Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Pearl Jam" ar "Alice In Chains"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
SweetSix
2018 m. gegužės 10 d. 20:30:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pearl Jam {#}


Atsakyti
DeLaLiutishkuz
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:06:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Alice In Chains


____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Atsakyti
4Blackberry
2015 m. rugsėjo 1 d. 22:55:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man Alice In Chains pagal savo dainas stipresni atrodo už Pearl Jam.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Kogqr
2014 m. lapkričio 7 d. 14:44:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Alice In Chains


Atsakyti
yell_in_hell
2011 m. gegužės 23 d. 22:48:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jos visada buvo panasios. ir dabar dar neskiriu ju.

Atsakyti
mirage
2011 m. balandžio 8 d. 21:50:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pearl Jam neabejotinai. Jie nuostabūs! O jau vokalisto balsas!!!Tiesiog hipnotizuojantis.

Atsakyti
TheCrow
2011 m. kovo 17 d. 20:55:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klausau abiejų, tačiau Alice in Chains tikrai dažniau pasirodo mano grojaraštyje. Pearl Jam labai pasikeitė nuo pirmųjų albumų. Pirmieji tikrai buvo geresni. O Alice in Chains vistiek tokia pat gera, nors ir nebėra Layne.

Atsakyti
rabithunter
2010 m. rugpjūčio 17 d. 16:55:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AIC turbut isviso vienintele grunge grupe kuria klausau, PJ jau neturi tos sunkios purvinos niurios nuotaikos kuria pasizymi AIC (ir ko truksta paskutiniam albumui)

Atsakyti
eqliux
2010 m. rugpjūčio 17 d. 13:03:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O-ooooo, kad galgi tikrai nevertėjo tokios temos kurti :}

Manau, šių grupių nereikėtų (o gal netgi ir nederėtų) lyginti sprendžiant, kuri yra geresnė, vertesnė, profesionalesnė, kurios muzika gilesnė, etc.
O visi sprendimai ir tepriklausys nuo grynai asmeninio žmogaus požiūrio, nuo to, į kurios grupės muziką ir lyriką tam kažkam pavyksta geriau įsijausti, galbūt net nuo to, kurios grupės albumas buvo klausytas sunkią valandą, kurios grupės daina tinkamu momentu tiksliau pataikė į širdį.

Vertinu abi grupes, objektyviai turbūt negalėčiau išskirti kažkurios vienos. Bet, aišku, visada galutinį apsisprendimą nulemia subjektyvumas Tad man asmeniškai, subjektyviai artimesni yra Pearl Jam. Ir ne todėl, kad jie būtų kažkuo labai geresni, tiksliausia, ko gero, būtų sakyti, kad taip jau susiklostė Nuo pat pirmo PJ paklausymo likau sužavėta Eddie Vedderio vokalu, jo tekstais, McCready grojimu ir tiek muzikos kuriama nuotaika, tiek išties nepalyginti platesne muzikinės stilistikos įvairove nei AIC. Taip jau nutiko, kad Alice in Chains, nors ir lygiai gerbiama ir vertinama grupė, man visad liko Pearl Jamų šešėlyje, nors greičiausiai ir nepelnytai.

____________________
when you've measured out your life with coffee spoons, take bottles.
Atsakyti
Irmante-Baltoji
2010 m. rugpjūčio 16 d. 21:38:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Alice in Chains". Nors šiaip abi grupės skystokos.

Atsakyti
Stripped
2010 m. rugpjūčio 16 d. 19:02:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai Pearl Jam... geriau

____________________
Nauji Metai - Nauji Lozungai
Atsakyti
lemonscure
2010 m. rugpjūčio 16 d. 00:19:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Smashing rašė:
Alice. Todėl, kad jie, mano manymu, kažkur aukščiau už visą grunge judėjimą, už Nirvaną... Layne vokalas vienas tų, \'\'išplėštų\'\' iš širdies gelmių, o gal iš paties pragaro, turint omeny visą tą reikalą su kvaišalais. Naujų jų dainų kažkaip neprisiverčiu paklausyti.
O PJ kartais pasiklausau, tik Edžio vokalas man, deja, ne itin patinka.
Visiškai pritariu. Ir su Pearl Jamais man yra tas pats. Dėl naujos Alice in Chains kūrybos, kai būsi pasiruošęs būtinai perklausyk tą naują albumą. Net die-hard Alice in Chains klausytojai priima šį albumą, žinoma, ne visi. Jame rasi įvairių dainų, nuo sunkių kaip 'A Looking in View' iki 'Black Gives Way to Blue', kuri yra rami, kupina emocijų. Cantrellis ją parašė Layne atminimui. Aplamai visas albumas yra skirtas jam.

Atsakyti
Smashing
2010 m. rugpjūčio 15 d. 21:21:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Alice. Todėl, kad jie, mano manymu, kažkur aukščiau už visą grunge judėjimą, už Nirvaną... Layne vokalas vienas tų, \'\'išplėštų\'\' iš širdies gelmių, o gal iš paties pragaro, turint omeny visą tą reikalą su kvaišalais. Naujų jų dainų kažkaip neprisiverčiu paklausyti.
O PJ kartais pasiklausau, tik Edžio vokalas man, deja, ne itin patinka.

Atsakyti
SinEater
2010 m. liepos 5 d. 16:48:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AIC
visom keturiom.
myliu PJ ,bet mano požiūriu AIC juos lenkia visais galais.

Atsakyti
sephiron
2010 m. vasario 17 d. 16:55:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
sephiron rašė:
LoseControl rašė:
sephiron rašė:
nezinau :< paklausau aic kuriniu - aic geresne. paklausai pj- atvirksciai : D na bet layne labiau patinka nei vedderis kaip asmenybe ;p

Yeah.. Kodėl, nes anas mirė?

taip ir maniau kad prisikabins kas nors : D na nezinau, man jis siltesnis, geresnis zmogus atrodo. per unplugged atrode kaip kox vilti prarades gyvent zmogus, bet vistiek stenges islikt smaikstus

Gal jis buvo biški 'on drugs'?
Kaip tai, Vedderis man tikrai atrodo geras žmogus, priedo, negalima adekvačiai vertinti, nepažįstant nei vieno.
Man kaip vokalistas ir songwriteris labiau patinka Eddis, nes vis vien dauguma AIC dainų parašytos Cantrellio, kuris mano mėgstamiausias turbūt grundžo veikėjas.

lemonscure, aišku nepasikeis, bet kad ir ką tu parašytum šitam saite, nieko tai nepakeis, taigi motyvacija nemėgti gan keistoka. Kam nors šiaip gal įdomu nuomonę sužinoti.
Nors ir man atrodo per daug sunku vertinti. Ir nereikalinga.

gal ir buvo, kas ji zino nesakau kad vedderis banditas kox man kai paziuri aic unplugedo pabaiga, kai layne sako, tik dabar tiksliai neatkursiu 'if i can ill hug you all.. but i cant' xd tiek daug emociju sukelia. pj - isvarte puse scenos, vederis jau gossardo gitara kult pradejo : D na jie mano akim labiau tokiais krutais jautes nei aic na bet cia mano nuomone tik

Atsakyti
LoseControl
2010 m. vasario 17 d. 16:13:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sephiron rašė:
LoseControl rašė:
sephiron rašė:
nezinau :< paklausau aic kuriniu - aic geresne. paklausai pj- atvirksciai : D na bet layne labiau patinka nei vedderis kaip asmenybe ;p

Yeah.. Kodėl, nes anas mirė?

taip ir maniau kad prisikabins kas nors : D na nezinau, man jis siltesnis, geresnis zmogus atrodo. per unplugged atrode kaip kox vilti prarades gyvent zmogus, bet vistiek stenges islikt smaikstus

Gal jis buvo biški 'on drugs'?
Kaip tai, Vedderis man tikrai atrodo geras žmogus, priedo, negalima adekvačiai vertinti, nepažįstant nei vieno.
Man kaip vokalistas ir songwriteris labiau patinka Eddis, nes vis vien dauguma AIC dainų parašytos Cantrellio, kuris mano mėgstamiausias turbūt grundžo veikėjas.

lemonscure, aišku nepasikeis, bet kad ir ką tu parašytum šitam saite, nieko tai nepakeis, taigi motyvacija nemėgti gan keistoka. Kam nors šiaip gal įdomu nuomonę sužinoti.
Nors ir man atrodo per daug sunku vertinti. Ir nereikalinga.

Atsakyti
lemonscure
2010 m. vasario 17 d. 15:08:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RockyNotBalboa rašė:
Seip kvailoka tema, tas pats kas lygint soundgarden ir nirvana.
pritariu RokiuiNeBalboa. kam lygint jas? lyg nuo to kas pasikeist turėtų.

Atsakyti
sephiron
2010 m. vasario 17 d. 13:25:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
sephiron rašė:
nezinau :< paklausau aic kuriniu - aic geresne. paklausai pj- atvirksciai : D na bet layne labiau patinka nei vedderis kaip asmenybe ;p

Yeah.. Kodėl, nes anas mirė?

taip ir maniau kad prisikabins kas nors : D na nezinau, man jis siltesnis, geresnis zmogus atrodo. per unplugged atrode kaip kox vilti prarades gyvent zmogus, bet vistiek stenges islikt smaikstus

Atsakyti
RockyNotBalboa
2010 m. vasario 16 d. 22:03:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Seip kvailoka tema, tas pats kas lygint soundgarden ir nirvana.

Atsakyti
RaptorJM
2010 m. vasario 16 d. 21:38:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pearl Jam

Alice In Chains man dar nepradėjo taip labai patikti, nors kuo toliau klausau, tuo labiau kažką atrandu. Bet nelabai radau dainų, kurios tikrai smarkiau išsiskirtų, be poros ar trejeto. Taip pat, kartais jų klausyti gana vargina, ar bent jau kažkiek monotoniška, tas niūrumas, ir AiC būdingas dainavimas ir grojimas patinka tik esant tam tikrai nuotaikai.

O Pearl Jam man atrodo įvairesni, įdomesni, ir smagiai klausosi bet kokioj nuotaikoje. Bet gal keisis.

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


T-Buck T-Buck
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:12 - Arunazz
sveiki
ka jus penktad vakara
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:09 - Silentist
She may be the beauty or the beast
May be the famine or the feast
May turn each day into a heaven
Or a hell

She may be the mirror of my dream
A smile reflected in a stream
She may not be what she may seem
Inside her shell
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:53 - Kogqr
*raides
22:38 - Kogqr
Nieko nereškia, tiesiog sujungiau klausiamąjį įvardį ko, ir 3 raidės iš Queen ir Guns N'Roses
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 134
  Iš viso užsiregistravę: 73295
  Naujausias narys: vvznvclluk
  Šiandien apsilankė: 38805