Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ar esi įsivėrus/ęs auskarų? Kur ir kiek?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345678910 ... 16
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
dirge
2010 m. sausio 14 d. 14:19:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
dirge rašė:
LoseControl rašė:
Matau, nesiseka, nes pamiršai žmogaus mąstymo principą: pirma: žmogaus prigimtis ištvirkusi (merfio dėsniai ) antra: kaip tau turėjo sakyti aplinkiniai, kad neutrėtum nevisavertiškumo komplekso, visi skirtingi. Ir taikyk praktikoje neabsoliutindama ir nebendrindama visiems.
nezinau is kur istraukei ,kad as neigiu zmogaus istvirkusia prigimti.Ziuriu laki vaizduote ..ir apskritai prie ko cia ji dabar?Beje,kiek pamenu merfio desniai humoristine knygele. Jo .
As nieko ir neabsoliutinu, ar tu skaitai ka as rasau??Turbut mokykloje sunkiai sekesi interpretuoti kurinius, nes ziuriu visai neiisiskaitai i parasytus zodzius.


Prigimtis tik šiaip. Nesirūpink. Jei jau toks idiotas aš, tai nieko, išmoksiu, nes dar tebeeinu į mokyklą.
Aš sakau, kad tu suabsoliutini, nes pritaikai tą patį visiems, nors visi labai skirtingi. Neteisingas pastebėjimas - aš mėgstu interpretuoti. Nežinau, ar moku, bet skaityti tikrai moku, ir perskaitau, kad tu taikai viską, ką pasaktei visiems, neturi savo nuomonės, grindi ją kita, ir šiaip pradedi stumt ant žmonių, kurie bando atrodyti IR išoriškai gražiai, kadangi tu sakai, kad visiems dėmseio trūkumas, kas įsimyli vyresnę, ar gražiai rengiasi, tai galima daryti psichoanalitinę išvadą, jog tau yra nepilnavertiškumo kompleksas ir tu pavydi, kad kiti bent bando atrodyti gražūs ir taip,susilaukti dėmesio ar atrodyti gerai sau.


sakai, tebeeini i mokykla?tai tuo labiau si diskusija beprasme, paziurejau i tavo anketa..tau 16m? sory, mes tikrai nestovime viename aukste, ir tiesiog nera prasmes kazko vienas kitam irodineti, nes tu dar skaityti nemoki.
ir kodel sakai ,kad as nusiteikusi pries isoriskai graziai atrodancius zmones?
kurioje vietoje as taip pasakiau?jeigu tai yra diskusija ,tai prasau neissigalvoti nebutu dalyku ,nes ziuriu kazkas negerai tau.
"psichoanalitinę išvadą, jog tau yra nepilnavertiškumo kompleksas"..manau tu neigalus daryti isvadas apskritai kiek as matau is sios diskusijos, o juo labiau psichoanalitines
As tikrai nepavydziu tiems kurie graziai rengiasi, tai ka rasiau anksciau buvo pavyzdziai apie marozus ,kurie nors kiek praturteje stengiasi savo turtinguma dar labiau pabrezti,kas atrodo kaimietiskai. Fuck. Kaip erzina ,kai zmones nemoka skaityti.
Apie isvaizda kalbant man paciai patinka graziai atrodyti ,bet tai neturi nieko bendro su auskarais ant veido, raudonais plaukais ar pan.
Na, bet tiek tos,nebesigincykime ir nesvaistykime savo brangaus laiko bergzdziai diskusijai.

Atsakyti
LoseControl
2010 m. sausio 13 d. 20:35:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dirge rašė:
LoseControl rašė:
Matau, nesiseka, nes pamiršai žmogaus mąstymo principą: pirma: žmogaus prigimtis ištvirkusi (merfio dėsniai ) antra: kaip tau turėjo sakyti aplinkiniai, kad neutrėtum nevisavertiškumo komplekso, visi skirtingi. Ir taikyk praktikoje neabsoliutindama ir nebendrindama visiems.
nezinau is kur istraukei ,kad as neigiu zmogaus istvirkusia prigimti.Ziuriu laki vaizduote ..ir apskritai prie ko cia ji dabar?Beje,kiek pamenu merfio desniai humoristine knygele. Jo .
As nieko ir neabsoliutinu, ar tu skaitai ka as rasau??Turbut mokykloje sunkiai sekesi interpretuoti kurinius, nes ziuriu visai neiisiskaitai i parasytus zodzius.


Prigimtis tik šiaip. Nesirūpink. Jei jau toks idiotas aš, tai nieko, išmoksiu, nes dar tebeeinu į mokyklą.
Aš sakau, kad tu suabsoliutini, nes pritaikai tą patį visiems, nors visi labai skirtingi. Neteisingas pastebėjimas - aš mėgstu interpretuoti. Nežinau, ar moku, bet skaityti tikrai moku, ir perskaitau, kad tu taikai viską, ką pasaktei visiems, neturi savo nuomonės, grindi ją kita, ir šiaip pradedi stumt ant žmonių, kurie bando atrodyti IR išoriškai gražiai, kadangi tu sakai, kad visiems dėmseio trūkumas, kas įsimyli vyresnę, ar gražiai rengiasi, tai galima daryti psichoanalitinę išvadą, jog tau yra nepilnavertiškumo kompleksas ir tu pavydi, kad kiti bent bando atrodyti gražūs ir taip,susilaukti dėmesio ar atrodyti gerai sau.

Atsakyti
thatsme
2010 m. sausio 13 d. 20:28:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dirge rašė:
kliedesiai ne kliedesiai tu vistiek neigalus juos objektyviai vertinti

Tai taip, juos objektyviai tik tu gali isivertinti

Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 20:08:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

na ,nesitikejau jo tiek susilaukti issakydama savo nuomone.
kliedesiai ne kliedesiai tu vistiek neigalus juos objektyviai vertinti

Atsakyti
thatsme
2010 m. sausio 13 d. 19:58:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dirge rašė:
cia is serijos ,kodel pvz vyras isimyli 20 metu vyresne moteri.Tu turbut sakytum ,del to ,kad ji jam patiko.Bet gilumines priezastis greiciausiai yra tos ,kad jam truko motinisko demesio vaikysteje.Arba ryskiai raudonai nudazyti plaukai. Tu turbut irgi sakytum ,kad zmogui tiesiog grazu, bet tai signalizuoja ne ka kita kaip demesio trukuma

O kazkokiu kliedesiu rasymas matyt irgi signalizuoja ne ka kita kaip demesio trukuma. Ir kaip matau tau demesio dabar netruksta

Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 19:46:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Matau, nesiseka, nes pamiršai žmogaus mąstymo principą: pirma: žmogaus prigimtis ištvirkusi (merfio dėsniai ) antra: kaip tau turėjo sakyti aplinkiniai, kad neutrėtum nevisavertiškumo komplekso, visi skirtingi. Ir taikyk praktikoje neabsoliutindama ir nebendrindama visiems.
nezinau is kur istraukei ,kad as neigiu zmogaus istvirkusia prigimti.Ziuriu laki vaizduote ..ir apskritai prie ko cia ji dabar?Beje,kiek pamenu merfio desniai humoristine knygele. Jo .
As nieko ir neabsoliutinu, ar tu skaitai ka as rasau??Turbut mokykloje sunkiai sekesi interpretuoti kurinius, nes ziuriu visai neiisiskaitai i parasytus zodzius.


Atsakyti
LoseControl
2010 m. sausio 13 d. 19:36:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Matau, nesiseka, nes pamiršai žmogaus mąstymo principą: pirma: žmogaus prigimtis ištvirkusi (merfio dėsniai ) antra: kaip tau turėjo sakyti aplinkiniai, kad neutrėtum nevisavertiškumo komplekso, visi skirtingi. Ir taikyk praktikoje neabsoliutindama ir nebendrindama visiems.

Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 19:34:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
dirge rašė:
matai, negaliu reaguoti i tave kaip i lygiaverti pasnekova, mat as ,matyt daugiau knygu sitomis temomis esu perskaiciusi .Sakysi knygos ne viskas?taip, bet jas rase zmones kompentencijos psichologijos sferoje turejo kur kas daugiau nei tu. As neneigiu zmogaus individualumo ,taciau sakau ,kad jo elgesi labai daznai lemia pasamoningi mechanizmai.Lengviausia pasakyti..mes visi tokie skitingi ir ne velnio cia mums netinka bendrieji principai.

Tai tie žmonės protingi, protingesni, bet ar tu teisingai įsisavinai tai, ir ar apskritai įsisavainai. Aš pats kažkiek irgi galiu mąstyti, ir matau, kad tu biški bullshitą varai.

gal esi girdejes posaki :'zmogus nezinantis istorijos amziams liks vaiku'
Taigi tas pats ir su psichologijos istorija, jei nesi su ja gerai susipazines ir remiesi tik 'savo mastymu' negali buti objektyvus ir pazvelgti i problema is ivairiu aspektu.
Kiek as isisavinau ,tai jau tik mano reikalas,bet bandau taikyti praktikoje



Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 19:29:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
speju ,kad tai buvo populiariosios psichologijos knyga. Literaturoje taip pat taikytinas zodis popsas.Todel vargu ,kad tai yra tinkamas pavyzdys,kuriuo galetumeisi remtis.
Metodas yra viena, o elgesio priezastys visai kas kita.

Atsakyti
LoseControl
2010 m. sausio 13 d. 19:26:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dirge rašė:
matai, negaliu reaguoti i tave kaip i lygiaverti pasnekova, mat as ,matyt daugiau knygu sitomis temomis esu perskaiciusi .Sakysi knygos ne viskas?taip, bet jas rase zmones kompentencijos psichologijos sferoje turejo kur kas daugiau nei tu. As neneigiu zmogaus individualumo ,taciau sakau ,kad jo elgesi labai daznai lemia pasamoningi mechanizmai.Lengviausia pasakyti..mes visi tokie skitingi ir ne velnio cia mums netinka bendrieji principai.

Tai tie žmonės protingi, protingesni, bet ar tu teisingai įsisavinai tai, ir ar apskritai įsisavainai. Aš pats kažkiek irgi galiu mąstyti, ir matau, kad tu biški bullshitą varai.

Atsakyti
RockPrincess
2010 m. sausio 13 d. 19:24:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dirge rašė:
matai, negaliu reaguoti i tave kaip i lygiaverti pasnekova, mat as ,matyt daugiau knygu sitomis temomis esu perskaiciusi .Sakysi knygos ne viskas?taip, bet jas rase zmones kompentencijos psichologijos sferoje turejo kur kas daugiau nei tu. As neneigiu zmogaus individualumo ,taciau sakau ,kad jo elgesi labai daznai lemia pasamoningi mechanizmai.Lengviausia pasakyti..mes visi tokie skitingi ir ne velnio cia mums netinka bendrieji principai.

aš savu laiku taip pat esu perskaičius ne viena psichologine knyga, bet... ne viskas yra ten tiesa. Vienoje net rašė: jei šis metodas tinka man, jis nebutinai tiks ir jums (knyga kiek pamenu vadinasi ''greitas maistas sielai''). Žmones skirtingi, ir nemanau, kad viena teorija (ne visai tą žodi turiu minty, bet tinkamesnio šiuo metu nerandu) tinka jiems visiems.

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 19:17:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
matai, negaliu reaguoti i tave kaip i lygiaverti pasnekova, mat as ,matyt daugiau knygu sitomis temomis esu perskaiciusi .Sakysi knygos ne viskas?taip, bet jas rase zmones kompentencijos psichologijos sferoje turejo kur kas daugiau nei tu. As neneigiu zmogaus individualumo ,taciau sakau ,kad jo elgesi labai daznai lemia pasamoningi mechanizmai.Lengviausia pasakyti..mes visi tokie skitingi ir ne velnio cia mums netinka bendrieji principai.

Atsakyti
LoseControl
2010 m. sausio 13 d. 19:06:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ne, tai tu ją vaikiškai pritaikai kiekvienam individui taip pat, nors jie skirtingi - labai.

Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 19:05:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uzsisklendimas irgi yra reakcija.Na, bet matyt, si diskusija neturi prasmes ,nes jus psichologija vaikiskai neigiate.

Atsakyti
miculka
2010 m. sausio 13 d. 19:01:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
miculka rašė:
Problematique rašė:
miculka rašė:
miculka rašė:
ausyse po viena skylute bet lupoj begalo noreciau

isipilde mano noras!!! vakar isiveriau auskara i lupa, tiesiai po ja per viduri. tik va viena beda, kosmetologe klisa ir isere 3mm desiniau nei turi but;/// tj vat, ryt eisu reikalaut kad isnaujo ivertu kaip turi but

Va todėl ir negalima vertis kosmetologinuose kabinetuose. Kiekvienas milimetras yra svarbu, o čia net 3 pro šalį. Patariu kuo greičiau išsitraukt auskarą (jei vistiek versies iš naujo), kad nepaliktų randelis.

netrauksiu, nes lupa skauda ir neina atsissukt auskaro. o rando nepaliks nes auskaras labai mazytis. o jei ir paliks man px.

vat, buvau pas ta kosmetologe. stai ka man ji pasake :
- tavo lupa per stora ir net ne toj vietoj reikia vertis, as tau jug sakiau kaip turi but. as galiu perverti, man nesunku, bet as negarantuota kad tiesiai iversiu.
susinervinus isejau, nuvariau auskara kita nusipirkau ir nuvariau i motinos darba. tj vat gerai kad mano motike vaistinej dirba. , pasiemaiu kateteri, visokiu dezinferziniu priemoniu ir to kur uzmarina. isiveriau pati ta auskara, tiesiai, visiskai taip kaip norejau ir patenkinta db esu. tj vat negalima pasitiket kazkokiom supi**** kosmetologem.

Atsakyti
LoseControl
2010 m. sausio 13 d. 19:01:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tikrai ne visų? Kaip tie, kur atsitveria nuo pasaulio? Ai, nu, tu, kaip psichologė, sakysi, kad jie bepročiai, ir viskas kitaip taikoma.

Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 18:56:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
buti pastebetu ivertintu pripazintu bene kiekvieno zmogaus noras..ar jus manote kitaip?Ir man idomu ar kada sugebes zmones diskutuoti be ameniskumu?be visu situ 'lol' ir panasiai.

Atsakyti
RockPrincess
2010 m. sausio 13 d. 18:52:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip supratau dirge tai mes visi tūrim būti vienodi. Arba mums trūksta dėmesio. LOL

____________________
Aš samdau žmones, kad jie mane garbintu. True story.
Atsakyti
dirge
2010 m. sausio 13 d. 18:36:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
latras rašė:
na taip iseina, pirkti graziu drabuziu ir nereikia? o jei ir perki kazkas su tavim blogai? veries auskarus nes tau grazu ir tu taip puosies, tas pac ir su tattoo,drabuziais ir t.t tai negi visi zmones aptureja sunkia vaikyste ar nepatenkinti savo isvaizda? nu negi imsi ir vaiksciosi nuogas ir sakysi va man nieko netruksta!!! DD
Visi zmones nori graziai atrodyti. Ir nereikia cia pulti i krastutinumus ir sakyti ,kad drabuziu isvis nereikia.As taip nemanau ,jei ka.
Nors velgi is zmogaus aprangos labai daug ka galima pasakyti.Nepastebejot tendencijos ,kad neturtingi zmones veliau siek tiek praturteje taip demonstruoja auksines grandines,zymiu dizaineriu vardus rekte rekiancius ant marskiniu..Beabejo ,jus sakytumet jiems tiesiog grazu.



Atsakyti
latras
2010 m. sausio 13 d. 18:32:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nei tu manes pazysti nei tu kalbek uz mane;] as geriau zinau koks as ir kas man praeja ar kas nedaeja yra;]

____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
Atsakyti
Puslapiai: 12345678910 ... 16
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


BT BT
6,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 130
  Iš viso užsiregistravę: 73333
  Naujausias narys: irving54x
  Šiandien apsilankė: 72877