Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

2009 m. "MTV" filmų apdovanojimai

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Cirska
2009 m. birželio 11 d. 21:13:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vat kas geriausiai ir profesionaliausiai dirbo tai vedėjas, gerą šou parodė J. Carrey. Dėl Twilight'o tai tiesa. Nėra jis nei geriausias filmas nei ką. Knyga yra daug geriau parašyta, nei buvo parodyta filme. Pagal idėją, filmo direktorė pakeitė visą filmo ėsmę, palyginus filmą su knyga. Gal nors vienu procentu New Moon'as bus geresnis..

____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
Atsakyti
Blackened
2009 m. birželio 8 d. 00:30:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors visiškai nesigilinau į tuos MTV apdovanojimus (abejoju ar verta), bet manau jog būtų buvę naivu tikėtis, kad tasai Twilight'as negaus apdovanojimo. Alpsta dėl šitos seilės daug žmonių. Suprantama - lengva, neįpareigojanti kapstytis giliau, kas be ko, lėkšta meilės istorija ir neva gražuolis aktoriukas - populiarumas garantuotas. Asmeniškai nesuprantu dėl ko taip visi eina iš proto dėl šio filmo. Nemačiau ten jokios minties, visiškai nieko. Jeigu filmas jau tituluojamas geriausiu, tai manau turėtų ir atitinkamą įspūdį palikti, tokį, kad galvoje peržiūrėjus jį pasiliktų bent kažkas. Nenuostabu - greitas maistas. Apie knygas, pagal kurias statytas filmas, pasakyti nieko negaliu. neskaičiau, bet ir netraukia. Kažkodėl nujaučiu, kad betikslis laiko gaišimas būtų.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. birželio 7 d. 23:53:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš nesakiau kad jis labaiu komercinis. Jis tampa labiau komercinis dėl lėkštumo. Seilionė, kaip kai kas sako.

Atsakyti
Dead_soul
2009 m. birželio 7 d. 13:43:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lose control>> db nešnekam gera komedija ar ne(bo man irgi patiko), bet get smart tokia pat komercija kaip ir twilightas ir vien dėl to, kad ten debilės amerikietės myža į kelnes vien išgirdusios filmo pavadinimą nereiškia, kad jis tampa labiau komercinis nei get smart. nemanai?

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
lacunacoil
2009 m. birželio 7 d. 13:32:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dead_soul rašė:
lacunacoil> ta prasme? twilight toks?

jop

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
LoseControl
2009 m. birželio 7 d. 13:11:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yes man iš dalies yra š, bet Get Smart yra tikrai gera komedija.
O MTV tai aišku komercija.

Atsakyti
Dead_soul
2009 m. birželio 7 d. 13:06:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl>> ha ha o mtv turbūt ne komercija? DD ir tavo visi get smartai su yes menas tas pats šūdas kas ir twilightas. Slėptis po pernykščiais lapais tau

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
Firestarter
2009 m. birželio 7 d. 11:50:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
twix rašė:
Ai prisižvengiau iš vedėjo.Dar geras buvo opener prajuokino

Čia galit jį ( ir visą MTVMA ) pažiūrėt :

https://www.mtv.com/videos/misc/3...html# id=1611658
pritariu. Tie vedejo klipai pribaige mane o del twillight tai man ten .... gal mergos bachuriuka isimylejo ir prabalsavo uz ji
o tas angelas kur eminemui sikna atkiso tai taip ziauriai galvojau ten ta angela pakirst tie Gangers


____________________
2 nesekmes - tik pradzia
Atsakyti
LoseControl
2009 m. birželio 7 d. 11:20:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dead_soul rašė:
lacunacoil> ta prasme? twilight toks?

Taip, lėkštas, komercinis, tipinis holivudinis.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. birželio 7 d. 11:18:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaubas siaubas. Twillight geriausias filmas??? Nesąmonė. Durni apdovanojimai kaip visad. Bent jau laimėjo Yes Man (nors aš būčiau davęs Get Smart'ui).

Atsakyti
twix
2009 m. birželio 7 d. 00:14:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ai prisižvengiau iš vedėjo.Dar geras buvo opener prajuokino

Čia galit jį ( ir visą MTVMA ) pažiūrėt :

https://www.mtv.com/videos/misc/3...html# id=1611658

Atsakyti
Dead_soul
2009 m. birželio 6 d. 22:10:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lacunacoil> ta prasme? twilight toks?

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
lacunacoil
2009 m. birželio 6 d. 22:04:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dead_soul rašė:
crazyz>> eik tu tiktais ;ooo fainas twilighaitas;o pažiūrėk aš irgi tokią nuomonė buvau susidarius, nes mano klasiokės ten alpo dėl jo, to bahūro fotkės pas visas telefonuose, pastoviai diskutuoja... tai tik pries kokias 2 sav pažiūrėjau... afigienas nu gal ne an tiek, kad kažkokio loho fotkes dėčiaus ant tel - bet fainas

Žiūrėjau ir Tik Mtv gali pripažinti Coca Colini ir Mcdonaldini filmą geriausiu

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Dead_soul
2009 m. birželio 6 d. 20:38:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
crazyz>> eik tu tiktais ;ooo fainas twilighaitas;o pažiūrėk aš irgi tokią nuomonė buvau susidarius, nes mano klasiokės ten alpo dėl jo, to bahūro fotkės pas visas telefonuose, pastoviai diskutuoja... tai tik pries kokias 2 sav pažiūrėjau... afigienas nu gal ne an tiek, kad kažkokio loho fotkes dėčiaus ant tel - bet fainas

____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
Crazyz
2009 m. birželio 6 d. 20:21:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsilikęs tu nuo Pasaulio ar kaip?Apie Eminemą jau tiek diskusijų buvo, kad jau net nebeįdomu.

O šiaip apie kitus nugalėtojus kaip Twillight, nemačiau to filmo ir nuomonės dar nesusidariau, bet matoasi, kad jau kokią Mtv muziką skleidžia,o filmų awardai ne kiek negeresni

Atsakyti
Firestarter
2009 m. birželio 6 d. 19:42:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ka galvojate apie ta angeliuka kur Eminem'ui prie veido sikna atkiso

____________________
2 nesekmes - tik pradzia
Atsakyti
Firestarter
2009 m. birželio 6 d. 19:42:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką manote apie 2009 2009 MTV Movie Awards?

____________________
2 nesekmes - tik pradzia
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Axl Rose Axl Rose
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1125
  Iš viso užsiregistravę: 73341
  Naujausias narys: fetmsaxgno
  Šiandien apsilankė: 303408