Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Apklausa (dėl tautybės)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2021 m. rugpjūčio 22 d. 11:17:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dabar aš galvoju, kad visi žmonės panasus: kol jis ne praveria burnos, aš negaliu pasakyti, ar jis lietuvis ar britas. Ukrainietis ar baltarusis. Irakietis ar siras. Visi žmonės kaip paukščiai, o varnas varnui akies nekerta. 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 2 d. 00:17:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tautybė ir tautiškumas yra du skirtingi dalykai. Tautybė yra toks pat socialinis konstruktas, kaip ir socialinė lytis, tie patys žodžiai, tų pačių žodžių prasmė - žodžiu, viskas, ką sukūrė ir sugalvojo žmogus, patalpindamas į griežtas struktūras, tapusias normomis. Tautiškumas yra visų pirma atitinkamas mentalitetas, tai yra per amžius susiformavę žmonių elgsenos ir mąstysenos bendri požymiai, kultūros, jos palikimo ir panašių dalykų įtaka, o taip pat stiprus bendruomeniškumo jausmas bei kone atjauta iš tų pačių žemių kilusiems žmonėms.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2017 m. liepos 1 d. 22:09:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš suprantu klausimo esmę, tik nežinau, ko juo siekiama...

Manau, kad lygiai taip pat didžiuočiausi, jei būčiau kinas ar peruvietis. Tautinė tapatybė yra tavo mąstysenos dalis, todėl nesididžiuoti ja reiškia atmesti dalį savęs. O kokia toji tautybė, nematau didelio skirtumo. Žinoma, dabar, subrendusiam lietuviu, jau sunku save įsivaizduoti indu... 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. gegužės 10 d. 12:43:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

labai didžiuojuosi.

kita vertus valstybės sienų vientisumas man ne tiek svarbu, kiek tautiškumo saugojimas, nesipykimas su kaimyninėm ir čia gyvenančiomis tautomis bei tautos vienybė. net ir buvusioje SSRS Lietuva galėjo būti vieninga, ką ir parodė žmonių susikabinimas rankomis Baltijos Kelyje, kaip ir pergalė prieš kitataučių susivienijimą Jedinstvo/Jednosc/Vienybė.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 14 d. 15:00:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip, didziuojiuosi

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Firestarter
2009 m. gegužės 14 d. 14:07:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
esu Lietuvis ir didziuojuosi tuos. Siandien per istorija kalbejom kad senovej lietuviai buvo labai tolerantiski kitatauciams, o siais laikas kas daros?? rasizmas visur ir t.t.

____________________
2 nesekmes - tik pradzia
Atsakyti
HalaHalaHala
2009 m. gegužės 13 d. 23:56:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ep rašė:
Ar kas nors is jusu didziojasi tuo kad yra lietuvis?
atsakimo variantai taip/ne
na siaip idomus jusu poziuris

TAIP!!!

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. kovo 1 d. 23:23:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
LowLife rašė:
neruse rašė:
Na taip. kažkaip džiagiuosi, kad gimiau tokioj mažutėj šalelėj, kurioj negresia nei cunamiai, nei uraganai :} Ir šiaip, toks įdomus baltų kraštas, miškingas, ežeringas, graži gamta. Tik pačių lietuviukų charakterį norėtųsi pakeisti. Ale ką padarysi.

Kad ta gamta palaipsniui mažėja...Išnaikinom vilką ir stumbrą,išnaikinsim ir mišką...

vilų neišnaikinom dar,su stumbrais sutinku,arba taurai,jų jau senų seniausiai nebėra,bet gresia išnykimas elnių,stirnų,lapių,šernų,nekenčiu tų žmonių,kurie medžioja juos dėl savo malonumo,apgailėtini jie man.

Na neišnaikinom,bet netoli jau...Juk kiekvieno medžiotojo [Brazausko ar Boso] nesugaudysi miške,ir į cypę neuždarysi.Manau jau greitai į vilką galėsim pažiūrėti tik kauno zoologijos sode,o sutikti miške bus retenybė.Na,dar geri žmonės,kurie juos veisia.Mano svajonė turėti vilkų fermą...Miške kur nors...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
coachella
2009 m. kovo 1 d. 23:18:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Didžiuojuosi tuo, kad esu žmogus, beveik asmenybė. Nepriklausomai nuo tautybės, rasės, gyvenamosios vietos, visuomenės vis tiek esu žmogus, šito nepakeisi.
Nemoku didžiuotis praeitimi. Bešaknė būtybe esu, tikriausiai.
Kas vis gi liečia Lietuvą, yra nemažai dalykų, kurie man patinka, pradedant gamta...na gal tuo ir užbaigiant. Kol kas.

____________________
PUFF!the magic Dragon
Atsakyti
Crazyz
2009 m. kovo 1 d. 14:06:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
neruse rašė:
Na taip. kažkaip džiagiuosi, kad gimiau tokioj mažutėj šalelėj, kurioj negresia nei cunamiai, nei uraganai :} Ir šiaip, toks įdomus baltų kraštas, miškingas, ežeringas, graži gamta. Tik pačių lietuviukų charakterį norėtųsi pakeisti. Ale ką padarysi.

Kad ta gamta palaipsniui mažėja...Išnaikinom vilką ir stumbrą,išnaikinsim ir mišką...

vilų neišnaikinom dar,su stumbrais sutinku,arba taurai,jų jau senų seniausiai nebėra,bet gresia išnykimas elnių,stirnų,lapių,šernų,nekenčiu tų žmonių,kurie medžioja juos dėl savo malonumo,apgailėtini jie man.

Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. kovo 1 d. 13:37:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neruse rašė:
Na taip. kažkaip džiagiuosi, kad gimiau tokioj mažutėj šalelėj, kurioj negresia nei cunamiai, nei uraganai :} Ir šiaip, toks įdomus baltų kraštas, miškingas, ežeringas, graži gamta. Tik pačių lietuviukų charakterį norėtųsi pakeisti. Ale ką padarysi.

Kad ta gamta palaipsniui mažėja...Išnaikinom vilką ir stumbrą,išnaikinsim ir mišką...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
neruse
2009 m. kovo 1 d. 11:25:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na taip. kažkaip džiagiuosi, kad gimiau tokioj mažutėj šalelėj, kurioj negresia nei cunamiai, nei uraganai :} Ir šiaip, toks įdomus baltų kraštas, miškingas, ežeringas, graži gamta. Tik pačių lietuviukų charakterį norėtųsi pakeisti. Ale ką padarysi.

____________________
Too young to care.
Atsakyti
Muzikele
2009 m. kovo 1 d. 11:07:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
didziuojuos kad as Lietuve tik del to kad ji teka mano gyslose, bet labiau noreciau buti arba angle, amerikiete arba vokiete del futbolo valstybiu saunumo

____________________
Matyti galima tik sirdimi. Tai kas svarbiausia akims nematoma
Atsakyti
say_mone (Užblokuotas)
2009 m. vasario 28 d. 21:32:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LIETUVE.
tuo labai didziuojuos.

____________________
[si-i.em]
Atsakyti
enchantee
2009 m. vasario 3 d. 19:22:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nezinau ar cia didziuotis, kad esu lietuve ar ne, nes visokiu apklausu apie lietuva yra, neva lietuvaites pacios graziausios, lietuvoj didziausias mirtingumas ir t.t man gerai vis vien, juk nieko nepakeisi. kartais pagalvoju, kodel as cia, o ne kitur gyvenu. bet siaip smagu gyventi mazoj valstybej, kai gali isvykti didesnes ir pamatyti daugiau nei gyvendamas didelej.

Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. sausio 18 d. 11:45:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aišku, didžiuojuosi. buvo užėjęs momentas, kai labai pesimistiškai žiūrėjau į savo šalies galimybės ir visa kita, bet praėjo sėkmingai. ypač kai pažiūriu kokios mitingus/renginius/beleką skirtus vasario 16 ar sausio 13 paminėti. ar kovo11. tai ašaros gerklę spaudžia iš to pasididžiavimo sava Tėvyne. ir dėl to, kad būtent lietuve gimiau.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
RockPrincess
2008 m. lapkričio 28 d. 13:27:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kartais... Būna dinų kai galvoju kaip būtu buvę gera gimti didelėje išilavinusioje labiau valstybėje... Bet manau gyvenimas nepriklauso nuo tautybės... Sena gera tiesa: ''Visur gerai, kur manęs nėra''.

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Darkshines
2008 m. lapkričio 28 d. 09:28:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TAIP

dėl daug ko:
kalbos
mitologijos
atsargumo
darbštumo
svetingumo
tautinės patirties
teritorijos
meninkų
keistos muzikos
gerų medicinos mokyklų
nuostabių fizikų
patrakusių daininkų
Vilniaus architektūros
miškų...

Atsakyti
Icarus
2008 m. lapkričio 24 d. 20:36:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne didžiuojuosi, bet džiaugiuosi - tinkamesnis žodis. O Lietuva pati, nors ir palyginti kukliai, bet turi kuo didžiuotis, tą irgi pripažįstu.

Atsakyti
hip-hop_daughter
2008 m. lapkričio 24 d. 02:15:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Kad Lietuvis - taip, bet kitais aspektais griežtesnis būčiau ;>

Panašiai ir aš turbūt atsakyčiau.

____________________
Tėvai niekada nemeluoja .
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rokas Baškys Rokas Baškys
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1161
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 128071