Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ko vertos music.lt recenzijos? Pasvarstykim

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
be_inis
2009 m. liepos 8 d. 06:55:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
... ir gal be recenziju audito is admin'u. Music'e ir taip daug garbage kuri diena is dienos sen bei ten metosi, taip kad turint viska kruvoje bent jau postumis matysis.
Pastovi kritika rasanciajam daug geresne alternatyva nei laiko gaisimas tikrinant verte isleisti visus siuos perliukus i music lobyna ...

Atsakyti
be_inis
2009 m. liepos 8 d. 06:50:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeles rasei:
Ir dar vienas svarbus punktas: nebūtina aklai aprašinėti kiekvienos albumo dainos! Albumas - tai dainų visuma. Ir būtent tos visumos, albumo, kaip muzikinio vieneto aprašymo aš labiausiai pasigendu music.lt recenzijose. Tai, kad aprašai atskirai kiekvieną iš 11 albumo dainų nereiškia, kad apie albumą pasakei viską.

O as matau recenzija nagrinejant daina po daina kaip galimybe, galbut tai ne originaliausias dalykas, bet atlikus tai saziningai, galutinis rezultatas yra skaitytinas reikalas.
Nagrinejant albuma kaip vieneta nelengviausia uzduotis. Cia atsargiai. Nes tai labai lengvai virsta nuomones iskisinejimu, savotiska propaganda, kad ir labai mazame lygyje. Bet teisingai pateikus tokios recenzijos pataiko tiesiai i desimtuka ir po ju tikrai norisi pazindintis.

Atsakyti
be_inis
2009 m. liepos 8 d. 06:39:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
arieli, pa liubam, zuikuciai tratinasi, jeigu tau neaisku.
Cia gi ne maximos maiselius stampuoti bandoma, o muzika aprasineti.

O del rasymo formatavimo ar sukisimo i reminima. Cia ne 12-oko egzamino uzduotis. Reikalas daugmaz susijes su veikla is idejos. Jos nera - ciubaba, arielisko produkto stumimas prasideda. Tai tiesiogiai siejasi su recenziju darymu, jeigu rasantysis suinteresuotas pristatyti muzikos albuma, bet neturi specifinio paruosimo tam atlikti, vistiek gali gerbtinai tai padaryti.
Ir tikrai nereikia kaskart Donelacio Metu rasyti. Jeigu ruosiesi tuom uzsiimti, patarciau neuzsimoti rasyti didelio rasinio, su patirties neturejimu, tai bus tik didelis nesusipratimas.
Gan lengvai viskas pasidaro kai tu gan tiesiogiai uzsiimi pristatinejimu (taikoma tikrai kazkam naujo, MJ ar Led Zeppelin albumams kiek kitokie standartai esti), tereikia ieskoti kabliuku ant kuriu patys uzkibote.
Tikrai nesunku paprasciausiai atrasti informacijos apie irasa ir padaryti kazka tokio "Ar zinojote kad jie ....".

O jeigu kazkas jauciasi galintis vertinti irasa, cia jau su kiekvienu albumu skirtinga istorija:
- Zanro pazinimas, bent teorinis, ivairios kilmes (vargu ar atsiras Rolling Stones, 15 metu patirti turintis korespondentas , bet tarkim lunatikas su iPodu 24/7 tiks)
- Nepradekite isnagrineti ale uzkastu metaforu, uztenka nurodyti krypti, visa kita kaip zinia subjektyvu ir su kiekvieno tiesa atrodo vis kitaip.
- Betkokios technines albumo detales yra 100% welcome, cia yra auksas, bet kaip dazniausiai buna - retenybe. Naudokites tik pripazintais saltiniais.
Bet gandai irgi idomus .
- Turekite galvoje berasydami kazka rimto, jus supazindinate individa su nauju atlikeju, ne parduodate (cia labai turiu galvoje Arieli). Juk galu gale svarbu ne tavo aprasymas, o pats kurinys.

Cia tiek bandymo patarti.

O kas liecia music.lt pozicija siuo klausymu. Zmones, cia jusu kiemas, iveskite diktatura, kad nekistu muilo i sikna. Bukite kritiskesni, ir demesingi, taip uzauginsime daugiau music addict'u, taip ir pakelsime visa ko kertele.

*drama*

Atsakyti
Dilgele
2009 m. liepos 7 d. 23:34:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nelabai gražiai iš mano pusės skambės, bet bent dalį to, ką norėčiau pasakyti, pasakė be_inis.
Ir problema ne tik recenzijose, problema — visame music.lt. Galime pakalbėti apie vartotojus. Pasiūla kol kas atitinka paklausą. Manau, kad ir pats atkreipei dėmesį į diskusijas ir matei, kokie komentarai sudaro daugumą. Ir keliems iš tos daugumos iš vis įdomios recenzijos, t.y. jie ją perskaito ir įvertina be išankstinio nusistatymo apie atlikėją/muzikos stilių, turi bent menką norą praplėsti savo muzikinį akiratį ir ieško kažko naujo? Štai čia ir susiduriame su bėda, kad tie, kurie galbūt norėtų ir galėtų parašyti bent jau vidutinę recenziją, to nedaro dėl vartotojų-skaitytojų.

Galime daryti išvadas, kad music.lt galimybės tiesiogiai priklauso nuo narių poreikių. Tad dabar turime du variantus — laukti, kol pasikeis vartotojų kontingentas ir pagal tai koreguoti music.lt arba koreguoti music.lt ir tokiu būdu tikėtis, jog su laiku pasikeis ir vartotojų kontingentas. Priimtinenis, logiškesnis ir visaip kitaip geresnis, aišku, atrodo antras variantas.

Puslapis jau žengė kelis žingsnius geresnės kokybės link, reikia tą pripažinti. Dar vienas žingsnis — tokia diskusija, kurioje, deja deja, mano anksčiau įvardinti vartotojai (pavadinčiau juos parazituojančiais, bet gal negalima?) savo nuomonės tikrai nepareikš. Tikrai norėčiau, kad per laiką šis puslapis „užaugtų“ tiek albumų ir singlų recenzijų, tiek naujienų, tiek diskusijų kokybės prasme. Bet vien norėti, kaip žinia, neužtenka, o pradžia ir būna pati sunkiausia.

Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2009 m. liepos 7 d. 23:11:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu galvoj liubam rasyti ir gauti gerus pazymius, tai reiskia galim ir neklause gerai recenzijas parasyti. nors as asmeniskai nelabai megstu albumus klausyti, todel daugiausia singlus ir tepristatineju

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
LoseControl
2009 m. liepos 7 d. 22:37:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nes mokykloj buvot verčiami, o čia, jei rašai savo noru, tai rašyk argumentuotai.

Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2009 m. liepos 7 d. 22:25:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mokykloj tai rašydavom interpretacijas ar recenzijas net neskaite knygu...

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti

2009 m. liepos 7 d. 22:08:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ar įsivaizduoji filmo aprašymą, mačius 30 iš 90 minučių? Rašyti apie albumą perklausius trečdalį dainų turėtų neleisti savigarba.

Skirstyti į tris grupes - sveikintina idėja. Tačiau geriau tai darytų skaitytojai patys, o ne administratoriai.

Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2009 m. liepos 7 d. 21:45:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Manau music.lt užtenka recenzijų, kurias žmonės gali rašyti vien remdamiesi savo nuomone ir duokdie perklausę bent trečdalį albumo dainų. Kam reikalinga rinktis kitą informaciją? Už tai jug niekas nemoka.
Aš galiu pasiūlyt tik vieną variantą: adminai galėtų įvertint pažymėt recenziją trim punktais: šiaip sau, mėgėjiška, profesionali ar kažkas panašaus. Manau į tris pogrūpius suskirstyti adminams nebūtų sunku.

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti

2009 m. liepos 7 d. 21:30:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rutone, dėkui už išsamų komentarą.

Tiesą sakant, tavo bandymai aprašyti naująjį A-ha albumą visai vykę. Niekas nereikalauja profesionalumo ar specifinių muzikologinių žinių. Užtenka bendro supratimo apie muziką ir šiokio tokio gilinimosi į tai, apie ką rašai.

Užsiminei apie geros albumo recenzijos kriterijus. Mano supratimu jie yra tokie:

* Išsamus konteksto aprašymas (kokiomis aplinkybėmis albumas įrašytas, kelintas jis grupės diskografijoje, kuo skiriasi nuo kitų ir pan.)
* Vaizdinga kalba (Mokykloje nuolat kalamos į galvą literatūrinės raiškos priemonės. Muzikos aprašymai yra ta vieta, kur juos galima naudoti į valias)
* Įdomios autoriaus įžvalgos (tam reikia gilesnių žinių apie aprašomą albumą ir atlikėją)
* Argumentuotas subjektyvumas (nieko bloga, jei tu recenzijoje subjektyviai parašai, kad albumas yra nieko vertas. Tik su viena sąlyga - jei sugebi tą teiginį argumentuoti).

Ir dar vienas svarbus punktas: nebūtina aklai aprašinėti kiekvienos albumo dainos! Albumas - tai dainų visuma. Ir būtent tos visumos, albumo, kaip muzikinio vieneto aprašymo aš labiausiai pasigendu music.lt recenzijose. Tai, kad aprašai atskirai kiekvieną iš 11 albumo dainų nereiškia, kad apie albumą pasakei viską.

Prašei gerų lietuviškų recenzijų pavyzdžių. Galiu pasiūlyti štai ką:

Damien Rice - 9 (Ore.lt)

Pradžiai - viena nuoroda, nes daugiau vis tiek daug kam tingisi skaityti.

Atsakyti
Rutonė
2009 m. liepos 7 d. 20:19:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
Galbūt išeitis būtų leisti rašyti visiems, bet ne visus patvirtinti - administratoriai, vadovaudamiesi sveiku protu (taip, ne pats geriausias kriterijus, bet kartais nėra kur trauktis) nuspręstų, kurie tekstai verti publikavimo, o kurie ne. Tuomet nukentėtų kiekybė, bet bent jau atsirastų kokybė. Nes dabar geros recenzijos (tokių tikrai yra) nugrimzta.

Palauk palauk... Mūsų, adminų filtrą turėtų praeit (arba ne) recenzijos, kurių, tiesą sakant, nelabai žinom, kaip rašyt. Na gerai, pradedu rašyt recenziją (tiesa, to niekada nedariau, ar kada darysiu - nežinau). Viskas, ką galiu pasirinkt, yra atlikėjas, jo singlas/albumas ir tai, ką galiu įvertint: muzika (hmmm, aš neturiu muzikinio išsilavinimo, mano vertinimas bus patinka-nepatinka; patinka - 6-10, nepatinka - 1-5 balai); tekstas (naa.... reikia laaabai gerai anglų/vokiečių/prancūzų/rusų/.... kalbą suprast, žinot, ką kuris žodžių junginys reiškia (o toli gražu ne viską galima suprast tiesiogine prasme). Čia vėlgi pasireikš vertinimas pagal patinka-nepatinka, nes vienam gal myliu-noriu negaliu stiliaus tekstukas bus poezijos viršūnė (nors labai abejoju), kito galbūt netenkins ir giliai filosofinis tektas... Atlikimas. Na ir vėl - nemanau, kad neprofesionalas, neturintis specifinių žinių, galėtų atlikimą įvertint teisingai. Galiausiai originalumas. O, leiskit paklaust, kas tai yr ir su kuo tai valgoma? Kriterijai pateikti, bet... na nė vieno negalima vertint kitaip nei patinka-nepatinka, neturint bent menkiausio supratimo, apie ką mes čia... Kitas dalykas - recenzija yra kaip ir įvertinimas, taigi vien žodžių junginys "objektyvus vertinimas" yra nesąmonė, nes kiekvienas vertinimas yra subjektyvus. Ir pagaliau, prie to paties. Juk recenziją rašys to atlikėjo fanai, tai kaip galima tikėtis blogo įvertinimo? O juk toli gražu albumas/singlas gali nebūt tiek vertas, kiek recenzentas jį išgirs.

Reziumuoju, ką čia tiek daug primaliau. Jei norime profesionalių recenzijų - kviekimės profesionalus (Darių Užkuraitį, Andrių Mamontovą, Povilą Meškėlą, na, kad ir Zitą Kelmickaitę, ........), jei norime, kad music'o lankytojai išmoktų rašyt geras recenzijas, mano nuomone, reikia pateikt bent minimalų recenzijos rašymo planą (kaip kad mokykloj turėjom rašinių rašymo planus/schemas). O dabar - kriterijų vertinimas 10 balų sistemoje ir liekis kiek nori ir ką nori.... Niekada mokykloj nemėgau rašinių laisva tema, nes gali pilstyt iš tuščio į kiaurą ir nieko nepasakyt (ne visada, žinoma). Tas pat ir čia. Manau, kažkokių gairių reikia.

Na, pvz., aš, kaip a-ha gerbėja, ką galiu parašyt apie naująjį albumą. Taip, ok, viskas, kas žinoma (arba gali būt surasta) visiems - Foot of the Mountain. Išleidimo metai - 2009, dainų skaičius albume - 10. Malonu, kad po šitiekos metų grupė grįžo beveik prie to paties skambesio, kokiu ir pradėjo savo karjerą, tik jis kiek gilesnis, sudėtingesnis, sunkesnis, .... Na, tarkim, panašiai... Man tai neatrodo profesionalu, tai yra tik mano nuomonė, tai man patinka, kad grupė grįžo prie seno skambesio, kitiems gal tai peilis.... O ką apie dainas galiu pasakyt? Na nesunku tiek turint rankose albumą pasiimt lankstinuką, tiek atsiverst čia, music'e dainų tekstus. O kas toliau? Vėlgi žinau, kad kiekvienas iš trijulės turi savitą rašymo stilių ir kiekvienas yra savaip savotiškas ir savotiškas keistuolis (pvz., Morteno tekstai gal ir nėra giliai filosofiniai, bet nėra ir banaliukai, kaip viena mano ex-kolegė pasakytų. Tačiau kai kur yra tokių keistenybių (gal labiau taikytina jo soliniam darbui); bene aiškiausi ir suprantamiausi Magne's tekstai. Žemiški, pakankamai pramingi ir ne super filosofiniai; su Paul'o tekstais man visada buvo problemiška - dainos gražios, bet tekstų suprast nelabai eina...).

Hopeless rašė:
Mano klausimas: kodėl taip yra? Ar todėl, kad music.lt recenzijas rašo jauni ir mažai ką apie šį žanrą išmanantys vartotojai? O gal esmė tame, kad jiems nėra iš ko mokytis, nes gerų albumų recenzijų lietuvių kalba yra labai nedaug?
Žinai, ką atsakysiu? Ogi abu kartus atsakyma bus "TAIP". Na, bent jau antrasis "TAIP" galėtų būt ir su išlygomis - juk tikrai lietuvių kalba recenzijų yra, tik reikia arba jas susirast, arba pateikt čia music'e kaip pavyzdžius, iš kurių vartotojai galėtų mokytis.

Atsakyti
be_inis
2009 m. liepos 7 d. 14:50:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galimybe parodyti ir gauti, gerbtina albumo aprasyma, priklauso nuo poreikio.

Daugeliui music.lt vartotoju uztenka tokiu review kurias cia randame. Cia tik susireiksmines arielis jauciasi virtai .

O rimtesnis demesys is rimtesniu zmoniu norinciu rasyti rimciau atrodancias review gali buti paskatintas tik sio saito valdytoju. Labai akivaizdu kad galutine vizija sio saito pakibusi ir laikosi ant vartotoju srauto o ne ant kazko kito. Kaip gali rasyti ka nors rimto, kai tik kas desimtas nori ir gali parasyti komentara ilgesni nei trys zodziai, vienas is ju keiksmazodis ir kiseneje metosi sviezias pasas.
As bent jau nekisiu nagu i tokia publika

Atsakyti
lacunacoil
2009 m. liepos 7 d. 14:49:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Arieli, kad ir kaipo nemėgstu tavo arogancijos ,pasikėlimo ir savimeilės, manau, kad tau tai tikrai reiktų palikti teisę rašyti.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2009 m. liepos 7 d. 14:36:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tu nori pasiekti to, kad net Ariel Cancer Dies čia nepraeitų atrankos...

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti

2009 m. liepos 7 d. 14:13:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galbūt išeitis būtų leisti rašyti visiems, bet ne visus patvirtinti - administratoriai, vadovaudamiesi sveiku protu (taip, ne pats geriausias kriterijus, bet kartais nėra kur trauktis) nuspręstų, kurie tekstai verti publikavimo, o kurie ne. Tuomet nukentėtų kiekybė, bet bent jau atsirastų kokybė. Nes dabar geros recenzijos (tokių tikrai yra) nugrimzta.

Atsakyti
lacunacoil
2009 m. liepos 7 d. 14:01:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš kažkada rašiau kažkuriam adminui apie tai, jog:

1. Recenzijas galėtų rašyti tik atrinkti žmonės, o ne bet kas.
2. Kad būtų galima rašyti apie bet ką o ne tik apie grupes kurios yra musice. Čia būtų į naudą todėl, kad rašytų apie grynai albumą,o ne kažkoks 14 metų fanas pamato savo mėgstamą grupę čia, surašo eilės tvarka jų dainas ir apibūdina, ir mano, jog aprašė recenziją.


Nors kažkada žiauriai kovojau kad čia atsirastų recenzijos pats nerašau, nes jos čia nėra aukšto lygio ir kažkoks keistas jų pateikimas.

____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti

2009 m. liepos 7 d. 13:41:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apsidžiaugiau, kai po didžiojo music.lt atnaujinimo portale atsirado recenzijų skiltis. Šis žanras Lietuvos viešojoje erdvėje buvo merdintis ir aptinkamas tik viename kitame interneto portale ar tinklarašty. Atrodė, jog music.lt gali būti ta vieta, kuri šią nišą nors kiek užpildys: juk tai populiariausias Lietuvos muzikos tinklalapis, turintis begalę vartotojų.

Tačiau tai, ką matau dabar, labai liūdina: visų pirma, recenzijų yra maža, visų antra, didžioji dalis jų yra rašliavos žmonių, visiškai neįvaldžiusių kalbos vartojimo, ką jau kalbėti apie recenzijos, kaip žanro ypatumus.

Keletas pavienų minčių, iš tų 'recenzijų'

Man patiko šis naujas darbas. Visų pirma – labai gerai pasirinktas dainų eiliškumas. Antra – taikliai pasirinktas singlas. Pavadinimas irgi įdomus.
Ar tikrai dainų eiliškumas ir pavadinimas yra pagrindiniai albumo gerumo kriterijai? Beje, kuo tas pavadinimas įdomus? Argumentų nėra.

Silver and Cold, kartais tituluojama, kaip viena iš geriausių AFI dainų, suskamba ketvirta.
Koks skirtumas, kelinta ji suskamba. Jei tai viena geriausių AFI dainų, įrodyk tai skaitytojui.

Apibendrinant, man tikrai patiko šis albumas, nors niekada nebuvau Beyonce fanas. Maloniai nustebino.
Tai galėtų būti forumo komentaro pabaiga, bet ne recenzijos. Jei jau rašai savo nuomonę, ją reikia pagrįsti!

<...>

Ilgiau pasiknaisiojus būtų galima atskirą 'auksinių recenzijų minčių' skiltį sukurti, bet nenoriu visus rašytojus išdėti į šuns dienas.

Šaunu, kad žmonės bando tai daryti, tačiau sekas tikrai prastai - maža įdomių įžvalgų, skaitytojui naujos informacijos ir, svarbiausia, argumentavimo.

Mano klausimas: kodėl taip yra? Ar todėl, kad music.lt recenzijas rašo jauni ir mažai ką apie šį žanrą išmanantys vartotojai? O gal esmė tame, kad jiems nėra iš ko mokytis, nes gerų albumų recenzijų lietuvių kalba yra labai nedaug?

O gal recenzijų kokybė nėra problema, ir ji užkliūna tik man vienam?

Parašykit ką manot.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Velnio Akmuo / Devil Stone Velnio Akmuo / Devil Stone
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 786
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 123511