Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
lplplp
2013 m. liepos 10 d. 16:01:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

{#}dėl tų keturių metų pritariu, beveik tą patį galima pasakyt  apie Jimi Hendrix (y)


Atsakyti
kinomane
2010 m. lapkričio 28 d. 18:17:16 2011-04-22 20:51:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puiki atlikėja,mėgstamiausia iš moterų.Jos dainos - emocingos,vokalas - stiprus ir išskirtinis.
Pati atlikėja buvo charizmatiška, ir reikia pripažint velniškai talentinga.

Atsakyti
kinomane
2010 m. lapkričio 20 d. 12:39:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puiki atlikėja,mėgstamiausia iš moterų.Jos dainos - emocingos,vokalas - stiprus ir išskirtinis.
Pati atlikėja buvo charizmatiška, ir reikia pripažint velniškai talentinga.

Atsakyti
Woozy
2010 m. rugpjūčio 4 d. 22:55:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ji atradimas, padarytas nesenai, žavinga moteris ypač jos "mercedes benz" ir "me and Bobby McGee"...

____________________
End of the line ___. http://www.last.fm/user/Evil_Woozy/
Atsakyti
jasaz
2010 m. kovo 27 d. 22:16:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galinga atlikeja buvo... Gaila, kad jos istorija yra tokia liudna. Bet kalbant apie muzikos karjera, per 4m sukurt tiek tobulu dainu yra pakankamai sudetinga, praktiskai visos jos ir jos grupes dainos yra saunios, kaikurios galetu but pilnai irasytos i 100 geriausiu dainu sarsa (pvz.: ,,Mercedes Benz" - be melodijos taip puikiai skambanti daina, smaiksti ir labai grazi, ,,Summertime" - vien jau tas gitaros riff'as, Janis dainavimas..., ,,Me and Bobby McGee" - turbut jos geriausia, labai siuolaikiniska, kaip sakant timeless daina, ,,Cry Baby" - tas pats kaip ir apie ,,Me and Bobby McGee"), taip pat ji kiek zinau neuzsirasinedavo dainu zodzius, ji juos traukdavo is galvos tuomet, kai irasinedavo kokia nors daina, ta irgi reiktu vertint.

Asmeniskai megstamiausios dainos: Piece of My Heart, Summertime, Cry Baby, Me and Bobby McGee, Mercedes Benz, Maybe, Ball and Chain

,,Maybe" sakyciau truputi nuvertinta jos daina, mazai maciau, kad ja kas paminetu bent tarp 15 jos geriausiu dainu

Atsakyti
WhatsUp
2007 m. balandžio 23 d. 18:08:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Love love love

____________________
To be a rock and not to roll.
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. balandžio 23 d. 17:14:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tremor_Christ rašė:
jums jos balsas tarpais neuznesa i robert planto?

aha, uznesa! bet planto svelnesnis ir melodingesnis. janis toks is plauciu gilumos grynai.

o jei apie apcia janis tai man jinai faina, kiek teko girdeti. sauni

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
barsuko_letenele
2007 m. balandžio 23 d. 17:10:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
išskirtinio balso savininkė. viena iš mano mėgstamiausių dainininkių moterų. manau vokalistai turi ne tik gerai dainuoti bet ir sugebėti užvesti publiką, padaryti gerą pasirodymą scenoje, ką ji puikiai atliko būdama labai energinga.
labiausiai patinka šios dainos: Try (Just A Little Bit Harder), Move Over, Piece Of My Heart, Little Girl Blue.

____________________
barsuko_letenėlė
Atsakyti
nautilus
2007 m. kovo 13 d. 16:28:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nerealus balsas ir pati asmenybe tikrai ishsiskirianti. Be to, sunku patiket, kad kaip ji atrode - tada jai nebuvo daugiau nei 27. Duociau apie 50. :> Zinoma narkotikai and stuff.. ;/ Bet tokios dainos kaip Summertime, Work me Lord (live at Woodstock), Ball and chain tikrai griebia uz sirdies.

____________________
Give peace a chance!
Atsakyti
KAtine
2007 m. vasario 25 d. 17:45:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
respect jai. siaip nelabai klausau, bet yra kelios dainos kurios patinka.

Atsakyti
elenioooke
2007 m. vasario 25 d. 17:13:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Is tikro apie ja suzinojau is tokio gana keisto ir tada man nepatikusio filmo "Janis and John". Gal ji ir nera viena mano megstamiausiu atlikeju, bet tikrai ja vertinu.

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Arkangelas
2007 m. vasario 25 d. 12:54:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kai pirmą kartą jos dainų išgirdau,tai kreivai nusišypsojau. Tiksliau sakant, išsigandau jos nestandartinio balso. Bet paskui siunčiausi vis daugiau dainų ir vis labiau man patiko tas jos isteriškas, stiprus balsas. O ir jos dainas klausydama pamirštu viską. Tokios nerealios. Primenančios anuos geruosius laikus, kai buvo tiesiog gerų grupių laikai.
Dievinu ją, gerbiu, turiu visą diskografiją ir man dar negana. Noriu dar daugiau jos dainų Tik gaila,kad taip anksti jai teko išeiti. Esu tikra,kad ji būtų iškilusi dar aukšičau,jei ne amžini priešai - aslkoholis ir narkotikai.

Atsakyti
hare_bo
2006 m. lapkričio 12 d. 21:37:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mercedezzz bens - nu blm prikolna daina.. veza... ir shiaip jos daug dainu patinka.. kazkada labai daznai klausydavau, bet dbr tai jau seniai begirdejau.. =)

____________________
One Ticket To Nothingness. Thank You. :)
Atsakyti
NINFA
2006 m. lapkričio 12 d. 21:18:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar man jos muzika labai padeda kažkaip.;>,
Gydo..

____________________
Žmogėdros kaip svogūnai.Pagauni,ne?
Atsakyti
signa
2006 m. liepos 29 d. 00:33:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
viena iš dabartinių mėgstamiausių mano atlikėjų

Atsakyti
leokadija
2006 m. liepos 27 d. 20:38:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Visi paklausykit jos atliekama "summertime"
va cia tai daina, va cia tai balsas.

____________________
Žalios kačių akys naktim ūkanotom su raganom skraido ant šluotų gauruotų - Lyg žvaigždės, kur sminga į bežadę tylą, lyg žiežibros, kur sninga iš laužo liepsnų nuo viršūnių kalvų lyg juodų debesų - dar juodesnėn naktin kyla. [Myra Cohn Livingston]
Atsakyti
WhatsUp
2006 m. liepos 15 d. 11:01:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Liamaz, ka turi omeni? Gal tipo nemegsti jos? Jei turi nuomone tai rezk!

____________________
To be a rock and not to roll.
Atsakyti
Liamaz
2006 m. liepos 12 d. 20:25:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
WhatsUp rašė:
Begalo stiprus balsas, begalo talentinga, zavi ir stipri moteris. Man tai Down On Me ir Summertime labiausiai patinkancios dainos. Seip kartais atsibosta, kai ji taip be perstojo rekauja, bet buna momentu kai ji dainuoja ramiai ir gyliai. Tada as tirpstu.

Ir taip, tiesa, kad tu laiku muzika pati geriausia. Pati pati pati, ir net nebera ko daugiau pridurti


tevai tai jau senai sako ir sakydavo vaikystei ar ne, kad praeities muzika nepalyginsi su siu laiku muzika ( aplamai ). Apie joplin turi usavo nuomone, kuria nesakysiu...

Atsakyti
Madam
2006 m. liepos 12 d. 18:16:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dryžuota-koja rašė:
kazkada sulaukiau milzinisko komplimento, kai vienas zmogus pasake, kad turiu kazkokio panasumo su janis joplin
Seip ji man ji yra viena is nedaugelio moteriskiu, kurios dainos man patinka. aplmai tu laiku muzika man pati paciausia.

balsu ar isvaizda panasumu turi?

____________________
taram
Atsakyti
WhatsUp
2006 m. liepos 12 d. 18:12:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Begalo stiprus balsas, begalo talentinga, zavi ir stipri moteris. Man tai Down On Me ir Summertime labiausiai patinkancios dainos. Seip kartais atsibosta, kai ji taip be perstojo rekauja, bet buna momentu kai ji dainuoja ramiai ir gyliai. Tada as tirpstu.

Ir taip, tiesa, kad tu laiku muzika pati geriausia. Pati pati pati, ir net nebera ko daugiau pridurti

____________________
To be a rock and not to roll.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Primus Primus
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 108
  Iš viso užsiregistravę: 73334
  Naujausias narys: nblbqiduij
  Šiandien apsilankė: 138013