Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2017 m. liepos 13 d. 13:43:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

:D ech, priminėt senus gerus laikus...


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
edzkaa1
2017 m. liepos 13 d. 10:11:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pasistatyt baseiną ir parduot laiptelius, kai visi sulips? :D


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. liepos 13 d. 10:01:41 2017-07-13 10:02:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kas gali būti smagiau nei apsistatyt sienom :D


Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. spalio 7 d. 18:54:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sims 3

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
dove
2009 m. vasario 4 d. 18:38:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turėjau kazkada visus simsus o dabar laukiu sims3

Atsakyti
RockPrincess
2009 m. vasario 3 d. 20:43:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Koks sąrašas? Kur baldus rinktis? Jei nelegaliai gauti tai visokiu nesąmoniu ten būna ir manau nieko nebe padarysi...

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
amy
2009 m. vasario 3 d. 20:38:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O gal zinot kodel man simsuose neveikia pele. Ta prasme kai paspaudi ant ko nors ir atsiranda sarasas. Tai man tas sarasas taip greit pranyksat kad net nespeju perskaityt kas ten buvo...

____________________
Nobody is perfect. I am nobody!
Atsakyti
Mitochondrija666
2006 m. gruodžio 21 d. 19:00:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip keista...Kai zaidziau thesims2,turejau originalu zaidima(be papildymu) ir galejau VISKA statyt

____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
Atsakyti
Helirin
2006 m. gruodžio 21 d. 18:14:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu visus papildymus.bet simsai jau ziauriai atsibode.jau pora metu nezaidziau ir nenoriu.mano simsuose buvo galima viska statyt.viskas veike.dar db turiu dvd diske visus

____________________
...as rare as a blonde virgin... :D
Atsakyti
Bustedlover
2006 m. lapkričio 25 d. 23:13:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gavau ne visiska orginala is drauges.. glamour life zaidziu.. ir tuos visus namus eina statyt.. miestus.. pardotuves savas.. ir sienas ir det tapetus ir viska kita..

____________________
www.last.fm/user/xnerex (pasiziurekit ka as dar siaip pasiklausau) xstraight edgex xsXex xnerex
Atsakyti
metaly
2006 m. lapkričio 18 d. 13:12:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labute rašė:
Turiu juos.Seip ten jokio programos nereikia,tiesiog namu ten statyti NEGALIMA!jEI DAR NEZINOJOT

Nu jau visiškai nusisšneki.

Turėjau aš neoriginalius simsus (jau rašiau) ir nieko statyt negalėjau. Nu tapetus ir grindis (kilimus, plyteles ir kt). Paskui sužinojau, kad klasiokas orginalą turi, tai paprašiau, nes labai norėjau kad galėčiau statyt. Tai davė, aš įsirašiau, bet vistiek namų negalėjau stayt. Beje, neturėjau jokio papildymo, o kai gavau nightlife, įsiinstalinau, ir leido viską stayt! Dieve! Buvau pati laimingiausia.. ir dab viską galiu stayt! sienas, stogus, upelius, baseinus, tvoras, židinius.. Nu visą tai, ko anksčiau negalėjau... Tai va


Atsakyti
LeTa_
2006 m. kovo 22 d. 14:41:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai gi nesunku padaryt, kad tos sienos butu..
o sims2 buna ir ne dvd. bent jau pas mane dvd, mat piratinis ir galim parsisiust is interio per visokias programas =]

____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
Atsakyti
bulleTz
2006 m. kovo 21 d. 14:04:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo kazkox crackas yra

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti
liucytia
2006 m. kovo 21 d. 10:43:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pas mane tai piratinis, bet man tai ir nereikia tu sienu ir baseinu statyt! Taigi, galima ish neto wisokiu namu parsisiust!!

____________________
endis irgi kafka
Atsakyti
Sakonta
2006 m. kovo 19 d. 10:51:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jetau jetau kaip as noriu sims2, sims2 university, sims2 nightlife ir tiek bet as niekur ju negaunu nes neturiu dvd o cd niekur negaunu... oi as tuioj mirsiu kaip noriu to zadimo

____________________
NIEKADA NEBUS TOKIOS KAIP AS!!!
Atsakyti
LeTa_
2006 m. kovo 12 d. 09:39:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
reikia parsuisiusti programele ir paleist per deamontools ir viskas veiks nueikit i simsrevolution.ten.lt ten smulkiai ir lietuviskai viskas aprasyta
bet daba turi as tai simsais dar viena problemele.. Isiinstalinau antrus,, viskas veikia, poto dar university irgi veikia, o dabar dar open for business ir nors su deamontools ta programele atsisinciau del buldingmodo vistiek bneveikia ir net seni simsai daba nepasileidzia.. ot pravalas..

____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
Atsakyti
metaly
2006 m. kovo 11 d. 11:19:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siunciaus is ftp,(nemokamai) negaliu satyt baseino, tvoros, sienu, ir viso namo! Tik baldus galiu statyt, tapetus, grindis.. Nu zodziu, va ko dar man labai reikia! Negaliu zoles spalvos pakeist! o kartais buna meslo spalvos, tai as zalia kilima uztiesiu o taip tai kazkada maciau turguj simsus pardavinejo, bet jauciu ir jie bus is interneto, nes tik 20 lt Taj va. Bet as su simsais zaidziu pusantru metu (gal ir daugiau) ir viskas yra normaliai. pripratau, bet vistiek labai noreciau statyt sienas...

Atsakyti
asara_
2006 m. kovo 5 d. 21:56:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
liucytia rašė:
taigi, kad namus statyt tai reikia turet originalius simsus ;]]

tam kad statyt sienas reikia turet arba uniwersity arba night life...net ir orginala turedamas sienu nestatysi....kad ir kaip butu gaila....bent pas mano drauges kurios orginalus turi tai taip yra...o nusipirko papildyma tai state kiek norejo....

____________________
nieko nera tobulo...
Atsakyti
liucytia
2006 m. kovo 4 d. 15:46:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taigi, kad namus statyt tai reikia turet originalius simsus ;]]

____________________
endis irgi kafka
Atsakyti
ladri
2005 m. birželio 25 d. 15:11:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazka ten reik pakeist ir viskas veikia bet siaip ju neturiu.turejau kol kvaila systra nepradejo del ju isterikuot

____________________
I just want you to know who I am...
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Patti Smith Patti Smith
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 636
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 103319