Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
juozasp
2024 m. balandžio 19 d. 13:37:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Senokai klausiausi death metalo, bet uzkliuvo akims manasis Death albumas The Sound Perseverance ir ji perklausiau, lyg pirma karta!!!. Geras vokalas, o gitaru solo tokios afigenos, kad tiesiog uzburia.... 


Atsakyti
kaktusas2598
2012 m. vasario 27 d. 20:04:59 2012-02-27 20:05:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pati Tobuliausia Death Metal apraiška - tobuli rifai, solinė gitara, tekstai, vokalas - na, bent jau mano nuomone. Daugiau pradėjau jų klausyti, vos tik pradėjau gilintis į šį žanrą, ir kol kas nieko geresnio už juos negirdėjau, lyginti galiu nebent Morbid Angel (Altars of Madness), Atheist, CC gal dar Deicide, kitos man nė iš tolo neprilygsta Death. Vėlgi, čia tik mano nuomonė.


____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Dovilly
2011 m. rugpjūčio 25 d. 21:47:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie šitą grupę galėčiau atsiliept tik pačiais geriausiais žodžiais. Neabejotini mano favoritai tiek death stiliuje, tiek apskritai metale. Žinoma, aš neesu perklausius tonų kitų death metal stiliaus grupių, todėl nesijaučiu labai jau kompetetinga, bet kiek teko domėtis, kolkas nieko kas jiem prilygtų nesutikau.

Jazzyak47 rašė:

Manau net neverta gincytis kad techniskesnio ir geresnio gitaristo kaip Chuck Schuldiner death metal ( man asmeniskai aplamai visoje metal istorijoje) scenoje nebuvo ir kol kas nera.


Visiškai su šituo sutinku. Ir man velniškai gaila, kad toks talentingas žmogus, kaip Schuldiner'is mirė šitaip anksti. Neabejoju, kad per tuos dešimt metų, kurie praėjo nuo jo mirties, jis su grupe (ar tai Death, ar tai Control Denied) būtų sukūręs ne vieną puikų albumą.

____________________
man trūksta nežinia ko, kas sudarytas iš kažko, kas neturi vardo.
Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 20 d. 20:16:48 2011-01-20 20:17:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dar grupė The Chasm, išleidę yra 7 albumus ir 6 iš jų galima death metal klasika laikyt.
Grupė daugiausia ant rifų orientuojasi (išskyrus albumą Deathcult for Eternity: The Triumph - čia daugiausia orientuota į atmosferą).
Paskutinis albumas turi geriausią būgnijimą jų diskografijoj

Atsakyti
Jazzyak47
2011 m. sausio 20 d. 20:06:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Desecration87 rašė:
Esi klausęs grupės ATROCITY - "Todessehnsucht" albumą? Va ten tai rhythm section!

a ten tie vokieciai kur Death "Archangel" coveri irase buvo... kazkada turejau ju irasa kasetejepries daugybe metu, bet tas buvo labai senai...nelabai atsimenu as ju. Reiketu praklausyti vel kada susiradus

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 20 d. 18:52:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esi klausęs grupės ATROCITY - "Todessehnsucht" albumą? Va ten tai rhythm section!

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 20 d. 18:50:17 2011-01-20 18:53:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Death nuo 91 m tuo ir veze kada ten grojo auksciausios kokybes muzikantai ir nebuvo jokiu silpnu vietu...iki tol 88 ir 90 albumuose stabde bugnai ir bosas o paskui viskas super idealiai padaryta, ritmo sekcija, gitaros, solo, melodijos, et nu ka ten ir kalbeti klasika amziams liekanti metalo istorijoje."

Ritmo skyrium man kažkuo neįprastu jie nepasižymi... Gal reiks kokį jų albumą greitu laiku prasukt...

Atsakyti
Jazzyak47
2011 m. sausio 20 d. 18:31:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na del skonio nesigincyjama. As nesakau kad man Anata nepatiko, bet sorry su Death jie man nelyginami. Death nuo 91 m tuo ir veze kada ten grojo auksciausios kokybes muzikantai ir nebuvo jokiu silpnu vietu...iki tol 88 ir 90 albumuose stabde bugnai ir bosas o paskui viskas super idealiai padaryta, ritmo sekcija, gitaros, solo, melodijos, et nu ka ten ir kalbeti klasika amziams liekanti metalo istorijoje.
Demigod is aprasymo atrodo ispudingai bet tas gabalas man nieko nenustebino, reikes visa albuma kada nors praklausyti.

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 20 d. 16:31:40 2011-01-20 17:38:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
...

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 20 d. 16:29:37 2011-01-20 17:38:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jazzyak47 rašė:
Desecration87 rašė:
Pavyzdys
Grupė Anata https://www.youtube.com/watch?v=1ksiYPr21 Wc

https://www.youtube.com/watch?v=_e_XYowIz Ec
Vien jau riff'ais ir lead gitara lenkia Death dešimtmečiais

arba DEMIGOD: https://www.youtube.com/watch?v=w...featu re=related


Ok, paklausiau as tuos gabalus ir dar keleta Anata kuriniu. Galiu sutikti kad groja techniskai ir idomiai, man patiko kad jie daznai naudoja skirtingas gitaru ir boso partijas, taip vadinamas kontraatakas, jauciasi ir melodingumas ir geras atlikimo lygis. BET kad jie prilygtu ar lenktu Death... sorry nesutinku... pradedant nuo 91 m. DEATH grojo zymiai techniskesni irkurybiskesni bugnininka ( Anatos bembacius kala greta,i sumusa kruvas natu bet jokio orignalumo ar kurybiskumo tokio kaip pas Hoglan ar Reinert ten net nekvepia ir po puses dainos pradeda jau nervuoti tas dvigubas stuksenimas per solini ar per altus. ), soluotes net neverta lygint is kur tu istraukei kad lenkia DEATH, net salia neguli as pasakyciau. Paimk tokia daina kaip Crystal Mountain ir ten toje dainoje vienoje ir daugiau geru rifu ir bugnu ir soluociu negu tuose abiejuose Anatos kuriniuose. Siaip bendram vaizde man jie gan patiko, manau kad reikes pora albumu isigyti paklausymui ir pastudijavimui nors man jie gan panasus i Decapitated.
Demigod - is vis nesuprantu ka tu ten matai, juos lygint su Death tai net ranka nekyla. Sorry.
Tu gal būgnininkas? Kažkaip kai kalbam apie albumus visur būgnus į pirmą eilę iškiši, nors 100 X svarbiau ir pagrindinis telkinys yra gitaros. Death soliakų su Anata soliakais aš iš vis nelyginau, bet riffais, gitaros kompozicijomis ir melodijomis, etc. Anata lenkia Death sausai.


Anata - The Conductor's Departure albume yra daugiau gerų rifų ir melodijų negu keliuose Death kartu paėmus, ir Anata gabalai Anata gitarų atžvilgiu įvairesni ir susukti, Death palyginus atrodo tiesmukiškai.

Ir Anata yra 100 X geriau negu Decapited.

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 20 d. 16:19:47 2011-01-20 16:20:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Demigod - is vis nesuprantu ka tu ten matai, juos lygint su Death tai net ranka nekyla. Sorry. "
Man tai čia greičiau atvirkštinis variantas

Siūlau apžvalgą apie jų pirmą albumą paskaityt, ens pats taip gerai nepasakyčiau:

https://www.ipix.lt/images/26501588.jpg

Atsakyti
Jazzyak47
2011 m. sausio 20 d. 06:19:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Desecration87 rašė:
Pavyzdys
Grupė Anata https://www.youtube.com/watch?v=1ksiYPr21 Wc

https://www.youtube.com/watch?v=_e_XYowIz Ec
Vien jau riff'ais ir lead gitara lenkia Death dešimtmečiais

arba DEMIGOD: https://www.youtube.com/watch?v=w...featu re=related


Ok, paklausiau as tuos gabalus ir dar keleta Anata kuriniu. Galiu sutikti kad groja techniskai ir idomiai, man patiko kad jie daznai naudoja skirtingas gitaru ir boso partijas, taip vadinamas kontraatakas, jauciasi ir melodingumas ir geras atlikimo lygis. BET kad jie prilygtu ar lenktu Death... sorry nesutinku... pradedant nuo 91 m. DEATH grojo zymiai techniskesni irkurybiskesni bugnininka ( Anatos bembacius kala greta,i sumusa kruvas natu bet jokio orignalumo ar kurybiskumo tokio kaip pas Hoglan ar Reinert ten net nekvepia ir po puses dainos pradeda jau nervuoti tas dvigubas stuksenimas per solini ar per altus. ), soluotes net neverta lygint is kur tu istraukei kad lenkia DEATH, net salia neguli as pasakyciau. Paimk tokia daina kaip Crystal Mountain ir ten toje dainoje vienoje ir daugiau geru rifu ir bugnu ir soluociu negu tuose abiejuose Anatos kuriniuose. Siaip bendram vaizde man jie gan patiko, manau kad reikes pora albumu isigyti paklausymui ir pastudijavimui nors man jie gan panasus i Decapitated.
Demigod - is vis nesuprantu ka tu ten matai, juos lygint su Death tai net ranka nekyla. Sorry.

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 18 d. 10:34:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jazzyak47 rašė:
Tai paprasyk administracijos kad ikeltu tas geresnes grupes cia, paklausysim
Tai kam čia kažką prašyt, kad įkeltų - neaišku ar įkels, o jei ir įkels, tai kiek reikės laukt...
Galėčiau numest nuoruodų į Youtube, bet bloga garso kokybė ten gadina klausimasi.
Jei reikia tai galiu rekomendacijų vėliau į PM atsiūst, kad čia ne į temą per daug nespamint.

Atsakyti
Jazzyak47
2011 m. sausio 18 d. 02:27:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai paprasyk administracijos kad ikeltu tas geresnes grupes cia, paklausysim

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 18 d. 02:18:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jazzyak47 rašė:
O kaimynai Vader ir Decapitated paciam nepatinka? as laikyciau a.a. Vytek vienu geriausiu death metal bugninku po 2000m.

Nėra blogos grupės, bet yra tonos geresnių, todėl neklausau.

Atsakyti
Jazzyak47
2011 m. sausio 18 d. 02:08:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O kaimynai Vader ir Decapitated paciam nepatinka? as laikyciau a.a. Vytek vienu geriausiu death metal bugninku po 2000m.

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 18 d. 02:01:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bloodbath yra awful.

Atsakyti
Desecration87
2011 m. sausio 18 d. 02:00:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tokie sudaryti sąrašai yra kvailystė. Tne pagal apklaustų žmonių kiekį ar populiarumą, etc.
Six Feet Under = blogiausia defo grupė kada nors
Suffocation ir Morbid Angel geriausios grupės ten, nu dar Death, bet asmeniškai jie nelabai imponuoja.

Atsakyti
Jazzyak47
2011 m. sausio 18 d. 01:57:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pvz JAV populiarios AOL radio programos DEATH METAL klausytoju apklausos metu sudarytas populiariausiu Death metal grupiu desimtukas: Ar as su juo sutinku? Su pirma vieta taip! Daugiau manau labai nugrybauta. Bet velgi kiek zmoniu tiek nuomoniu

https://www.aolradioblog.com/2009...th-me tal-bands/

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


BT BT
6,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 138
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 77421