Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Prancūziškas kinas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
nemiegu
2010 m. liepos 7 d. 14:56:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kinomane rašė:
"Les choristes". Nebloga dramą prisiminiau dar.

Mm, Les choristes iš tiesų yra irgi neblogas filmas. Man patiko ir jame pasakojama istorija, ir ryškūs bet tikroviški personažai, ir garso takelis, ir pats filmavimo būdas (kuris iš tiesų buvo kiek neįprastas, bet kuo toliau, tuo labiau patiko).

Ir prisiminiau dar vieną - Bienvenue chez les Ch'tis . Seniai buvau mačiusi tokį sveikai juokingą filmą. Aišku, didžioji filmo žavesio dalis yra pačioje kalboje (žinote.. tie skirtingi dialektai, netyčiniai nesusikalbėjimai, žodžių žaismas.. ^^ ), bet ne mažiau smagūs ir filme vaizduojami pietiečių stereotipai apie tai, koks yra gyvenimas šiaurėje (ne Šiaurės ašigalyje/Skandinavijoje/etc , o Prancūzijos šiaurėje. To gana )

____________________
Gal su peiliu. Gal su peiliu.
Atsakyti
kinomane
2010 m. liepos 7 d. 14:11:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Les choristes". Nebloga dramą prisiminiau dar.

Atsakyti
nemiegu
2010 m. liepos 6 d. 23:57:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vienas iš man tikrai patikusių prancūziškų filmų - La fille sur le pont (1999) . --> įdomi istorija, užkabinanti, paliečianti, įsimenanti ir sugebanti nustebinti (arba čia gal dėl to, kad filmas taip įtraukė, jog pabaigos nei nemėginau spėlioti). Juoda/balta prideda filmui dar daugiau žavumo (spalvotas jis nebūtų toks užburiantis).

____________________
Gal su peiliu. Gal su peiliu.
Atsakyti
Dilgele
2010 m. birželio 25 d. 12:13:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Prancūzų new wave yra stipriausia, ką jie turi kine. Bet jei apie tai, ką daugmaž verta pamatyt iš chrestomatinių pavyzdžių, būtų taip:

Jean Renoir — The Grand Illusion (1937 m.), The Rules of the Game (1939 m.) ir Marcel Carne — Children of Paradise (1945 m.) arba Port of Shadows (1938 m.) — klasikinio prancūzų poetinio realizmo filmai.
Naujosios bangos režisieriai/darbai: Francois Truffaut — The 400 Blows (1959 m.) ar Jules and Jim (1962 m.); Jean-Luc Godard — A bout de souffle (1960 m.), Vivre sa vie (1962 m.) ar Pierrot le fou (1965 m.); Alain Resnais — Hiroshima mon amour (1959 m.), Last Year at Marienbad (1961m.); Agnes Varda — La Pointe-Courte (1955 m.).

Atsakyti
kinomane
2010 m. birželio 25 d. 12:00:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man per brangu... / Hors de prix
dar šį prisiminiau, nebloga prancūziška komedija .

Atsakyti
Alvydas1
2010 m. birželio 25 d. 08:58:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Greitomis galiu atsiminti man labai patikusį A. Diuma ekranizuotą istorinį filmą "La reine Margot"su nuostabiaja Isabelle Adjani. Dar labai neblogas su Brigitte Bardot "..ir Dievas sutvėrė moterį". Bendrai seni prancūziški filmai su Žanu Gabenu ir Žeraru Filipu verti visokeriopo dėmesio.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Obscurans
2010 m. birželio 25 d. 05:44:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
L. Bunuelio filmai. Daugelis, rodos, filmuoti Prancūzijoje ir prancūzų kalba. "Tėvų laikų" filmai kaipo. "Kuklus buržuazijos žavesys" - labai subtilus smagus filmukas. Beveik visus jo likusius irgi verta pasižiūrėti.

Atsakyti
Teras
2010 m. birželio 24 d. 22:17:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tas Toi (Uzsiciaupk) Superine komedija

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 24 d. 21:00:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai Prancūzų filmai vieni geriausių(ir RUSIJOS)...Labai patinka Renuaro 1937 m.filmai.super tiesiog...Patinka romantiški jų filmai apie meilę,jų komedijos nenugalimos,ir net kriminaliniai...Pavadinimų nepamenu,nes jų, tiek daug...Dar jei prisiminti istorinius filmus ir nuotykinius,tai išvis būtų,pilnas kambarys nuostabiausių filmų...Dabar aš turbūt tapsiu Prancūzų filmų kolekcininkas...

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
Genqr
2010 m. birželio 24 d. 14:57:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Senai senai kazkada maciau le professionnel su Zanu Poliu Belmondou. Buvau dar mazas,tai pabaigoj zliumbt pradejau kai beskambant Ennio Morricone kuriniui Chi Mai ivyksta filmo kuliminacija . Siaip filmas nera ipatingas,bet vienas is tu kur tiesiog reikia but maciusiam bent viena karta.
O vat kas patiko,tai Vyras ir Moteris (Un homme et une femme). Siaip nemegstu meiles istoriju, bet siek tiek kitokia, gal del to jog sitame filme nera kazkokio salutionio action siuzeto ar istorines aplinkos,kaip dabar jau begalo madinga,tai tiesiog filmas apie jausmus. Tik apie juos. O ir koks nuostabus garso takelis- tikra klasika!

____________________
Norint sukurti zodi,reikia sugriauti tyla. Naujai harmonijai sukurti butinas chaosas. V.Briedis.
Atsakyti
kinomane
2010 m. birželio 24 d. 14:45:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
augyz rašė:
zinojau viena apie pirmaji pasaulini, ale prancuziskai nemoku tai originalo kalba neprisimenu pavadinimo, lietuviskai turbut butu ''linksmu kaledu'' ar kazkas tokio, vienas geriausiu filmu kokiu esu mates ir liktai paremta tikrais faktais, vietomis ir apsizliumbt galima.Filmo esme kad per kucias suseda kartu svest priesai

jo , tas pavadinimas lietuviskai Linksmų Kalėdų . O kitaip "Joyeux Nol"

Atsakyti
augyz
2010 m. birželio 24 d. 13:44:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
zinojau viena apie pirmaji pasaulini, ale prancuziskai nemoku tai originalo kalba neprisimenu pavadinimo, lietuviskai turbut butu ''linksmu kaledu'' ar kazkas tokio, vienas geriausiu filmu kokiu esu mates ir liktai paremta tikrais faktais, vietomis ir apsizliumbt galima.Filmo esme kad per kucias suseda kartu svest priesai

Atsakyti
kinomane
2010 m. birželio 24 d. 13:39:55 2010-11-25 20:10:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Edith Piaf . rožinis gyvenimas / La môme (2007).

Atsakyti
varliukas123
2010 m. birželio 24 d. 13:37:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal žinot kokių prancūziško kino "perliukų"?

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Thelonious Monk Thelonious Monk
6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1320
  Iš viso užsiregistravę: 73339
  Naujausias narys: Alantas
  Šiandien apsilankė: 180850