Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2023 m. liepos 10 d. 20:05:40 2023-07-10 20:06:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano patirtys su The Police iki pat šiemet buvo gana paviršutinės. Atsitiktinėmis aplinkybėmis buvau girdėjęs vienas ar kitas palaidas dainas (daugiausia singlus), bet dabar turėjau gana linksmas porą savaičių, kai sėdau ant jų diskografijos. Tai įvyko po diskusijos apie „geriausią jums nepažįstamą grupę“ ir aš suvokiau, kad mano atveju The Police yra visai tinkamas variantas. Nes tos atskiros dainos, kurias buvau girdėjęs, man buvo palikusios labai teigiamus įspūdžius, bet niekada nežengiau didesnio žingsnio.

Tai šitą klaidą ištaisiau. Perklausiau visus 5 albumus ir dar krūvą nealbuminių dainų (singlų B pusių, bonus dainų, dainų iš filmų takelių). Susidariau įspūdį, kad The Police pradžioje mokėsi, kaip groti gerą roką, ir maždaug diskografijos pusiaukelėje tą aukso standartą, savo firminį skambesį, atrado, ir jį sėkmingiausiai realizavo jau tada, kai grupė braškėjo per siūles ir artėjo pabaiga, t.y. Synchronicity albume. Todėl ir mano albumų top5 visiškai sekantis chronologiją:

1. Synchronicity: 10/10

2. Ghost In The Machine: 9+/10 

3. Zenyatta Mondatta: 9/10 

4. Reggatta de Blanc: 8+/10

5. Outlandos d'Amour: 8–/10

Mėgstamiausios dainos: Wrapped Around Your Finger (Synchronicity), Invisible Sun (Ghost In The Machine), Shambelle (singlo B pusė, Ghost In The Machine sesijos), Spirits In The Material World (Ghost In The Machine), King of Pain (Synchronicity), When The World Is Running Down, You Make The Best Of What's Still Around (Zenyatta Mondatta).

Pačią grupę vertinsiu 9-etu (pradinėse stadijose ji buvo gana vidutiniška, 8-eto verta grupė, bet ji užaugo iki 10-uko vertos, labai skoningą muziką komponuojančios grupės). 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
einaras13
2023 m. liepos 10 d. 19:52:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

A taip... DeLaLiutishkuz su savo egzpertinėm įžvalgom strikes again. Paprastas new wave su trupučiu roko... šitoj frazėj tiek orelio yra. Kuo paprastas new wave skiriasi nuo nepaprasto? Ar buvo galima pasirinkti platesnę ir labiau nieko nepasakančią frazę nei „trupučiu roko“? O gal tamsta nurašėte music.lt profilyje uždėtus tag'us ir priėmėte už absoliutinę ir neginčijamą tiesą?

Čia reiktų pridėti, kad The Police egzistavo kaip tik tuo laiku, kai pankrokas transformavosi į new wave'ą. Jų vėlyvesnę kūrybą (nuo Zenyattos Mondattos) galima laikyti labiau surišta su new wave, tačiau ankstyvieji singlai, Outlandos d'Amour ir dalinai Reggatta de Blanc – vis dar stipriai pankroko judėjimo paveikti albumai. Galima ginčytis iki pamėlynavimo. 

Ir dar reiktų pridėti, kad The Police muzikoje, be 1) punk rock ir 2) new wave, mes girdime:

3) ska (Ghost In The Machine albume yra bent 5 dainos su ska elementais)

4) reggae (šitas leitmotyvas eina per visą grupės diskografiją)

5) world (Masoko Tanga, Tea In The Sahara)

6) jazz (Does Everyone Stare, Behind My Camel, Murder By Numbers)

7) pop rock (Don't Stand So Close To Me, Every Little Thing She Does Is Magic, Wrapped Around Your Finger)

8) synth rock (Spirits In The Material World, Invisible Sun, Darkness)

9) avant-garde rock (Peanuts, The Other Way Of Stopping, Mother)

 

Taip kad, sorry, bet tavo komentaras yra maksimaliai neteisingas. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
DeLaLiutishkuz
2015 m. gegužės 22 d. 13:55:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

punk rokas ? nieko panasaus cia nera. paprastas new wave su trupuciu roko


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
dadaopusnull
2014 m. lapkričio 4 d. 19:57:45 2014-11-04 19:58:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

pamenu, buvau prisijaukinęs seną būgnų komplektą "Amati", tai hi-hatas tikrai skambėdavo kaip čarlis )


Atsakyti
Alvydas1
2014 m. lapkričio 4 d. 19:02:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Police man yra intelektualus punk rokas su jazz elementais. Megau jų Synchronicity ir Ghost in the Machine. 80-tų pradžia, italai traukiasi, aukštyn kopia R.E.M., INXS, Sandra, o Police išsibarsto. Nuo 82 iki 85 mėgau būtent tokią muziką. Gerai tą pamenu, nes su Stingo Mėlynais Vėžliais ir užbaigiau. New Wave man atsibodo, nes Ac/DC, Dio , Metallica įžengė savo kaustytais batais.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Alvydas1
2014 m. lapkričio 4 d. 18:58:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvo laikai kai šis instrumentas vadinosi "čiarliu".

 


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
dadaopusnull
2014 m. lapkričio 4 d. 10:06:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Copeland`as hi-hat`o meistras


Atsakyti
rokys93
2013 m. sausio 23 d. 22:54:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puiki grupė !


Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 18 d. 19:48:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Eik, aš specialiai parašiau dar smailą ir kabutes. Juokauju.

Nagi supratau. Bet vistiek tau netinka ir taškas.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
RaptorJM
2009 m. gegužės 18 d. 16:48:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man visai patinka, arba tikrai nekliudo, The Police, kaip ir pačio Sting'o karjera.

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
LoseControl
2009 m. gegužės 18 d. 15:53:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eik, aš specialiai parašiau dar smailą ir kabutes. Juokauju.

Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 18 d. 07:28:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Shape of My Heart tai 'zjbs daina'

Kad ir juokais, būk žmogus, ir nerašyk metalisto ir kitų panašių, tipo atsakymus kaip "zjbs daina". Kažkaip iš tavęs nekaip atrodo
O Stingo balsas normalus. Ne pats geriausias, bet savotiškai man patinka. Tik tiek, kad pati muzika visiškai ne tai, ko man reikia.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. gegužės 18 d. 07:21:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stingo solo labiau užkabino nei grupė, labai gerą balsą turi žmogeliukas, dar reikėtų geriausius albumus jo perklausyti. Shape of My Heart tai 'zjbs daina'

Atsakyti
Deathcrush (Užblokuotas)
2009 m. gegužės 18 d. 00:41:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatink.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 17 d. 23:27:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
patinka man jie, gan senai jau pradejau klausyt ju, reiks vel paklausyt

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Blackened
2009 m. gegužės 17 d. 23:24:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nemėgstu jų. Kažkada buvau užsikabinus, bet dabar neklausau beveik. Nebent karts nuo karto vieną kitą labiau patikusią dainą, bet šiaip - ne man jų muzika. Apie "Every breath You take" vien išgirdus nupurto (na, gal perdedu, bet esmė tokia). Labai nemėgstu šios dainos.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
jasaz
2009 m. gegužės 17 d. 23:18:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip jums sita britu roko grupe? Jeigu dar nezinote kas tai per grupe, joje grojo Sting'as, grupes populeriausia ir zinomiausia daina ,,Every Breath You Take" (siulyciau paklausyt, jei dar neteko jos niekur isgirsti).

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Empire of the Sun Empire of the Sun
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 221
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 106386