Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Su kokia grupe ar atlikėju užaugote?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 10
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Very_crazy_enough
2017 m. gegužės 8 d. 01:34:53 2017-05-08 03:03:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

1John Cena, 40 Wrestler 

2

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „tapinas“Darius Songaila Wizards.jpg

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „makaraitytė“

Gediminas Jaunius.jpgVaizdo rezultatas pagal užklausą „Tomas Danilevičius“

Deividas Šemberas Alania.jpgRamūnas ŠiškauskasAndrius Mazuronis (1979).jpg

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lavija šurnaitė-kairienė“Austra Skujyte Paris 2011.jpg

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Gintautas Paluckas“

Krzysztof Lawrynowicz by Augustas Didzgalvis.jpg

Dariusz Lawrynowicz by Augustas Didzgalvis.jpg

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Aleksandr Sacharuk“Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Deivydas Zvonkus bavarija“

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „jakilaitis“Vaizdo rezultatas pagal užklausą „loreta sungailienė“

Kanye West, 39 Rapper 3, 40 Pop Singer 4Tom Brady, 39 Football Player 5Gerard Way, 40 Rock Singer 6Rhett McLaughlin, 39 YouTube Star 7Psy, 39 Pop Singer 8Brock Lesnar, 39 Wrestler 92 Chainz, 39 Rapper10 Orlando Bloom, 40 Movie Actor 11Floyd Mayweather Jr., 40 Boxer 12Jerry Trainor, 40 TV Actor   13Jason Earles, 40 TV Actor14 Christi Lukasiak, 40 Reality Star 15Tamar Braxton, 40 R&B Singer 16Jeff Hardy, 39 Wrestler 17Daddy Yankee, 40 World Music Singer18 Thinknoodles, 39 YouTube Star 19AJ Styles, 39 Wrestler20 Donald Trump Jr., 39 Business Executive21 Andres B, 39 YouTube Star 22Ludacris, 39 Rapper 23Jason Aldean, 40 Country Singer24 John Green, 39 Young Adult Author   25Lana Parrilla, 39 TV Actress26 Chris Martin, 40 Pop Singer 27Robin Thicke, 40 R&B Singer 28Rich Dollaz, 39 Entrepreneur 29Tom Hardy, 39 Movie Actor30 Buddy Valastro, 40 Chef 31John Mayer, 39 Rock Singer 32Sarah Michelle Gellar, 40 TV Actress 33Young Jeezy, 39 Rapper 34Zak Bagans, 40 TV Show Host 35Matt Bomer, 39 TV Actor36 Ray Toro, 39 Guitarist   37Kerry Washington, 40 Movie Actress38 Alberto Del Rio, 39 Wrestler 39Brittany Murphy (1977-2009) Movie Actress 40Danny Dyer, 39 TV Actor41 Raina Telgemeier, 39 Cartoonist 42Samantha Chapman, 39 YouTube Star 43Steve Aoki, 39 Music Producer44 Fabolous, 39 Rapper45 Michael Fassbender, 40 Movie Actor 46Liv Tyler, 39 Movie Actress41

Kobe Bryant, 38 Basketball Player 2 Ian Somerhalder, 38 TV Actor 3 Jensen Ackles, 39 TV Actor 4 Usher, 38 R&B Singer 5 Charles Lincoln Neal III, 38 YouTube Star 6 James Franco, 39 Movie Actor 7 James Corden, 38 Comedian 8 January Jones, 39 TV Actress 9 John Legend, 38 R&B Singer 10 Karlie Redd, 39 Reality Star 11 CM Punk, 38 Wrestler 12 Nicole Scherzinger, 38 Pop Singer   13 Ashton Kutcher, 39 TV Actor 14 Simon Lane, 39 YouTube Star 15 Rachel McAdams, 38 Movie Actress 16 Tia Mowry, 38 TV Actress 17 Joanna Gaines, 39 Reality Star



____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Isa
2013 m. gruodžio 5 d. 07:55:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

joe dassin, queen, italu pop, antis, pink floyd, the doors, zodziu 70s ir 80s


Atsakyti
Dead_soul
2013 m. spalio 2 d. 23:17:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Turbūt kaip didžioji dalis mano amžiaus žmonių - Foje ir AM :)))


____________________
Jeigu tu turi nuostabią žmoną, pritrenkiačią meilužę, prabangų automobilį, neturi problemų su valdžia ir mokesčių tarnybomis, o tau išėjus į gatvę visada šviečia saulė ir praeiviai tau šypsosi - pasakyk NE narkotikams!
Atsakyti
kalipse
2013 m. birželio 8 d. 23:49:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kol buvau maza,klausiausiu visokiu olia lia ir puko radijo...Toliau,truputi jau bunant vyresniai-prasidejo lietuviskos pop muzikos banga (Yva,69dangui,KĮŽ ir t.t...)  ir visokios bum bum su trim vienodais zodziais...Ir tik artejant pilnametystei (kazkur apie 17metu kai buvo) pamaciau,kad po trputi linku prie senos muzikos - astuntas-70s ir devintas-80s desimtmeciai..Classic rock,blues rock,russian rock,hard rock,glam metal,heavy metal,LT old rock,filmu muzika,disco,old pop..(Uz tai esu LABAi dekinga teciui,bet ir geda del saves is kitos puses..nes maza saukte saukiau,kad tai tos muzikos niekada neklausysiu) Taigi..Manau,kad mano skonis jau tikrai galutinai susiformavo


Atsakyti
Livetta
2013 m. birželio 8 d. 23:20:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iki 10 metų kiek pamenu klausydavausi KĮŽ muzikos, ir kitos liet. muzikos atlikėjų puokštės kaip Gerltona, Mango, 69 Danguje... Na žinot, visas radijinis pop. Vėliau perėjau į šokių muzika - į ją mane pastumėjo brolis. Iš tiesų iš pat pradžių visokie trance, hause vežė, bet bėgant laikui beveik visa pradėjo man skambėti taip šabloniškai, kad įgryso. Ai, tiesa, pamenu, kad tuo metu Avril Lavigne buvo... :D Vėliau 13 metų įvyko lužis - atradau klasikinį roką (Queen), ir synthpop(Pet Shop Boys). Padėka dėl to galiu išreikšti tėčiui. Nuo to karto pradėjau domėtis įvairia sena muzika, o ne tik grojamais hitais per radiją. Pernai metais Depeche Mode tapo viena mėgstamiausių grupių. Manau jau atradau sau labiausiai patinkančia muzika, bet ką žinau - mano skonis dar gali keistis ir keistis. : )


Atsakyti
Stripped
2013 m. birželio 8 d. 22:53:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Didžiausią įtaką padarė Foje, nes tai buvo pirmoji atidžiau klausyta muzika, pirmieji mano paties įsigyti kompaktai. Vėliau tai įtakojo mano meilę  New Wave muzikai. Tokias grupes kaip New Order atradau tada, kai dar net nežinojau kad ta muzika kažkada padarė įtakos Foje skambesiui. 

 Lietuviškas rokas padarė nemenką įtaką - Antis, Bix, Requiem, Biplan, SH, Rebelheart (iki šiol manau kad tai yra pati geriausia roko muzikos grupė Lietuvoje, nepaisant to kad normalaus albumo nebuvo išleista nuo 2000 metų).

Man lyrika visada buvo įdomi ir svarbi, taigi neapsimetinėjau ir daugiausiai domėjausi tik geresne lietuviška muzika, kol geriau nepramokau anglų kalbos. Man tarkim nelabai suprantama, kai mano bendraamžiai eidavo iš proto dėl tarkim Linkin Park tačiau nežinodavo apie ką ten yra dainuojama.

Iš tėvo kompaktų daugiausiai praklausyti AC-DC, Metallica, Billy Idol, Deep Purple įrašai. Pakliūdavo ir įdomesnių įrašų tarkim - Yello, Kraftwerk ar įvairiausi keisti džiazai.

Tai buvo iki 14-15 metų, tada atradau Lemon Joy (perėjimas nuo gitarinio roko iki grynojo synth pop buvo esminis kelrodis mano vėlyvesnėje muzikinėje kelionėje), A-Ha, Camouflage, Depeche Mode, New Order ir t.t...

 


____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
1Batia
2013 m. birželio 7 d. 19:08:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Offspring -> Metallica -> AC/DC -> Classic rock ^^


Atsakyti
Trampumpoolee
2013 m. birželio 5 d. 22:05:46 2013-06-05 22:08:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labiausiai traumavusi popsucha:

Sin With Sebastian - Golden Boy ; Eiffel 65 - Blue ; Mr President - Coco Jambo ; Scooter - viskas ; Aqua - Barbie ; Daina nugalėtoja: The Wham - Laaaaast Christ must play e ve ry Christmas {#}

 

Labiausiai vilkusi popsucha:

East 17 , MJ , TLC - sunku isskirt dainas... 2 Unlimited - No limit (Nežinau ka ten as juose tuomet izvelgiau) ; Culture Club - Karma Chameleon ; Technotronic - Pump Up The Jam ; Daina nugalėtoja: Salt 'n Peppa - PUSH IT

čia išskiriant tik popsucha man būnant nuo 9 iki 17 metų


Atsakyti
MsEnteryourname
2013 m. birželio 4 d. 13:56:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visokio velnio klausydavau {#} Kai vos vos nuo žemės mačiaus einamiausi buvo Laumės juosta ir dar ten kažkoks skraidantis dramblys ar kaip jis ten vadinos{#} Va ką gerai pamenu, tai kai pirmą kartą išgirdau Join Me, nuo žemės vis dar sunkiai mačiaus, bet nuo tada man nebeegzistavo jokie Tele Bim Bam. Klausiau Good Charlotte, Linkin Park, S.O.A.D., vėliau atradau The Prodigy, Muse, Radiohead, Pendulum...Bet vaikystės herojais visada buvo ir bus The Offspring{#}


Atsakyti
rositara
2013 m. birželio 4 d. 10:32:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su The Beatles, Modern Talking, Depeche Mode, Suzi Quatro, AC/DC, Queen ir dar šiek tiek popso ... (už popsą gailiuosi) {#}


____________________
You're gonna go far, fly high You're never gonna die You're gonna make it if you try They're gonna love you.
Atsakyti
gintuks77
2012 m. liepos 12 d. 08:11:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

SEL, SCOOTER, THE PRODIGY su jais augau ir užaugau {#}


____________________
Funky_beat !!!
Atsakyti
Pazistu_Mykola
2012 m. liepos 11 d. 23:51:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi augau su radijo grojamomis dainomis (ir tai ne vien kietos dainos kaip BoomFunkMc's Freestyler ar RHCP Otherside, bet ir visokie Right Said Fred ar Debesėli, Debesėli, nu tikrai nesididžiuoju), Scatman John, tokia žalia kasete"Greatest Rock 'n Roll hits", klausiaus ir TeleBimBam, žinoma. 

Mėgstamiausia plokštelė buvo tokios rusiškos grupės (bit kvarteto{#}) 'Sekret' plokštelė, ypač daina 'Sara Barabu' (paslūšajtie - https://www.youtube.com/watch?v=4MyMtt4EMIo). Buvo kokie 4-5 m., paskui sugedo patefonas. 


Atsakyti
velniux
2012 m. liepos 11 d. 23:23:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iki kokių 9-10 su Kučinsku(kuris ir dabar man patinka {#}). Dar su Geltona, Mino ir panašiais.

Po to mane "ištraukė" Lordi kartu su dėde Mamontovu ir pamažu ėjau prie to, ko klausau šiandien.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
R7wa
2012 m. liepos 11 d. 23:18:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dinamika {#}


____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
EmLoVe777
2012 m. liepos 11 d. 21:24:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Su Gorillaz {#}


Atsakyti
TheCrow
2012 m. balandžio 14 d. 22:01:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vaikystė su Electric Light Orchestra :))


Atsakyti
iki213
2012 m. balandžio 11 d. 23:02:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visas mano muzikos supratimas prasidėjo nuo green day :)


Atsakyti
Siela
2012 m. balandžio 11 d. 15:57:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Keturių metų būdama dainuodavau Modern Talking dainas, vėlesnėj vaikystė labai mėgau Aqua Ir Eiffel 65, paauglystei atėjus labai klausiau HIM, Marilyn Manson, Linkin Park, o dabar daug ko leidžiu ausiai paklausyti ;)


____________________
FUCK IT ALL! FUCK THIS WORLD! FUCK EVERYTHING THAT YOU STAND FOR!
Atsakyti
defgerdy
2012 m. kovo 28 d. 22:44:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Augau su visa grojama muzika per M-1 Plius.. O ir be to daug su tėčiu klausėm Foje, Mamontovą, Hiperbolę.


Atsakyti
gedged
2012 m. kovo 28 d. 22:18:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Butkutė, Black Sabbath, Pink Floyd, Queen, Scorpions, Whitesnake, UFO ir Led Zeppelin. Labiausiai atsimenu iš vaikystės :)


Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 10
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Empire of the Sun Empire of the Sun
8,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 156
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 99182