Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kas geriau: 2Pac ar Eminem

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
twiezzy
2009 m. rugsėjo 11 d. 21:09:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nera ka cia lyginti. Eminemas gyvas... Jei 2pacas butu cia, eminemas butu zalias pries ji. Manau, kad ir 2paco muzika butu pasikeitusi neatpazistamai jei jis kurtu iki siu dienu.

Galima butu paliginti nesenai isleistus cd eminemo [Relapse] ir jay-z [Blueprint3] jie pakankamai skirtingi kad turetu savus pliusus ir minusus

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 11 d. 17:54:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Nesikabinėk, normali tema, abu labai populiarūs reperiai, jei ne populiariausi... Iš tavųjų tik Jay-Z tegalėjo prilygti..

Visiskai pritariu Jay z gerai

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. rugsėjo 11 d. 16:56:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nesikabinėk, normali tema, abu labai populiarūs reperiai, jei ne populiariausi... Iš tavųjų tik Jay-Z tegalėjo prilygti..

Atsakyti
gintuks77
2009 m. rugsėjo 10 d. 22:53:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eminem daug kartu geriau nei 2Pac, jo muzika labiau is sirdies ir specifinis jo repavimas. Nors tiesa sakant siu atlikeju muzikos klausausi ne per daugiausiai. Asmeniskai geriausia Eminem daina - Loose yourself, geriausia 2Pac daina - California love.

____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
KingRoach
2009 m. rugsėjo 10 d. 22:43:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Moliugeli, juk yra pilna gyvu rap`o legendu, panasiu pagal laikmeti, statusa ir stiliu, pagaliau kiek idomiu nauju dissu, kad ir Jay-z su The Game. Jeigu apie Em`a, tai matei M.Carey naujausia klipa? ir paklausyk internete jau skraido eminemo atsakymas siaip nieko neturiu pries tavo tema, bet cia nera ka diskutuoti, tiksliau beprasmiska

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 10 d. 22:29:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
KingRoach rašė:
nemanau, kad logiska lyginti skirtingo laikmecio talentus, ypac kai vieno apskritai nera truputeli kopustgalviska tema

O ka geresnio pasiulytum kopustgalvi ?

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
KingRoach
2009 m. rugsėjo 10 d. 22:20:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nemanau, kad logiska lyginti skirtingo laikmecio talentus, ypac kai vieno apskritai nera truputeli kopustgalviska tema

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
montimer
2009 m. rugsėjo 10 d. 19:39:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Eminemas... Mano vaikystės mėgiamiausias . Eminemo man patinka tik pirmi 2 albumai (Slim Shady LP ir Marshall Mathers LP). Dar eminem show yra keletas neblogų dainų. Tekstai humoristiniai ir melancholiški - idomus derinys. Tekstai juokingi, but in a good way. Taip, bytai jo geri (muzika gera kaip repui) - ypač senojoj kuryboj (eg. Role Model, Just Don't Give A Fuck). O naujų dainų daugiausia popsiški (eg. Just Lose It). Nuo Encore albumo jis man nebeidomus pasidarė, klausau tik dėl senienos.

Atsakyti
thatsme
2009 m. rugsėjo 10 d. 19:21:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kiek teko klausytis 2Pac tai nepatiko ne viena daina, o Eminemo yra keletas neblogu dainu, taigi as uz Eminema.

Atsakyti
Justee
2009 m. rugsėjo 10 d. 19:10:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aisku ,, kad 2Pc =) Eminemo is vis neklausau,, kazkaip man jo muzika nekelia jokio noro jo klausytis

Atsakyti
LoseControl
2009 m. rugsėjo 10 d. 18:39:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš apie Eminemą, man jo tekstai juokingi, ta prasme su humoru, ir man tai patinka. Aš žinau, kad siaubingas popsas, bet tai mano vaikystės pats pirmas padorus atlikėjas. Ir naujuosiuose yra labai gerų, 'senovinių' dainų. Bet jo man dainos kažkaip tiesiog rimtesnės kai kurios, o Tupaco kur rimtos, tai tokios nusaldintos, kaip koks Ghetto Gospel.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 10 d. 18:36:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Ir jo daugelis tekstų man labai juokingi.

Pvz? o Eminemo dabar nauji albumai seip vien popsas beveik

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. rugsėjo 10 d. 18:34:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir jo daugelis tekstų man labai juokingi.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. rugsėjo 10 d. 18:26:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labai patinka Eminemas, nes jo bytai manęs neknisa. Man tiesiog Tupaco nepatinka. Dar, repuoja apie visai skirtingas problemas, Tupacas apie juodaodžių, o Eminemas apie savas, ir kartais kitas, globalias. Mane Eminemo lyricsai kažkaip labiau įtikina, labiau supykdo, l;abaiu sugraudina, o Tupacas turi nemažai popsinių dainų (nors nesakau, kad Eminemas neturi).. Iš esmės tai Eminemo tie du geriausi man geresni negu koks All Eyez On Me ir t.t.

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. rugsėjo 10 d. 18:18:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai va matau, kad yra tema Antis vs Foje, tai galvoju kodel nesukurus kazko su repu, pvz 2pac vs Eminem, cia rasykit savo nuomones apie juos ir, kuris pagasl jus geresnis, man tai 2Pac, nes Gangster man labiau repas patinka

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Alphaville Alphaville
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 145
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 219070