Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 10
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2022 m. sausio 3 d. 09:17:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sparnavau, kad visos mylimos man grupės (Moody Blues, Roxy Music, Pat Metheny Group,etc.) į mane per youtube žiūrėjo, gėrėjosi, man plojo. Prabudau, ir vėl liko atvirkščiai :7[


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2021 m. liepos 30 d. 12:50:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

sapnavau, jog sužinojau, kad mirė Roger Daltrey (kažin kaip jis ten) 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 27 d. 23:50:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Va, priminei. Filmų ir serialų personažai irgi yra dažnai mano sapnuojami. Taip pat kokie Lietuvoje ar užsieny žinomi žmonės, kuriuos primiršau, arba nesidomiu. 


Atsakyti
velniux
2012 m. rugpjūčio 27 d. 23:48:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi norėčiau, kad tavo močiutė būtų teisi... Deja...


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
einaras13
2012 m. rugpjūčio 27 d. 23:46:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O man tenka sapnuoti ne tik šituos išvardintus herojus, bet ir kokius filmo / serialo personažus... Mano sapnai irgi siurrealistiški ir fantastiniai, ir aš jų nebesuprantu (kaip ir tu sakei, tai verčia pasijusti nesveikam)


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 27 d. 23:43:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pas mane visi sapnai siurrealistiški, tai dažnai verčia jaustis truputuką nesveika {#} Seniau, galvodavau, kad tik viena tokius sapnuoju.

Šiaip dažnai sapnuoju, antraeilius, dažnai pamirštus žmones. Kokia kaimynė, pamiršti klasiokai,  parduotuvės kasininkė ar dažnai matytas praeivis. Retai kada svarbų žmogų susapnuoju


Atsakyti
gedged
2012 m. rugpjūčio 27 d. 23:40:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš norėčiau, kad tavo močiutė sakytų teisybę {#}

 


Atsakyti
cccrazyggirl
2012 m. rugpjūčio 27 d. 22:57:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau aš kokius sapnus sapnuoju ... 

 Sapnuoju dažniausiai apie tą , ką vakare galvoju (čia turbūt daugumai taip būna) . Šiaip kai buvau maža , tūrėjau tokį košmarą , kuris dažnai kartodavosi .Dabar jau jo nebesapnuoju . Dar mano sapnai dažnai būna surišti su muzika . Ir čia neperseniausiai sapnavau vieną baisų košmarą (žinokit tikrai neperdedu :D ) . Buvo daug kraujo . 

Kartais iš savo sapnų pagalvoju kad esu nesveika , nes jie tikrai keisti ...

Ir dar , prisiminiau ką sakydavo mano močiutė : tą ką sapnuoji , reiškias niekada neišsipildys .  


____________________
One day I will find the right words, and they will be simple , - J.Kerouac
Atsakyti
androider
2011 m. spalio 5 d. 19:21:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man sapnai kaip čia pasakius pildosi- tuos iš sapnų įvykius, vaizdus pamatau kur nors tikrovėje arba per filmus, laidas pasitaiko kad išsipildo

____________________
EVERYONE IS UNIQUE
Atsakyti
lemon13
2011 m. spalio 1 d. 15:35:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sapnavau, kad pamatysiu savo buvusius klasiokus. Taip ir atsitiko, vakar mačiau vieną klasiokę. Ir iš tiesų, aš dažnai sapnuoju pranašiškus sapnus. Labai patinka sapnuoti baisius sapnus, nors pastaruoju metu retai tokius sapnuoju. Jie užgrūdina. Kai man buvo 11 ir mažiau, sapnuodavau baisius sapnus ir lunatikuodavau. Dažniausiai tai būdavo vasarą, kai buvo karštą. Kartais susapnuoju gražius ir malonius sapnus. Pavyzdžiui, kad sutinku gražų gerą vaikiną ar panašiai... Kai kuriuos, pačius įdomiausius užsirašau, arba iliustruoju.

____________________
Keli faktai: 1. Tu dabar internete. 2. Tu dabar music.lt 3. Tu skaitai. 5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto. 6. Tu dabar tai patikrinai. 7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
Atsakyti
Snabas
2010 m. lapkričio 2 d. 20:32:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Anksciau fainu susapnuodavau sapnu... Bet dabar kazkaip nelabai idomus, arba kokios pievos, arba kasnors istvirkusio, ko nesinori prisiminti atsibudus, bet kaip tycia tokius sapnus geriausiai ir atsimenu

Atsakyti
lplplp
2010 m. lapkričio 2 d. 16:40:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
domiuosi sapnais,man jie...įdomus,hm,dalykas. labai.
daugelį savo sapnų atsimenu,ne taip kaip kiti bendraamžiai.
dar rašau sapnų dienoraštį,nors dabaar kiek sustojau

Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 16:58:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TaPatiOlivija rašė:
chzarija rašė:
Mano sapnuose dominuoja arba Marilyn Manson visokiomis variacijosmis, arba tiesiog girdziu jo muzika.

Antras variantas kai sapnuoju visokius savizudzius, ju istaskytus kunus ir pan. Anakart sapnavau kad laksciau po kambarius ir kiekviename kambaryje kur tik ieidavau vis iskart nusizudydavo ten esantis zmogus - kas nusisaudavo, kad pasikardavo, kad gerkle persipjaudavo, o kas vaistu isgerdavo ir be samones krisdavo.. Arba kad kokiam siukslyne savizudziu zmoniu kunu kruvos metosi, kas dalimis, kad dar susijunge.. Bandau surinkti, sudelioti..

Zodziu neliudna man naktimis..

P.S. Man visai patinka tokie netradiciniai sapnai, bent yra is ko pasijuokti prisiminus.. nors kitiems ir nejuokingai skamba

i man pasitaiko tokiu

Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 16:56:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kartais per naktis kalbu, vaikstau.viena kart saukiau savo broli xD sia vasara su mama kalbejau per miegus:
as: mama?
mama: kas yra?
as: koks ten tas zodis...
mama: ..? koks zodis?ka cia kalbi?
as: ai nieka nekreipk demese susapnavau
i toliau miegu.. DD daugiau is ryta atsikeliu i nieka nepamenu.
i da visokiu pilna man tokiu yra nutike

Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 16:48:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai kiti sapnai labai mieli kiti ne tokie..pavyzdziui sende sapnavau kad sedziu kambari i girdziu kad kitam kambari tv groja nueinu ten ir sviesa uzdegta i tv pajungtas (buvau viena namie ir sapne ir tikrovei) pamasciau kaip isijunge i vel girdziu kad tam kambari is kurio atejau junginejas kanalai,tyliai nuejau paziuriu pro kampa truputi i nustojo junginetis pagalvojau kad tas kuris junginejo mane isgirdo einu i kambari ten nieko nera tik kaskas pirsta buvo iskises trumpam.issigandau manau vaidenas kaskaip atsiradau lauke i ein kaskoke boba su vaiku as ja uzkalbinau i mes nuejom i kaskoke lb maza patalpa ten sedejo kaskoks bernas ta boba pasake kad jis man junginejo kanalus as pazejau tai i ji praziojau burna kaska sakyt i atsibudau, o kambari atsibudus pamaciau kad dega lempa,kaskaip nejauku pasidare
seip kartai buna kad sapnuoju daug sapnu per viena nakti

Atsakyti
astagrin
2010 m. spalio 26 d. 16:38:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
I_S_ rašė:
man issipilde tik 1 sapnas is tu, kuriuos atsimenu galbut todel nelabai tikiu, kad jie yra pranasingi dazniausiai sapnuoju, kad pavogiu kieno nors masina ir nuo kazko begu, nezinau ka tai reiskia. Pasitaiko, kad kelias savaites nieko nespnuoju, o kartais pabundu del sapnu kelis kartus per nakti, Nezinau nuo ko tai priklauso

tas pats i man

Atsakyti
ErikaCHA
2010 m. spalio 11 d. 12:06:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kodėl aš nesapnuoju? t.y. neprisimenu ką sapnuoju... Nesuprantu, norėčiau kartais kaip visi normalūs žmonės ką nors susapnuot.

____________________
Būk toks koks esi ir mylės tave visi :)
Atsakyti
varliukas123
2010 m. rugpjūčio 29 d. 00:08:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dažnai sapnuoju, ir dažnai atsimenu ką. Tik nepatinka, kai sapnuoju kokį nors liūdną sapną, tada pabudus visą dieną nepalieka slogi nuotaika.
Šiaip šiąnakt nutiko įdomus dalykas, guliu guliu ir staiga matau - prie pat mano veido raitosi šlykšti kirmėlė... Labai išsigandau, iš kart atsisėdau ir įjungiau šviesą. Pažiūrėjau vėl į tą vietą, kur šlaužiojo kirmėlė, bet jos ten nebebuvo. Gal 3min varčiau pagalves jos ieškodama, kol pagaliau supratau, kad tai buvo tik sapnas Pirmą kartą taip ilgai nesuvokiau, kur sapnas, o kur realybė

Atsakyti

2010 m. rugpjūčio 28 d. 23:53:46 2010-08-29 00:11:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiandien tai ką sapnavau mane nustebino...Sapne kažkur ėjau ir girdėjau skambant Nightwish -The Phantom Of The Opera dainą(tikrai niekas tos dainos nebuvo pasileidęs penktą ryto...)Tai va,apskritai tai jau antras kartas (nežinau kaip čia geriau išsireiškus)kai sapnuoju muziką...

Atsakyti
ep
2010 m. rugpjūčio 28 d. 22:18:12 2010-08-28 22:19:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siandien ryte kai pabudau man skaudejo pirstas, o sapne butent pacio sapno pabaigoj kazkas ilindo man i pirsta gabalelis stiklo forma panasus i bites geluoni ar tai kazkas tokio.

ps kalbant apie skausma, jis nebuvo fizinis.

____________________
su kvailiais nesigyncioju. virtualiai jusu, epas (╮°-°)╮ ┳━━┳ (╯°□°)╯ ┻━━┻
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 10
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Tide Black Tide
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 171
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 272505