Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Vilniaus knygų mugė

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kliedesys
2013 m. vasario 28 d. 11:20:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kadangi dažnai užsuku į knygynus, tiek realioje, tiek ir virtualioje erdvėje, puikiai žinau, ko noriu, kokios vienur ar kitur yra knygų kainos, todėl apsipirkimas Knygų mugėje nesudaro jokių problemų bei blaškymasis tarp siūlomų raidžių neatima daug laiko.

Knygų mugėje buvau šeštadienį vakarop. Kažkur 18.30-19 val. ženkliai pasijautė žmonių sumažėjimas, kas be galo džiugino, nes pakankamai laisvai galima buvo prieiti prie knygų ir jas apžiūrėti. Šįkart namo parsitempiau 11 knygų. praeitais metais, rodos, nuspirkau 14 knygų.

 


____________________
Netolerantiška ir kategoriška kalė, serganti didybės manija.
Atsakyti
Silentist
2013 m. vasario 28 d. 05:50:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žiauriai gerai. Gal kas esat buvę pačioje pirmoje knygų mugėj Lietuvoje? (+Artėja Kaziuko mugė, irgi bus knygų, plokštelių, mytas)


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
kalipse
2013 m. vasario 24 d. 15:07:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

LABAi idomu...Buvau pries kelis metus...LABAI patiko {#}


Atsakyti
Gabux
2013 m. vasario 24 d. 14:41:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ėjo ir praėjo Knygų mugė, kaip ir viskas praeina : ]

Kadangi buvau viena atsakingų už erdvę Biblioteka@įkrauk.lt nedaug ir tepasivaikščiojau.

Bet G.Klimto kalendorius (šįkart jis ypač gražus), receptų knygą "Vegetariški patiekalai" ir "Šimto japonų poetų eilės" buvo įsigytos.

Šurmulėlis šurmulys, bet man jis jau daugelį metų savas.

Gaila, nespėjau sudalyvauti poroje renginių, apie baltų kultūros tradicijas ir poros knygų pristatyme.

 

Kavos tai nežinia kiek litrų buvo išgerta... : )

 


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Rutonė
2013 m. vasario 24 d. 12:45:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prasinešiau per visas sales. Ant greičio, galima sakyt. Kiek ilgiau stabtelėjau ties e-knygomis, ar, teisingiau, e-skaitliais. Na visgi fainas daiktas - ir kelionėn, ir namie, ir daug knygų gali turėt, ir vietos neužima, o ir nuo tikros knygos ne itin skiriasi - skaityt visai malonu. Visgi nepirkau nieko - ir taip nėra kur dėt jų... O kainos tai tokios, kad keliolikos knygų tikrai negalėčiau sau leist :/

Dar kiek stabtelėjau tie iMuzikos stendu (nustebino, kad ir tokie į KNYGŲ mugę įsipaišė), deja, nieko sau iš šviežienų taip ir negavau :( O turėjau tokių vilčių...

Mačiau, kaip Beata savo knygas psirašinėjo, Čekuolis prie savosios stendo stovėjo, prasilenkiau su Veronika Povilioniene, tad tiek tų įžymybių. Renginių tvarkaraščio nė nežinojau, bet abejoju, ar kur būčiau sudalyvavusi. Vis dėlto mane mugė domina kiek kitaip - kur kas įdomiau, kaip sekėsi prekiaut knygomis mūsiškiams (pati esu kažkiek su leidyba susijusi) - vis tik ne pop literatūra...


Atsakyti
Crazyz
2013 m. vasario 24 d. 12:31:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvau ketvirtadienį, nesitikėjau, kad jau pirmą dieną bus daug žmonių, nusipirkau sau 3 knygas, renginiuose nesudalyvavau, nelabai kas sudomino iš repertuaro :D

 

Jonas Mekas "Conversations, Letters, Notes, Misc. Pieces etc.",

Noam Chomsky “Hegemonija arba išlikimas: Amerikos siekis viešpatauti pasaulyje”,

J. Le Goff "Skaistyklos gimimas".

 

 

 

 

 


Atsakyti
Dilgele
2013 m. vasario 17 d. 16:56:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aha. Panašu, kad bus gerų renginių. Teks eiti. Knygų nepirksiu.:) Nors negera pasidaro nuo minties apie krūvą žmonių.

 


Atsakyti
Gabux
2013 m. vasario 16 d. 11:55:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau artėja artėja - kitą savaitę!

 

https://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/svarbu/knygu-mugeje-ikrauklt-kvies-apsilankyti-interaktyvioje-bibliotekoje-515-307021

 

O čia - visa programa: https://2013.vilniausknygumuge.lt/lt/main/lankytojui/programa

 

Ištuštins piniginę šis reikalas.. oi ištuštins.


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Gabux
2012 m. vasario 22 d. 22:36:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei/kai sudalyvausite, pasidalinkite įspūdžiais, ką įsigijote, kokie renginiai patiko ir t.t. : )

 


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Gabux
2012 m. vasario 16 d. 16:44:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau ir šiųmetinė programa yra:

https://2012.vilniausknygumuge.lt/repository/2012/Bendra programa.pdf

//

Be privalomo-organizacinio dalyvavimo turiu įtarimą, kad piniginė liks badaujanti po mugės šios... // (Silpnybėse).

 


____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Crazyz
2011 m. vasario 20 d. 14:55:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
Crazy, čia toks prisiminimų ir biografijos su interview bei daugybės nuotraukų leidinukas (pereitą kn.mugę pirkau iš tos serijos "Tomas Waitsas" ), pardavinėjo rusiškų knygų stende, po 15 litų šią knygą rusų kalba, verstinę. gal ryt nupirksiu, jei nueisiu ten vėl.

bet tai rusų kalba, blogai, nemoku.

Atsakyti
Silentist
2011 m. vasario 19 d. 21:18:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar kas darėt IQ testą raudonoj londonietiško telefono būdelėj?

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2011 m. vasario 19 d. 21:06:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu blem, tiek žmonių vienoj vietoj tikriausiai nesu matęs. negi ne tik šeštadieniais ten anšlagas?
užkart užėjęs pamačiau vertas dėmesio knygas - medijų valdymas ir viešieji ryšiai, tačiau kaina atbaidė. labai sudomino ir atitiko pagal kišenę senesni žurnalo IQ numeriai tai kelis įsigyjau. O didžiausias dienos pirkinys - Lietuvos tarmių chrestomatija. Be to, buvau knygos apie lietuvišką roką pristatyme, o kadangi pas Marčių knygos pristatyme vietų nė musei nebeliko, teko nešdintis lauk...

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
egle11
2011 m. vasario 19 d. 20:39:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Norėčiau nuvykti ir aš, bet man toloka

Atsakyti
Silentist
2011 m. vasario 19 d. 20:26:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazy, čia toks prisiminimų ir biografijos su interview bei daugybės nuotraukų leidinukas (pereitą kn.mugę pirkau iš tos serijos "Tomas Waitsas" ), pardavinėjo rusiškų knygų stende, po 15 litų šią knygą rusų kalba, verstinę. gal ryt nupirksiu, jei nueisiu ten vėl.

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Crazyz
2011 m. vasario 19 d. 13:28:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist rašė:
Crazyz rašė:
Pabuvau ir aš, daug žmonių, nei normaliai prie knygų gali prieti nei ką, bet šiaip patiko.
Neypatingai ką nusipirkau, tai senai jau norėjau perskaityti Irvine Welsh ''Traukinų Žymėjimas'', Serhij Žadan ''Depeche Mode'' ir manga komiksus, Van Helsingo pirmą dalį.

"DEpeche mode", o nematei "Kventinas Tarantino" (beje, tiktai rusų kalba...)

ne, o tai tipo čia rusų filmas, numesk link'ą imdb.

Atsakyti
Gabux
2011 m. vasario 18 d. 22:35:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žmonių buvo ir pilna ir pimąją dieną. Įspūdžiai neblogi, tik labai tenais pavargsti...
Nuspirikau:
mėgiamo dailininko kalendorių;
2 poezijos knygas (Supratau, kad rašytojų sąjungos ir Aidų leidykla man labiausiai patinka): Marcelijaus Martinaičio abi;
Senekos - Apie sielos ramybę (tokios dar ir neskaičiusi buvau).

Daba beliks pradėti gliaudyti.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Silentist
2011 m. vasario 18 d. 22:16:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Pabuvau ir aš, daug žmonių, nei normaliai prie knygų gali prieti nei ką, bet šiaip patiko.
Neypatingai ką nusipirkau, tai senai jau norėjau perskaityti Irvine Welsh ''Traukinų Žymėjimas'', Serhij Žadan ''Depeche Mode'' ir manga komiksus, Van Helsingo pirmą dalį.

"DEpeche mode", o nematei "Kventinas Tarantino" (beje, tiktai rusų kalba...)

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Crazyz
2011 m. vasario 18 d. 22:09:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pabuvau ir aš, daug žmonių, nei normaliai prie knygų gali prieti nei ką, bet šiaip patiko.
Neypatingai ką nusipirkau, tai senai jau norėjau perskaityti Irvine Welsh ''Traukinų Žymėjimas'', Serhij Žadan ''Depeche Mode'' ir manga komiksus, Van Helsingo pirmą dalį.

Atsakyti
RockPrincess
2011 m. vasario 18 d. 14:26:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
O tai kur ieškojai Remarko? Nes aš mačiau dviejuose vietose bent.

Grožinės literatūros salėj. Keista tada, kad nemačiau, nes gan atidžiai jo ieškojau (išskyrus tose vietose iš kurių mane ''išspyrė'' žmonių srautas). Gaila, kad neradau.

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Red Red
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 153
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 178193