Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Moksliniai dalykėliai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2017 m. birželio 7 d. 16:04:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

https://gyvbudas.lrytas.lt/likimai/siamo-dvyniu-operacija-irase-lietuves-i-pasaulio-istorija.htm


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Arta777
2009 m. vasario 8 d. 17:08:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
Viena iš pasaulinių debatų (mokyklinio amžiaus) yra apie tai,ar turėtų žmonija naudodama genetinės inžinerijos technologijas išieškoti defektų embrionuose. Na,faktiškai, ar moralu yra sužinoti, koks vaikas gims, ir tiesiog jį išmesti. Ką manot?

Mano nuomone tai yra nesąmonė to vaiko atžvilgiu.Manau pats žmogus turi nuspresti kada jam mirti(išskyrus naturalią).

____________________
It's my life
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. vasario 6 d. 20:10:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuo 2010 metų rinkoje turėtų pasirodyti šviesos kardas prieš ėduonį.Laukiu,kol už prieinamą kainą,galėsiu jį nusipirkti,tada nebereikės gaišti brangaus laiko,dantų valymui.Šiaip tai 2005 metų prognozės,tik dabar neaišku ar viskas eina pagal ''planą''...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Blackened
2009 m. vasario 6 d. 20:06:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RaptorJM rašė:
Na,faktiškai, ar moralu yra sužinoti, koks vaikas gims, ir tiesiog jį išmesti. Ką manot?

Man atrodo, kad jau geriau netekti vaiko, nei leisti jam gimti su siaubingais defektais, ne vien fiziniais, o ir su kur kas baisesniais protiniais sutrikimais, kurie apsunkintų adaptavimasį visuomenėje ir sukeltų gausybę kitų problemų.
Todėl kartais, kai aptiktos anomalijos yra LABAI rimtos, manau, reiktų padėti šalin visus moralinius klausimus. Jei matoma, kad tokia išeitis geriausia ir racionaliausia.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Xpo
2009 m. vasario 6 d. 19:18:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Arta777 rašė:
Apie kyborgus - taip,o apie superkyborgus nelabai.Papasakok,įdomu(bent jau man).

Aš irgi negirdėjau, todėl ir klasuiu, gal girdėjot jūs.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. vasario 6 d. 18:04:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal ir amoralu, bet juk tai padės...

Atsakyti
RaptorJM
2009 m. vasario 6 d. 18:03:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena iš pasaulinių debatų (mokyklinio amžiaus) yra apie tai,ar turėtų žmonija naudodama genetinės inžinerijos technologijas išieškoti defektų embrionuose. Na,faktiškai, ar moralu yra sužinoti, koks vaikas gims, ir tiesiog jį išmesti. Ką manot?

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Arta777
2009 m. vasario 6 d. 17:46:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yra tokie spėjimai kad jam tai pasakė (pranešė bendriau kažkokiu būdu) UFO DDDDDD

____________________
It's my life
Atsakyti
LoseControl
2009 m. vasario 4 d. 21:09:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man visai patiko tas faktas kad Mendelėjevas susapnavo lentelę, paliko kelius langelius laisvus, surašė tų atomų kurie bus rasti apibūdinimus ir jie beveik atitiko.

Atsakyti
Nuodemklause
2009 m. vasario 4 d. 21:08:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metalikas rašė:
man dar įdomu, kaip atsirado gyvybė žemėje? žinau , kad ten visi evoliucionavo , bet kaip galėjo atsirasti tos bakterijos? kaip galėjo atsirast iš kažkur daiktas, savo didėjimui manipuliuojantis kitomis medžiagomis?

patariu paskaityti knygą "Juodasis Ordinas" (autoriaus nepamenu). Labai įdomi teorija iškelta evoliucijos klausimu

Atsakyti
Arta777
2009 m. vasario 4 d. 18:40:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie kyborgus - taip,o apie superkyborgus nelabai.Papasakok,įdomu(bent jau man).

____________________
It's my life
Atsakyti
Nuodemklause
2009 m. vasario 2 d. 20:59:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mane labai sužavėjo antimedžiagos reikalas. O dar labiau tai, ką galima su ja nuveikti

Atsakyti
Xpo
2009 m. vasario 2 d. 20:54:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O girdėjot kad bus kuriami superkyborgai - keborgai?

Atsakyti
LoseControl
2009 m. vasario 2 d. 20:45:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Skaitėm, įdomiai ten vystė.

Atsakyti
Arta777
2009 m. vasario 2 d. 20:44:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hey, skaitėt laikraštyje apie nanotechnologijų pažangas?Rašoma kad greit bus pradėti kurti kyborgai ir pan.Būtinai paskaitykit.

____________________
It's my life
Atsakyti
dove
2009 m. sausio 31 d. 11:53:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu arba man pavyzdziui idomu kaip tie zmonės pradėjo daugintis...

Atsakyti
Arta777
2009 m. sausio 30 d. 22:14:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tarkim dar įdomu kaip galėjo atsirasti pirmasis gyvis.Niekaip nerandu pradžios..

____________________
It's my life
Atsakyti
Arta777
2009 m. sausio 30 d. 22:11:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiek žinau,jei ir atsiras juodoji skylė,ji bus maždaug tokio dydžio kaip musės ir negalės net jos įtraukti,bendriau ji užstriktų.

____________________
It's my life
Atsakyti
LoseControl
2009 m. sausio 30 d. 21:12:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo, moralė užknisa .
nesibaiminu dėl tų skylių, man įdomu. Žinau kad ten nieko blogo negali atsistkti, bet žmonės tiesiog mėgsta pūsti burbulus.

Atsakyti
Blackened
2009 m. sausio 30 d. 20:51:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
O man vis neduoda ramybės tas dalelių greitintuvas.

Kol kas gali miegot ramiai. Kol ten prasidės tikrai rimti eksperimentai teks gerokai palaukti. Dėl juodųjų skylių, kurios turėtų atsirasti po dalelių susidūrimo nereiktų taip jau baimintis - visų pirma joms atsirasti tikimybė gan maža, na, o jei ir atsirastų, tai paprasčiausiai "neišgyventų" ir jokios žalos nepridarytų. Kiek išpūstas burbulas buvo dėl to ir tiek. Aišku, čia taip pat egzistuoja tas žodelis "bet", egzistuoja.
O man smagiausia, kad JAV pagaliau leista vykdyti embriono kamieninių ląstelių tyrimus. Išties puiki žinia žinant, kad kamieninių ląstelių pagalba būtų įmanoma atsatatyti insulto pažeistas smegenis, gydyti regėjimo sutrikimus, stuburo traumas ir t.t. Gaila, kad šitiek laiko visokios kvaišos organizacijos su savo moraliniais klausimais stabdė tokius tyrimus.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Doro Doro
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1016
  Iš viso užsiregistravę: 73338
  Naujausias narys: Gipro25
  Šiandien apsilankė: 68492