Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123456 ... 8
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2018 m. vasario 22 d. 20:38:31 2018-02-22 20:50:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

įtakojo vokiečių grupes Camouflage, De/Vision, And One, Wolfsheim, The Twins, Rammstein, Endraum, Deine Lakaien. lietuvių grupes Foje, Naktinės Personos, Mano Juodoji Sesuo, Siela ir Lemon Joy.

visai patinka albumai iki Violator, dar patinka 'stiliaus giminaičiai' - grupė Soft Cell ir jų pasekėjai, kanadiečiai Psyche


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Isa
2015 m. liepos 3 d. 05:09:47 2015-07-03 05:17:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Violator - pikas, paskui žemyn


Atsakyti
einaras13
2015 m. liepos 3 d. 01:23:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Apleidau Depeche Mode. Užvedėt diskusijas čia, priminėt man juos. Dabar klausau vienos savo mėgstamiausių dainų iš tų tamsiųjų ankstyvųjų depešų laikų. Galbūt „A Broken Frame“ nusipelnė mano mėgstamiausio albumo titulo? Bet neskubu to konstatuoti, rytoj pabandysiu pravaryti pro Depeche Mode diskografiją pirmą kartą po labai ilgo laiko.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
4Blackberry
2015 m. liepos 3 d. 00:28:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Legendiniai, nes jie buvo tikri išganytojai Didžiojoje Britanijoje, o vėliau ir kitur. Tikriausiai žmonėms atrodė, kad jie nukrito tarsi iš dangaus ir atrodė kaip savotiškas stebuklas, tad muzika jau savaime gera, nes kitokia. O aš gal net nebūčiau atkreipus dėmesio į jų pirminę kūrybą (o gal ir būčiau, jei ir mane būtų kažkaip įtraukus ta srovė). "Just Can't Get Enough" prisimenu dar iš vaikystės. Dar kažkur retkarčiais skambėjo ir ši daina, nors jau buvo nemažai metų praėję... "See You" dar nebuvau girdėjus. Klipai man nepasirodė juokingi, matyt, nesuprantu to Dave'o šmaikštumo. Tas "lūžis" ar kaip čia pavadinus jų stiliaus pasikeitimą, įvyko kažkur su "Black Celebration" albumu 1986. Nors man jau 84-ųjų "Some Great Reward" tai jaučiasi, nors ir su juoko gaidele (konkrečiai - "Blasphemous Rumors"). Tada jie atrado savo tikrąjį stilių, o iki tol lygtais kažko trūko. Dave'o balsas, mano manymu, netiko tam popsiniui skambesiui.

Dėl Goro, tai visų pirma, "In A Manner Of Speaking" yra tik jo koveris. Originalą sukūrė Tuxedomoon. Nors esu kažkada pasiklausius jo solo darbų, bet jie neįstrigo. Ir žinau, kad jis nėra tik geras back'as. Tiesiog pasiklausiau "Soothe My Soul" ir pagalvojau "po galais, koks geras back'as" :D Žinau, kad jis parašė "Precious", o tą dainą labai mėgstu. Taigi, manau, dar panagrinėsiu aš tą jo solo karjeros reikalą.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Rutonė
2015 m. liepos 2 d. 23:17:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Ilgą laiką neatkreipiau dėmesio į depešus, bet tik todėl, kad giliai širdyje esu labiau metalistė, o metalistai tokių grupių neklauso." - Welcome to ~85s-90s :) Tada taip ir buvo - fojistai/depešistai prieš metalistus. Nepalaikiau nė vienų - a ką daryt, kai ir tiems, ir aniems prijauti?

 "Man visą laiką galvoje buvo mintis, kad jie yra geri, nes legendiniai, bet nieko daugiau ypatingo juose nėra." O čia jau atsiprašau, tu supranti, kokia tai nesąmonė? Nebūdami geri/geriausi vargu ar būtų tapę legendomis. Beje, paklausyk kad ir "Just Can't Get Enough" ar "See You". O dar geriau - pažiūrėk ir video. Ir pasistenk nesijuokt (ar bent nenusišypsot). Depešai labai daug keitėsi, keitėsi ir jų stilius (jis ne visada buvo tamsus, paklausyk mano minėtas dainas). Va tie va "šviesūs" popsovi depešai man ir dabar dar netgi labai prie širdies. Dėl Goro, - paklausyk jo numero uno turbūt ne tik musice - "In a Manner of Speaking" - gal nebeatrodys tik kaip geras back'as. Spėju, paskutinio, naujausio lbumo (MG), geriau nesiūlyt. O gal praplėst akiračiui ir visai nieko?

P.S. Kad ir vėlokai atradai - džiaukis, kad išvis atradai ir atradinėk dar - juos visus po vieną, tai ne mažiau įdomu.


Atsakyti
4Blackberry
2015 m. liepos 2 d. 21:13:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ilgą laiką neatkreipiau dėmesio į depešus, bet tik todėl, kad giliai širdyje esu labiau metalistė, o metalistai tokių grupių neklauso. Man visą laiką galvoje buvo mintis, kad jie yra geri, nes legendiniai, bet nieko daugiau ypatingo juose nėra. Tačiau vėliau geriau įsiklausiau į jų skambesį, kuris išties yra unikalus. Pradėjo patikti tamsūs, niūrūs lyrics'ai, kurie man yra tikrai labai prie širdies, nes esu dar ir gotikos gerbėja. Elektroniniai garsai su Dave Gahan balsu visai nepjauna ir nerėžia ausų, o kaip tik sukuria harmoningą skambesį, kuris ir atpalaiduoja, ir verčia įsitempti tam tikrais momentais. O Martin Gore turbūt vienas geriausių pasaulyje back'o vokalistų. Vienintelė mintis dabar - kodėl taip vėlai juos atradau.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
Junis
2015 m. kovo 8 d. 11:23:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jie tikrai geri, profesionalai :) Neklausau labai, bet patinka. Kol kas daina FreeLove galvoje gana dažnai skamba...


Atsakyti
einaras13
2015 m. kovo 7 d. 18:17:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

O tavo kultūros lygis nepriklauso nuo to, į ką kreipiesi. Pagarba bet kuriam žmogui yra svarbus dalykas.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
deimile
2015 m. kovo 7 d. 15:51:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Einaras, ne į tave kreipiuosi. ;]


Atsakyti
einaras13
2014 m. spalio 28 d. 13:30:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kultūrėlė jūsų, kultūrėlė... Kas man gali paaiškinti, kas yra gera muzika, o kas yra šūdas?


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
deimile
2014 m. spalio 27 d. 16:25:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tu debilas or smth? :D Gal neskiri GEROS MUZIKOS nuo šūdo? ;D{#}


Atsakyti
BarbaraEl
2014 m. kovo 27 d. 14:46:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Legendos, mėgstamiausia, mylimiausia grupė! Dievinu DM muziką, o grupės narių asmenybės taip pat labai įdomios ir išskirtinės.


Atsakyti
GothicStyle
2013 m. gegužės 10 d. 10:19:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puikūs ^^.


____________________
Night is not something to endure until dawn. It is an element, like wind or fire. Darkness is its own kingdom; it moves to its own laws, and many living things dwell in it. - Patricia A. McKillip
Atsakyti
Espana
2013 m. balandžio 15 d. 19:31:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dievinu {#}


Atsakyti
kalipse
2013 m. kovo 9 d. 15:10:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nors ir nemegstu ju,taciau juos gerbiu.Profesionalai,sukure tikrai isskirtiniu dainu.

 


Atsakyti
Gabytt
2013 m. vasario 8 d. 14:47:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Genialus jie. Kazkas sake kad be gahano depesai- ne depesai, nepamirskit ir gore'o jis visus sedevrus sukure :)  sia grupe laikau galima sakyt duetu :)


____________________
reach out and touch faith
Atsakyti
Dovydas150
2013 m. sausio 10 d. 14:55:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visos dainios negrazios per daug jiems garbes nors... {#} {#}


Atsakyti
lea
2012 m. spalio 31 d. 14:44:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

visi ju kuriniai tiesiog unikalus :) 


Atsakyti
WendigoMiranda
2012 m. birželio 17 d. 14:06:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viena geriausių visų laikų grupių.


Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 21 d. 15:12:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Buvęs mano komentaras labai jau per paprastas tokiai grupei apibūdinti. Todėl dabar sakau, kad ši grupė yra mėgstamiausia elektroninės muzikos grupė. Ir išvis tik viena iš keletos klausomų šio stiliaus grupių. Jų įtaka šiam stiliui formuojantis yra nereali. Tai vat. Jau klausau Depešus nuo vaikystės, kažkada tai buvo mėgstmiausia grupė (bet vėliau palinkau prie roko). Mėgstamiausios dainos: Enjoy the Silence, Personal Jesus, Precious, Freelove...


Reziumė: jei būtų galima, šiai grupei duočiau ir 11 balų. Bet tik 10 tegalima. Tad tiek balų jiems ir duodu


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Puslapiai: 123456 ... 8
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rome Rome
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 105
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 307744