Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Metallica Lietuvoje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
montimer
2009 m. gruodžio 5 d. 22:45:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gyvenčiau Vilniuje ar arčiau kur nors - tai butinai, juk mano mėgstamiausia grupė galima sakyti.

Atsakyti
eqliux
2009 m. gruodžio 4 d. 16:54:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jau turiu turiu turiu bilietuką!

teko persigandus visokiais aplinkiniais keliais ieškot gerų žmonių, kurie būtų tais Tiketos klubo nariais ir padėtų tuos bilietus įsigyt, nes visiškai mirtinai buvau pražiopsojus tą faktą, kad jie klubo nariams parduoda bilietus anksčiau...

Tiesą sakant, manau, kad tas sprendimas vieniems pradėt pardavinėt bilietus savaite anksčiau nei kitiems yra absoliučiai absurdiškas. Tuo labiau, kad tai yra mitalika, kurią pamatyt nori pusė Lietuvos, o jei kainos būtų mažesnės - tikrai norėtų ir dar daugiau

----
warhammer, kažkoks keistas man tavo mąstymas. tu ką, nori, kad jie su Master Of Puppets tourint'ų, kai ką tik naują albumą išleido? Grupės daro turnė, kad pareklamuotų savo naujausius darbus, galų gale jiems patiem mirtinai atsibosta nuolat grot tuos pačius gabalus per koncertus, ką jau kalbėt apie tuos, be kurių tie koncertai tampa kone neįsivaizduojami... Aš suprantu, kad naujovės neretai atrodo baisus dalykas, bet teks priprast prie to, kad bet kuriame koncerte daugiausiai skambės naujausiųjų kūrinių - bet kuriuo atveju. Galų gale Metallica toli gražu ne baisiausias variantas, yra ne viena grupė ar dainininkas, kurie IŠVIS negroja vienų ar kitų albumų kūrinių per koncertus, kai kurie dėl vienų ar kitų priežasčių (dažniausiai - asmeninių) išbraukia išvis praktiškai visą savo ankstyvąją kūrybą, nepaisant to, kad žiūrovai visai mielai tų dainų paklausytų. Ir ką? Ir nieko.

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gruodžio 4 d. 14:49:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As imsiu !!! Varysiu!!

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Naktinizzz
2009 m. gruodžio 4 d. 13:58:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Nestresuokit, netikiu, kad iškart išpirks. Pirmiausia, čia Lietuva, nėra TIEK daug žmonių. Antra, nėra pinigų, o bilietai tikrai brangūs..


O Būtų pinigų tai ir aš paimčiau.

O tu zinai,kad bilietus padalino trim Baltijos salym (Estijai,Latvijai ir Lietuvai) ?

____________________
Jei tavo ranka verčia tave nusidėti - nukirsk ją, geriau rojui gyventi be vienos rankos, negu pragare degti visu kūnu.
Atsakyti
LoseControl
2009 m. gruodžio 4 d. 12:17:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nestresuokit, netikiu, kad iškart išpirks. Pirmiausia, čia Lietuva, nėra TIEK daug žmonių. Antra, nėra pinigų, o bilietai tikrai brangūs..


O Būtų pinigų tai ir aš paimčiau.

Atsakyti
Lycanthropy
2009 m. gruodžio 4 d. 09:16:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nutle rašė:
jau 2 dienos kaip bilietus pardavineja. kazi, visus bilietus pardave, ar dar liko kiek?

Kadangi dabar dar tik tiketos klubo nariams pardavinėja tai tikrai dar daug bilietų yra likę,nors kai prasidėjo pirkimas atrodė,kad belekiek išpirks nes tiketa nuo kokios septintos vakaro buvo visiškai numirusi. Nuo gruodžio 7 vsi jau galės pirkti.
Aš savo jau tuiru (happy dance)
Nervas šiek tiek ima,kad didžioji dalis bus dainos iš naujo albumo kuris man nelabai patinka,bet vis tiek nebūčiau tokios progos metallica pamatyt praleidus

Atsakyti
nutle
2009 m. gruodžio 4 d. 00:00:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jau 2 dienos kaip bilietus pardavineja. kazi, visus bilietus pardave, ar dar liko kiek?

____________________
Screw you guys... I'm going home!
Atsakyti
Stripped
2009 m. gruodžio 3 d. 21:34:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
warhammer rašė:
Dar vienas dalykas, mažinantis apsimokėjimą varyt MEtallicos koncą yra, kad 70 % gabalų bus iš jų naujo albumų (kažkur setlistą mačiau), bo tai naujo albumo turas.

Jeigu tamstai neįtinka 99% visos pasaulio muzikos,gal vertėtų atsigrežti į savo apsikerojusią vertybių sistemą?

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Naktinizzz
2009 m. gruodžio 3 d. 19:42:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Varysiu! Gavau bilieta.

____________________
Jei tavo ranka verčia tave nusidėti - nukirsk ją, geriau rojui gyventi be vienos rankos, negu pragare degti visu kūnu.
Atsakyti
warhammer (Užblokuotas)
2009 m. lapkričio 29 d. 21:17:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dar vienas dalykas, mažinantis apsimokėjimą varyt MEtallicos koncą yra, kad 70 % gabalų bus iš jų naujo albumų (kažkur setlistą mačiau), bo tai naujo albumo turas.

Atsakyti
rauster
2009 m. lapkričio 29 d. 20:27:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, chebrantai, gavote Tiketos lojalumo korteles?

Atsakyti
Jurrate
2009 m. lapkričio 27 d. 00:51:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu dar pinigu pasitaupysiu ir leksiu xD

____________________
jurate
Atsakyti
LuvBill
2009 m. lapkričio 24 d. 19:26:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jeyyyyy.! Butinai varysiu.!

____________________
Asirijos Dažnutė.
Atsakyti
wincas069
2009 m. lapkričio 24 d. 18:24:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Varysiu! varysiu! varysiu! gal varysiu! . tikiuosi nupirks tevas bilieta

Atsakyti
Unholy_Massacre
2009 m. lapkričio 24 d. 17:07:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux rašė:
o Triviumų reiks paklausyt, niekad nesidomėjau šia grupe. Kokiose konkrečiai dainose jie kopijuoja Metallicos riffus?

30-tyje % savo dainų, daugiausia iš MOP albumo. Ir kitų 80's metalo grupių. Jie, kaip ir dauguma komercinių pseudo-metalcore grupių, riffų labai mažai naudoja....
tik CHUG CHUG CHUG CHUG CHUG CHUG CHUG CHUG CHUG CHUG.... Tie idiotiški breakdownai. Jie net tų pačių Metallicos ir kitų 80's grupių rifų nemoka gerai pateikt. Tokie jau loxai. Kas jiem į rankas gitarą davė. Vokalas su lyrikom jų netgi blogiau.

Atsakyti
Unholy_Massacre
2009 m. lapkričio 24 d. 16:53:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Tu viską grynai taip paverti, kaip aš parodžiau pavyzdį. Ir iš vis, tu nesikišk, nes nemoki diskutuoti. Nes tu daug sakai, bet nieko nepasakai.
hahahaha, tai kad kad pats dažniausiai taip išsidirbinėji aiš mano komentarų, arba nesupranti, apie ką kalba apie paskui suveikį kažkokią nesąmonę:

Durnas tu. Visai visai. Visiškas mažvaikis. Pirma, pasakai nesąmonę (nesusipažinęs nei su Muse, nei su Radiohead. Nesakau, kad nėra panašumų, bet gi žanras tai panašus). Ta tavo pasakyta nesąmonė žinoma nuskamba kaip teiginys. Antra, papiktini žmones, kurie nesutinka, ir tada, kažką pasakęs, tu prašai, kad kažkas kitas įrodytų priešingai.

Pvz:
"Metallica šūdas".
"Netiesa, įrodyk".
"Tai tu įrodyk."
Kiek tau metų? Sakei 17 ar 16? I laugh
Wtf?

Atsakyti
be_inis
2009 m. lapkričio 24 d. 15:06:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Yra du tipai gyvų koncertų DVD, kai įrašomas garsas su tuo, kas dedasi scenoje/minijoe (t.y. pilnavertis įrašas) ir kai yra įmetamas garso/vaizdo mixas, šiuo atveju viskas skamba nepriekaištingai.

Atsakyti
Problematique
2009 m. lapkričio 24 d. 15:01:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
Buvau Sonisphere in Knebworth metal festivalyje.

O apie lauko ir arenų koncertus kalbant, dažnai tai asmeninis klausimas. Viduj visada garsas bus labiau kontroliuojamas ir išgirsi daugiau. Bet Metallicos hitai, smagiai eina ir lauke, ir dėl garso stokos Sonisphere negaliu skųstis, viskas buvo afygena.
Pavyzdžiui, aš gan atsargiai tikėčiaus pačio geriausio garso iš tokios grupės kaip Tool koncerto lauke. O koncertinėj halėj stogą rauną nesveikai, jų garso Turi būti daug .
Bet, priklauso ir nuo arenos daug. Imkim Wembley areną, tiek paskutinis Led Zeppelin koncertas, tiek garsusis praėjūsių metų Metallicos pasirodymas iš naujojo Wembley nepasirodė and DVD nes garso inžinieriams tai galvos skausmą kelianti arena.

Bet Muse koncą DVD išleido (H.A.A.R.P.). Jis iš Wembley. Įmanoma ir ten gerai sugrot. : )

Atsakyti
be_inis
2009 m. lapkričio 24 d. 14:49:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvau Sonisphere in Knebworth metal festivalyje.

O apie lauko ir arenų koncertus kalbant, dažnai tai asmeninis klausimas. Viduj visada garsas bus labiau kontroliuojamas ir išgirsi daugiau. Bet Metallicos hitai, smagiai eina ir lauke, ir dėl garso stokos Sonisphere negaliu skųstis, viskas buvo afygena.
Pavyzdžiui, aš gan atsargiai tikėčiaus pačio geriausio garso iš tokios grupės kaip Tool koncerto lauke. O koncertinėj halėj stogą rauną nesveikai, jų garso Turi būti daug .
Bet, priklauso ir nuo arenos daug. Imkim Wembley areną, tiek paskutinis Led Zeppelin koncertas, tiek garsusis praėjūsių metų Metallicos pasirodymas iš naujojo Wembley nepasirodė and DVD nes garso inžinieriams tai galvos skausmą kelianti arena.

Atsakyti
eqliux
2009 m. lapkričio 24 d. 13:43:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened, jau ne pirmas kartas, kai skaitau tavo komentarą, linkčioju galvą ir man norisi visom keturiom tau pritarti

--

be_inis, jei ne paslaptis, kur būtent matei Metallicos pasirodymą? ir man šiaip įdomu, kuo ypatingesnis šiuo atveju yra koncertas viduj nei atviroj erdvėj? man kažkaip atrodo, kad toks dyydelis sunkesnės muzikos koncertas pats savaime prašosi lauko scenos viduj karšta, mažai vietos, mažai oro... bet gal aš taip galvodama kažką teigiamo pražiopsau?

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Dienos daina

Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist UFO Doctor Doctor
 UFO
 
Alvydas1 The Moody Blues The Voyage
 The Moody Blues
 
einaras13 Devin Townsend Seventh Wave
 Devin Townsend
 
malia Blur Girls & Boys
 Blur
 
Plikas[LT] Imagine Dragons Mouth of the River
 Imagine Dragons
 
PLIKASS Rolandas Janavičius Rytas Perone
 Rolandas Janavičius
 
Sahja Greta Petrauskaitė Aukštai
 Greta Petrauskaitė
 

Šiuo metu vertiname


Panic at the Disco Panic at the Disco
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 257
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 260960