Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Lumme
2005 m. gruodžio 15 d. 19:25:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip, psichiką paveikti gali. Ir stipriai. Pvz. paveikė jie mano psichiką, pradėjau domėtis roko ir metalo muzika, aišku, čia gera pusė, bet blogoji yra ta, kad pats save apgaudinėdamas pradedi klausyt to, kas tau yra ne tiek gražu, kiek kieta. Tik po 2 metų HIM dievinimo truputį sijot pradėjau dainas- metalas ne visada puikus, popsas ne visada blogas.

Atsakyti
Mysterio
2005 m. gruodžio 13 d. 15:04:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wiskas ymanoma...bt Him verti pagarbos!!!

____________________
...Galas nuolankiam meilikavimui ir pataikavimui miniai, vidutinybiu aukshtinimui ir kvailiu ishkėlimui!!!
Atsakyti
BloodyTears
2005 m. lapkričio 23 d. 16:55:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu nemanau, kad muzika gali kazka ''psichint'' HIM'ai juo labiau..respectas jiems

Atsakyti
xdidix
2005 m. lapkričio 23 d. 16:42:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano wis dar stabili..
nors..
gal?

Atsakyti
T_y_L_a
2005 m. lapkričio 23 d. 16:27:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Keistenybės. Nemanau, kad him`u muzika galėtų šitaip paveikti.. Nors gal, jei kažkas nusižudė paklausę gloomy sunday, tai gal ir nuo him`u efektas tas pats?

Atsakyti
Stingas
2005 m. lapkričio 23 d. 15:43:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nzn kaip him bet nirvana ir soad mano psichika paveikia!


____________________
cia turetu but parasyta kazkas idomaus...
Atsakyti
bagheera
2005 m. rugsėjo 14 d. 09:11:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
priklausomybe tikrai gali atsirasti, as pwz tai klausau ir klausau ju, mano mamai irgi patinka kai kurios dainos, bet sake greit nusibosta...

____________________
zinau, kad pasaulis nera tobulas ir geresnis buti negali, bet privalau gyventi ir galvoti taip tarsi jis galetu buti tobulesnis... Zmogus nera tobulas ir tobulesnis buti negali, bet zinau, kad privalau gyventi ir galvoti taip, tarsi jis galetu buti kitoks...
Atsakyti
yawia
2005 m. rugpjūčio 19 d. 20:27:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"pasiklausius him man atsiranda, ne noras zudytis, o romantiska nuotaika, zudytis uzsimanau cicino paklausius"

PRITARIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"...is it so hard to believe that our hearts are made to be broken?..."

____________________
"Me I`m the one you chose out of all the people you wanted me the most..." (no doubt)
Atsakyti
gothika12
2005 m. liepos 2 d. 13:56:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
beto nesamone..

____________________
..ir niekas nesupras kodel myliu as mirti..
Atsakyti
gothika12
2005 m. liepos 2 d. 13:55:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manau kad muzikoj zmogus gali atrsti dalele saves..bet tai dar nereiskia kad reikia eiti zudytis jei apie tai kazkas dainuoja..

____________________
..ir niekas nesupras kodel myliu as mirti..
Atsakyti
isimtis
2005 m. liepos 2 d. 13:50:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kiekviena muzika savaip nuteikia zmogu. ir manau kad gali ir paveikti, jei tampa labai artima asmeniui kuris jos klausosi. viena tokia mano nedrasi drauge paprase manes paskolint himu kompakta, nustebau labai, bet paskolinau.. galvoju, na ir idomus zmones.. po kokio pusmecio ji eme laisviau elgtis, visuomet budavo labai nedrasi, dabar pakovoja uz savo nuomone, nebijo reikst minciu. aisku, negaliu teigt kad cia viskas del to kompakto, bet manau kad kazkas naujo kas iplaukia i tavo gyvenima, daro vienokia ar kitokia itaka, vienaip ar kiataip ima tave keisti... ir jei muzika tampa tau kazkokia atsvara ir tu imi geriau jaustis... tai varyk taip ir toliau.
o him tai man irgi turejo siokia tokia itaka. kaip ir kiekvienam kitam itaka daro jo megstama grupe, nebutinai him.

____________________
nieko neaiskindama, nesakydama kur, visada bus tokia jura, kuri tave sauks
Atsakyti
ladri
2005 m. birželio 19 d. 15:14:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai nuo zmogaus priklauso jei jo psichika taip silpna tai kodel gi ne,bet man daina tai tik gyvenimo prieskonis o ne pagrindinis tikslas gyventi,ogaliausiai pts zmogus turi tai suprasti

____________________
I just want you to know who I am...
Atsakyti
Mitochondrija (Užblokuotas)
2005 m. birželio 2 d. 10:05:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu abejoju ar ju muzika gali sukelti depresija, o apie zudimasi tai net nekalbu...(man tai jie visai nieko)

____________________
NORIU SUMUŠTINIO SU DRAMBLIUKŲ UOGIENE!!!!!
Atsakyti
Bakuzhis
2005 m. birželio 2 d. 09:53:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesamone!!!

Atsakyti
exlina
2005 m. birželio 2 d. 09:25:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu siaip ir man cicinas tai visai nieko (isgerus tai ypac ) net nzn kodel taip cia parasiau...

____________________
Darbas- ne vilkas, žmogų puošia
Atsakyti
prispausta-medzio
2005 m. birželio 2 d. 08:33:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
exlina rašė:
pasiklausius him man atsiranda, ne noras zudytis, o romantiska nuotaika, zudytis uzsimanau cicino paklausius


jo, gerai pasakei ir man romantiska nuotaika atsiranda
ir cicinas siaip man nieko... zudytis noris nebent juo mango ar bavaru... =O~

Atsakyti
exlina
2005 m. birželio 2 d. 08:30:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pasiklausius him man atsiranda, ne noras zudytis, o romantiska nuotaika, zudytis uzsimanau cicino paklausius

____________________
Darbas- ne vilkas, žmogų puošia
Atsakyti
rokere
2005 m. balandžio 6 d. 12:48:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nea.... manes nepaveikia himu muzika... jei net nepaveikia marilynas mansonas, taj him'ai tikraj...

____________________
[img]http://www.haskell.org/happy/Happy.gif[/img] smile :)
Atsakyti
SLiPKnoT_GiRL
2005 m. balandžio 6 d. 06:45:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
patikek!! Him'ai gelytes, palyginus su bet kuria doom, black ar death'o grupe!! ten tai ne ir tik zhudytis norisi!! o H.I.M. tesiog gero gothic rock'o grupe! Man pavyzdzhiui ji visada nuotaika pakelia!!

____________________
[img]http://images.google.lt/images?q=tbn:BcXPfiQkx4gJ:www.reznetnews.org/culture/frybread_flicks/041029_halloween/grudge.jpg[/img] Life is a strange thing...
Atsakyti
simma
2005 m. kovo 26 d. 00:22:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man priklauso nuo nuotaikos jei as liudna ir muzika liudna tada susimastau apie ka nors rimto... i jei muzonas trankesnis tada ir nuotaika pakyla

____________________
Niekada nežinai, ar pakelsi rankas, ar atmerkęs akis dar išvysi šviesas.
Atsakyti
Puslapiai: 12345678910
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Silence Family Silence Family
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3063
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 272329