Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
DeLaLiutishkuz
2017 m. vasario 21 d. 14:38:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

pasol nirvana, cia yra tikras grandzas 


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
Smashing
2011 m. sausio 7 d. 19:10:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pagaliau prisiruošiau paklausyti naujausiojo jų albumo, vis dar bijodama, kad nusivilsiu... ir šakės, jis man patinka! Titulinė daina apskritai nerealus skaidraus liūdesio kūrinys, Private Hell tiesiai į širdį sminga, o Last of My Kind su naujuoju vokalistu skamba tiesiog puikiai! Tikiuosi, greitai prisijaukinsiu ir kitas dainas.

Atsakyti
Gabrielius99
2010 m. spalio 5 d. 15:01:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lemonscure rašė:
O man taip. Jie buvo sunkiausi. kaip kažkas jau rašė - sumetalintas grandžas. Čia gal kiek ne į temą,bet grandžas turi platų skambesį, jis neapsiriboja vien 'Nirvana' skambesiu. Galima grunge elementų rasti, kad ir 'Sonic Youth' ar 'Smashing Pumpkins' (ankstyvuosiuose) kūryboje. O dar apie 'Alice'us', tai pirma daina, kurią išgirdau buvo 'Them Bones'. berods per 'GTA Vice City' roko stotyje galima ją išgirsti. nors jau vaikystėje, kai dar muzikos neklausiau, per 'Byvį ir Tešlagalvį' yra rodę 'Alice in Chains' klipus, bet tada nelabai atkreipdavau kas grodavo.

Gta San Andreas Radio X


____________________
http://www.last.fm/user/Gabrielius99
Atsakyti
SinEater
2010 m. liepos 5 d. 16:39:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turbūt geriausia ką girdėjau. Turiu visus albumus.
Kaip berods jų būgnininkas sakė "Mes kuriam gražia muzika kuri kelia norą nusižudyti"
šiaip ar taip , džiaugiuosi ,kad jie atsikūrė, likau didžiai nustebinta naujais gabalais.

Atsakyti
lemonscure
2010 m. sausio 4 d. 16:32:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man taip. Jie buvo sunkiausi. kaip kažkas jau rašė - sumetalintas grandžas. Čia gal kiek ne į temą,bet grandžas turi platų skambesį, jis neapsiriboja vien 'Nirvana' skambesiu. Galima grunge elementų rasti, kad ir 'Sonic Youth' ar 'Smashing Pumpkins' (ankstyvuosiuose) kūryboje. O dar apie 'Alice'us', tai pirma daina, kurią išgirdau buvo 'Them Bones'. berods per 'GTA Vice City' roko stotyje galima ją išgirsti. nors jau vaikystėje, kai dar muzikos neklausiau, per 'Byvį ir Tešlagalvį' yra rodę 'Alice in Chains' klipus, bet tada nelabai atkreipdavau kas grodavo.

Atsakyti
LoseControl
2010 m. sausio 4 d. 12:32:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ne, bet jau man nebeliko daug asociacijų su grandžu, kažkaip man jie tiesiog sunkus rokas. Gal čia todėl, kad labai patinka, ir kažkaip išskiriu, kaip ir Pearl Jam.
Labai patiko Jar Of Flies, bet mažiausiai norisi klausytis Facelift. Kažkodėl, man tiesiog trūksta kažko, gal tiesiog neįsigilinau.

Atsakyti
lemonscure
2010 m. sausio 4 d. 03:07:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Nuostabus dalykas, išties, kad taip greitai taip sužavėtų mane grupė. Perklausęs diskograqfiją galiu pasakyti - kad tai tikrai viena mėgstamiausių grupių. Geriausias liko ir liks Dirt bei daina Rooster. Kaip jau minėjau, sugebėjimas sukurti tokia atmosfera, tai šios grupės mylimiausia savybė, be vokalo, kurio, deja, nebėra, tačiau atsinaujinusi grupė irgi nenusileidžia.
Pritariu 99,97% . 'Alice in Chains' viena iš tų grupių, kuri patiko vos tik išgirdau jos muziką. tas pyktis, skausmas, melancholija - ir visa tai išreiškiama 'sunkiais' riffais.. unreal. Man jie yra geriausi iš to vadinamojo 'Sietlo ketvertuko'.

Atsakyti
kaktusas2598
2010 m. sausio 3 d. 20:28:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip tik "sap" neseniai perklausiau - nuostabus EP - 10/10

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2010 m. sausio 3 d. 19:55:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuostabus dalykas, išties, kad taip greitai taip sužavėtų mane grupė. Perklausęs diskograqfiją galiu pasakyti - kad tai tikrai viena mėgstamiausių grupių. Geriausias liko ir liks Dirt bei daina Rooster. Kaip jau minėjau, sugebėjimas sukurti tokia atmosfera, tai šios grupės mylimiausia savybė, be vokalo, kurio, deja, nebėra, tačiau atsinaujinusi grupė irgi nenusileidžia.

Atsakyti
sephiron
2009 m. spalio 22 d. 22:00:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aic gal geriausias atradimas per visa mano gyvenima ;o

Atsakyti
Algimanta
2009 m. rugsėjo 17 d. 15:58:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano viena mėgstamiausių grupių. Su Nirvana nėr ko lygint - nuoširdžiai sakau, mėgstu ir antrąją, nes apskritai grunge mano bene mėgstamiausias stilius, bet muzika - pačia muzikine prasme - visiškai skirtinga.

AiC visai netikėtai atradau, bet jie turėjo viską ko tuo metu norėjau - sunki instrumentinė partija, švarus vokalas, na ir pats tas keistumas.. tiesiog likau užhipnotizuota, ir, matyt, vis dar neišsiblaiviau.

Patinka visi jų albumai, vieno ko gera nė neišskirčiau - galbūt kaip ištisinis geriausiai klausosi "Facelift", bet čia ir nuo nuotaikos priklauso.

Labai skeptiškai vertinau AiC atsikūrimą su nauju vokalistu, bet turiu pasakyti, singlai mane maloniai nustebino. Gal ir ne Layne, gal muzika ir kiek kitokia, bet vis vien puiki, ir džiugu kad gera grupė vis dėl to nemirė. Gaila, žinoma, bet kas nutiko, tas nutiko - džiaugiamės tuo ką turim, o turim gerai.

Žodžiu, liuks grupė, ir malonu kad daugiau žmonių ne vien Nirvaną iš grunge žino.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 14 d. 21:12:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viena megstamiausiu grunge grupiu, megstamiausia daina Them Bones , daugiau nelabai ir klausiau, bet prisiruosiu butinai dar paklausyt

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 21 d. 17:35:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na va, perklausiau Dirt. Puikus diskas, tikrai, ši grupė vienas geriausių atradimų. Labai patinka, o Rooster dar ilgai neatsiklausysiu. Labai patiko Angry Chair (juokingas pavadinimas), Them Bones, Dam That River, Dirt, Would?, Down in a Hole.

Atsakyti
Blackened
2009 m. balandžio 7 d. 22:28:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors ir nesu didelė grunge gerbėja, bet AIC visuomet atsiras vietos mano playlist'e. Patinka tiek vokalas, tiek dainų tekstai, tiek tas neįprastas, jiems būdingas skambesys. Mėgstamiausios dainos iki šiol Down in A Hole, Brother, Nutshell. Išsirinkti mėgstamiausią albumą kiek sunkiau, nes visi darbai savotiški ir įdomūs. Ir jų Unplugged vienas pačių įsimintiniausių.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. balandžio 7 d. 21:40:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patinka. Neseniai pradėjau klausyti, bet prikaustė. Patinka vokalas, muzika, šiaip reikėjo man ko nors sunkesnio savo pleiliste.

Atsakyti
Indie
2008 m. balandžio 19 d. 10:46:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai nieko grupė.

____________________
We get high on all types of drugs, when all we really need is love.
Atsakyti
Dzimas
2008 m. balandžio 19 d. 03:21:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
You my friend
I will defend
And if we change, well I
Love you anyway

____________________
All things to all men
Atsakyti
Empathy
2008 m. kovo 7 d. 22:10:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lenkiu galvą iki žemės...
Pagarba...

____________________
http://www.last.fm/user/Praurime Kartais sustojimas nereiškia, kad pasiduodi ir nuleidi rankas. Sustoti kartais tereiškia atsikvėpti nuo besaikio skubėjimo į begalybę.
Atsakyti
waffles
2007 m. vasario 26 d. 21:15:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aha, tikrai bando but panasus i Layne'a, bet gal ne tiek kopijuoja kiek bando itikt fanams seniems. Bet as tame nieko nematau bloga. Ka jis ten naujo gali parodyt ne savo dainoj. Butu blogiau jeigu bandytu kurti taip kaip Layne'as. Be to ju balsai yra gana panasus, tik Layne'o gerokai stipresnis. Bet vistiek nieko, nustebino kai isgirdau pirma kart...
Nors visa tai tik seselis praeities.

Atsakyti
Iron_Meal
2007 m. vasario 26 d. 20:26:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dar kart pakomentuosiu...

Alice In Chains yra viena megstamiausiu, artimiausiu ir (mano akimis ziurint) geriausiu grupiu... Daznai ju neklausau, bet kai paklausau, tai paklausau...
Tokio skambesio kaip AIC dar nesugebejau rasti, be to ju dainos originalios ir ilgai nenusibostancios...
Laynio vokalas neiprastas, traukiantis ir daugumoje dainu - vis kitoks... Kaip kazkada kazkur internete skaiciau keistoka, idomu, bet ne visiskai taiklu Laynio balso apibudinima: "Angry angel"... Daug skaiciau, kad jis buvo labai geras zmogus, bei turejo gera ir subtilu humoro jausma... Po Laynio mirties J. Cantrell (AIC gitaristas) augina jo katina... (Cia tarp kitko - idomybes)...
Man patiko grupes sumanymas vel koncertuoti su nauju vokalu... Tiek kiek as skaiciau jie nenorejo vokalisto, kuris kopijuotu Laynio dainavimo manieras... (kiek zinau galvojo apie C. Cornell (Soundgarden)... Bet mano nuomone dabartinis AIC vokalistas smarkiai megina buti panasus i Layne'i, tiek dainavimo maniera, tiek elgesiu... Tai man nelabai patiko...

O seip manau, kad klausysiu Alice In Chains tiek dabar, tiek veliau, nes ju dainos sukelia ypatingus pojucius ir prisiminimus...

____________________
http://www.music.lt/23-as-Azuolas-grupe-4407.html
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tarja Turunen Tarja Turunen
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 169
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 430552