Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
tamsiai_baltas
2005 m. vasario 1 d. 22:06:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vienu zodziu jie ira apsisaukeliai tik gaila kad mazai kas apie tai zino

____________________
sendog
Atsakyti
DILER
2005 m. sausio 24 d. 18:09:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
2 KIESHA:
Patikek, daug buvo normaliu, klausimu, bet matyt xebra nusprende nepersitemti ir atsakinejo tik i lievus klausimus mano klausimo, pvz cia irgi nera, o jis buvo visai ne durnas

____________________
Gyvenu tam kad gyvenčiau, o ne tam kad egzistuočiau! :O)
Atsakyti
Mozuza
2005 m. sausio 24 d. 11:44:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as ir uzdaviau klaisima tik nepamenu koki
bleeea...bet kazko pakele nuotajka sitas sh.....
peace\/

____________________
Nebeliko nieko kas man buvo tikra! Paskendau tame kas anksciau atrode pilka..!
Atsakyti
KiRiKi
2005 m. sausio 23 d. 19:05:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kazkokie ne tokie

____________________
i need love
Atsakyti
Kesha
2005 m. sausio 23 d. 16:37:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Karoce paskutiniai skiedalai... Ble gaila seniai nesilankiau music.lt tai buciau ir as uzdaves koky klausima. Bet netikiu, kad nei vienas nesugebejo uzhduot normalaus klausimo, o gal JBC tik y lievus klausimus ir atsakinejo... nu nzn, bet visas shitas meshlas kury ka tik perskaichiau tai buwo didziausias laiko gaishimas, bet ne delt to kad JBC shuda male, o del to, kad shudini klausimai buwo... o gal but tokie buwo pasirinkti neatsitiktinai...

____________________
[img]http://www.freewebs.com/attaris/2pcsmk.bmp[/img] Roll that shit...Light that shit...Smoke that shit
Atsakyti
M_ergicka
2005 m. sausio 22 d. 15:22:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesamone

____________________
...
Atsakyti
biankas
2005 m. sausio 22 d. 12:04:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
molei jie yra

Atsakyti
martyyyna
2005 m. sausio 21 d. 19:27:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pasakyciau - per daug pasikele...

____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
Atsakyti
ONYXiuke
2005 m. sausio 21 d. 19:00:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
klausimaj taj duxishki o jie maladec abxuraj geraj atsake:0 man patiko..prajuokino..resp

____________________
Draugai ateina ir iseina ,o priesai lieka
Atsakyti
Material_Heart
2005 m. sausio 21 d. 16:54:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
perskaiciau gal puse, blin va kodel ju tokie dainu zodziai...
viskas aiksu atsakineja i tokia galybe klausimu ir nebelieka jiem vargsam laiko kada pagalvot ka dainuoja

____________________
gyvenau pasulyje kurio nesupratau. tai buvo baisiau uz kosmara.
Atsakyti
moshke
2005 m. sausio 20 d. 23:31:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ir vel y mana klawsima neatsake.. arba praziopsojaw, nes lb skajtyt neydomu buwa... kad jie ma bishky.. hmzhmz)~ bet neesme, visokiu buna visokiu rejkia, anyway, juk joo toj dajnoj syjonelis tj gi.. ohoho! kokia prasme.. ehhh.. reperiai...
ejnu basanaviciaus gatve, visos sexualios mergos ziuri y mane, DUMBLAS! as irgi repere~

____________________
vienintele ir nepakartojama...:P~
Atsakyti
RINO
2005 m. sausio 20 d. 21:59:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na "4 elementai" ar "link to.." buvo geresni.. Epizodai kas kokie vejai.. gal tik 3 gabalai normalus

Atsakyti
Miimi
2005 m. sausio 20 d. 18:41:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ale dauk cia klausimeliu i domu kaip jiem neatsibodo atsakinet

____________________
[url][/url]
Atsakyti
cool_blondine
2005 m. sausio 19 d. 18:17:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
G_t, geraska tu veiksi su tuo CD?bet kokie jie atsilike, netgi nezino Minedoo sexas 2-oj vietoj...turbut pirmoje vietoje kvepavimas...

____________________
AS graziausia!!!
Atsakyti
Mantux
2005 m. sausio 19 d. 17:36:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neishspausdino normalaus klausimo, pox kad vos ne pirmas uzdaviau )) Nu ir px, vistiek ju neklausaw. Sweikinimai laimėjusiems

____________________
[URL=http://www.imageshack.us][IMG]http://img188.exs.cx/img188/9607/mx2ik.gif[/IMG][/URL] [color=darkblue]DigitallSky...
Atsakyti
g_massif
2005 m. sausio 19 d. 12:38:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
normaliu klausimu tik 20% gal... for real, geda man uzh tai, kad mazhvaikiai chia uzhdavineja klausimus tik noredami prizo, o ne noredami kazhka suzhinoti.. sugalvok tu idiotishkesni klausima, nei "kodel grojat hiphopa, o ne popsa?"...

Atsakyti

2005 m. sausio 18 d. 23:09:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
no blin būtu atsake į mano klausimus,turbūt nebūtų jiems išėja 2 žodžiais į juos atsakyt, na bet jie pasirinko trumpesnį kelią ir gerai, na nelaimėjau to cd tai reikės nusipirkt artimiausioj krautuvėj ir išvis tikiuosi kad albumas geras nors ir nebeprimins man tų nerupestingų Mergyčių 2000 bet viskas progresuoja.Nesenai lyginau sindikato 1albuma su alchemija(prisiverčiau kažkada) tai matosi progresas,nors aišku visur yra savų pliusu savų minusų kaip ir čia... vietoje, muzikoje, kurią jie daro, kažkaip gerbiu juos labiau (ir šeip jie man labiau patinka) negu kokius Shmekla ir Vaiper bei Kitokie MC (kurie man atrodo gadina visą vaizdą hh LT)

Atsakyti
Gothic_thuG
2005 m. sausio 18 d. 21:32:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Chi i jie atske i visus mano klausimus, na gal i viena kita neatsake bet tai mane nustebino. Labiausiai nustebau, kad buvo idetas mano klausimas apie Mineda ir apie tai ar mano brolis liks gyvas Siauliuose.

Atsakyti
something_spesha
2005 m. sausio 18 d. 17:54:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tas music pop tai daug klausimu uzdawe ;]]

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
alamanda
2005 m. sausio 18 d. 16:39:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal ir nelabai cia korektiska tokius klausimus uzdavineti, bet ka jus veiksit su tais albumais? as tai jusu vieroj turbut ispardavima surengciau, arba veltui atiduociau, kad tik kuo greiciau atiskratyti...

____________________
Be yourself by yourself
Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gary Numan Gary Numan
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 787
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 165719