Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ką manot apie rusišką muziką?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 25
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2022 m. spalio 27 d. 19:11:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip manot, ar Lietuvoj leidžiamos ir koncertuose skambančios muzikos kokybe pasikeistų, jei pagaliau isileistumem nuo karo pabėgusiu ir anksčiau ne pageidautų atlikėjų kaip Olegas Gazmanovas, Grigorijus Lepsas, Filipas Kirkorovas ir Natasa Koroliova? Ar jie jau pasmerkti mirt nuo putino anapilyje? 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Rutonė
2022 m. birželio 16 d. 23:02:18 2022-06-16 23:07:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

SEniai seniai atitolau nuo tos kultūros, ji tapo nebeaktuali, o dabar dar ir tokia ... hrr... BET. Vis tiek Youtube platumose šmėkšteli kažkas tokio, kas atkreipia dėmesį (dažniaisiai tikrai įdomios pažintinės-pramoginės laidos). Ir vienoje buvo nagrinėjamos dainos, kurių neįmanoma sudainuoti (įvairiais aspektais, ne tik muzikiniu). Viena buvo tokia super-duper-crazy dainuška, kad net pasidarė gaila, o kur aš buvau visus šiuos beveik 30 metų? Kodėl tik dabar atradau šitą perlą? Kas gražiausia, šiom dienom ta daina klausosi visai smagiai. Prasmės jokios, bet vežaaaa.... Klipas irgi gerulis. Vis galvoju, ką man primena.... Kartais į galvą ateina lietuviškas Baubas“. Kartais „The Real Monsters“. Kartais dar kažkas sukasi galvoj, bet niekaip neatgaminu, kas... Gal mano bendraamžiai dar pamena „Armenfilm“ seriją multikų su „geruoju“ burtininku Eech (ar kaip ten buvo)... Beje, yra ir ne animacinė klipo versija. Jos čia nemetu, nes visiškai nekabina... 

Na o dabar, žinoma, kyla moralinių dilemų. Na kaip dabar teks atsisakyt šitos šyzos, jei šiti palaiko karą ir visą sistemą?Bet jei visa tai tiesa, šita trenkta šutvė (ir tuo pačiu tai, kad aš į juos dėmesį atkreipiau) maloniai nustebino. Keletas pavyzdukų:

O šitie kelia nemažai klausimų. Jie ten? Jei taip, jie dar laisvi ir gyvi?

 


Atsakyti
Silentist
2022 m. birželio 14 d. 22:27:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nū bet durnius ne savo noru ir ne pagal savo o tuo metu galiojančias taisykles, bo jokių bitlu čia nebuvo. Jei aš gimiau in The seventies, tai nereikia tikėtis, jog dar +dešimt metų mano gimtos šalies sostinė buvo ne Maskva, su jos kremliuota kultūra. Aš tad jemiau iš jos kas geriausia savo dešimtmetėm ausim, ir tokia buvo Maskvos ir derzavos dicktuojama muzika.

 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Isa
2013 m. gruodžio 12 d. 12:05:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
П. Пепперштейн и КАЧ — Стыковка: Аполлон-Союз

https://www.youtube.com/watch?v=tRlX-BPUR7c


Atsakyti
a123
2013 m. rugsėjo 12 d. 16:59:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir kariai kartais verkia:


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugsėjo 12 d. 07:25:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aha, tai turbūt karys neverkšlentų kaip vaikas. O fekalijų aš dar nepalieku. Aš palieku žodžius, nuomonę, vertinimą


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
a123
2013 m. rugsėjo 12 d. 06:24:44 2013-09-12 06:53:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Aurelijau - laukiu, kada tave pribaigs, nes music\'as mažiau bus teršiamas tomis perdėtomis dejonėmis... O šiaip, pastaruoju metu King Crimson smagiai, nostalgiškai klausosi."

Tai kad tu pats dreifuoji palikdamas savo fekalijas. Beje, einarai, tavo nelaimei vienišumas manęs nepribaigs, nes esu karys.

 

 

 


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
Silentist
2013 m. rugsėjo 11 d. 05:55:37 2013-09-11 06:05:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O tai jei imtum šansą mūsų fonotekoje paklausyt rinkinio: Sovietinė muzika. Galbūt tuomet iš tų geriausių hitų išrinktum maloniausiai sau skambantį vokalą: tarkim Žanos Aguzarovos, Natašos Karaliovos, Igorio Nikolajevo, Jurijaus Antonovo ar grupės Miraž. Tada galima būtų žiūrėt atlikėjo ištisą kūrybą (patarimas ne tik tau, bet ir kitiems, kas perskaito čia)


Nes kąašžinau, kaip einaras čia minėjo vengrus, tai gal (kai kurie) vengrai puikiai žino angliškai dainuojančius 4-5: Madonną, Džeksoną, Preslį, Robį Viljamsą, bitlus. Kitus žino tik best hits išklausę radijinių ar Mtv dainų. Tuo tarpu kaip fanai mėgsta visai kitom kalbom dainuojančių, tarkim vokiečių, italų, savų roką ir pop.(kalbu ne tavo, o mano amžiaus žmones)


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:54:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žinok, domėjaus. Nesidomėjęs nekalbėčiau.

Liaupsės - taip; Išpūstos - kažkiek; Kad nuomonę išreiškei, tai aišku, bet ar reikia taip draskytis. Priminei Nazgul, buvo tokia Bieberio fanė, tai vat tu dabar lygiai taip pat pasidraskei dėl visiškai nereikšmingo dalyko, kuris tau net neturėjo rūpėt. O kas čia žino, kaip yra iš tikrųjų. Gal taip tik tavo vaizduotė sako.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
DeathLetter
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:49:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O ar domėjais? Ar gilinais (bandei verstis, įsiklausyti) į tekstus ir juos suprasti? :)

Liaupsės ? Ne. Išpūstos ? Irgi ne. Išreiškiau nuomonę. Pateikiau porą pavyzdžių, kad taip yra iš tikrųjų. :)

O dėl tolerancijos, nuoširdžiai sveikinu.

 


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:37:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kaip drįsti sakyti, kad nesidomėjau, jei nežinai. O tavųjų argumentų svoris yra labai menkas, jei tai galima vadinti argumentais. Tai liaupsės, išpūstos ir pernelyg subjektyvios, kad galėtų būti objektyviomis. Hesė sakė, kad žmogui neduota dovana vertinti kažką visiškai objektyviai. Mano tolerancija yra pas mane kišenėje ir tokiose situacijose dažnai ją išsitraukiu ir panaudoju. Aišku?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
DeathLetter
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:35:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tavo nuomonė yra niekam  verta, kai nėra  pateiktų argumetų. :) Vadini muzika mažai ko vera, nors visiškai ja nesidomėjai. O kur tavo tolerancija?


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:29:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir atsiprašau, kad paminėjau vengrus - jie ne slavai, tačiau susimąsčiau, jog jie vis tiek buvo Rytų bloke tam tikrais laikais. Mane supainiojo istorija.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:26:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kalbu savo nuomonę. O tau šiandien ne visi namie, jei tu taip aršiai nepateisini prieštaringos nuomonės. Kur tolerancija?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:23:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rusiška muzika man yra svetima ir keista lyg nepažįstamieji ir paslaptingieji ateiviai iš kitos galaktikos. Viskas, ką apie ją žinau, tai keli jų pop estrados atlikėjai, kuriuos Lietuvoje kiša pro visus galus. Pugačiova, Kirkoravas ir pan. Bet jų aš neklausau ir niekada neklausysiu. Kita sritis, ne pop, tai rokas. Dvi rusiškos roko grupės, kurias žinau yra Aquarium ir Mashina Vremeni. Viskas. Gerai, pripažįstu, kad rusai yra sukūrę tikrai už širdies griebiančių baladžių, kartais savo jausmingumu ir teatrališku atlikimu pralenkiančias viso pasaulio scenos atlikėjus. Tačiau, manęs tai nežavi.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
DeathLetter
2013 m. rugsėjo 10 d. 21:22:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kąąąą? Einarai, ką tu čia kalbi? Kokie tekstai nuostabūs pas rusus. Ir skamba gražiai, ir labai prasmingi. (vakariečiams reiktų gerai pasistengti, kad prisivyt)  O rusiškasis rokas - tai aplamai, nieko panašaus nesu girdėjus. (tik belenkiek plagijuoptojų lieuvių - vienas iš jų - DR (akvarium), Siela(Kino), ir dar daug kitų). Jų liaudies dainos - kaip skamba... Šiurpas kaskart eina klausant. Žinoma, rusiškas posas visiškas mėšlas.

Tai va, žemai lenkiu skybelę prieš: DDT; Akvarium; Chaif; KINO; Čiž'us;  ir kitus.

 

 


____________________
Jeigu Jūs nesergate paranoja, tai dar nereiškia, kad jie Jūsų neseka!
Atsakyti
einaras13
2013 m. rugsėjo 10 d. 17:07:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Bet viena daina man patinka, tai Jurij Shatunov - Belyje Rozy. " - na, taip taip, kas čia galėtų būt daugiau.

Visas slaviškas muzikos gėris yra už Rusijos ribų. Ukrainiečiai, lenkai, vengrai, serbai - muzikalios, gerų muzikantų turinčios tautos. O šiaip, kaip kažkas sakė, rusų kalba nėra iš tų dainingiausių, tačiau ir atlikėjai pačioje Rusijoje - arba popsas, arba rokas, tačiau mažai ko vertas ir neprilyginamas su vakariečiais. Vakarų slavai tikrai yra arčiau Vakarų Europos muzikinės kultūros...


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
a123
2013 m. rugsėjo 10 d. 16:51:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nors aš ir pusiau rusas, bet rusiška muzika man ne prie širdies. Bet viena daina man patinka, tai Jurij Shatunov - Belyje Rozy. 


____________________
During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams – Tupac Shakur
Atsakyti
Silentist
2013 m. rugsėjo 10 d. 16:24:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai nėra problemos dėl rusiškos muzikos (bei tautos). Kažkada dar buvo.. bet kai ėmiau gyvent rusakalbių dominuojamame rajone, po truputį ėmiau domėtis tiek pop naujienomis, tiek senais rusiškais gabalais. Dabar mielai nueičiau į kokį rusiškų pop (arba rock) grupių festivalį Lietuvoje.


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
proletaras
2012 m. vasario 4 d. 17:43:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

P.S.Dar yra baltarusiška,ukrainietiška,lenkiška ir begalė kitų tautų muzika.


Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 25
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Black Tide Black Tide
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 168
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 278431