Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dainų konkursas "Eurovizija"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678 ... 27
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kalipse
2011 m. vasario 12 d. 23:25:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Po 2ro pusfinalio,as tiesiog visiskai neturiu ka ir pasakyti.... O kaip jus?

Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 6 d. 11:51:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ir tegu važiuoja. Negi gaila. Kai vėl liksim pirmi nuo galo, tai... Man atrodo, komisija čia ne šiaip sau sudaryta - kas jau kas, bet jie itin rimtai "vertina situaciją". Šiaip, aišku, į viską reikėtųžiūrėt kaip į cirką ir kaip cirkui ruoštis, bet komisija viską vertina kitaip. Na bet dabar bent jau aš žiūriu ir žiūrėsiu dėl komisijos komentarų - kaip blogai ar gerai tas ar anas... O po to bus dar smagiau klausyt Užkuraičio - va, ir vėl likome už borto... (šypsausi piktdžiugiška šypsena) O jei Sashukas važiuotų - Dimos vardas dar nieko nereiškia...

Atsakyti
MsCopa
2011 m. vasario 6 d. 11:42:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutonė rašė:
Bet mirsiu iš juoko, jei ir vėl ji liks antra
Tai kaip ji gali likt antra, jei sprendžia komisija? Jei žiūrovai spręstų, tai tikrai niekur ji nevažiuotų Man tai asmeniškai tas pats, kas važiuos, visa šita eurovizijos atranka baisiau nei baisu, saviveikla ir tiek.


Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 6 d. 11:39:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MsCopa rašė:
Ko jūs čia nervuojatės, taigi jau aišku, kad važiuos Čivilytės padruškė Ščiogolevaitė Acipalaiduokit ir mėgaukitės reginiu

Bet mirsiu iš juoko, jei ir vėl ji liks antra

Atsakyti
MsCopa
2011 m. vasario 6 d. 11:34:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kalipse rašė:
MsCopa rašė:
Ko jūs čia nervuojatės, taigi jau aišku, kad važiuos Čivilytės padruškė Ščiogolevaitė Acipalaiduokit ir mėgaukitės reginiu

O tai ji dalyvauja?????????
Nu man rodos kad taip, ir neva labai puikų pasirodymą ruošia, tai čia jau jai paruošta laimėti, ne veltui komisija šiais metais ir rinks nugalėtoją iš trijų geriausių


Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 6 d. 11:27:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MsCopa rašė:
Ko jūs čia nervuojatės, taigi jau aišku, kad važiuos Čivilytės padruškė Ščiogolevaitė Acipalaiduokit ir mėgaukitės reginiu

O tai ji dalyvauja?????????

Atsakyti
MsCopa
2011 m. vasario 6 d. 11:25:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ko jūs čia nervuojatės, taigi jau aišku, kad važiuos Čivilytės padruškė Ščiogolevaitė Acipalaiduokit ir mėgaukitės reginiu

Atsakyti
kalipse
2011 m. vasario 6 d. 10:51:50 2011-02-06 10:52:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na jau zinot,as likau visiskai be komentaru...Kokio bieso vel tas Sasha isejo i Finala??????? Uz tai,kad per pasirodyma pastovejo ant kubu?????????? Nei dainos grozio, nieko........ Dziaugiuosi,kad bent jau ta Monika,kur buvo daina: Days go by , pateko.Ji man patiko. Va Urte,tikrai buvo milijona kartu vertesne,nei tas Sasha.Pamaciau,ir ir is karto pasakiau sau mintyse:Va jei Urte issiustume i Diuseldorfa,tai tikrai neapsijuoktume. Indepedet,nieko nesakau...Idomus pasirodymas. Monika ir Urte,buvo verciausios finalo mano nuomone.Dziugu,bent uz monika,kad ji isejo.Pikta,del Sashos,kad vel bando nesamoninga daina ibrukt....Ir komisija ja giria....Nu,o apie komisija,tai patylesim....

Atsakyti
Rutonė
2011 m. vasario 6 d. 00:02:36 2011-02-06 00:03:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man turbūt labiausiai nepatiko tie, kuriuos komisija labiausiai išgyrė. Ir dar pagalvojau - jei komisija turės galingesnį balsą už publikos, tai tikrai visada vilksimės uodegoj, nes jei joje bus Čivilytė.... Neturiu prieš ją nieko kaip atlikėją, bet kaip eurovizinio skonio žinovė, tai atsiprašau..... O tie "nepriklausomi" tai visai neeuroviziniai, visai.... ką jie grojo, neprisiminiau vos baigė. Nu kokio velnio tam konkursui bandom išlaužt kažką giiiiliai prasminga ir muzikaliai tobula? Va Urtė Šilagalytė su Stano gabaliuku, visi pripažino, kad tikrai eurovizinis kūrinys - va toks va būtų pats tas. Patinka-nepatinka, tenka pataikaut eurovizinei beskonybei, jei laimėt, oi, atsiprašau - jei pastebėti norim būt...

Atsakyti
Cukinija
2011 m. vasario 5 d. 23:46:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Na, kaip pirmieji Eurovizijos dalyviai Lietuvos atrankoje?
Iš šiandienos, tai tik tie The Independent paliko kažkokį teigiamą įspūdį, nors pati jų muzika kažkur girdėta, nuplagijuota, kas čia žino.

Visa kita kažkoks absurdas.

Man lygiai toks pats įspūdis. Na, bet pastebėjau, kad pirmame ture visad silpnesnės dainos būna, tad lauksim kitų laidų

Atsakyti
Justee
2011 m. vasario 5 d. 23:42:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As neziurejau eurovizijos, maciau tik dainu iskarpas, tai ka galiu pasakyti mums bus pravalas, jei bent viena is sio pusfinalio dainu pateks....
Regis , jei neklystu vel sasha song pateko i finala, nesamone tris kart is eiles ir dar su tokiom dainom atsiprasant..
Ai ner cia ko ir plestis ir taip aisku, kad nieko gero nebus mum ir siais metais.

Atsakyti
Crazyz
2011 m. vasario 5 d. 23:27:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, kaip pirmieji Eurovizijos dalyviai Lietuvos atrankoje?
Iš šiandienos, tai tik tie The Independent paliko kažkokį teigiamą įspūdį, nors pati jų muzika kažkur girdėta, nuplagijuota, kas čia žino.

Visa kita kažkoks absurdas.

Atsakyti
Sahja
2010 m. lapkričio 21 d. 16:10:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vaikų eurovizijos 2010m.-Baltarusijoje,mano mėgstamiausi ;

1.-Gruzija -nerealus pasirodymas...

2-4 - Baltarusija,Latvija,Serbija,
5.-Belgija
6-7-Nyderlandai,Makedonija,
8-9-Švedija,Rusija,
10-11- Moldova,Malta
12-14-Lietuva,Armėnija,Ukraina.....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Sahja
2010 m. liepos 16 d. 14:50:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Serbas man atrodė,kaip manekenas iš parduotuvės,ir daina nei patiko,nei nepatiko,bet dabar,praėjus,kiek laiko,tai sakau,kad daina yra, net labai gera...Ir išvis 2010 metų eurovizija,nuostabi,jei ankščiau siūlydavo pirkti CD ar DVD,su eurovizinėm dainom,tai galvodavau,neapsimoka,bet dabar apsivertė viskas....

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Inetutea
2010 m. liepos 12 d. 14:31:23 2011-02-01 22:26:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvo daug graziu dainu,norejau ,kad turkai laimetu,tikiuosi siais metais bus dar geresniu dainu.

Atsakyti
kinomane
2010 m. liepos 9 d. 11:57:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pamenu , kad Serbija labai juokinga man buvo ; D

Atsakyti
Corvus
2010 m. liepos 9 d. 11:52:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eurovizija man neturi prasmės. Tik šiaip įdomu pasižiūrėt. Lena man labai nepatiko asmeniškai... Favoritų neturėjau šiemet..

____________________
Sakyk, kas pavogė mano šešėlį?
Atsakyti
----RaSyT----
2010 m. birželio 25 d. 18:01:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man sejs metais Turkija labai patiko (maNga-we could be the same) <3

____________________
---RaSyT---
Atsakyti
Crazyz
2010 m. gegužės 20 d. 22:37:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Problematique rašė:
Crazyz rašė:
Kiek girdėjaU, Danų nebloga daina ;]

O man ji kaip tik 'be ryšio'. : /

palyginus su kitomis, tai man ji atrodo viena iš geriausių pop'sinių dainų šiemet Eurovizijoje, nors visų dar negirdėjau normaliai

Atsakyti
Problematique
2010 m. gegužės 20 d. 21:57:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
Kiek girdėjaU, Danų nebloga daina ;]

O man ji kaip tik 'be ryšio'. : /

Atsakyti
Puslapiai: 12345678 ... 27
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Tarja Turunen Tarja Turunen
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 170
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 428987