Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Depeche Mode" albumas "Sounds of the Universe" (2009 m.)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Gabux
2009 m. gegužės 11 d. 23:41:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal. Negaliu ginčytis.
Bet šiuo metu jis man nelimpa ir tiek.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 11 d. 23:33:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabux rašė:
LowLife rašė:
Gabux rašė:
nelabai man įstrigo šis albumas. Na, gal vienas kartas per mažai, reikės daugiau paklausyti, bet po pirmo nelabai sėkmingo karto, deja, nebus didelio entuziazmo.
"Wrong", žinoma, geriausias albumo kūrinys.
Dar klausomas 'Jezabel', 'Peace'.

Mano nuomone,muzikos įvertinimas pirmą kartą perklausius albumą,99% yra klaidingas...


Ok, jis buvo [beje, gana per prievartą] perklausytas 5 kartus ir.. nuomonė nepasikeitė, tik dar labiau subjuro. Šis DM albumas, mano galva, reklamos 'išliaupsintas' produktas, kuriame to senojo-gerojo DM skambesio - nei lašo. Išsikvepia? Gali būti, o taip ir atrodo.
Skaičiau nemažai recenzijų, daugumos jų autorių nuomonė sutampa su manąja: "Vienos dainos albumas", "Lažinamės, kad per koncertą niekas netrauyks naujo albumo dainų" ir t.t.
Aišku, kad 'pamišę DM fanai' objektyviai negalės vertinti, tad lai lieka kaip lieka. Bet po koncerto, įtariu, dėl vietos poreikio trinsiu tą albumą lauk, gal be minėtų "Wrong", "Peace" ir "Jezabel".
Turiu pažymėti,kad teisingas įvertinimas remiasi ne tik perklausų skaičiumi,bet ir laiko trukme tarp jų...Kad ir kiek kartų, šiuo metu klausytum albumą,negali žinoti kaip tavo nuomonė keisis po 5,ar 10 metų.Kaip Mamontovas minėjo,kad įvertinti objektyviai reikia 10 metų...

____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Atsakyti
Gabux
2009 m. gegužės 11 d. 23:09:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LowLife rašė:
Gabux rašė:
nelabai man įstrigo šis albumas. Na, gal vienas kartas per mažai, reikės daugiau paklausyti, bet po pirmo nelabai sėkmingo karto, deja, nebus didelio entuziazmo.
"Wrong", žinoma, geriausias albumo kūrinys.
Dar klausomas 'Jezabel', 'Peace'.

Mano nuomone,muzikos įvertinimas pirmą kartą perklausius albumą,99% yra klaidingas...


Ok, jis buvo [beje, gana per prievartą] perklausytas 5 kartus ir.. nuomonė nepasikeitė, tik dar labiau subjuro. Šis DM albumas, mano galva, reklamos 'išliaupsintas' produktas, kuriame to senojo-gerojo DM skambesio - nei lašo. Išsikvepia? Gali būti, o taip ir atrodo.
Skaičiau nemažai recenzijų, daugumos jų autorių nuomonė sutampa su manąja: "Vienos dainos albumas", "Lažinamės, kad per koncertą niekas netrauyks naujo albumo dainų" ir t.t.
Aišku, kad 'pamišę DM fanai' objektyviai negalės vertinti, tad lai lieka kaip lieka. Bet po koncerto, įtariu, dėl vietos poreikio trinsiu tą albumą lauk, gal be minėtų "Wrong", "Peace" ir "Jezabel".

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Gabux
2009 m. gegužės 8 d. 12:10:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Violator1982 rašė:
Pagaliau paaiškėjo turo setlistas : 1. Intro + In Chains
2. Wrong
3. Hole To Feed
4. Walking In My Shoes
5. It's No Good
6. A question of time
7. Precious
8. Fly On The Windscreen
9. Jezebel
10. A Question Of Lust
11. Come Back
12. Peace
13. In Your Room
14. I Feel You
15. In Sympathy
16. Enjoy The Silence
17. Never Let Me Down Again
18. Stripped
19. Master And Servant
20. Strangelove
21. Personal Jesus
22. Waiting For The Night (bare version)


[Mano pliusai:A Question Of Time,In Your Room,Stripped,Master and Servant.Minusai - Preciuos.Galėjo būti:World In My Eyes ir Policy Of Truth]


Spėju, LV tą patį repertuarą atliks.
Labai džiugu dėl Never Let Me Down Again ir šiaip neblogas.
Dar galėtų ir Policy Of Truth būti, Barrel of Gun, Only When i Loose myself, Little 15.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
SPECTER
2009 m. gegužės 7 d. 22:50:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
In sympathy be reikalo chebra idejo manyciau. Vietoj to world in my eyes geriau sueitu.

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
LoseControl
2009 m. gegužės 7 d. 20:59:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai keista, kad negros Policy Of Truth. Juk vistiek viena garsiausių jų dainų.

Atsakyti
Violator1982 (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 7 d. 20:12:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pagaliau paaiškėjo turo setlistas : 1. Intro + In Chains
2. Wrong
3. Hole To Feed
4. Walking In My Shoes
5. It's No Good
6. A question of time
7. Precious
8. Fly On The Windscreen
9. Jezebel
10. A Question Of Lust
11. Come Back
12. Peace
13. In Your Room
14. I Feel You
15. In Sympathy
16. Enjoy The Silence
17. Never Let Me Down Again
18. Stripped
19. Master And Servant
20. Strangelove
21. Personal Jesus
22. Waiting For The Night (bare version)


[Mano pliusai:A Question Of Time,In Your Room,Stripped,Master and Servant.Minusai - Preciuos.Galėjo būti:World In My Eyes ir Policy Of Truth]

____________________
Lietuva-Lietuviams Už Tėvynę.mp3
Atsakyti
Ji_Kvepuoja
2009 m. balandžio 10 d. 22:55:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ech.. perklausyta porą kartų taip nuoširdžiai ir pilnai. Nuo pirmos iki paskutinės dainos garsų. Ir galiu pasakyti, kad man šitas albumas pasirodė labai liūdnas. Tol kol klausiau, taip liūdna buvo. Kambarys prisipildė niūrios muzikos. Tas nėra blogai, nes man iš tikro patiko. Nesu labai labai didelė gerbėja ir prisipažinsiu tikrai nesu pažinusi visos D.M. muzikos kiek jos yra. Bet šitas albumas mano manymu yra tikrai labai labai geras ir vertas daug dėmesio.
Aišku, labai patiko Wrong.. Tikrai gera daina, ir nenuostabu, kad daugumai ji patinka. Taipogi kabino In Chains ir Perfect.
Velniai griebtų, labai laukiu koncerto!

____________________
Mano smegenys nėra erogeninė zona, taip kad prašyčiau man jų nepist.
Atsakyti
dingusi_kazkur
2009 m. balandžio 10 d. 06:51:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiuo metu bent jau labiausiai 'Wrong' ir patinka.
Geri lyricsai labai, kas iškart dėmesį atkreipė. Ir video įspūdį gerą padarė.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
Silentist
2009 m. balandžio 9 d. 23:10:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ou Kei
Nueisiu:
https://www.music.lt/Sounds-of-th...umas- 13431.html
ir grajinsiu.. grajinsiu

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
SPECTER
2009 m. balandžio 9 d. 22:42:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nespresk apie albumo is singlo. Albumas super, visos dainos skirtingos bet risasi tarpusavyje ir su likusia depechu kuryba, visos naujos bet neapleidziandios senuju grupes tradiciju, o vokalas Gahano kuo toliau tuo geresnis. Nu nieko geriau net ir nebegali noreti Aisku kad suteik sansa!

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
Silentist
2009 m. balandžio 9 d. 21:56:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeigu visas albumas yra ant tiek wrong, kaip ta daina wrong, tai blogai.
Gal tas ir atbaido, kad sutelkciau kantrybe ir klausyciau nauju kuriniu.
Jeigu vienok albumas pilnas tokiu dainu, kaip is praeito dvi - Suffer Well bei Precious, as suteiksiu ir sitam albumui sansa

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Arunazz
2009 m. balandžio 9 d. 18:00:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Geras albumas, tik iš pirmo pasiklausimo nesuprasite, paklausykit daugiau kartų ir atrasit šio albumo gilią mintį, nuostabą.Tikrai, kad įdomiai skamba, džiugu, kad stengiasi jie padaryti kažko nenumaldomo.;]][
nu joo

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
Crazyz
2009 m. balandžio 6 d. 19:01:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras albumas, tik iš pirmo pasiklausimo nesuprasite, paklausykit daugiau kartų ir atrasit šio albumo gilią mintį, nuostabą.Tikrai, kad įdomiai skamba, džiugu, kad stengiasi jie padaryti kažko nenumaldomo.;]]

Atsakyti
dingusi_kazkur
2009 m. balandžio 6 d. 17:06:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Čia ne kokia traleliūška, kur įsirausia į galvą ir neina iškrapštyti ilgai, o paskui išvis paismiršta, čia reikia po truputį susigyventi.
Kaip kažkas jau sakė, pirmas klausymas dažniausiai klaidingas būna. O šiuo atveju aš po pirmo praklausymo likau su labai menka nuomone. Kuo toliau, tuo labiau ryškėja vaizdas. Į gera. Akstinas laukti gegužės 27.

____________________
Aš Turbūt Dievas.
Atsakyti
SPECTER
2009 m. balandžio 6 d. 15:35:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsimenu kai pirma kart perklausiau Playing the Angel, likau smarkiai nusivyles. Galvojau 'jau depechai paseno'. Begant laikui, albumas pradejo pamazu patikti. Po kokiu puses metu Playing the angel tapo man megstamiausiu Depechu albumu
Taigi sikart daug atviriau perklausinejau naujaji albuma. is pirmo karto supratau kad tikrai geras albumas, nors kazkokio superinio ispudzio nepadare. Po dar keliu kartu jau pradejo kabinti kai reikiant!

favoritai: Wrong (nors pradeda jau atsibosti, visgi singlas), Fragile Tension, Little Soul, ir kazkodel ypac smarkiai uzkabino Miles Away.
Silpnos dainos mano manymu In Sympathy, Spacewalker, ir Perfect. Come Back kiek zinau 3 skirtingos versijos pasklido internete, taigi negaliu komentuoti, bet mano girdeta versija irgi silpna pasirode.

Siaip superinis albumas. Laikui begant gali but taps mano megstamiausiu

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
DefLeppard
2009 m. balandžio 1 d. 22:57:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Perklausius kartą albumas pasirodė neįdomus ir vienodas. Dabar kuo toliau klausau, tuo darosi nerealesnis. Niūriai 'veža'. Nebesulaukiu koncerto.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
Blackened
2009 m. balandžio 1 d. 21:06:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Po 8 perklausymų sprendžiu dilemą ar šis jų darbas man patiko ar... labai patiko. Įspūdį tikrai paliko, viena aišku. Ir jei jau norisi klausyti dar, ir dar, tai reiškia, jog tikrai gan įdomus ir vykęs darbas. Tiesa, po pirmojo perklausymo atrodė blankokas, o vos ne pusė dainų apskritai nepatiko. Bet pradėjus klausyti antrajį kartą nustebau, kiek naujo radau, ko nepastebėjau iš pradžių. Ir dabar didžioji dalis dainų skambėjo kone puikiai. O kuo toliau klausau tuo labiau kabina. neatrodo man šis albumas nei nuobodus, nei monotoniškas. Įdomus, stiprus, gilus, neįprastas darbas. Dabar taip jį apibūdinčiau. Pagirtini dainų tekstai, o ir pati muzika puikiai suėjo.
iš labiausiai įsiminusių ir patikusių dainų galiu paminėti In Chains, Hole to Feed, Little Soul, Come Back, Wrong, Perfect, Miles Away, Corrupt, Jezebel. Tos, kurių nepaminėjau, patiko, bet kol kas nelabai įsiminė.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
MrEko
2009 m. balandžio 1 d. 08:42:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patiko tik pirma daina ir "Wrong", kitu dainu nesupratau ...

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
LowLife (Užblokuotas)
2009 m. balandžio 1 d. 00:32:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabux rašė:
nelabai man įstrigo šis albumas. Na, gal vienas kartas per mažai, reikės daugiau paklausyti, bet po pirmo nelabai sėkmingo karto, deja, nebus didelio entuziazmo.
"Wrong", žinoma, geriausias albumo kūrinys.
Dar klausomas 'Jezabel', 'Peace'.

Mano nuomone,muzikos įvertinimas pirmą kartą perklausius albumą,99% yra klaidingas...

____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Doro Doro
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 1366
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 19401