Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Paskutinis matytas filmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 247
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2018 m. vasario 24 d. 01:07:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pagaliau sugebėjau normaliai pasižiūrėti žymiąją Stanley Kubrick, 1971 metais išleistą klasiką A Clockwork Orange. Anksčiau kaip ir trūko teisingo nusteikimo tam filmui, nes pasirodė toks pernelyg extreme mano skoniui. Bet pasirodo, ne visas jis toks. Vėliau koncentruojamasi daugiau į tą gydymą ir pasekmes veikėjui išėjus vėl į "normalų" gyvenimą. Nesu tikra, ar supratau pabaigą, man ji pasirodė keistoka. Nors knygos neskaičiau, bet vis tiek norisi sutikti su žmonių nuomone, kad knyga yra geresnė. Nes tiesiog žiūrint filmą, veikėjo vidinį pasaulį daug sunkiau pajausti, nei įsiskaitant į žodžius, sukuriančius galimybę pažinti tą platesnį spektrą įvairių veiksmo aplinkybių, ar detalių, kurių filme galbūt nepastebi. Taip pat aš nemėgstu, kai filmuose koncentruojamasi tik į vieną pagrindinį veikėją. Kiti veikėjai, kurie irgi turėjo svarbų vaidmenį pagrindinio veikėjo gyvenime, buvo labai silpnai išreikšti ir dėl to užsimirštantys bei nesukuriantys rišlaus ryšio visame istorijos pateikime. Malcolm McDowell, kuris ir vaidino istorijos protagonistą Aleksą, atliko tikrai nuostabų vaidmenį, nežinau ar esu mačius taip puikiai išreikštą "daužto" žmogaus su psichopatinėmis elgesio charakteristikomis, įvaizdį (Jared Leto "jokeris" man nesiskaito, kiti du jokeriai man pasilikę tik kažkur giliai atmintyje, o American Psycho su Christian Bale dar nemačiau, kad galėčiau palyginti). Gal ir aktoriaus natūrali išvaizda bei natūra dar kažkiek prie to prisidėjo, vien tas piktas, netgi stingdantis žvilgsnis, arba pabaigoje tas juokas. Nežinau, ar juodas humoras, kuris tikrai lydėjo visą filmą, ir turėjo būti priimtas su humoru, tačiau man nesinorėjo nei juoktis, nei šypsotis. Gal pernelyg rimtai žiūriu į psichikos sutrikimų turinčius žmones. Filme veiksmo man užteko, neteko per daug nuobodžiauti, tačiau nuobodulį gal kiek kėlė trūkumas tų minčių, kurias galėjo sukelti siužeto išpildymas, o šis man buvo per skystas. Suprantu, ką filmas norėjo parodyti, ir Kubrick'as su šia pagrindine užduotimi susidorojo, tačiau man neužtenka tik idėjos išpildymo, man turi būti visos dalys vos ne priekaištingos. Taigi vertinu filmą 8/10. Ne per griežtai, vien todėl, kad klasika, kad labai įdomus kontekstas, kuris aktualumo nepraradęs ir šiais laikais, ir nebloga vaidyba.

 

 


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Silentist
2018 m. vasario 22 d. 21:08:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Beauty and the BeastLoving Vincent

išties gražūs filmai, abu patiko


____________________
„Bendrauti su žmonėmis yra bene didžiausia problema, su kuria jūs susiduriate”. Deilas Karnegis
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. lapkričio 28 d. 13:17:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Trainspotting (1996) 7,5/10

In Bruges (2008) 7/10


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Silentist
2017 m. lapkričio 23 d. 21:57:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Andrey Zvyagintsev "Nelyubov/ Loveless" (2017)

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nelyubov“


____________________
„Bendrauti su žmonėmis yra bene didžiausia problema, su kuria jūs susiduriate”. Deilas Karnegis
Atsakyti
Very_crazy_enough
2017 m. spalio 21 d. 12:26:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

vakar per teliką pirmąkart rodė „Likimo ekspertai“ (The Adjustment Bureau), seniai norėjau pasižiūrėt tą filmą.

Ir ką gi? 8,5/10, bet labai prasta, neįtikinama pagrindinės aktorės vaidyba


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 23 d. 22:46:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip, ir dar kai ne tik veiksmo vietos, bet ir laikas truputi kaitaliojasi, kas mane pradėjo konfūzinti. O Hans Zimmer - taip, pamiršau paminėti, geniali muzika, viena svarbiausių filmo sudedamųjų dalių.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Crazyz
2017 m. liepos 23 d. 22:37:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš vakar apsilankiau Dunkirk'e. Labai intense filmas, tiek daug visko vyksta vienu metu, kelios scenos, kurios su viena kita susijusios. Gaila, kad nė vieno charakterio, kuris būtų išites labai stiprus, nė vieno pagrindinio vaidmens, visi vienodai lygūs. Hans Zimmer - vėl Dievas. Neabejotinai šis filmas kovos dėl oskarų. Dar vienas Nolan'o masterpiece. 8.5/10.


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. liepos 23 d. 20:23:30 2017-07-23 20:24:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ką tik iš po Dunkirk (2017).

Kažkodėl labai laukiau šito Christopherio Nolano darbo, galbūt todėl, kad tai kažkas labai neįprasto iš jo, todėl įdomu buvo pažiūrėti ir įvertinti sprendimus. Labai orginalus braižas. Man patiko originalus karinio/istorinio filmo pateikimas, persmelktas minimalizmo, užduotis įvykdyta su saiku, nebuvo perspausta. Aktoriai puikūs. Cillian Murphy - tampa vienu mėgstamiausių aktorių po truputi, nors jo viršus vis tiek buvo su Breakfast On Pluto, mano nuomone. Minusai: trūko gelmės, charakterių perteikimo/išryškinimo, aštresnio veiksmo ir galėjo būti daugiau Tom Hardy. Iš esmės, puiku, nenusivyliau. 8/10


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. birželio 27 d. 22:41:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Way We Were (1973)

baisus filmas.. baisi bėda tos kalbančios moterys..


Atsakyti
Konditerijus
2017 m. birželio 16 d. 18:19:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Alien (1979)

katės gyvybė buvo saugojama labiausiai šiame produkte, nors ji jų, kaip žinia, 9 turi..


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. birželio 16 d. 12:33:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Purvo netrūksta ten, bet ne viskas purvas, kas purvu... Ok. :)


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. birželio 16 d. 12:27:53 2017-06-16 12:28:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jau viskas, baigta dabar beliko tik soundtrack'ą prasukinėt... Hesher girdėjau, kad toks yra, bet labai purvinas atrodo, gal kada sekmadienį, jei visą savaitgalį nesiprausiu.. :)


Atsakyti
4Blackberry
2017 m. birželio 16 d. 12:11:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ir aš neseniai žiūrėjau šitą. Patariu žiūrėti toliau. O ir nelabai įmanoma turbūt nutraukti žiūrėjimą. Aktoriai nerealūs.

Na ir dar vienas neseniai matytas - Hesher. Įtraukiau į savo gerąjį sąrašą.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Konditerijus
2017 m. birželio 16 d. 11:47:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Lost In Translation 

dabar žiūriu tik norėjau pasisakyti, kad nenueitų veltui žiūrėjimas, labai patinka


Atsakyti
Isa
2017 m. gegužės 5 d. 06:43:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

praktikuoju atsispausdint pdf`ą ir pasidaryt knygą pats; čia keletas šaltinių rusų kalba:

https://www.etextlib.ru/Book/Details/26468

https://www.e-reading.club/bookbyauthor.php?author=2630


Atsakyti
Alvydas1
2017 m. gegužės 4 d. 18:26:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viljamas Barauzas beveik nepaskaitomas. Bandžiau Nova Express, likau suintriguotas ir visiškai išmuštas iš vėžių. Reikėjo pradėti nuo Soft Machine, gal būtų buvę aiškiau. 

Gi šitas veikalas daug kur uždraustas, bet rusai išsivertė. Mačiau filmą ir noras perskaityti knygą dar didesnis, būtų gerai gauti rusiškai.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Isa
2017 m. gegužės 4 d. 06:21:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
4Blackberry
2017 m. balandžio 29 d. 16:25:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Imposter (2012)

Absurdiška real-life istorija, primenanti tikrą filmą, įtraukė kažkur nuo vidurio. Beveik visą laiką buvo mintis "ką? Kaip tai išvis įmanoma?"

8/10


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Isa
2017 m. balandžio 28 d. 20:14:21 2017-05-04 08:07:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Silentist
2016 m. gruodžio 8 d. 15:37:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Frank Miller's Sin City: A Dame to Kill For

iš vienos pusės 2014 sin city stulbina labiau nei 2005 sin city. jei taip būtų atsitikę, kad prieš tai nebūčiau matęs pirmo filmo...

daug to paties ir šiek tiek daugiau. jei pirmam filmui būčiau skiręs 9/10, dabar pamatęs sequelį apsistoju ties 8/10.

jei pirma būčiau pamatęs a dame to kill for (2014) - jam būtų 9/10, o pirmam (2005) - 8/10 (atvirkščiai)

tiesa, jei nebūčiau komiksų mėgėjas, abiem filmams skirčiau tik 5-6/10


____________________
„Bendrauti su žmonėmis yra bene didžiausia problema, su kuria jūs susiduriate”. Deilas Karnegis
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 247
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Collective Soul Collective Soul
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:31 - einaras13
Matai, malia, šita pokalbių dėžutė yra tokia pati nuo tada, kai aš esu narys (2011 m.) ir turbūt dar anksčiau. Smartphone'ų emoji šitame pokalbių dėžutės pasaulyje neegzistuoja, jų encode'inimas pokalbių dėžutei yra tas pats kaip man arabų kalba
08:46 - malia
Supratau,kad čia nereikia dėti veidukų iš telefono...
08:26 - malia
Ačiū Sahjai už seniai pamirštą gabaliuką,rytas prasidėjo smagiai ????????????
11:49 - Silentist
Right about now
The funk soul brother
Check it out now
10:49 - einaras13
Aktualesnis - taip. Svarbesnis - tikrai ne. Ir nematau preteksto gedului.
03:04 - Silentist
Mėgstantiems istorinius įvykius: šiandien sueina sukaktis, kai 2021 rugsėjo 16 baigėsi pratybos Zapad. Ir tai mums svarbesnis įvykis, artimesnis realityj nei kažkokio Mindaugo gimtadienis bei LT 1000mecio vardadienis. Zdz, gedulo diena,kabinkim juostelės
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
01:00 - einaras13
Tik dabar sužinojau apie prieš penkias dienas mirusią brazilų legendą Sergio Mendes. RIP.
22:48 - Silentist
Vytautas, kol jusu nebuvo cia prisirinko:as, du apzvalgininkai, keli praeinantys, keli senbuviai, murderatoriai, o daugiau - fantamasai+robotai. Bendrai dbr:806. Kaip jus jauciates del top40/30 prasmes?
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 574
  Iš viso užsiregistravę: 73484
  Naujausias narys: vinceneste
  Šiandien apsilankė: 256684