Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
cure
2006 m. rugpjūčio 17 d. 22:33:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AjsteWalgoKawa rašė:
Jei kas nezhinojo tai AM jau mazhdaug 11 metu yra absinentas..... negeria ne lashoo!!!!!! ka Jus cia prikliedejot? Zhinoma, buvo FOJE lajkaj kj Jis gere, gere ir dar karta gere... bet tie laikai jau seniai baigesi. A. MAMONTOVAS YRA VISISHKAS ABSTINENTAS.

Dar viena smegenu distrofija serganti persona(atsiprasau, jei isizeidet- as tik fakta konstatuoju), kuri SUGEBA PERSKAITYTI TIK PASKUTINI POSTA. Ech...

____________________
I believe in Beatles
Atsakyti
AjsteWalgoKawa
2006 m. rugpjūčio 17 d. 21:25:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
renny rašė:
em... daug maz perskaiciau diskusija db galiu issakyti ir savo nuomone. ten kazkas sake kad jis humoro jausmo neturi. na gal su tavim bendraudamas jo neparode, nes as nemanau kad neturi humoro jausmo. o del alkoholio... tai nematau nieko blogo jei zmogus isgeria (su saiku). nepaisant siu dalyku man dar patinka jo dainu tekstai.

Jei kas nezhinojo tai AM jau mazhdaug 11 metu yra absinentas..... negeria ne lashoo!!!!!! ka Jus cia prikliedejot? Zhinoma, buvo FOJE lajkaj kj Jis gere, gere ir dar karta gere... bet tie laikai jau seniai baigesi. A. MAMONTOVAS YRA VISISHKAS ABSTINENTAS.

____________________
neformatai ateina tapti reformatais
Atsakyti
renny
2006 m. rugpjūčio 17 d. 20:46:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
em... daug maz perskaiciau diskusija db galiu issakyti ir savo nuomone. ten kazkas sake kad jis humoro jausmo neturi. na gal su tavim bendraudamas jo neparode, nes as nemanau kad neturi humoro jausmo. o del alkoholio... tai nematau nieko blogo jei zmogus isgeria (su saiku). nepaisant siu dalyku man dar patinka jo dainu tekstai.

____________________
Rytas ateis, kaip ateina mirtis išdidi, bet prieš mirtį dažnai širdyje nurimsti....
Atsakyti
Misantropia
2006 m. rugpjūčio 17 d. 15:43:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Oh, na man jūs esat šarlatanės ir tokio pasisakymo aš tikrai neatsisakysiu, man nėra nei pagrindo nei noro čia ką nors argumentuoti, nes tikrai nesileisiu iki tokio lygio.

Tada priimk mano užuojautą ir nuošidžiausius linkėjimus kada nors pasveikti nuo savo trumparegiškumo. Iki kokio lygio tu nusileistum argumentuodamas svo nuomonę?

k_b rašė:
Kada nors pažiūrėk į save iš šalies, atrodo metų nemažai, bet ar pati jautiesi tokie suagusi, pilnavertiška? Nes visi bruožai kaip mažo vaiko, kuris bamba ir rėkia, kaip aplinkui viskas blogai aa...

O ką, visai smagu pabūt aikštingu vaiku šitame taip skubančių suaugti ir tapti protingais pasaulyje. Va čia ir problema, kad visiškai nemokat atsipalaiduoti (tiksliau tapatinat tą žodį su alkoholiu). Bet tu teisus, čia jau ne į temą.

k_b rašė:
pradėjom apie asmenybė, tačiau gaunu komentarų apie alkoholį,


Na pirmasis kitų narių pasisakymus apie Mamontovo išgėrinėjimus, pabandei sudirbti tu, užduodamas krūvą klausimų, ir pateikdamas savo subjektyvią nuomonę, kurią pasirodo reikėjo traktuoti, kaip argumentus (sorry, nenuovoka aš)
Vartojamo alkoholio kiekiai taip pat įeina į asmenybės bruožus


k_b rašė:
viską ka pacitavai sukėlė nemenka juokėli, net nežinau, ką tau ir pasakyti, ar pati tiki tuo ką rašai?

O kas konkrečiai juokingo pasirodė? Viskas per daug abstraktu, kad galima būtų bandyti analizuoti.
Taip, aš tikiu tuo, ką parašiau, nes parašiau tai, ką mačiau savo akimis (sėdėjau tam pačiam bare su juo prie gretimo staliuko ir mačiau kiek jis prisišniojo) ir tai, ką sužinojau kartu su gyvenimų (kad alkoholis ir rūkymas kenkia organizmui. Turiu gerų 10 metų stažą kaip ne kaip..)
Na dėl tos dalies apie Euroviziją, rankos nukirst neduočiau. Nebuvau - nemačiau.

k_b rašė:
Jei jis yra įžymus žmogus, daug kas gerbia, tai ką jam dabar gal į seminariją eiti? Negerti, visko atsisakyti? Gal jam tai teikia malonuma, bet tu man pasakyk, kur čia matai blogį? Jei jis vartoja tai negali pasakykiti, kad kitiems žmonėms nerekomenduoja daryti?
Todėl, kad juokingai atrodo, kai alkoholį vartojantis moko kitus nevartoti. Savo asmeniniu pavyzdžiu jis paneigia savo žodžius. Bet koks žmogus nekaip atrodytų tokioj situacijoj. Ir kam tokie drastiški pareiškimai apie seminariją? Pakaktų, jei jis neprieštarautų savo žodžiams. Nori gerti - gerk, bet neaiškink, kad patapai abstinentu.


k_b rašė:
mokėk kada nors sustoti, ar tavęs to neišmokė? Ar visada atsistojus rėki visą gerklę?
Kur tamsta matot mano riksmus? Aš viso labo drįsau atsakyti į kelis Jūsų klausimus ir išdėstyti savo mintis. Tačiau tuoj pat buvau išvadinta šarlatane su potekste, kad aš durnė. Tai, kuris čia iš mūsų šį kartą negražiai žaidžia, a?

k_b rašė:
Nepatinka AM, negerbi jo ir t.t, tai dabar kaip mažas vaikas visiems ir perši tą savo nuomonė, lyg kam nors iš čia esančių ji rūpėtų, jei esi jau tokia amžiui ir subrendus, tai būk pavizdys kitiems... o gaunasi atvirkščiai.... the end.

Jei jau mano nuomonė ir mano žodžiai tai niekam nerūpėtų, tai niekas dėl jų ir nesiputotų. Logiška.
Ir iš kur jūs ištraukėt, kad aš turėčiau kažkam būti suaugusio žmogaus pavyzdys? Jau nusišneki…

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
k_b
2006 m. rugpjūčio 17 d. 15:19:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kliedesys rašė:
Nu ką, kibine, kaip ir visada - spajaudaisi ir neiko nesugebi pagrįsti, argumentuoti, puoli į asmeniškumus - bet juk tu toks suaugęs, supratingas ir objektyvus, kad galėčiau tau [avydėti, jei būtų iš tikrųjų ko...
Melskis toliau Mamutui - miręs jis tai įvertins.

Čia buvo šios diskusijos vinis :>>>>> kaip malonu, koks dėmesys.. ir už ką man tokia garbė a? Jau sulaukiau netgi visų 3-jų! dabar pažiurėk brangioji šarlatanė, kas pirmas pradėjo? Uhm.... bet aišku, čia gi aš spjaudausi... o kur nors esi mačius, kad aš rašau, kad esu suaugęs , supratingas ir objektyvus m? Ar čia ponaitė susigalvojo? Aš tikrai nesigėdiju savo vaikiškumo ir tikrai neskubu suaugti, tik dar juokingiau žėti į tokius peraugusius vaikus, kaip jūs :>

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
kliedesys
2006 m. rugpjūčio 17 d. 15:04:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieks ir nebandė nieko įžeisti, o jei reikės, tai pagrįsiu, kodėl jį vadinu kibinu

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Fabolous
2006 m. rugpjūčio 17 d. 15:03:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tai neypatingai įsižeisčiau pavadintas kibinu greičiau išsijuokčiau

____________________
(deleted)
Atsakyti
kliedesys
2006 m. rugpjūčio 17 d. 15:01:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu ką, kibine, kaip ir visada - spajaudaisi ir neiko nesugebi pagrįsti, argumentuoti, puoli į asmeniškumus - bet juk tu toks suaugęs, supratingas ir objektyvus, kad galėčiau tau [avydėti, jei būtų iš tikrųjų ko...
Melskis toliau Mamutui - miręs jis tai įvertins.

____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Fabolous
2006 m. rugpjūčio 17 d. 14:52:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Juokingi žmonės esat. Dėl ko čia susipykot? Dėl saldainių?

____________________
(deleted)
Atsakyti
k_b
2006 m. rugpjūčio 17 d. 14:45:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip išeina, kad čia turi gėdytis savo amžiaus, vaikiškumo? Oh, na man jūs esat šarlatanės ir tokio pasisakymo aš tikrai neatsisakysiu, man nėra nei pagrindo nei noro čia ką nors argumentuoti, nes tikrai nesileisiu iki tokio lygio. Kada nors pažiūrėk į save iš šalies, atrodo metų nemažai, bet ar pati jautiesi tokie suagusi, pilnavertiška? Nes visi bruožai kaip mažo vaiko, kuris bamba ir rėkia, kaip aplinkui viskas blogai aa... bet čia jau nukrypta nuo temos, kaip ir su alkoholizmu, pradėjom apie asmenybė, tačiau gaunu komentarų apie alkoholį, viską ka pacitavai sukėlė nemenka juokėli, net nežinau, ką tau ir pasakyti, ar pati tiki tuo ką rašai? Jei jis yra įžymus žmogus, daug kas gerbia, tai ką jam dabar gal į seminariją eiti? Negerti, visko atsisakyti? Gal jam tai teikia malonuma, bet tu man pasakyk, kur čia matai blogį? Jei jis vartoja tai negali pasakykiti, kad kitiems žmonėms nerekomenduoja daryti? Dažniausiai padeda žmonės tie, kurie išgyveno krizė, elementarus pavizdys buve narkomanai, padeda kitiems, tai ką jie negali reikšti, kad nevartoti, jei kada nors patys anksčiau ar dabar juos vartoja? uh.... ir apskritai, tikrai nesinoriu veltis į tas begalinės diskusijas, nes su tavim galo nesimato, mokėk kada nors sustoti, ar tavęs to neišmokė? Ar visada atsistojus rėki visą gerklę? Nepatinka AM, negerbi jo ir t.t, tai dabar kaip mažas vaikas visiems ir perši tą savo nuomonė, lyg kam nors iš čia esančių ji rūpėtų, jei esi jau tokia amžiui ir subrendus, tai būk pavizdys kitiems... o gaunasi atvirkščiai.... the end.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
cure
2006 m. rugpjūčio 17 d. 14:39:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
Ir tu cia ka nors matai blogo? Jis ka nezmogus, kad negali atsipalaiduoti? hehe, prajuokinai
Vienas dalykas, kai zmogus siaip geria, o kitas dalykas, kai rimtu snukiu visai Lietuvai suda mala, koks jis tapo abstinentas ir nevartoja nei laso..

Anyway, as ji asmeniskai pazinojau ir galiu tik tiek pasakyt, kad nykesnio ir taip neturincio humoro jausmo zmogaus, mazai teko sutikt...

Apie jo soline kuryba galiu pasakyt, kad po "siaures naktis, puse penkiu"(ar kaip ten jis vadinas), jam reikejo atsipusti ir nebeimti gitaros i rankas.. Nuobodybe is 2-ju akordu... Tas pat per ta pati. Ir vis blogyn... Lyg siol nesuprantu, ka zmones jo dabartiniuose kuriniuose sugeba atrasti...

Bet jus klausykites, dievinkit- juk jums reikia tureti koki nors dievuka...

____________________
I believe in Beatles
Atsakyti
Misantropia
2006 m. rugpjūčio 17 d. 14:36:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Once again tamsta parodė savo vaikiškumą, kaip pritrūkęs argumentų, griebėsi bandymų įžeisti ar sumenkinti. Ar niekas nemokė, kad už savo žodžius reikia atsakyti? Prašau mano ”šarlataniškumą” pagrįsti svariais argumentais, arba ateityje vengti tokių išsireiškimų.
Ir siūlau išmokti priimti kito nuomonę, net jei ji ir nepalanki kažkieno ”dievukams”.

k_b rašė:
O jus tiksliai zinot kad tas AM vartoja alkoholi?

Tiksliai

k_b rašė:
Ar jus su juo prie vieno stalo geriat? Juokingai skamba...

Prie gretimo, už kelių žingsnių. O kas čia juokingo?

k_b rašė:
na kad ir vartotu, cia jau toks blogis m?

Alkoholio vartojimas bet kuriuo atveju yra žalingas. Kaip ir rūkymas

k_b rašė:
O kad skatina, tai skatinti gali visi, kad vartojant zmones suprastu, kad daro sau zala, bet ar tokiu raginimai veiksmingi asmeniskai as tikrai netikiu.

Tai, kad tu netiki, tai nereikiškia, kad nėra veiksminga. Tačiau ar ”gerbtinai asmenybei” pridera pasisakyti prieš alkoholį ir čia pat barely už kampo juo mėgautis. Net jei tai ir paprastas žmogus. Kai žodžiai prieštarauja vieksmams, tai jau savaime nieko gero…

k_b rašė:
Kaip ten bebutu, po LT - united laimetos 6 vietos tenais man tik AM vienintelis atrodo blaivus...

Tai būtent, kad atrodė. Kartais pasirodo visai ne taip, kaip atrodo..

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
k_b
2006 m. rugpjūčio 17 d. 14:13:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir vel sulauke dvieju sarlataniu puolimo ;> naivam vaikui tiek daug demesio, uh jauciuosi pagerbtas. Tai gal dar pilna apibrezima galejai parasyt "asmenybes" butum atrodzius dar labiau isprusus uz mus visus... kiekvienas turim savo nuomone. Tai dabar jei as nepazistu to zmogaus, tai as jo negaliu gerbti kaip asmenybes?

"Lygiai taip pat, kaip tu apie asmenybę, aš galiu pasakyt ir apie jo "alkoholizmą". Nuosavom nepakartojamom akim esu mačius jį apspangusį. Ir ne kartą. O kokius marazmus jis kartą malė... ne be alkoholio pagalbos"

Ir tu cia ka nors matai blogo? Jis ka nezmogus, kad negali atsipalaiduoti? hehe, prajuokinai

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Misantropia
2006 m. rugpjūčio 17 d. 13:12:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:

O mieloji Misa, taikliai pastebeta, ne asmeniskai su juo tikrai nebendrauju, bet man uzteko to ka maciau, girdejau is jo per koncertus, kiek teko skaityti interviu ir visas tas filmas apie FOJE, jo komentarai daug ka apie asmenybe pasako.... so?

So so... Ogi tas, kad žodis "asmenybė" apima ne vien interviu dalinimą ar postringavimus apie savo šlovingą praeitį. Tai dar ir bendravimas su "paprastais mirtingasiais", elgesys prie stalo, manieros, charizma etc. Asmenybė susideda iš begalės dalykų, todėl tavo dabartinis vertinimas yra toks paviršutiniškas, kad net nejuokingas

Lygiai taip pat, kaip tu apie asmenybę, aš galiu pasakyt ir apie jo "alkoholizmą". Nuosavom nepakartojamom akim esu mačius jį apspangusį. Ir ne kartą. O kokius marazmus jis kartą malė... ne be alkoholio pagalbos

Taip kad...

____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
kliedesys
2006 m. rugpjūčio 17 d. 12:57:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
O mieloji Misa, taikliai pastebeta, ne asmeniskai su juo tikrai nebendrauju, bet man uzteko to ka maciau, girdejau is jo per koncertus, kiek teko skaityti interviu ir visas tas filmas apie FOJE, jo komentarai daug ka apie asmenybe pasako.... so?

Naivus vaikas


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Fabolous
2006 m. rugpjūčio 17 d. 12:49:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neturit ko veikti, tai prisikabinėjat? Jei taip yra, tai eikite pasivaikščioti pasipriešinę lietuviškam norui pabambėti.

____________________
(deleted)
Atsakyti
k_b
2006 m. rugpjūčio 17 d. 12:45:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Misantropia rašė:
k_b rašė:
O kaip asmenybe, tai gerbiu ji daugiausiai is visu Lietuvos atlikeju.
Paklausiu tavo žodžiais: O tu su juo kasdien bendrauji, kad vertini jį kaip asmenybę? Ar telikas ir tau smegenis išplovė?


O mieloji Misa, taikliai pastebeta, ne asmeniskai su juo tikrai nebendrauju, bet man uzteko to ka maciau, girdejau is jo per koncertus, kiek teko skaityti interviu ir visas tas filmas apie FOJE, jo komentarai daug ka apie asmenybe pasako.... so?

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
Misantropia
2006 m. rugpjūčio 17 d. 12:26:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
k_b rašė:
O kaip asmenybe, tai gerbiu ji daugiausiai is visu Lietuvos atlikeju.
Paklausiu tavo žodžiais: O tu su juo kasdien bendrauji, kad vertini jį kaip asmenybę? Ar telikas ir tau smegenis išplovė?


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
k_b
2006 m. rugpjūčio 17 d. 11:46:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O jus tiksliai zinot kad tas AM vartoja alkoholi? Ar jus su juo prie vieno stalo geriat? Juokingai skamba... na kad ir vartotu, cia jau toks blogis m? O kad skatina, tai skatinti gali visi, kad vartojant zmones suprastu, kad daro sau zala, bet ar tokiu raginimai veiksmingi asmeniskai as tikrai netikiu. Kaip ten bebutu, po LT - united laimetos 6 vietos tenais man tik AM vienintelis atrodo blaivus...

O kaip asmenybe, tai gerbiu ji daugiausiai is visu Lietuvos atlikeju.

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
onlySun
2006 m. rugpjūčio 17 d. 10:33:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerbiamas Mamontovas..
Jam paminkla reik pastatyt

____________________
Kai pirštas rodo į dangų, tik kvailys žiūri į pirštą.
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Chris Isaak Chris Isaak
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1989
  Iš viso užsiregistravę: 73339
  Naujausias narys: Alantas
  Šiandien apsilankė: 293998