Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dainų konkursas "Eurovizija"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234567891011 ... 27
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Lumme
2008 m. sausio 13 d. 16:38:19 2013-06-19 22:46:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

mhm, Jeronimas gerai atrodė, matosi, žmogus aprangą pasirinko ir išvaizdą turi reprezentacinę, tik dainos neatsimenu visiškai, nei melodijos, nei teksto, išskyrus puikų vokalą. 


Atsakyti
giedriaINblack
2008 m. sausio 13 d. 16:05:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
Jeronimas fantastikai pasirodė, mano lyderis jau aiškus.

Jeronimas?? Jeronimas Milius?? Tas Jeronimas? Iš SB??

Eina šikt.

____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
Atsakyti
lacunacoil
2008 m. sausio 13 d. 14:24:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeronimas fantastikai pasirodė, mano lyderis jau aiškus.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Rutonė
2008 m. sausio 13 d. 13:32:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na ir kokie įspūdžiai po pirmojo koncerto? Savo nuomonę kol kas pasilaikysiu tik sau, nes nieko labai gero pasakyt negaliu.

Atsakyti
Rutonė
2008 m. sausio 3 d. 18:55:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tingiu kažkaip..... Teko girdėt, kad mūsų atlikėjai laaaaabaaaaiiiii pasyvūs, užtat nepaprastai aktyvūs užsieniečiai. Nemažai tokių šalių, kurios Eurovizijoj šiemet nedalyvaus, pavyzdžiui, Italija, mielai sutiktų mums pagelbėt. Bet lyg taisyklės neleidžia ar kas.... Sakau, tingiu domėtis, kol nieko per radiją ar TV neišgirdau konkrečiau. O šiaip.... Viskas apie euroviziją pas mus https://www.eurovizija.lt

Atsakyti
erdnija
2008 m. sausio 3 d. 18:29:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EEEEEE!!! Kaip laukiu 2008 Eurovizijos!!! Gal kas pradėjo ja domėtis?

____________________
Rašykim lietuviškai.
Atsakyti
Smashing
2007 m. gegužės 18 d. 21:11:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man vengrai labiausiai :> lyg ir paprasta daina, bet tikrai ne prasta. Super balsas :>

Atsakyti
KAtine
2007 m. gegužės 17 d. 21:36:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai švedai ir prancūzai labiausiai patiko. labai orginalūs. gruzija ir bulgarija irgi gerai. o ukraina - tai kažinau, mane gąsdina tas serdučka

Atsakyti
kickass
2007 m. gegužės 14 d. 11:52:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
braliukas ir man patiko. patiko dar yassu maria. be to geriau verka butu laimejus negu serbe.

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
VictimOfADown
2007 m. gegužės 13 d. 22:36:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ai beje man ir patiko tas „10 point to braliukas lithuania“

____________________
...Keista, bet įsimylėjau savo depresiją... Mylėjau ją, nes man atrodė, kad tik ją ir teturiu. Prozako karta.
Atsakyti
VictimOfADown
2007 m. gegužės 13 d. 22:34:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Serbai tai man net labai nepatiko..
Tiesą sakant, šeis metais nieko nemačiau, kas man itin paiktų...
Net nežinojau už ką balsuočiau..
O lietuvių pasirodymas man buvo pernelyg monotoniškas, nors tie šešėliai ir gražiai atrodė, o vokalistė gerai sudainavo...

____________________
...Keista, bet įsimylėjau savo depresiją... Mylėjau ją, nes man atrodė, kad tik ją ir teturiu. Prozako karta.
Atsakyti
biankas
2007 m. gegužės 13 d. 22:28:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ta serbu daina tai isvis be rysio buvo nei vyras nei moteris ten dainavo lieva daina buvo o seip lietuviai padare ka galejo...

Atsakyti
lacunacoil
2007 m. gegužės 13 d. 22:11:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bufuuu> matysim mes dalyvausim juk pusfinalyje, iškritimu niuo 2004 metu nebėra

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
lacunacoil
2007 m. gegužės 13 d. 22:10:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai linksmai dar niekad nežiūrėjau, didelioj draugų kompanijoj... žodž šūdas aukščiausio lygio tokios š eurovizijos nebuvo dar bet prikolu tai daug visi šaukė už Kolduna ir ukraina o latvių pranešėjas ištaškė iki ašarų

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
green_moon
2007 m. gegužės 13 d. 19:03:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil rašė:
galėjo rinkt bet ka svarbu ne rūta nes tai net nedaina tai baisiausia ką esu girdėjas baisiau net už kokia yva...gerai dėdė sakė jei būtu jei išrinkę butu galima pilietybės atsisakyt..buvau kaip viusad už aiste bet 4fun manau gėdos nepadarys

o as visiskai nepritariu! man is tu triju kaip tik, prasciausiai atrode 4fun... o Rutos daina butu visai isipaisius i siu metu eurovizija! gal nebutu geros vietos paemusi, bet nemnaau kad butu likus 21!!!!

o del 4fun pasirodymo, tai man tas ale seseliu teatras nepaliko jokio ispudzio..tiek sneketa, tiek girta... tikejaus didesnio ispudzio. ir kaip visada po prastos vietos yra sakoma "kalti ne mes, o technika" ar siaip koks panasus sudas!
bet man patiko Latviu "10 points to broliukas Lithuania" DD gerai ten jie pavare!D


____________________
Yes, I’m a Disney princess, thanks for asking.
Atsakyti
bufuuuuu
2007 m. gegužės 13 d. 18:44:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turejo nugaleti Ukraina ,ji padare tirkai gera sou,daina buvo taipogi linksma ir tikrai daugelis ja atsimins. saunuoliai braliukai LATVIAI ir Airiai,nubalsavo nors uz mus buvo juokinga kai estai rusam 12balu skyre- grynas lindimas i viena vieta del nugaletoju-nu nzn,man tirkai nepatiko ir nesuzavejo nekiek tos moters ( is pradziu teko pasvarstyti ar moteris ar bernas) daina. Gal jei zinociau zodzius,butu lengviau spresti.Man patiko Vokieciu daina. Rusai siemet kazkokias kalytes atsiunte-nu nieko visai
musu pasirodymas..
manau per daug niekas ir nenusimine nes buvo aisku kad su tokia daina europos nepribloksi.
man asmeniskai niekada ta daina nepatiko ir nepatinka.gal ir buvo idomi ideja su seseliu teatru bet ji nieko nesuzavejo.Dar nelabai gerai susikloste pasirodymo eile.nes pries mus bulgarai(lygtais) dainavo irgi leta daina. nematysim kitamet EV ir bus maziau nervu

____________________
this coud be heaven, for everyone..
Atsakyti
violin
2007 m. gegužės 13 d. 18:16:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vienintele daina kuria is vakar pamenu tai Dancing Lasha Tumbai Kitos gan vienodos.

Atsakyti
k_b
2007 m. gegužės 13 d. 17:19:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O tu pagalvok ką parašei. Tas pats kas sakytų va čia buvo viena didelė Rusijos valstybė, o ko čia tos nereikšmingos šūdvalstyvės prie baltijos jūros atsiskyrė? Kaip į tai reaguotum? Jie irgi nori būti laisvi ir nepriklausomi... taip kad...

dunc_lover rašė:
Tai aišku ble, buvo viena Jugoslovija ir viskas buvo tvarkoj, o dbr susikladė ir 20 mažų ir nereiškmingų šūdvalstybių


____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
dunc_lover
2007 m. gegužės 13 d. 16:57:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai aišku ble, buvo viena Jugoslovija ir viskas buvo tvarkoj, o dbr susikladė ir 20 mažų ir nereiškmingų šūdvalstybių

Atsakyti
playa
2007 m. gegužės 13 d. 16:51:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man patiko Rumunijos daina apie meilę. Smagiai paklausiau.

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti
Puslapiai: 1234567891011 ... 27
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Atalyja Atalyja
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3128
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 171709