Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Metallica Lietuvoje

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
eqliux
2009 m. lapkričio 23 d. 20:57:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
nieko geresnio negalėjo pakviesti, kaip u2, muse ir daugelis kitų grupių.
nenudžiugino šis atvykimas, gal dėl to, kad nesu metallicos fanas.

Man asmeniškai nei U2, nei Muse anei kiek neimponuoja, bet jei jie atvyktų, nebėgčiau į jų atvažiavimo proga sukurtą temą skųstis, kaip jie man nepatinka ir kaip nefaina, kad jie atvažiuoja

o šiaip tai kaip visada - kiekvienam savo. tikiu, kad tiek U2, tiek Muse pas mus turi nemažai gerbėjų, kuriuos jų atvažiavimas pradžiugintų, tai to jums ir linkiu.;]

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Unholy_Massacre
2009 m. lapkričio 23 d. 20:56:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux rašė:
Teiginys "neturėjo gerų rifų" yra išvis nevalidus, aš jo nekomentuosiu, jau ir taip pilna prišnekėjau apie asmeninę nuomonę ir argumentų dėstymą
Kodėl?
eqliux rašė:
Unholy_Massacre, jeigu netingi, prasiplėsk ir papasakok plačiau apie Master Of Puppets, kuo tas albumas toks slidus tau. Man asmeniškai jis labai patinka.
Kai kurie metalgalviai kalba, kad tas albumas pakenkė heavy metalui ir post-1990 m. thrash metalui. Tą patį skaičiau keliose ilgose recenzijoje, jei rasiu kokią iš jų, tai čia įdėsiu.

Atsakyti
Problematique
2009 m. lapkričio 23 d. 20:56:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Crazyz rašė:
nieko geresnio negalėjo pakviesti, kaip u2, muse ir daugelis kitų grupių.
nenudžiugino šis atvykimas, gal dėl to, kad nesu metallicos fanas.

Nei aš nelaikau savęs didele Metallicos gerbėja, bet paklausau juos ir jų muzika man patinka. Vistiek džiaugiuos, kad tokio lygio grupė atvarys į Lietuvą. : )
O jei Muse atvyktų čia, mirčiau iš laimės!

Atsakyti
Crazyz
2009 m. lapkričio 23 d. 20:50:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko geresnio negalėjo pakviesti, kaip u2, muse ir daugelis kitų grupių.
nenudžiugino šis atvykimas, gal dėl to, kad nesu metallicos fanas.

Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 23 d. 20:47:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hmm, nors su Pearl Jam juk dar yra vilties, eqliux? Nu viskas, baigiam teršt temą kitomis pageidautinomis grupėmis

Atsakyti
Prophet
2009 m. lapkričio 23 d. 20:45:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na kas liečia grojimo sudėtingumą - pirmasis metallicos albumas irgi nepasižymėjo kažkokiu ypatingais gitarų/būgnų/vokalo sudėtingumu...

eqliux rašė:
LoseControl, na, White Stripes'ai buvo Rygoj, ką gali žinot, gal ir į Vilnių atsibalados?
o šiaip man pačiai Metallica nėra mėgstamiausia grupė, tiesiog šiaip išties mėgstama ir dažnai klausoma. Mano laukiamiausieji paprastai arba nežada čia važiuot, arba jau buvo kažkada seniai, arba atvyksta tik į kaimynines šalis, arba yra mirę.

Arba išsiskirste ir sumasto atsikurti vienam koncertui per 10 metų...

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 23 d. 20:44:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ai, per Get Behind Me Satan, jau radau. Geras, nežinojau. Bet kažkaip abejoju, dabar dar labiau, kad jie vėl čia panorės atvažiuoti. Bet pamatysim, netrukus turėtų albumas išeit, gal pasiseks ir mums .

Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 23 d. 20:42:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux rašė:
LoseControl, na, White Stripes'ai buvo Rygoj, ką gali žinot, gal ir į Vilnių atsibalados?
o šiaip man pačiai Metallica nėra mėgstamiausia grupė, tiesiog šiaip išties mėgstama ir dažnai klausoma. Mano laukiamiausieji paprastai arba nežada čia važiuot, arba jau buvo kažkada seniai, arba atvyksta tik į kaimynines šalis, arba yra mirę.

Na, bet jie kažkas arti mėgstamų .


Whaaaa? WS Rygoj? Kada aš taip praleidau? Turbūt per Icky Thumpo turą?

Atsakyti
eqliux
2009 m. lapkričio 23 d. 20:38:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl, na, White Stripes'ai buvo Rygoj, ką gali žinot, gal ir į Vilnių atsibalados?
o šiaip man pačiai Metallica nėra mėgstamiausia grupė, tiesiog šiaip išties mėgstama ir dažnai klausoma. Mano laukiamiausieji paprastai arba nežada čia važiuot, arba jau buvo kažkada seniai, arba atvyksta tik į kaimynines šalis, arba yra mirę.

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Unholy_Massacre
2009 m. lapkričio 23 d. 20:37:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux rašė:
Unholly_Massacre, man asmeniškai būtų žymiai įdomiau skaityt tavo atsiliepimus muzikos gerumo/blogumo tema, jei tu remtumeisi savo nuomone, savo patyrimais ir savo muzikos pajutimu, o ne tuo, ką perskaitei internete. "Ką sako dauguma" ir taip aišku nuėjus į bet kurį muzikinį forumą, šiuo atveju unikali sava nuomonė yra įdomiau.
O kas sakė, kad čia kažkieno, o ne mano nuomonė?...


Atsakyti
LoseControl
2009 m. lapkričio 23 d. 20:30:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Unholy, neapgaudinėk, pirmiausia, mūsų, o po to savęs. Tu nieko neįrodei, tu nieko nepasakei, apart šūdas, ko tu neargumentavai. Tu nesi muzikologas, tu nesi net muzikantas, tu tik kažkoks amžinai nepatenkintas asmuo, kad kita grupė populiari. Tu negali spręsti, ar jie padaro klaidų, ar ne, tu negali sakyti, kad jie yra šūdas, nes tu nekompetetingas. Tu gali tik pasakyti, "man nepatinka, ir aš nemanau, kad jie yra geriausia metalo grupė, nes jie neišleido daug gerų albumų". Tu išvis nieko negali, net jei norėtum, nes tu įrodei tik vieną dalyką - tu nemoki/negali racionaliai diskutuoti. . Taip kad, tu tik vieną dalyką tegali - neužknisti, ir eiti iš šitos diskusijos, apie tavo nemėgstamą, gal net nekenčiamą grupę, kuri yra gera, palyginus su kitom taip masiškai populiariom grupėm.


O šiaip, visiems fanams, aš labai pavydžiu, jūsų daug, ir tai daugelio mėgstamiausia grupė, o jeigu mano mėgstamiausia grupė atvažiuotų, kas yra dar mažiau realu, tai aš būčiau toks apstulbęs, kad kokią valandą į nieką nereaguočiau . Ir būtų pigiau, bei mažiau šansų, kad nebeliks bilietų .

Atsakyti
eqliux
2009 m. lapkričio 23 d. 20:29:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Unholy_Massacre, jeigu netingi, prasiplėsk ir papasakok plačiau apie Master Of Puppets, kuo tas albumas toks slidus tau. Man asmeniškai jis labai patinka.
...Nors apskritai visų laikų mėgstamiausiu mitalikos albumu laikau S&M, mano manymu, su simfoniniu orkestru jie pasirodė nuostabiai, kiekviena daina skamba be galo galingai ir įtaigiai.

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
eqliux
2009 m. lapkričio 23 d. 20:24:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Unholly_Massacre, man asmeniškai būtų žymiai įdomiau skaityt tavo atsiliepimus muzikos gerumo/blogumo tema, jei tu remtumeisi savo nuomone, savo patyrimais ir savo muzikos pajutimu, o ne tuo, ką perskaitei internete. "Ką sako dauguma" ir taip aišku nuėjus į bet kurį muzikinį forumą, šiuo atveju unikali sava nuomonė yra įdomiau.

Šiaip... Metallica yra tikrai ne vienintelė grupė, kuri eigoj keitė savo muzikinį stilių (reta kuri nekeičia; o net ir tos, pastoviosios, nuolat susilaukia kritikos būtent dėl to užsistovėjimo vienoj vietoj ir kitų kelių neieškojimo), ir išties, palyginus Metallicą kad ir su kokiais nors Anathema, gali sakyt, kad jie net ir nesikeitė drastiškai. Niekam ne paslaptis, kad fanai tikrai ne visada džiaugiasi mylimos grupės pokyčiais, ypač, kai nukrypstama būtent nuo to, kas juos prie tos grupės ir pritraukė... Iš čia ir visi varymai. O, tarkim, naujieji fanai, pamėgę grupę dėl jos naujųjų darbų, gali taip niekad ir neprisijaukint tos senosios muzikos ir vadint ją nieko verta (kaip, pvz., kad ir Red Hot Chili Peppers atveju - vieni su nostalgija žvelgia į Mother's Milk laikus ir niekina naujuosius albumus, kiti mėgaujasi By The Way ir suka nosį nuo keistų grupės senienų). Visi šitie dalykai ateina iš kiekvieno individualaus skonio bei muzikinės patirties ir gebėjimo/negebėjimo priimt naujoves. Tai, kad ant tam tikros grupės kūrybos dalies kartais ar nuolat varoma, nebūtinai reiškia, kad grupės lygis per laiką labai išskirtinai smuko ar kilo. Jie tiesiog keitėsi ir evoliucionavo, kaip ir turėtų būti.

Dėl grojimo sunkumo nesiginčysiu, muzikantė nesu ir apart Nothing Else Matters nieko groti nebandžiau, net neturiu kaip patikrint tavo argumentų teisingumo ar klaidingumo. Bet jei šis saitas būtų wikipedia ir tu bandytum tokius teiginius sukišt į straipsnį, tau būtinai būtų sušukta - SOURCE! Taigi, source

Teiginys "neturėjo gerų rifų" yra išvis nevalidus, aš jo nekomentuosiu, jau ir taip pilna prišnekėjau apie asmeninę nuomonę ir argumentų dėstymą

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Unholy_Massacre
2009 m. lapkričio 23 d. 20:12:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
eqliux rašė:
Unholy_Massacre rašė:
Taip pat, be pirmų kelių albumų jie beveik neparašė gerų dainų... Ką apie tai?...

Ir vėl varymas ir apibendrinimas! Skonio reikalas GI. Šiaip jau nesutinku. Gerų dainų yra visuose jų albumuose, man tik Garage Inc. ir St. Anger nepatinka, bet apie juos aš daug kalbėt ir nežadu. Ir šiaip yra baisinė mada mitaliūgų tarpe varyt ant Load'o ir ReLoad'o, mat jie lengvesni, nethrashystiniai. Bet dainų juose yra tikrai įdomių, puikiai skambančių. O ką tu konkrečiai laikai tais mistiniais pirmais keliais albumais? Pirmus du? Pirmus tris? Pirmus keturis? Pirmus šešis?.. Be more specific. >;]

o Death Magnetic tau nepatiko?
Pirms jų albumas man patinka, bet nusibodęs seniai, antras tikrai geras, su master of puppets yra slidus dalykas (sušiktai daug rašyt ir plėstis), ajfa neblogas, o kas buvo toliau - šūdas. Nu šūdas išskyrus Death Magnetic. Tai vidutinis albumas, nei labai blogas, nei geras, bet matosi, muzikantai jau paseno.



Atsakyti
Problematique
2009 m. lapkričio 23 d. 20:06:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jei jei būtų rašę geras dainas po 4 albumo, tada buvę jų fanai masiškai nesąkytų, kad jie šūdas.

Oo, ir iš kur tokie duomenys?


Atsakyti
Unholy_Massacre
2009 m. lapkričio 23 d. 20:04:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:

Čia tai yra jėga. Nesveikas geras
---
O žinai ką?
Man nusispjaut dėl to jų grojimo, nes aš nematau ten nieko tragiško, kas atbaidytų mane nuo šitos grupės.
Ir mano manymu jie parašė ne vieną gerą dainą ne tik savo auksiniais metais, bet ir vėlyvesniu laikotarpiu.
Ir dar žinai ką?
Dzin man tokia "kompetetinga" juokdario nuomonė, kaip tamstos.
Tai tiek.
Dzin tai dzin, man irgi dzin, bet mėgstu komentuot.
Jei jei būtų rašę geras dainas po 4 albumo, tada buvę jų fanai masiškai nesąkytų, kad jie šūdas.
Kas blogai su metallica'os post-1990 dainų rašymu? Dainos visiškai nesudėtingos, visiškai nesunkios groti, reikialaujačios beveik minimalaus rocko muzikanto talentų, ir kas labiausiai aktualu metalo/roko muzikai - tos dainos/albumai neturėjo gerų rifų.

Atsakyti
eqliux
2009 m. lapkričio 23 d. 20:00:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Unholy_Massacre rašė:
Taip pat, be pirmų kelių albumų jie beveik neparašė gerų dainų... Ką apie tai?...

Ir vėl varymas ir apibendrinimas! Skonio reikalas GI. Šiaip jau nesutinku. Gerų dainų yra visuose jų albumuose, man tik Garage Inc. ir St. Anger nepatinka, bet apie juos aš daug kalbėt ir nežadu. Ir šiaip yra baisinė mada mitaliūgų tarpe varyt ant Load'o ir ReLoad'o, mat jie lengvesni, nethrashystiniai. Bet dainų juose yra tikrai įdomių, puikiai skambančių. O ką tu konkrečiai laikai tais mistiniais pirmais keliais albumais? Pirmus du? Pirmus tris? Pirmus keturis? Pirmus šešis?.. Be more specific. >;]

o Death Magnetic tau nepatiko?

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Prophet
2009 m. lapkričio 23 d. 19:58:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Unholy_Massacre rašė:
Blackened rašė:
Unholy_Massacre rašė:
Tai kad aš jau išdėščiau viską postuose prieš tai...

*šitoj vietoj Blackened iš nevilties pradeda keiktis*

šitoj vietoj Unholy_Massacre * https://mimg.ugo.com/200910/11727/facepal m.jpg *

Jei netvarkingas ir neprofesionalus grojimas (ką išdėsčiau viename savo pirmųjų postų šitoj temoj) nėra tau priežąstis...
Taip pat, be pirmų kelių albumų jie beveik neparašė gerų dainų... Ką apie tai?...

Žinau jog sakiau, kad nefeedinsiu trolio, bet...
*šitoje vietoje prophet*
https://www.tlzone.net/forums/att...le-fa cepalm.jpg

____________________
http://www.last.fm/user/prophetas
Atsakyti
Blackened
2009 m. lapkričio 23 d. 19:55:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia tai yra jėga. Nesveikas geras
---
O žinai ką?
Man nusispjaut dėl to jų grojimo, nes aš nematau ten nieko tragiško, kas atbaidytų mane nuo šitos grupės.
Ir mano manymu jie parašė ne vieną gerą dainą ne tik savo auksiniais metais, bet ir vėlyvesniu laikotarpiu.
Ir dar žinai ką?
Dzin man tokia "kompetetinga" juokdario nuomonė, kaip tamstos.
Tai tiek.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
eqliux
2009 m. lapkričio 23 d. 19:52:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O vat aš kaip tik labai tikėjausi, kad jie ims ir atvažiuos vieną dieną, tuo labiau, kad apie jų apsilankymą pas mus 2010-aisiais jau sklandė gandai senokai. Kažin, kas toliau? Maiden'ai?

Jjjo, bilietų kainos pakankamai aršios ir bjaurios, man irgi nelabai patinka. Tuo labiau, kad tų pigiausiųjų bilietų greičiausiai vis tiek nepavyks įsigyt, jie gi baisiai greit pasibaigia Laimei, šiek tiek santaupų turiu, tai ir bilietui, ir grikių daviniui po bilieto įsigijimo kaip nors pakakti turėtų :} Ir išvis, po tos 15 minučių istorijos su koncertu Rygoj, tikrai baisoka darosi. Prakeikti bilietų perpardavinėtojai...

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Puslapiai: 123456
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Daughter Daughter
8,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

Registruokis ir diskutuok!

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 897
  Iš viso užsiregistravę: 73352
  Naujausias narys: nofavowuhd
  Šiandien apsilankė: 111396