Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Knyga "Kolonėlių Degintojai"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2013 m. gegužės 13 d. 11:45:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

crazy guy (pictured as an internet book thief - knygnešys in Lithuanian)


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Very_crazy_enough
2013 m. gegužės 13 d. 11:37:24 2013-05-13 11:59:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai yra APYBRAIŽOS. (Kas nors esat rašę apybraižą in music.lt ar ne?). Visi skaitėm - visi žinom. Aš, be abejo, negalialiai ją platinau per music.lt dienoraščių puslapius nurašinėdamas kaip knygnešys (šiuolaikiniai knygnešiai vagei neša knygas iš mugės, alma literų, baltų lankų, pegasų bei tyto albų).

Taip, Raptor, be Queenų ir Madonnos, Jacksono knygučių ši leidykla išleido tais metais ir "Populiariausios pasaulio dainininkės", kurią irgi music.lt negalialinau.(bet ištryniau, kai bizas praėjo). Be to, autoriai nesudarė-į knygas nesuvedė savų 1994-1995 lietuviškų įžvalgų/straipsnių apie tokias žvaigždes, kur publikavo kaunietiškam "Nemune", kaip grupę The Sparks.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Sahja
2010 m. liepos 14 d. 13:55:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O aš radau pas save, 1992 metais išleistą knygutę,''Bitlai grįžo''....Su Vytauto Kernagio ranka parašyta nuomone ir autografu...

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 10 d. 18:02:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Radau daugiau, taigi yra. Buvo apie F. Merkurį, M. Jackson'ą.

Atsakyti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 10 d. 17:58:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šita knyga ypatinga tuo,kad Lietuvoje daugiau nėra mūsų autorių knygų,apie popmuziką.O tai buvo pirmoji ir vienintelė tokia knyga...

____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 10 d. 17:53:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvo pas pažįstamus, taigi perverčiau akimis. Ar ten buvo AC/DC? Kažkaip tada keista, jei nebuvo. Visai įdomi knyga, bet paskaičiau tik apie Nirvaną. Gal Raptor galės paskolinti?

Atsakyti
RaptorJM
2008 m. spalio 9 d. 18:03:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na,mano knyga dar baisesnes kokybes,nors ja db jau saugau kaip relikvija bet,budamas dar mazas ir nesidomintis muzika apiplesiau as ta knyga bet,is tiesu skaityt ja smagu, ir vien jos ideja grazi...taipogi visai nieko iliustracijos

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
eqliux
2008 m. spalio 9 d. 02:25:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo, be abejo, skaičiau
man ta knyga baisiai patiko jau vien kaip reiškinys
aišku, išleista baisiai, lapai byra vien nuo prisilietimo, bet čia jau ne autorių/sudarytojų, o leidėjų/spaudėjų problemos;]
bet, aišku, visos čia suminėtos pastabos yra teisingos, ir dar galėčiau pridurti klaikų daugumos straipsnių autorių anglų kalbos nemokėjimą, iš ko labai nemažai nesąmonių ir atsirado.
aišku, tie straipsniai - tai kone autorių odės grupėms neretai, atitinkantys jų subjektyvius požiūrius, dėl to dažnai neįvairiapusiški...bet tuo pačiu ir įdomūs, jauti, kad ne sausą kratinį skaitai, tik jau atsirinkt reikia

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. spalio 8 d. 23:00:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal ir skaičiau šitą knygą...Pavadinimo nežinau,nes ta knyga buvo be viršelio,bet išleidimo metai tokie patys.Manau tai ta pati knyga....Nepatiko Depeche Mode aprašymas - manau jis pakankamai neobjektyvus,vienareikšmis...

Atsakyti
RaptorJM
2008 m. spalio 7 d. 18:14:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Kolonėlių Degintojai" (1994m) - tai yra bene pirmoji lietuviskai leidziama knyga apie klasikinio roko grupes - vakaru roko grupes bei atlikejus. Parasyta pedagogu,zurnalistu,muzikantu bei rasytojos (amzinaatilsi J.Ivanauskaites) ji papasakoja apie tokiu grupiu ir atlikeju kaip Jimi Hendrix,The Doors,John Lennon,Janis Joplin,Led Zeppelin,Black Sabbath,Deep Purple ir t.t. gyvenimus,karjeras,kuriama muzika.
Mano nuomone,sis "pirmas blynas" yra prisviles,nes knyga nera labai profesionali, dauguma "faktu" yra visai beprasmiai,galbut autoriams truko ziniu, taciau ir apie muzika nevisada yra rasoma teisingai... arba,nerasoma isvis.
Ar yra music'e zmoniu, kurie yra skaite sia knyga,ar bent apie ja girdeje?

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Tide Black Tide
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 788
  Iš viso užsiregistravę: 73336
  Naujausias narys: ojprswazfj
  Šiandien apsilankė: 85900