Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Justee
2011 m. gegužės 11 d. 23:05:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
che, dabar esam tarp geriausiu atrinkti, o finale busim vieni prasciausiu

Atsakyti
k_b
2011 m. gegužės 11 d. 21:53:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Będziemy podbój Europy!

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
TheSau1ius
2011 m. gegužės 11 d. 20:43:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Net nustebino, kad ji papuolė į finalą :O

Atsakyti
Rutonė
2011 m. gegužės 11 d. 18:06:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pentaxx rašė:
Musu pasirodymas buvo graziausias is visu, nes buvo jausmingiausias. Taip pat patiko Gruzija, dar kai kurios salys. Europai musu atlikeja pavyko isiminti vien kad buvo pries gala pasirodymas. Pries lietuves pasirodyma buvo kvailas pasirodymas, ir po musu pasirodymo nebuvo kazko ypatingo, po taip isdainuotos musu atlikejos jausmu, taip isimenanciai . Labiausiai asara galejo isspausti vakar tik ji.
Jep, Portugalija buvo absoliutus balaganas, cirkas, spalvinis chaosas, kuris man atrodė netgi laaaabai neskoningai ir neprofesioonaliai. Na tikrai, kokioms agitbrigadoms ar a la Rusijos KVN'ams tinkamas pasirodymas.

Šiaip jau man patiko Azerbaidžano daina, bet studijinis įrašas skambėjo kur kas geriau nei gyvas atlikimas. Kažkokie užgesę balsai, nudainavimai pro šalį.... Gruzija, Turkija - not my fave, bet dėl tos vis dar netradicinio eurovizijai skambesio visai įdomios. Na ir Norvegija. Man gaila Norvegijos kaip šalies, kad į finalą nepateko, na bet daina tai jau labai "nenorvegiška" ir labiau verčia galvot apie Afriką nei kad Šiaurės šalį... Skaičiau nuomonę, kad Norvegija tiesiog pamišusi buvo dėl futbolo čempionato, o kadangi "Haba Haba" kažkuo panašiai nuskambėjo kaip "|Waka Waka", be to, atlikėja kilusi iš Afrikos, tai ir išsirinko....
O už Eveliną bet kokiu atveju džiugu. Tiesa, aš irgi galiu iš savęs pasijuokt: matau, skelbiant rezultatus rodoma Lietuvos delegacija ir baubiu, kad valio, mes finale... O po to pagalvojusi, kad taigi čia visus dalyvius rodo ir tas rodymas dar nieko nereiškia, užsičiaupiau. Ir kaip tik tuo metu paskelbė, kad Lietuva pateko į finalą

Atsakyti
Beatrice0526
2011 m. gegužės 11 d. 17:42:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As labai nustebau vakar. visalaik man evelinos daina atrode nuobodi, taciau vakar ji taip graziai suskambejo, evelinos balsas buvo nuostabus, ji labai issiskyre is kitu, ypac kai buvo daug nepataikiusiu i nata. Saunuole evelina!!!!

Atsakyti
R7wa
2011 m. gegužės 11 d. 17:37:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Specialiai neklausiau mūsų dainos iki pat vakar ir tikrai buvau nustebusi, nes sudainavo ji geriau nei dauguma Gal daina ir nebuvo mano favoritė, tačiau jos išpildymu didžiuojuosi

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
skaistusia
2011 m. gegužės 11 d. 16:57:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pasirodo Europoje yra disnejaus stiliaus dainų gerbėjų kurie už mus prabalsavo

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
velniux
2011 m. gegužės 11 d. 16:44:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stripped rašė:
Misantropia rašė:
Stripped, atsiprašau už žodyną, bet nusiimk kibirą nuo galvos gluše. Taip, jos suknelė klaiki, taip ji turi nemažus papus (dėl ko matau kai kurie itin išgyvena), bet ji turi ir gražų balsą, kurį tikrai moka valdyti.
Jei tau, kaip ir man, kaip ir kažkuriai daliai liaudies neįtiko pati daina, tai pabandykim bent jau apsimest civilizuotais ir susilakykim nuo "dainuojančių papų" apibrėžimo, kurie čia visiškai netinka

Jos suknelė visai gera,o papai irgi gražūs - esmė tame,kad gražu nelygu gerai - grožis turi būti natūralus, o ne iškreiptos šypsenos ir tokio dainavimu,tarsi tuo pat metu sau į burną kažką imtų...

Kai sugebesi parodyt bent puse to, ka parode Evelina, tuomet galesi karkset. O patinka, ar ne, ji siuo metu yra viena geriausiu atlikeju Lietuvoje. Jeigu tau dainoje labiausiai rupi papai ir suknele, tai cia jau tavo, o ne jos problema.
Kas del pacios Eurovizijos, tai nieko naujo. Apart Gruzijos, Lietuvos ir Suomijos nelabai kas man patiko. Na, bet visada taip buna - geriausiu atveju is 40+ dainu man patinka tik kokios 4-5.

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti

2011 m. gegužės 11 d. 16:43:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Musu pasirodymas buvo graziausias is visu, nes buvo jausmingiausias. Taip pat patiko Gruzija, dar kai kurios salys. Europai musu atlikeja pavyko isiminti vien kad buvo pries gala pasirodymas. Pries lietuves pasirodyma buvo kvailas pasirodymas, ir po musu pasirodymo nebuvo kazko ypatingo, po taip isdainuotos musu atlikejos jausmu, taip isimenanciai . Labiausiai asara galejo isspausti vakar tik ji.

Atsakyti
Stripped
2011 m. gegužės 11 d. 15:30:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Misantropia rašė:
Stripped, atsiprašau už žodyną, bet nusiimk kibirą nuo galvos gluše. Taip, jos suknelė klaiki, taip ji turi nemažus papus (dėl ko matau kai kurie itin išgyvena), bet ji turi ir gražų balsą, kurį tikrai moka valdyti.
Jei tau, kaip ir man, kaip ir kažkuriai daliai liaudies neįtiko pati daina, tai pabandykim bent jau apsimest civilizuotais ir susilakykim nuo "dainuojančių papų" apibrėžimo, kurie čia visiškai netinka

Jos suknelė visai gera,o papai irgi gražūs - esmė tame,kad gražu nelygu gerai - grožis turi būti natūralus, o ne iškreiptos šypsenos ir tokio dainavimu,tarsi tuo pat metu sau į burną kažką imtų...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Kurtas
2011 m. gegužės 11 d. 14:03:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Naktinizzz, as nezinua taisykliu ;'( sory

____________________
live fast die young and leave a beautiful corpse
Atsakyti
skaistusia
2011 m. gegužės 11 d. 12:55:01 2011-05-11 13:13:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ką jau ją bet to aš nesitikėjau kad mes net į finalą pateksim mano reakcija buvo tokia tai pasakė Lithuania aš pasakiau "eik tu peklan"

____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Sahja
2011 m. gegužės 11 d. 12:27:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
1-. Azerbaidžanas | Eldar Gasimov ir Nigar Jamal - Running Scared
2-. Šveicarija | Anna Rossinelli - In Love for a While
3-. Gruzija | Eldrine - One more day
4-. Vengrija | Kati Wolf - What About My Dreams?
5-. Rusija | Alexey Vorobyov - Get you
6-. Lietuva | Evelina Sašenko - C'est ma vie
7-. Islandija | Sigurjón's Friends - Coming Home
8-. Suomija | Paradise Oskar - Da Da Dam
9-. Graikija | Loukas Giorkas su Stereo Mike - Watch My Dance
10- Serbija | Nina - Čaroban

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Miglaja
2011 m. gegužės 11 d. 12:04:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pavyko 7 šalis atspėt,kurios keliaus į finalą(vadinasi dar sugebu objektyviai viska vertint). Likau nustebinta, kad pateko Lietuva(tokios minties net neturėjau), Serbija(nors aš neturiu nieko prieš) ir Islandija(hmmm....vyrai sužavėjo matyt europietes). O Turkija tikrai turėjo patekt, man daina netgi visai patiko.
P.S. visa laimė, kad nesuveikė šiais metais tas principas su kaimyninėm šalim, nes bijojau, kad kokia nepatektų Armėnija(kuri su betkokia daina patenka visada).

____________________
\"The best is yet to come..\"
Atsakyti
krisbut
2011 m. gegužės 11 d. 11:47:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visai padorūs žmonės į finalą pateko. Svarbiausia, kad nepateko kažkokie super-ultra-extra-uber gėjai iš Maltos, nelegalių imigrantų gauja iš Norvegijos, kažkokie klounai iš Kroatijos, ir svarbiausia - emigrantai pasišiukšlino ir nebalsavo už Turkiją!

Atsakyti
Sahja
2011 m. gegužės 11 d. 11:05:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Evelinos Sašenko daina,gal ir ne ideali,bet ir netokia ir bloga,bet jos atlikimas,tai geriausias,bent tuo ji išsiskiria,nuo dainos ir gal balso,kuris tikrai geras,bet yra truputį ,kur pasistengti...

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Crazyz
2011 m. gegužės 11 d. 10:44:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na, nemanau, kad buvo daug balsuojančių už Lietuvą, tiesiog mus prakišo komisija, kuri bent vieną kartą surinkta gana padori.

Asmeniškai man patiko tik Islandų ir Gruzijos dainos. Kitos per daug lėkštos. Sensacija, jog Turkija nepateko, jie visada patekdavo su bet kokia daina.


Atsakyti
montimer
2011 m. gegužės 11 d. 09:44:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MrEko rašė:
Netiketa, bet europai patiko sita daina Gal galit pasakyt koki video rode pristatant lietuva, pries daina? Nes nemaciau

Patiko gal dėl to, kad daugelis dainų buvo tokios labai trykštančios energija, o lietuva, toks atsipalaidavimas po energijos antplūdžio.

Atsakyti
Naktinizzz
2011 m. gegužės 11 d. 08:56:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kurtas, nusikalbi tai visiskai, nu ir kas kad visa Lenkija subalsuos? Skirs 12 balu ir laimesim, ane?

____________________
Jei tavo ranka verčia tave nusidėti - nukirsk ją, geriau rojui gyventi be vienos rankos, negu pragare degti visu kūnu.
Atsakyti
MrEko
2011 m. gegužės 11 d. 08:44:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Netiketa, bet europai patiko sita daina Gal galit pasakyt koki video rode pristatant lietuva, pries daina? Nes nemaciau

____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


BT BT
6,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 124
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 79796