Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Koncertinis projektas "Live 8"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Kopa
2005 m. liepos 6 d. 17:13:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ieva_pieva rašė:
Projektas tikrai sukele man kazkokius jausmus, kuriuos paaiskinti yra be galo sunku... Tikrai supratau, kad kazkas kazka daro, greiciau rizikuoja, bet tai tikrai pagirtina ir net reikalinga. Kai pamaciau per koncerta, kaip Afrikieciu motina 'daro' savo vaikams valgyti, tikrai pasidare labai liudna... Ir net sunku patiketi, kad sitoje zemeje, kur ir as, ir mes visi vaikstome, kazkas neturi valgyti ir nuo to mirsta, bet ne 2 ar 3 zmones, o tukstanciai... O per koncerta Bono is vis pasake tokius zodzius, kad net nezinau ka pasakyti. Nuostabu...
Bet vienas dalykas man pasirode ironiskas... Visi tie zmones, ateje i koncertus, turejo galvoje viena minti: "As jums duosiu pinigu del Afrikos zmoniu, jei jus mane palinksminsite"... Vis del to - juokinga... Ir taip zmogiska.
na, kiek as maciau to koncerto, tai vienintelis Bono rimtai pakalbejo na, dar Madona....bet tam mazai demesio skirta, o ir pinigu niekas kiek supratau neaukojo...pavyzdziui Berlyne i koncerta visi ejo nemokamai...



Atsakyti
Arkangelas
2005 m. liepos 5 d. 09:26:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galiu tik tiek pasakyti-

Atsakyti
ieva_pieva
2005 m. liepos 5 d. 09:25:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Projektas tikrai sukele man kazkokius jausmus, kuriuos paaiskinti yra be galo sunku... Tikrai supratau, kad kazkas kazka daro, greiciau rizikuoja, bet tai tikrai pagirtina ir net reikalinga. Kai pamaciau per koncerta, kaip Afrikieciu motina 'daro' savo vaikams valgyti, tikrai pasidare labai liudna... Ir net sunku patiketi, kad sitoje zemeje, kur ir as, ir mes visi vaikstome, kazkas neturi valgyti ir nuo to mirsta, bet ne 2 ar 3 zmones, o tukstanciai... O per koncerta Bono is vis pasake tokius zodzius, kad net nezinau ka pasakyti. Nuostabu...
Bet vienas dalykas man pasirode ironiskas... Visi tie zmones, ateje i koncertus, turejo galvoje viena minti: "As jums duosiu pinigu del Afrikos zmoniu, jei jus mane palinksminsite"... Vis del to - juokinga... Ir taip zmogiska.

____________________
Don’t ever let anybody tell you music is stupid. Fucking assholes! (John Frusciante)
Atsakyti
Kopa
2005 m. liepos 4 d. 17:21:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fainas projektas... deja, teko klausyti Lietuvos radijo ten zurnalistai teige, kad permazai informacijos buvo apie skurda ir renginio tikslus... bet svarbu, kad zmones atkreipe nors toki demesi i sia problema. manau, kad zymesniu rezultatu niekas nepastebes...zinoma, neviskas taip greitai darosi.
koncerto partesimas antradieni 21.15


Atsakyti
Arny
2005 m. liepos 4 d. 13:15:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as irgi norejau sita kurt geras, man patiko, muzika vienija pasauli

____________________
Its funny how from simple things, The best things begin. Don't let your mind rule over your heart...
Atsakyti
Dolante
2005 m. liepos 4 d. 09:46:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
rocky rašė:
tikrai geri koncertai + tikslas tikrai sveikintinas, o kad daugiau tokiu koncertu butu gaila, Br.Adams nerodo

Taigi vakar rodė jį.

____________________
I'm never alone I'm alone all the time ... No-one else can heal my pain...
Atsakyti
annodomini (Užblokuotas)
2005 m. liepos 4 d. 09:29:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man labiausiai patiko zucchero patiko tik gaila kad viena daina teparode
dar laukiau UB40 bet kazkodel nepasirode gal bus antr..
o seip nieko ispudigo nemaciau
green day issidirbinejo kaip per svente ir jokio susikaupimo neparode

____________________
popsas aš,popsas tu ,popsas mes visi kartu... After Forever !!!Valdo!!!
Atsakyti
Stupid_enough
2005 m. liepos 4 d. 09:10:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jau trecia tokia tema
zmogai apsiziurekit pries kurdami

____________________
blogis [You don't need a weather man to know which way the wind blow]
Atsakyti
Samarrra
2005 m. liepos 4 d. 09:08:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei kalbant apie pati kioncerta, tai SUPER..o apie tai, kaip tai pateike BTV, tai nlb SUPER...
Iskarpe taip kvailai, kad nzn..pradeda viena grupe dainuot ir staiga nutraukia...siaip galejo parodyti daugiau BERLYNO nu gal dar parodys antradieni..
O siaip pati koncerto ideja tikrai gera!

____________________
Samara: Seven days:)
Atsakyti
rocky
2005 m. liepos 3 d. 21:20:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai geri koncertai + tikslas tikrai sveikintinas, o kad daugiau tokiu koncertu butu gaila, Br.Adams nerodo

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
_aaJJaa_
2005 m. liepos 3 d. 21:18:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hm..grazus projekto tikslas, graziai pasielge tos zvaigzdes, kad padare tai, ka labiausiai megsta daryti, ir paskyre viska tam tikslui..

____________________
WARNING: tas nuostabus jausmas kai, kai svaigsta galva ir linksta kojos vadinamas..girtumu:) cheers..
Atsakyti
xdidix
2005 m. liepos 3 d. 21:08:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuostabus projektas
is tiesu grazu, kad tiek grupiu, ypac tokiu garsiu, ir dar mieliau, dainininku jame dalywauja, ir wisas tas mirciu skajciawimaz, tie klipaj, istorijos.. manau jos tikraj wejkia wisus ziurincius.. deja tokiu bent lietuvoje nera daug..

Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 3 d. 20:45:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Projektas su gera mintim. Koncertavo daug geru grupiu ir daug shudo. Bet tikslas pasiektas. Jie bus ishklausyti, tik neaisqu ar ishgirsti.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2005 m. liepos 3 d. 20:27:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jusu nuomone.

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Subways The Subways
7,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 393
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 450752