Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 17
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2016 m. rugpjūčio 16 d. 21:25:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Placebo muzika yra tokia muzika, kurią pradėjus klausyti neįmanoma nustoti.

Brian Molko yra toks vyras, kurį įsimylėjus neįmanoma nustoti mylėti.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Music4ever
2014 m. birželio 2 d. 11:22:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ne dėl jų orientacijos, bet šiaip tiesiog manęs netraukia jų muzika.


Atsakyti
Misantropia
2014 m. balandžio 13 d. 10:56:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nope. Mano gyvenimo tikslas - tave persekioti. {#}


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
AsiluAsilas
2014 m. balandžio 13 d. 10:09:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

aš tik pakomentuoju ir iškart atsakai, tu nueini nuo kompo kada nors nolifere?:D


Atsakyti
Misantropia
2014 m. balandžio 13 d. 10:06:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Lai dabar aš kalta, kad tu - lūzeris?

Geras {#}

Dusk povidoli! {#}


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
AsiluAsilas
2014 m. balandžio 13 d. 10:04:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

menki proteliai yra tų per kurius tokia situacija,įskaitant aišku ir tave


Atsakyti
Misantropia
2014 m. balandžio 12 d. 22:09:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Už tiesą nepykstama. Tačiau jei tu įsivaizduoji esantis tos tiesos skelbėju, tai stipriai klysti.                 

Užtenka pažvelgti kur, ką ir kaip tu komentuoji.                                                                               

Ir dėlionė susidėlioja. Tu viso labo esi mažas, tulžingas ir be proto pavydus organizmas, pagiežingai žiūrintis į tuos, kurių banko sąskaitose spirga riebios sumos.                                                      

Tau nepakenčiama vien mintis kad kažkoks reperis su savo eilėraštuku apie nieką užsidirbo daugiau, nei tu su savo "gilia" muzika, kurios pagrinde tik pats ir klausaisi. Tau skauda, kad kažkokia žvaigždutė, pjauna pro šalį ant scenos, o berniukai ir mergaitės vis tiek jos plakatais tapetuoja sienas ir... na gerai, baikim tiesiog sienų tapetavimu :) Tavo protelis tiesiog atsisako priimti faktą, kad vaikai vagia iš tėvų pinigus, kad įsigytų kažkokį abejotina vasaros hitą, kai tavo muzikos net už dyką neklauso.

Etc ir blabla {#}                                                                                                                       

P.S. Jei savo atsakyme nepaminėsi Sharon - aš labai tavim nusivilsiu :)                                                  

 


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
saaulyytee
2014 m. balandžio 11 d. 23:42:31 2014-04-11 23:42:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Galiu pasakyt, kad nematau nė vieno, verkiančio dėl "tiesos". Jeigu yra čia tokių, pasirodykit, parodysiu, iš kur kelmai dygsta. {#}

o Tu, mielas muzikante, išsirinkai tobulą savo nick'ą, duodu už tai penkis. oi ne, gal net ir visus dešimt. {#}


____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
Atsakyti
AsiluAsilas
2014 m. balandžio 11 d. 23:37:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

kad kazkaip jūs čia vis verkiat kai kas pasako tiesą apie jūsų ''zvaigzdes'' :D 


Atsakyti
FrIz7
2014 m. balandžio 9 d. 00:10:11 2014-04-09 00:11:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nenervuok vaiko. Apsiverks dar.{#}

 

CarmineCuor ateis laikas kai bus papraščiausiai gėda dėl šitų savo postų, iš patirties sakau. Atrodai kaip suauges vyras, bet tai stumi kai koks vaikas.


____________________
All you touch and all you see is all your life will ever be.
Atsakyti
Delacorado
2014 m. balandžio 8 d. 23:45:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Oi, tikrai... Atleisk, kad suklydau :) Iš tiesų tai mažiausiai kokius tris milijonus kartų. 


Atsakyti
AsiluAsilas
2014 m. balandžio 8 d. 22:52:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

right:D:D:D


Atsakyti
Delacorado
2014 m. balandžio 8 d. 22:20:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip, tas balsas išraiškingas, emocionalus ir unikalus, kurį galima atskirti iš visų kitų dainininkų. Už tavo kokius porą milijoną kartų geresnis. 


Atsakyti
AsiluAsilas
2014 m. balandžio 8 d. 22:01:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nu ir balselis:D


Atsakyti
Delacorado
2013 m. rugsėjo 22 d. 00:11:12 2016-10-18 17:23:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hmm, ką dar galima pridurti prie to, kiek puikaus apie juos buvo išsakyta kitų žmonių komentaruose... Nelabai daug :) Tik tiek, kad Placebo turi visus pagrindinius bruožus, kuriuos labiausiai vertinu muzikoje (jei tiksliau - instrumentiniuose-vokaliniuose kūriniuose): 1. Gerą, tvirtą, pasitikintį savimi ir savitą vokalą. 2/3/4. Jausmingumą, nuoširdumą ir organiškumą. 5. Stiprų, melodingą ir išraiškingą muzikinį skambesį, kuriame yra, kaip aš vadinu, 'teigiamo pykčio' ir aistros gyvenimui. 6. Nenuobodumą - išlaiko savo stilių, bet nesikartoja. 7. Prasmingus, apie tikrus išgyvenimus tekstus. Be to, ir muzikoje, ir B. Molko balse jaučiama švelni melancholija ir skausmas. Tas liūdnas ir kartu malonus elementas mane visada užkabina ir užkabins. 

 

Naujasis jų albumas 'Loud Like Love' - tai mano muzika. Nors pavadinimas ir skamba kiek banalokai, bet nereikia spręsti apie knygą iš viršelio. 'LLL' tapo mano mėgstamiausiu Placebo albumu ir atiduočiau jam vieno iš pačių geriausių šių metų albumų titulą. Klausau per ausines ir tiesiog kiekvienas garsas harmoningai sutampa su mano vidiniu feng šui. Jis toks pats kokybiškas, gilus ir jausmingas kaip ir šiemetinis Editors 'The Weight of Your Love'. Skausmingos 'A Million Little Pieces', 'Exit Wounds' ir 'Begin the End' (tapo nauja mano favoritine Placebo daina), o 'Bosco' su simfoninio orkestro prieskoniu - išvis pasaka... Po šio albumo Placebo atradau iš naujo ir šiuo metu jie yra mano mėgstamiausių penketuke.

 

Placebo - neabejotinai viena kokybiškiausių pastarųjų dešimtmečių grupių. Pripažinta, bet visgi underrated, nes jų dainų/albumų niekad neteko matyti kokiuose NME/Gigwise/Q/Mojo ir pan. dešimtmečių topuose. Į JAV rinką jie taip pat neprasimušė... Beveik nemačiau, kad ką nors minėti leidiniai rašytų ir apie šio albumo išleidimą. Bet tai tik eilinį kartą įrodo, kad tai, kas patinka masėms ar muzikinių leidinių redaktoriams, tikrai nebūtinai yra kažkoks vertingumo rodiklis.


Atsakyti
Gabytt
2013 m. vasario 8 d. 12:35:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai subtili ir emocionali ju muzika:) dievinu molko vokala. Tikriausiai is alternatyvaus roko grupiu man sita geriausia :) sukelia labai dideli emociju spektra kai ju klausau.


____________________
reach out and touch faith
Atsakyti
neringa921
2011 m. rugpjūčio 11 d. 11:33:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
niekada neatsibos jie man

Atsakyti
mirage
2011 m. balandžio 8 d. 20:45:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano mėgstamiausia grupė!Geriausia grupė ever;].Jų dainos tokios jausmingos, nuostabios, užburiančios...Galima klausyt ir klausyt;]

Atsakyti
varliukas123
2011 m. kovo 13 d. 22:11:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kuo toliau, tuo labiau man ima patikt jų muzika

Atsakyti
rojauspaukste
2011 m. kovo 10 d. 00:36:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai kurios dainos tikrai labai patinka bet, kad tai butu megstamiausia grupe nepasakyciau

Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 17
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Svastikos Sukitės Greitai (SSG) Svastikos Sukitės Greitai (SSG)
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 515
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 296489