buvau apstulbes kai 1 karta pamaciau nedaznai pamatysi kaip atlikejas "varo" ant ziurovu pagalvojau kad is tikro bet poto paziuriu kasd per ilgai ir srove per didele nerealus video

____________________
this coud be heaven, for everyone..
Atsakyti
pliur
2005 m. lapkričio 8 d. 13:30:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siaip man patiko visai, jiems tinka tokie issidirbinejimai, o publikai patinka. o dabar noreciau paklaust, is kur ji butu galima parsisiust?

Atsakyti
White_Weapon
2005 m. spalio 20 d. 19:18:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pirma karta pagalvojau vatafak?bet ziurint toliau supratau kad drasus ir geras klipas,ir daina pradejo patikti

____________________
“Man nerupi ką kiti galvoja arba kalba apie mane. Aš žinau kas aš.”(Jonathan Davis). But I'm not a slave to god that doesn't exist And I'm not a slave to world that doesn't give a shit (Marilyn Manson). In life - I have no religion besides the heavy metal gods.(Dream Evil). "It better to burn out than to fade away".(Kurt Cobain) I'm a pop star threat and I'm not dead yet.(Slipknot) “Tu juokiesi iš manęs, kadangi aš kitoks, aš juokiuosi iš tavęs, kadangi jūs visi vienodi.”(Jonathan Davis)
Atsakyti
Intedzheriz
2005 m. spalio 18 d. 20:28:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ant publikos 'nusimyzo'

____________________
Enter The Gallery Of SUICIDE!!!
Atsakyti
Cocaine_Katie
2005 m. spalio 18 d. 19:47:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wat ,maciau klipa tai is pradziu sokiravo kazkiap tais...bet po to tai jau ir smagu ziuret pasidare..nu ne del to, kad man ten patinka kai vyras vyra ..hum...bet pati mintis patiko

____________________
I am a Bear of Very Little Brain, and long words bother me.
Atsakyti
Biguzas
2005 m. balandžio 19 d. 15:15:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo, vaizdelis stulbinamas ir drasos vyrukai turejo, siaip manau, kad galima buvo santuriau padaryti

Atsakyti
alamanda
2004 m. gruodžio 14 d. 18:47:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cocaine_katie>> tai paziurek... kiek is komentaru supratau, musu nuomones ir mastysena daugmaz sutampa, tai tau turetu patikti..
o kad jis provokuojantis ir sokiruojantis tai as visom 4 uz! nedaznai tokie klipai dienos sviesa isvysta...

____________________
Be yourself by yourself
Atsakyti
RaYden
2004 m. gruodžio 13 d. 00:16:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sokiruojantis ir provokuojantis klipas, tox Rock'as ir turi buti

____________________
-=For Those About To Rock We Salute You=-
Atsakyti
alamanda
2004 m. lapkričio 30 d. 18:26:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai ka, niekas klipo nesat mates?

____________________
Be yourself by yourself
Atsakyti
alamanda
2004 m. lapkričio 20 d. 13:26:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai noreciau, kad visi, kurie sita klipa mate, isreikstu savo nuomone... as tai net zagtelejau, kai pamaciau... jau buvau macius nuotrauka is sito klipo, tai labai zvengiau... o ten dar jegoviau.. tai va paziurekti ir rezkit savo nuomone...

____________________
Be yourself by yourself
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Death Death
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2199
  Iš viso užsiregistravę: 73339
  Naujausias narys: Alantas
  Šiandien apsilankė: 274476